DM.org Лого
DM.org :: Фенове :: Форум
Angel Bright Icon
Форум
Страници: 1 [2]  Всички
  Печат  
Автор Тема: Статистики  (Прочетена 8517 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Videlina
Странен Любовник
Публикации: 477

Профил
Отговори #15: 12 Август 2006

Когато се регистрирах във форума, се сблъсках с една тема"Защо?" та моя вапрос беше "Защо сам само 81-вият потребител тук? Толкова е хубаво,а...?"и т.н., а сега като чета тези статистики и ми се сгрява душата Усмивка

Angels of the Universe
dearrose
Висш Любовник
*
Публикации: 1246

Профил WWW
Отговори #16: 14 Август 2006

Когато се регистрирах във форума, се сблъсках с една тема"Защо?" та моя вапрос беше "Защо сам само 81-вият потребител тук? Толкова е хубаво,а...?"и т.н., а сега като чета тези статистики и ми се сгрява душата Усмивка

Когато прочетох поста на Videlina ми хрумна,че би било много интересно ако има статистика с примерно заглавие "dm.org преди 1 година",в която да можем да видим любопитни статистики от същия ден точно преди 1 година.Да речем-брой потребители,нови и активни теми,събития и т.н. от 14.август.2005 г. Очиврът Така ще имаме възможност да проследим по-добре разрастването на форума,след като направим сравнение с предишната година.Предполагам,че идеята е неосъществима,поне на този етап  Млъкнал,но все пак... Намигване

Make me think that at the end of the day
Some Great Reward will be coming my way...
Kevy
Екип
Публикации: 1383

Профил WWW
Отговори #17: 14 Август 2006

...
Когато прочетох поста на Videlina ми хрумна,че би било много интересно ако има статистика с примерно заглавие "dm.org преди 1 година",в която да можем да видим любопитни статистики от същия ден точно преди 1 година.Да речем-брой потребители,нови и активни теми,събития и т.н. от 14.август.2005 г. Очиврът Така ще имаме възможност да проследим по-добре разрастването на форума,след като направим сравнение с предишната година.Предполагам,че идеята е неосъществима,поне на този етап  Млъкнал,но все пак... Намигване

... ми то го има ве Роузи.... е, сравнение може да се направи по месеци, а не по дни, но все пак може да се добие доста добра представа за развитието на сайта... Намигване

... я чекни тук наааай-отдолу... това ли имаше в предвид?!
Последна редакция: 14 Август 2006 от guBa_koTka

See what I see!
dearrose
Висш Любовник
*
Публикации: 1246

Профил WWW
Отговори #18: 14 Август 2006

... ми то го има ве Роузи.... е, сравнение може да се направи по месеци, а не по дни, но все пак може да се добие доста добра представа за развитието на сайта... Намигване
... я чекни тук наааай-отдолу... това ли имаше в предвид?!

Признавам,че идеята ми дойде от официалния сайт на DM,където има една информацийка "Today In DM History". Ангелче Там пише примерно къде са имали концерт на съответната дата и други интересни факти,та понеже този форум има засега само едногодишна история,подобно сравнение може да се направи само с предходната година.Да,статистиката по месеци я преглеждам с интерес,но и това с дните би било ОК ако може да се осъществи някой ден. Очиврът

Make me think that at the end of the day
Some Great Reward will be coming my way...
RizaaR
Странен Любовник
*
Публикации: 417

Профил WWW
Отговори #19: 10 Септември 2007

Да ни е честит 1000-ят регистриран потребител на дм-орг  Усмивка!
Бройката продължава да расте - да се надяваме, че ще донесе и качество!

o                
 Y  +Devil inside, seeking for light+
Страници: 1 [2]  Всички
  Печат  

Прегледай:  

DM.org | Powered by SMF 1.1.2.
© 2004, Simple Machines LLC. All Rights Reserved.