DM.org Лого
DM.org :: Фенове :: Форум
Angel Bright Icon
Форум
Страници: 1 ... 6 7 [8] 9 10
  Печат  
Автор Тема: Странни музикални сънища:)  (Прочетена 61207 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
maya_v
Крал
**
Публикации: 990

Профил
Отговори #105: 01 Ноември 2008

Изглежда още не мога да преживея факта, че Брет ще е толкова близо до БГ и аз няма да мога да го видя... Идиот
Снощи в съня си се озовах на бул. Дондуков в София и се оказах придружаваща сериозна група ученици, тръгнали да събират кестени. Пейзажът беше много красив - типично есенен, и аз по едно време поседнах на бордюра на тротоара, на който учудващо нямаше коли. Както си седях и погледът ми се рееше изведнъж се спря на едни мъж, минаващ покрай мен, и аз естествено го зяпнах и реагирах като типична фенка, станах и го заговорих, като му казах колко много го харесвам и т.н, това беше Брет. После изведнъж млъкнах и го зяпнах втренчено, а той предложи да отидем да изпием по нещо някъде наблизо. После се озовахме в някакъв ресторант пак на същия булавард и вече пиехме червено вино в едни огромни чаши и си говорехме за това как го преследват някакви хора и той затова е дошъл в България, защото си мислел, че никой няма да го познае и открие тук. Каза ми също, че и имал много тежки моменти в живота си е се е налагало да спи на улицата при клошарите.
Както си говорехме изведнъж поиска да му дадат окачената на стената акустична китара и ми изпя  The Infinite Kiss... Пощурял
Както бяхме сами в този ресторант изведнъж нахлуха онези ученици, които придружавах и настана суматоха. Брет реши да отиде до тоалетната да се освежи, след малко се върна и беше потресен, защото била много мизерна (добре де нали каза, че е живял като клошар, какво го е притеснило сега   Ухилен ) и се обади на охраната му, която пристигна светкавично, да го вземе. Каза че вече е време да се прибира, защото бил излязъл без да предупреди мениджъра си и охраната и ме попита какво ще правя следващия уикенд...  Ангелче
Снимахме се за спомен и после се събудих.

Let me hear you
Make decisions
Without your television
Let me hear you speaking
Just for me

Let me see you
Stripped down to the bone...
Titi
Господар
*
Публикации: 166

Профил
Отговори #106: 04 Ноември 2008

Преди 1-2 седмици сънувах луд сън  Побъркан
DM на предстоящият концерт в София. Някъде може би към края на концерта се случи всичко. Мартин ме повика на сцената, а Дейв ми подаде ръка да се кача. След като се качих на сцената и застанах пред Марто, той каза че ще ми изпълни едно парче, за което го е помолил бившето ми гадже. Аз не бях на себе си, защото първо Марто щеше да пее за мен, и второ - заради човекът, който е поръчал изненадата :-) Гледах Мартин странно и чаках със затаен дъх . Тогава той взе китарата си и започна да ми пее Somebody  и аз се  Плачещ и се свлякох на сцената, щото не ме държаха краката....
 Усмивка Пощурял Идиот Побъркан

Спрете Земята..... искам да сляза !!! ...... но ще се върна , само да изживея още един концерт на Depeche :-)
zuu
Смутител
Публикации: 282

Профил
Отговори #107: 20 Ноември 2008

Хаха, аз миналата седмица сънувах че съм на концерт на АББА и то в първите редици  Одобрение . И си беше много хубав сънят. Вече започвам сериозно да се замисля дали да не отида на Бони М през декември. Ухилен

jump out of time
maya_v
Крал
**
Публикации: 990

Профил
Отговори #108: 13 Декември 2008

Тази нощ сънувах кошмари. Беше 18 май 2009 и чаках да вляза на стадиона, поглеждам си билета и виждам, че не е за сектора пред сцената какъвто всъщност съм си купила, а че е за арената отзад и изпаднах в паника как така се е случило това, но обяснение не намерих. Влязох вътре, стигнах до ограждението пред сцената и ме пуснаха с този билет, но се озовах на мястото, отредено за фотографите и оператора, който се знаеше че ще снима DVD-то от това турне. Стана ми много странно, защото знаех, че след първите три песни ще ме изхвърлят от там, а вече хората бяха заели местата си в зоната пред сцената и стадионът беше пълен и трябваше да отида най-отзад. Гледката беше невероятна, атмосферата също...видях някои съфорумци в челните редици, но на самия концерт в съня си не присъствах, защото преди да започне се събудих.  Идиот

Let me hear you
Make decisions
Without your television
Let me hear you speaking
Just for me

Let me see you
Stripped down to the bone...
strange_affection
Странен Любовник
Публикации: 451

Профил
Отговори #109: 13 Декември 2008

Тази нощ сънувах кошмари. Беше 18 май 2009 и чаках да вляза на стадиона, поглеждам си билета и виждам, че не е за сектора пред сцената какъвто всъщност съм си купила, а че е за арената отзад и изпаднах в паника как така се е случило това, но обяснение не намерих. Влязох вътре, стигнах до ограждението пред сцената и ме пуснаха с този билет, но се озовах на мястото, отредено за фотографите и оператора, който се знаеше че ще снима DVD-то от това турне. Стана ми много странно, защото знаех, че след първите три песни ще ме изхвърлят от там, а вече хората бяха заели местата си в зоната пред сцената и стадионът беше пълен и трябваше да отида най-отзад. Гледката беше невероятна, атмосферата също...видях някои съфорумци в челните редици, но на самия концерт в съня си не присъствах, защото преди да започне се събудих.  Идиот
Мая, спокойно. Твойто нищо не е.
Преди известно време (не знам кога точно) сънувах един от най-странните си сънища в живота досега. Беше 18 май 2009. Бяхме на концерт на ДМ, но не на националния стадион, а на някакво място, където имаше езеро (стил Ариана, но по-малко) и малка сцена. Самата група се беше променила коренно, като единствено Флеч беше позната физиономия. Освен него имаше още 2ма (китарист и басист) и една жена, която беше вокалистка. Свириха новите неща, които бяха доста повърхности. Звукът беше повече от ужасен, а самият концерт продължи не повече от 12-13 песни. След този ужас успях да се добера до тях и да ги разкритикувам. Задавах въпроси за Дейв и Март, но не помня отговорите. Флеч разказваше как това са нови членове на групата и тя ще поеме по нов път и как трябва време да се сработят и т.н. Когато се събудих осъзнах истината.
Та...Мая, според мен това е кошмар. Най-хубавото от всичко беше, че беше сън  Намигване
Titi
Господар
*

Профил
Отговори #110: 06 Януари 2009

Хора, изтрящала съм вече съвсем   Шок
Значи сънувам си аз...някакъв БГ концерт ..и Дейв в публиката... Побъркан и след концерта трябваше да дойде да спи в нас (ама не тук в Сф , ами в тинейджърското ми легло в Габрово) ...луда работа ..и след концерта ние си се прибрахме в нас и Дейв си легна в моето легло (аз нямам идея къде съм спала , ако изобщо съм спала) ...ама като го сложих да си легне  Побъркан и излезнах в коридора и се наслаждавах на розовите му ботуши  Млъкнал(ама розово като за блондинки) , които бяха дълги до коленете .... там някъде ми се губи остатъка от съня ....Само се чудя, как така Дейв беше в леглото ми и аз нищо не му направих .... Усмивка Пощурял Побъркан ако се случи наявe,ОБЕЩАВАМ да се поправя! Пощурял

Спрете Земята..... искам да сляза !!! ...... но ще се върна , само да изживея още един концерт на Depeche :-)
Ivelina_10
Странен Любовник
*
Публикации: 406

Профил
Отговори #111: 06 Януари 2009

ах, Titi не помня от кога не се бях смяла на нещо така!  Одобрение супер! мерси че го сподели!!!
Videlina
Странен Любовник
Публикации: 477

Профил
Отговори #112: 07 Януари 2009

Пощурял Побъркан ако се случи наявe,ОБЕЩАВАМ да се поправя! Пощурял
Надали...ти ще си прикована в коридора изумена и втрещена от блондинско розовите му ботуши Ухилен

Angels of the Universe
Deni
Новинар
Публикации: 711

Профил WWW
Отговори #113: 19 Януари 2009

Моят сън не е точно музикален, но е пряко свързан с музикално събитие.

Сънувах, че е дошъл заветният месец май и бяхме почнали да се събираме групата за концерта в Букурещ. Сборният пунк беше в Русе, при това хората бяха дошли ден по-рано. Оказа се обаче че макар пътуването да беше насрочено за следващия ден все още нямахме ангажиран автобус. Затова Киро ме подбра да ходим да търсим офис на Ованесови. Когато накрая получихме автобус, той беше абсолютно миниатюрен и по-скоро приличаше на маршрутка, в която дори не можеш да стоиш напълно изправен. Останалото време от деня ни беше запълнено с разглеждане на някакви исторически забележителности, сред които беше някаква римска постройка подобна на Колизеума.

След това картината рязко се измести към у дома. Вкъщи бяха разквартировани да спят петима души – Киро, Миряна, Кеви и Марина, а петият беше един мой стар приятел, който няма съвсем нищо общо с dm.org. Обаче така се получи, че трите дамите трябваше да спят на едно легло, аз се настаних на кушетката, а Киро и този мой стар приятел се гушнаха доста удобно на другото легло. Киро само ходеше наоколо и ни строяваше вече да спим, защото сутринта трябвало да ставаме в 2 часа!!!! А за събуждането имахме само един стар руски будилник, който дрънчеше като камбана. Естествено всички се суетяха и навсякъде бяха пръснати дрехи, сякаш не ставаше въпрос за двудневен престой а за дълго пътуване. Марина  питаше всички дали са виждали някаква червена хавлия. Изобщо пълен хаос.

Събужадането леко съм го прескочила, но тъкмо преди тръгване, докато всички закусваха, почнаха да се появяват още хора, сякаш на всички беше казано, че тръгването ще е от нас. Аз пък едва не получих удар, защото се сетих, че не съм си пуснала отпуск за работа, а освен това за малко да си забравя билета вкъщи.

В следващия момент вече бяхме при автобуса (който от неудобна маршрутка се беше превърнал в автобус от градския транспорт) и шофьора дръпна няколко от нас настрани и почна да ни показва разни пътни знаци и да ни обяснява кой какво означава и какво трябва да правим ако го видим. Имаше някакви такива щуротии, като “Внимание, преминаващ кораб” или “Преминаващ самолет” и ние трябваше да следим за тези знаци. Това не знам защо ни се стори адски смешно и се разхилихме като зелки. Хората вече заемаха местата си, когато две девойки (не ги разпознах) решиха, че искат някой да ги снима отвън през стъклото, както са в автобуса. И пратиха Кеви. Тя се съгласи да слезе, но точно в тоя момент автобусът потегли и шофьорът явно не забелязваше, че Кеви тича след него, та се наложи всички да му крещим в един глас да спре. В крайна сметка успяхме да приберем и нея и вече трябваше да тръгваме, когато будилника ми се разпищя.

Мда, предполагам, че в следащите месеци тия сънища ще стават все по-чести. Искам само да уточня – вкъщи реално могат да се настанят само двама души и местата, опасявам се са вече обещани Усмивка

I want to reach my hand into the dark
and feel what reaches back
kirilart
Екип
Публикации: 2405

Профил WWW
Отговори #114: 19 Януари 2009

Всичко хубаво, ама това "доста удобно гушване" със стария ти познат хич не ми допада. Сигурна ли си, че не е гей, защото ако е категорично отказвам да участвам в съня, камо ли да се гушкам удобно!
 Ухилен
Deni
Новинар
Публикации: 711

Профил WWW
Отговори #115: 19 Януари 2009

Всичко хубаво, ама това "доста удобно гушване" със стария ти познат хич не ми допада. Сигурна ли си, че не е гей, защото ако е категорично отказвам да участвам в съня, камо ли да се гушкам удобно!
 Ухилен

Да речем, че господинът е като цяло "редовен". Ама пък и ти, вярваш ли, че ще направя нещо да ти заплаша мъжката чест. Даже и на сън  Плезене
Последна редакция: 19 Януари 2009 от Deni

I want to reach my hand into the dark
and feel what reaches back
Titi
Господар
*

Профил
Отговори #116: 19 Януари 2009

Мдаа, изперкването ми продължава с пълна сила   Побъркан
Миналата нощ успях да чуя в съня си новия албум на ДМ. Само че това което беше на CD-то не бяха всички песни, а около 5-6 и всяка песен беше до средата. След като стигнеш до последното парче имаше инфо от сорта „Останалото по-късно”. Единствено си спомням якото звучене на Jezebel (може би поради причината, че наистина с нетърпение чакам да чуя точно тази песен).
Така както съм тръгнала, в следващите дни може и текстовете да сънувам...   Шок

favourite darkness
Новороден
**
Публикации: 3

Профил
Отговори #117: 25 Февруари 2009

Аз за пръв път пиша, но много се зарадвах да видя такава тема! Одобрение
Аз лично съм като някоя влюбена ученичка, защото непрекъснато сънувам
изключително Мартин...няма да разказвам в подробности, но като се събудя и аз се чувствам като Пепеляшка, а Красивият принц е изчезнал в дън земя.
Вчера обаче имах друг сън, отдавна не ми се беше случвало-беше денят на концерта. Аз и мои приятели бяхме завардили вратите на стадиона. В един момент ги отвориха и аз се понесох-тичам, тичам, тичам...а знаете колко гадно се тича насън...И така, накрая се добрах до загражденията пред сцената, но се оказа,че няма заграждения,ами стълби,които водят горе до нея..и аз се покачих и се чучнах директно там,така че Дейв като излезе аз протягах ръце и можех да го пипна, а Мартин ми пееше почти на уше....ех...

Yours in black:
Darina
Titi
Господар
*

Профил
Отговори #118: 29 Април 2009

Поредният ми откачен сън, доказателство че съм някъде из вселената не и на земята.
Концертът на ДМ в София – ама не точно на стадиона, ами на някаква малка сцена. Излязоха изпяха 4-5 парчета, като май само Wrong беше от новия албум. После се прибраха. Шок
Ние викахме, аз ревях през цялото време на съня си , щото не ми изпълниха Come Back. Дейв излезе в един момент и каза, че са ни сърдити и няма да пеят повече и изчезна от сцената. Публиката започна да крещи още по силно. В един момент Кеви (Кеви извинявай, че пак си в сънищата ми  Усмивка) излезе на сцената и каза  „Марто няма да излезе, това е положението, така че няма какво повече да стоите тук!” . След което всички станаха и започнаха да си обличат зимните палта. Побъркан(а времето беше много топло, откъде пък зимни палта)
Аз вървях по улиците и не спирах да рева, защото не ми изпяха Come Back . После съня ми продължи с други глупости... 

stoimen
Кукла
**
Публикации: 26

Профил
Отговори #119: 29 Април 2009

Странен сън наистина,някой замислял ли се е върху проблема с новия вирус убиец и евентуално масово разпространение в света(недай си боже)как ще се отрази на турнето на ДМ и други подобни.Дано сънят ти да няма общо с това.
Страници: 1 ... 6 7 [8] 9 10
  Печат  

Прегледай:  

DM.org | Powered by SMF 1.1.2.
© 2004, Simple Machines LLC. All Rights Reserved.