DM.org Лого
DM.org :: Фенове :: Форум
Angel Bright Icon
Форум
Страници: 1 2 [3] 4 5 ... 10
  Печат  
Автор Тема: Странни музикални сънища:)  (Прочетена 60613 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Videlina
Странен Любовник
Публикации: 477

Профил
Отговори #30: 23 Май 2006

Еееее хххе ехххеее мечтата на всеки мъж си сънувал- бира, жена и най-вече сам и си прави каквото си иска Ухилен

Angels of the Universe
MaoriGirl
Посветен
Публикации: 365

Профил
Отговори #31: 18 Юни 2006

В моя случай е музикален кошмар и то съвсем банален,но не можах да си избера нещо ''по-така'' Намигване

Концертът на Депеш в София...Защо е в зала,а не на стадиона, е добър въпрос.Все още съм в дъното  на залата,опитвайки се да си проправя път напред.Не проверяват билетите на влизане,което много ме учудва,''след малко'' е отговорът,който получавам.Вече чувам първите акорди на ''A Pain That I'm Used To'' и в същия момент се сещам,че билетът всъщност не е в мен...Забравила съм го! Хуквам до  вкъщи да го взема,осъзнавайки как като се върна,концертът вече ще е до средата или към края си.През цялото време,тичайки,в главата ми звучи последователно сетлистът.

Събудих се и не успях да разбера какво е продължението на съня...И по-добре.
dearrose
Висш Любовник
*
Публикации: 1246

Профил WWW
Отговори #32: 18 Юни 2006

Вече чувам първите акорди на ''A Pain That I'm Used To'' и в същия момент се сещам,че билетът всъщност не е в мен...Забравила съм го!

А,такива да си ги нямаме на 21-ви! Бияч  Ухилен Знам си аз,че сънищата честичко ни предупреждават да внимаваме преди някое важно събитие. Одобрение

Make me think that at the end of the day
Some Great Reward will be coming my way...
kalisto
Гратис Любовник
Публикации: 56

Профил
Отговори #33: 01 Юли 2006

И аз имах преживяване на сън, но то по-скоро беше разочароващо, като по-късно се оказа и пророческо  Шок, но това го научих чак на концерта, по време на изпълнението им на Behind the Wheel! Та ето какво сънувах: аз и мъжът ми сме в един празен киносалон и сме някъде по средните редове. По едно време виждам през една седалка от него да седи Дейв, като мъжа ми го е хванал за ръка и го гледа захласнато. (тук е мястото да отбележа, че в нашето семейство само аз съм фен на ДМ, като това, което виждах беше невероятна изненада). При което веднага започвам да го врънкам да го пусне, защото искам и аз да го подържа за ръката, все пак сега ми се е паднало и чувам мъжа ми да казва :
"- Чакай малко, де. Тъкмо го хванах, искам още малко да го подържа!" Как не го набих на сън, незнам  Бияч. Въпреки всичко неможах да се докосна до Дейв, дори и на сън!!!  Плачещ. Доста се посмяхме като се събудих, но най-интересното за мен беше, че точно на любимата ми песен-Behind the Wheel, на концерта Дейв клекна пред една фенка, хвана я за ръката и известно време пя само на нея. Ето тогава вече исках да умра  Ядосан. Изобщо не беше честно!!! Та аз бях от другата страна на изнесената сцена. Явно и в сънищата няма нищо случайно!     
Последна редакция: 01 Юли 2006 от kalisto

Where souls disappear
Only YOU exist here
white_ambition
Опасен
Публикации: 235

Профил
Отговори #34: 11 Юли 2006

Тази сутрин сънувах нещо много странно, но пък относително реално..
Действието се развиваше на концерта, малко преди да излезнат Депеш, и аз си бях на същото място. По едно време сцената изчезна и точно пристигаха с кола. От нея слезнаха само Дейв и Андрю, всички около мен стояха като вдървени и аз развълнувана тръгнах към тях, след това една малка групичка от хора ме последваха и ги обкръжихме. Едни снимаха, други взимаха автографи, а аз стоях настрана и просто наблюдавах?! Докато Дейв подписваше един от автографите ме погледна намръщен и каза нещо на немски от породата на "Е Виктория, няма ли да се присъединиш?", аз така се шашнах, той дойде при мен и помоли някой да ни снима, лол. После го попитах от къде знае името ми и защо говори на немски?! Той ме прегърна, усмихна се и тръгна на някъде, точно тогава се събудих и като се погледнах в огледалото, изражението на лицето ми бе все така слисано..
Не мога да си го обясня, все едно беше прогноза за това, което не успях да направя.. =)

What ever I say, I love DM to death, if it's possible, even after it! x3

Depeche will come to us,
It's an inevitability!

D ivine         
= xciting      
P recious      
= njoyable          M artyrizing
C ondemnable     O verwhelming
H eartening         D reamy
= legantly           = verlasting

fallen star
Опасен
**
Публикации: 213

Профил WWW
Отговори #35: 12 Юли 2006

Това го сънувах преди няколко дена.И така - има обявена втора дата за концерт на Депеш в София и аз съм тази,която трябва да направи някакви снимки,затова съм се качила на най- високата трибуна и снимам отгоре.И въпреки че стадионът изглежда пълен,там откъдето седя аз се вижда,че в същност има доста празно място,което ме изуми.След това нещо ми се губи,но в следващия момент концертът започва,а пък аз съм много далече и нищо не виждам,затова се опитвам да гледам през някакъв бинокъл..Отгоре на всичкото на сцената не е цялата група ,а само Мартин,който пее Blue Dress Пощурял.След това (което е най-идиотското) той слиза в публиката и започва да раздава някакви стъклени топчета,заявявайки,че това е част от изненадата,която ще последва Шок.И аз получих такива топчета и то лично от него Намигване.А изненадата така и не я разбрах,защото синът мизапочна да ме скубе по косата да ставам.Така ме е яд!!! Бесен

And all the other voices sing
Change your mind
You're always wrong...
Kevy
Екип
Публикации: 1383

Профил WWW
Отговори #36: 12 Юли 2006

Отгоре на всичкото на сцената не е цялата група ,а само Мартин,който пее Blue Dress Пощурял.След това (което е най-идиотското) той слиза в публиката и започва да раздава някакви стъклени топчета,заявявайки,че това е част от изненадата,която ще последва Шок.И аз получих такива топчета и то лично от него Намигване.А изненадата така и не я разбрах,защото синът мизапочна да ме скубе по косата да ставам.Така ме е яд!!! Бесен

...хехехехехехехе... много свежарски сън!
Хайде ходи си лягай пак и да довършиш, че сега ще пукна от любопитство, каква ще да е таз' изненада... какво ли може да последва, след като Матин лично ти даде стъклено топче?! Объркан Очиврът Доволен

See what I see!
fallen star
Опасен
**

Профил WWW
Отговори #37: 12 Юли 2006

А ако знаеш мен какво любопитство ме мъчи.... Ако трябва и цял ден ще спя да си досънувам,ама май само daydreaming ми остава. Намигване.Поне да можех да дойда на концерта в Истанбул с вас. Бесен

Change your mind
You're always wrong...
MAO BOY
Висш Любовник
Публикации: 1576

Профил
Отговори #38: 12 Юли 2006

аз веднага направих връзка че тия топчета може да са част от светлинно шоу вдигаш ги и те пречупват по някакъв интересен начин светлина насочена към тях..a може пък да е искал да поиграете на топчета Усмивка.

Alice est partie en voyage
La tête dans les nuages
The Fein
Екип
Публикации: 2988

Профил WWW
Отговори #39: 12 Юли 2006

аз веднага направих връзка че тия топчета може да са част от светлинно шоу вдигаш ги и те пречупват по някакъв интересен начин светлина насочена към тях..

Всъщност това може да е част от известния "светлинно-музикален петинг".

Each tear that flows down your face
Trickles then picks up the pace
And turns to a river inside
A river that will not subside

I can hear that dreadful overflowing sound
And watching from afar I see a child is drowned
The child inside your heart

fallen star
Опасен
**

Профил WWW
Отговори #40: 12 Юли 2006

Както винаги мъжете са много прагматични. Намигване

Change your mind
You're always wrong...
Kevy
Екип

Профил WWW
Отговори #41: 12 Юли 2006

аз веднага направих връзка че тия топчета може да са част от светлинно шоу вдигаш ги и те пречупват по някакъв интересен начин светлина насочена към тях..

... но не мислиш ли, че ще равали, така популярното напоследък, "море от крайници".... Ухилен Ухилен Намигване

See what I see!
zuu
Смутител
Публикации: 282

Профил
Отговори #42: 13 Юли 2006

Петинг ли чух??Ухилен
Мисля че някой пак е заспал пред телевизора....или по-точно пред Планета ТВ     Ухилен Ухилен
The Fein айде признай си.!!

jump out of time
Kevy
Екип

Профил WWW
Отговори #43: 10 Август 2006

... е най после и на мен да ми се случи... Намигване

... след няколко чаши винце снощи, явно се отприщих на сънища...

... Та значи, сънувах че видях Депеш... ама в пълен състав и при това не на концерт... имаше няколко твърде странни момента в моя сън...

... седим си в едно заведение в София... аз, Благовеста и (забележете) Добо... още ми е странно от 'де баш той се появи в съня ми (сигурно защото ми разказа, как е седял на бара до Мартин в накакво заведение)... Добо, добре дошъл в сънищата ми....хихихихихи...

... та, отивам до тоалетна и виждам мацката на Мартин там (оназ симпатичната с кафевото рокле)... естествено беше със същите одежди, както на снимката във форума... връщам се на масата и гордо снасям инфото, че вероятно Мартин е в заведението... и тръгваме с Добо да разгледаме... а на една маса, не щеш ли, нашите момчета си пийват кафенце... и тримцата.... тук Добо, ще ме извиняваш, ама напускаш моя сън.... та клякам аз до Мартин и му подавам ръка да се запознаем, после на Дейв, който се пада от другата ми страна и на края се протягам през масата и се здрависвам с Анди... не помня много от последвалия разговор, но странното беше, че се държах абсолютно нормално и безкрайно адекватно.... и английския ми беше, като майчин език... много мила среща беше... съжелявах само, че нямам фотоапарат в момента и после никой няма да ми повярва, че не съм била истерична.... Ухилен Ухилен Ухилен

... довечера пак ще пийна... Намигване
Последна редакция: 10 Август 2006 от guBa_koTka

See what I see!
h_t
Възбуден
Публикации: 146

Профил
Отговори #44: 12 Август 2006

Преди няколко години, когато бях по-малка (не, че сега съм много голяма) , всъщност да съм била 2ри или 3ти клас и бях настинала.
Тази настинка по-късно прерастна в нещо... (няма да изпадам в подробности). Имах страхотни болки в гърлото. Постоянно вдигах температура и почти не ме ловеше сън. Една вечер докато бях в процес на заспиване изгледах клипа към песента на Pink Floyd-Another Brick in the Wall, Part II. Най-сетне след като заспах сънувах чуковете от клипа, които ме преследваха и опитваха да ме смачкат. Мнооооого смахнат сън.  Пощурял Какво стана после - не си спомням, но честно казано не искам и да знам.
Последна редакция: 12 Август 2006 от hristiana
Страници: 1 2 [3] 4 5 ... 10
  Печат  

Прегледай:  

DM.org | Powered by SMF 1.1.2.
© 2004, Simple Machines LLC. All Rights Reserved.