DM.org Лого
DM.org :: Фенове :: Форум
Angel Bright Icon
Форум
Страници: 1 ... 7 8 [9] 10
  Печат  
Автор Тема: Странни музикални сънища:)  (Прочетена 56320 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Kevy
Екип
Публикации: 1383

Профил WWW
Отговори #120: 29 Април 2009

.... В един момент Кеви (Кеви извинявай, че пак си в сънищата ми  Усмивка) излезе на сцената и каза  „Марто няма да излезе, това е положението, така че няма какво повече да стоите тук!” . След което всички станаха и започнаха да си обличат зимните палта. Побъркан(а времето беше много топло, откъде пък зимни палта)
...

Няма проблем да съм в сънищата ти, щом съм си толкова близка с Мартин, което от друга страна е продължение на едни мои сънища  Ухилен Намигване

See what I see!
Ivelina_10
Странен Любовник
*
Публикации: 406

Профил
Отговори #121: 25 Януари 2010

такаммм... била съм на концерт на Дереш...някъде си, в зала. хубаво ама след 6-7 песни групата каза "айде чао" и приключиха.. всички взеха да напускат и останах само аз и още някой (идея нямам кой), и взех да рева! а пък Дейв ме гледа с недоумение и ме пита на български  Ухилен "ти що плачеш?" , пък аз му казах, че съм искала да чуя Never let me down, а те не я изпълнили и съответно много са ме разочаровали с това... Анди си беше отишъл ама Мартин се съгласи да изсвирят парчето  Пощурял е много гот беше - NLMDA  за 2 човека публика.. а осле си говорихме нещо много дълго... даже Дейв САМ предложи да ми даде автограф  Ухилен толкова откачена история не бях сънувала  Ухилен
Ivelina_10
Странен Любовник
*
Публикации: 406

Профил
Отговори #122: 08 Март 2010

Виделинче това с прекъсването на сънищата нещо ме съмнява!  Шок
Ще спре тока по средата на концерта Объркан Или може някой да падне от сцената, да си счупи крака и да прекъснат концерта и съответно турнето... Побъркан ШЕГУВАМ СЕ...нищо такова не искам да се случва Усмивка

Виделинче, май просто е било "знак от съдбата"   Плезене   Тъжен
mmoys
Гост
Отговори #123: 08 Март 2010

Изчетох всичките сънища и почти всички ичат връзка с концерти...то и аз сънувах Депеш ама моите сънища не бяха странни,те просто бяха откачени Идиот...
Та първия беше...сънувам аз една обикновенна сутрин как се събуждам...и както винаги първото нещо,което правя е да се запътя към кухнята и да си изям зелените ябълки за закуска...и влизам аз в моята малка кухничка...и гледам на моя стол...седи Марто и ми дояжда последната зелена ябълка и си я бели с червената белачка за ябълки...и е с халата на цветя на майка ми Побъркан
 А втория беше просто...сънувам аз как си седя в стаята на компютъра и днес съм втора смяна на училище и е някъде към 11.00 часа...и някой чука на вратата и обикновенно е майка ми и затова не вдигнах поглед...и в този момент чувам мъжки познат глас : "Миленке бе,майка ти каза да те питам какво искаш за обяд.Зелен фасул с кюфтета или пиле с ориз?" Шок  Ухилен ...и в тоз момент вече поглеждам към говорещият човек...и виждам как Дейв се е опрял на вратата и пак е с елек...и едни карирани панталони и ме гледа отегчено сякаш бързаше да не изпусне епизода на някой турски сериал Ухилен след това си спомням само как ми стана лошо и не помня нататък Объркан ...А пък и на майка ми съня беше жесток...та нека ви уведомя ако не знаете...според мама вчера Дейв бил на сватба и аз естествено си помислих,че ще се жени за мен Доволен  и единственото,което помнела било,че бил много потен и аз го свързах с това че сигурно е осъзнавал че се жени Ухилен Ангелче ...Та сънищата ми свързани с Депеш са хмм..нека ги наречем..интересни Плезене
maya_v
Крал
**
Публикации: 990

Профил
Отговори #124: 25 Ноември 2010

Снощи сънувах как се бяхме събрали голяма група фенове от България в един парк в Будапеща, времето беше много хубаво, бяхме си направили барбекю, лееше се биричка, дори моя приятелка, с която навремето прослушахме заедно Депеш и сега живее в чужбина беше там и държеше едни огромни шишове с месо.  Ухилен По едно време се появи Мартин, наобиколихме го и се заприказвахме. Сподели, че са приготвили сет лист само от би сайдове и ще го изпълнят вечерта на концерта, както и някои нови парчета. После всички чакахме автобус, за когото някой ни каза, че минава само веднъж на ден и ако го изпуснем няма как да се придвижим до мястото, където щеше да се състои концертът, защото е мноооого далече. Чакахме много дълго време, но беше весело. Накрая дойде автобусът, който приличаше на влак на метрото и се качихме. После не помня... Дано е бил готин концертът.  Очиврът

Let me hear you
Make decisions
Without your television
Let me hear you speaking
Just for me

Let me see you
Stripped down to the bone...
did
Опасен
*
Публикации: 204

Профил
Отговори #125: 29 Ноември 2010

Добре, че се въздържах да пусна остроумен коментар по съня на Мая, нещо от сорта, Гладни фенове, b-sides концерти сънуват, щото и аз взех, че се озовах в страната на странните музикални сънища.  Пътувам в ранното неделно утро в автобус (очевидно основен персонаж в половината сънища), автобусът спира на кръстовище на бул. Сливница, където на предна линия под светофара, се е изстъпанил Дейв с микрофон в ръка. Започва I feel you, по едно време обаче Дейв прави знак, стига, няма да я пея тая.  Докато се чудя дали да не аплодирам решението му,  се озовава две седалки зад мен и аз скачам като ужилена.  Около него са се изправили двама-трима и усърдно му шепнат на уше.  Дейв досадено маха с ръка и им казва, Speak in English, please.  В тоя момент аз се набирам и изсипвам някакви тотални глупости, а той ме гледа лошо ... ма много лошо.  При това е кисел, изтормозен и силно небръснат.  Докато си хапя езика, един младеж от съседната седалка, който подозрително много ми приличаше на kirilart, ми забива въпрос (по това разбрах, че не е Киро Усмивка): Абе, тоя кой беше?  И докато го осветля нахъсено кой е, Дейв изчезна, а аз се събудих.  Толкова изумително ясен сън отдавна не съм имала, поне не откакто миналата година се бях подредила в парка в Русе на концерт на ДМ, докато не осъзнах с ужас, че концертът започва след 10 мин в София  Усмивка

still my broken wings you choose to mend
yori
Посветен
Публикации: 363

Профил
Отговори #126: 30 Ноември 2010

Благодаря ти за този пост did, отдавна не се бях смяла така  Ухилен

... автобусът спира на кръстовище на бул. Сливница, където на предна линия под светофара, се е изстъпанил Дейв ...

Преди да прочета, че Дейв е държал микрофон си помислих, че си го сънувала като регулировчик, с униформа и палка в ръка Ухилен
kirilart
Екип
Публикации: 2405

Профил WWW
Отговори #127: 30 Ноември 2010

Цитат
Докато си хапя езика, един младеж от съседната седалка, който подозрително много ми приличаше на kirilart, ми забива въпрос (по това разбрах, че не е Киро ): Абе, тоя кой беше?
Че може пък и аз да съм бил, просто в съня сигурно не съм имал понятие от музикална култура изобщо.
 Ухилен
depechemodista
Някой
Публикации: 15

Профил
Отговори #128: 24 Декември 2010

аз имам два съня :
единия е когато сънувах че ларс от металика излиза от фантастико с торба пълна с кисело мляко и ми краде палките :Д:Д:Д:Д:Д
др беше  как дийп пърпъл ми купуват обувки.... :Д:Д:Д:Д:Д

Sea of sin I'm swimming in...
kirilart
Екип

Профил WWW
Отговори #129: 09 Октомври 2011

Снощи ме споходи странен музикален сън, който споделям докато е пресен:

Бях някъде на остров, в миниатюрно градче. Знаех, че съм на остров, макар мястото да ми бе напълно непознато и да не се виждаше морски бряг, знаех с онази увереност, която човек има сънувайки.
И така, местния домакин, който ме развеждаше насам-натам ми каза, че тази вечер щяло да има безплатен концерт на площада, а аз нали съм си падал по музиката, решил да ме води там. Отиваме на площада и той ми обяснява, че музиканта бил много популярен, но не и тук и именно затова бил се съгласил да попее за празника на града.
След кратка реч за успехите си, кметът представи Дейв само по малко име и без да споменава в коя група пее. Сцената отговаряше напълно на шантавия сън - скована от дъски с едно несъразмерно голямо кресло поставено в средата, към което бяха насочени два прожектора. Местния ми гид спомена, че дамаската на креслото била шотландско каре, заради корените на изпълнителя???
Дейв излезе с перука с дълги расти на главата и седна в креслото. Моя любезен домакин отново сподели на ухо, че той не изглеждал така по принцип - перуката била, за да го предпази за всеки случай от случайно попаднали луди фенове. Тук трябва да отворя една скоба и да спомена, че беше абсурдно смешен с расти Дейв и съм решил да изрежа някоя снимка с расти и да му ги лепна на фотошоп, за да проверя дали съм го сънувал достоверно.
Дейв пя със съвсем различен глас от познатия, което бе голямо разочарование за мен, изпя три реге песни и на четвъртата, явно на крилете на разочарованието сънят ме понесе в съвсем друга посока.
 Усмивка
Johny
Кукла
Публикации: 38

Профил
Отговори #130: 09 Октомври 2011

Ухилен

Киро, ти представяш ли си?
Дейв с расти!

Ухилен

"...защото нашата борба не е против кръв и плът, а против началствата, против властите, против светоуправниците на тъмнината от тоя век, против поднебесните духове на злобата."
did
Опасен
*
Публикации: 204

Профил
Отговори #131: 09 Октомври 2011

Дейв пя със съвсем различен глас от познатия, което бе голямо разочарование за мен, изпя три реге песни и на четвъртата, явно на крилете на разочарованието сънят ме понесе в съвсем друга посока.
 Усмивка

Ухилен Кире, на това му се вика държелив фен, като отявлен "любител" на реге музиката, да съм отлетяла къде средата на второто парче.

still my broken wings you choose to mend
kirilart
Екип

Профил WWW
Отговори #132: 11 Октомври 2011

Ей ви го батко Дейв с раста. "Chill Out Man"
 Ухилен

* dave_rasta.jpg (50.01 KB, 349x405 - видяно 351 пъти.)
MAO BOY
Висш Любовник
Публикации: 1576

Профил
Отговори #133: 11 Октомври 2011

хаха, само една лула като на Попай Моряка липсва.

Alice est partie en voyage
La tête dans les nuages
maya_v
Крал
**
Публикации: 990

Профил
Отговори #134: 12 Октомври 2011

Готин е и с раста. На този човек всичко му отива.  Плезене

Let me hear you
Make decisions
Without your television
Let me hear you speaking
Just for me

Let me see you
Stripped down to the bone...
Страници: 1 ... 7 8 [9] 10
  Печат  

Прегледай:  

DM.org | Powered by SMF 1.1.2.
© 2004, Simple Machines LLC. All Rights Reserved.