DM.org Лого
DM.org :: Фенове :: Форум
Angel Bright Icon
Форум
Страници: 1 2 3 [4] 5 6 ... 10
  Печат  
Автор Тема: Странни музикални сънища:)  (Прочетена 58453 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
MAO BOY
Висш Любовник
Публикации: 1576

Профил
Отговори #45: 13 Август 2006

моите музикални сънища май всичките бяха свързани с концерти на депеш мод.

Alice est partie en voyage
La tête dans les nuages
Aleksandrovster
Новинар
Публикации: 355

Профил
Отговори #46: 23 Август 2006

Преди една-две седмици сънувах две поредни нощи Depeche Mode на фона CD с дискографията им, което слушам често докато спа. В първата от въпросните вечери сънувах, че отивам на концерт, но концерта беше на улицата, точно до нас. Беше супер, но аз виждах само Дейв, а знаех, че и останалите са там... Та по едно време Дейв избухна от кеф и започна да поскача, крещи, бяга и тн. Но след малко нещо се взриви и ударната вълна го хвърли надалече, тогава толкова много се стреснах  Шок и без въобще да се замисля се втурнах към него да го спасявам. След като се свести в ръцете ми, аз му казах, че много го/и обичам и след това се снимахме. Това беше един от най- реалистичните сънища, които съм сънувал някога. На следващия ден не спирах да мисля за това и се чувствах по много странен начин, но май беше добре. На следващата вечер пак си пуснах Depeche Mode и пак ги сънувах, този път бяха целия екип и май се подготвяха за концерт. Бяха на бряг, между вода и ЖП линия, по която минаваха влакове.

Явно сънувам доста странни сънища? Идиот
shining_halo
Някой
**
Публикации: 14

Профил
Отговори #47: 30 Септември 2006

Ами аз този сън го сънувах тази нощ....беше бая откачено, но в същото време супер реално Побъркан

...та сънувам, че ще има още един концерт на Депеш обаче аз нямам билет и започвам да си търся...по едно време се появява приятелката на брат ми и ми казва "Аз имам два билета, хайде да отиваме на концерта"...това значи, че няма билет за брат ми (който също е голям фен), но аз решавам, че като отидем там ще има билети на черно и ще му вземем Намигване Както и да е... отиваме ние на въпросаното място, но не търсим билет за брат ми, а направо решаваме да влизаме...беше нещо като зала със седалки... идва момента, в който трябва да се извадят билетите и приятелката на брат ми бърка във вътрешния си джоб и вади един парфюм... Идиот, отваря капачката и вади от там билетите навити на руло, а те едни огромни като чаршаф Пощурял...развиваме ги ние и виждаме, че единия е скъсан и едната му половина хвръква в нещо като фонтан...една добра жена решава да се прежали, влиза вътре и ни го подава...билета е скъсан и мокър, но ние все пак си влизаме в залата и започваме да си търсим местата, а аз си викам "и сега ако не видя нищо от концерта ше се гръмна"...сядаме и се появява брат ми...човека бил си намерил билет за правостоящи, но някакъв тип от охраната ли беше не знам не искаше да му даде да остане...аз обаче се развиках и брат ми също се развика и даже накрая си седна по-напред в залата и от нас Пощурял...започва концерта....на сцената, която не беше сглобена до край излизат Депеш..., само че на младини Побъркан...гледам аз Дейв с коса вдигната нагоре, цялата в лак и един перчем му виси над челото Млъкнал Изпя 3 песни и слязоха от сцената...и какво да витя, появява се Мадоня Шок и аз викам "Абе Мадона ли е подгряваща бе Шок Шок Шок??!" Тя жената започна да пее...едвам я изтърпях честно да си призная (напоследък големи бози прави) и после слезе и се качиха още някакви подгряващи, пак известни ама не ги помня кои бяха...оказва се, че понеже това бил последния концерт от турнето на Депеш, те излезли на сцената за да ни зарадват и после се качили подгряващите Побъркан...Така и не видях пак Депеш на сцената (която така и не успяха да сглобят), защото една приятелка на майка ми имаше неблагоразумието да звънне на вратата...после се опитах да си досънувам ама не стана номера.... Ядосан

Reach out and touch Dave....
playing_angel
Смутител
Публикации: 273

Профил
Отговори #48: 30 Септември 2006

Изпя 3 песни и слязоха от сцената...и какво да витя, появява се Мадоня
Хах!!! То се е получило така, все едно Депеш са били подгряващи на Мадона.  Ухилен  Ухилен  Ухилен

'Heaven ain't far from where we are '
shining_halo
Някой
**
Публикации: 14

Профил
Отговори #49: 30 Септември 2006

Това дори не ми беше хрумнало...май не съществува като опция в мозъка ми Ухилен Готин

Reach out and touch Dave....
victor.
Нарушител x 4
Публикации: 660

Профил
Отговори #50: 30 Септември 2006

Ухилен Няма такава опция.
  Голямо сънуване е било. Одобрение

а аз какви тривиални неща сънувах - грозде и бели череши някакви. Шок

for all the right reasons
maya_v
Крал
**
Публикации: 990

Профил
Отговори #51: 02 Октомври 2006

Юни месец, преди концерта на 21-ви, няколко пъти сънувах концерт на Депеш, като тогава една вечер в чата споделих един от странните си сънища, който освен това беше и доста комичен. Сега ще споделя какво сънувах тази нощ...и така, изведнъж се озовавам в двора на 18-то училище, което е в квартала ми, (само да вметна, че в предишния ми сън беше в кварталната градинка и подгряваща група беше един цигански оркестър  Ухилен ), като там имаше подредени столове като за симфоничен концерт и хората вече бяха започнали да се събират...Отивам аз и естествено се набутах най-отпред на заграждението, което ми костваше доста усилия и синини.  Зъл Започна концертът, Депеш излязоха на сцената, Дейв изглеждаше като от ерата на Девоушънъл, а и Алън също беше с тях  Усмивка Аз естествено бях от страната на Мартин  Ангелче и когато започна Home той клекна точно пред мен и я изпя само за мен.. Пощурял като след това си протегна ръката и ми подаде един бекстейдж пас и аз тотално полудях. 
След като приключи концертът отидох на бекстейдж партито, там имаше страшно много хора, някои от които съфорумци  Намигване и отидох направо при Мартин да му благодаря за бекстейдж пас-а и да му кажа колко страхотен е бил концертът. Както си говорехме към нас се присъедини Дейв и каза, че иска да се снимаме тримата.  Доволен  ха ха. Аз дадох моя фотоапарат на една девойка, която седеше наблизо и докато тя се опитваше да ни снима постоянно минаваха хора и тя каза, че е невъзможно да направи снимка, а ние седяхме и чакахме...с часове...после дадох апарата на друг човек да ни снима, който обаче успя да направи няколко снимки и след като приключи партито и се прибрах вкъщи понечих да ги разгледам и какво да видя...не беше излязло абсолютно нищо Плачещ  Е, поне Мартин пя Home само за мен  Доволен
Последна редакция: 02 Октомври 2006 от maya_v

Let me hear you
Make decisions
Without your television
Let me hear you speaking
Just for me

Let me see you
Stripped down to the bone...
dearrose
Висш Любовник
*
Публикации: 1246

Профил WWW
Отговори #52: 02 Октомври 2006

Ех,явно силните емоции около концерта са провокирали приятни музикални сънища у доста от нас. Очиврът Аз вече споделих някои от тях,а сега покрай вашите разкази се сетих и за един друг сън,който сънувах преди няколко седмици,но го бях забравила. Побъркан

Не е свързан конкретно със самите DM,но явно клипът на Walking In My Shoes продължава да оказва силно въздействие върху подсъзнанието ми,следователно и сънят е доста странен. Та,сънувам,че плувам някъде навътре в морето и изведнъж виждам как някакви стъпки приближават към мен,сякаш някой стъпва по водата,но е невидим,което ме накара доста да се поизплаша в съня си. Шок В един момент картината се смени,водата стана като от олово и аз видях истинските източници на стъпките-добре познатите ни хора-птици (бройлери Ухилен) от клипа на Walking In My Shoes,ходещи по водата,но гигантски и черно-бели,а не червени,както на концертните прожекции. Объркан Ходеха си в кръг из нещо като морски проток между две скали,а две от тях бяха застанали подобно на  стражи от двете страни на скалите Полицай (като персонажи от някой древногръцки мит).
Сега като се замисля дори ми е смешно,но в съня ми всичко ми се стори много зловещо поради сюрреалистичната среда,в която се намирах и се събудих наистина изплашена.По това време често гледах клипа на Joy Division-Atmosphere,също режисиран от Anton Corbijn,който определено е повлиял на този ми сън (гледалите го сигурно биха се съгласили). Ангелче В очакване на следващия интересен сън...

Make me think that at the end of the day
Some Great Reward will be coming my way...
victor.
Нарушител x 4

Профил
Отговори #53: 05 Октомври 2006

"древногръчки мит" не е далече от истината за този сън.
На север от Шотландия има едни особени скали известни под името"херкулесови стъпки" , защото както са разхвърляни в морето наподобявали стъпки на идващия от морето гигантски Херакъл.  Доволен

MAO BOY
Висш Любовник
Публикации: 1576

Профил
Отговори #54: 05 Октомври 2006

една от любимите снимки, които съм правил е на скали в морето.
роузи, поствам я, да не би да са скалите от твоя съм Усмивка:

Прикаченият файл е изтрит при прочистване.

* IMG_0212.JPG (11.76 KB, 207x155 - видяно 380 пъти.)

Alice est partie en voyage
La tête dans les nuages
dearrose
Висш Любовник
*

Профил WWW
Отговори #55: 05 Октомври 2006

една от любимите снимки, които съм правил е на скали в морето.
роузи, поствам я, да не би да са скалите от твоя съм Усмивка:

Mao,подобен беше цветът на морето,но скалите бяха доста по-високи.Аз търсих някакви доближаващи се до картината от съня ми снимки,но не открих нищо подходящо,което да постна като илюстрация. Тъжен Все пак не се отказвам,а щеше да е страхотно ако можех да спретна някой добър колаж с персонажите от Walking In My Shoes Намигване Очиврът... Ще взема да потърся снимки на "херкулесовите стъпки" край Шотландия...

hope
Агент
*
Публикации: 83

Профил
Отговори #56: 05 Октомври 2006

Ха-ха!
Доста забавна тема! Напоследък не ми остава много време за бришене из сайта ама като видях темата се пресетих за едни сънища от преди доста години от цикъла "гладна кокошка просо сънува" - демек от надъханите ученически ДМ години. По едно време доста ще да съм била пощуряла, щото мине се не мине време и аз изсънувам някой бисер. Та въпросните два, които си спомням бяха: първия най-знаменателния - сънувам, че съм на концерт на ДМ  -  това е ок, обаче концерта беше в Плевен в читалището / Васил Топалски се казваше тогава/ в нашия неголям квартал / т.е. има и по-големи селски читалища/, но иначе всичко си беше ок - аз съм най-накрая на техен концерт - хората са ми дошли на крака  Ухилен и аз си се кефя ли кефя. Малко по-късно сънувах / може да се приеме като следваща дата от турнето  Намигване /, че ДМ и Ю2 ще свирят на бургаския летен театър и ние естествено пак сме там и се нанасяме доволни за началото на купона. Само това си спомням сега от тези дивотии, но и досега като се сетя прихвам от смях.
victor.
Нарушител x 4

Профил
Отговори #57: 06 Октомври 2006

Е най-после след дни упорити опити и в моите сънища да се появи музика. И то как. Сънувах какви ли не интересни неща, но все нямаше музика. Сега обаче и аз имам с какво да се похваля.

Сънувам аз тази нощ че гледам нещо като научно популярен филм за влечугите (наскоро бях ходил и в терариум). И дават за това онова и така стигат до анакондата и нейните навици като дават екземпляр в някакъв терариум. Стои си тя във водата добре нахранена. Даже се беше лекичко издула.
    Само че нали сме в сън, та тази беше някакъв специален вид., който накрая раздвояваше леко опашката си. даже имаше и странна двойка мънички перки към края. И други подобни странни работи, които камерата следеше отблизо и на забавен кадър. беше ми много интересно.
   После се оказа, че това не е камера, ами аз лежа във водата в собсвения си терариум до любимата си анакаонда. Гледкам си я и даже съм и пуснал бавна музика , която тя много обича. Музиката ми е от касетка в един стар касетофон на етажерка вдясно над главата ми.
    И ве дин момент, както си слушаме двамата песента свършва. 
  Нещо започва да ме гложди.
  Протягам се да превъртя назад пак музиката, а тя нещо приближава анакондата. и точно като стигам копчето, усещам как левия ми хълбок бива масивно захапан.
     В този момент се събудих се с вика : -  Zaebi , batko!
       (простете за речника, но така е в оригинал)

Ето тук може да видите анаконда, както и други влечуги.

Последна редакция: 06 Октомври 2006 от victor.

ExcitedandDevoted
Възбуден
**
Публикации: 140

Профил
Отговори #58: 06 Октомври 2006

Обикновено не си спомням ясно какво съм сънъвала, но днес напрово се разбих!

Сънувам аз че отиваме (с хората с който отидох на 21/06) отново на концерт на ДМ в София.Оба4е преди това минаваме през един мой приятел, който раздаде на вси4ки ни по една сламена шапка , с думите :"Ще ви трябват, ще ви трябват!".На жсичко отгоре той ги бе6е плел сам Идиот! Та запътваме се ние към стадиона на Локо Сф(отново) и изведнъж аз забелязвам , 4е съм си забравила билета Объркан!Почвам да се ровя , но не и не!Въобще не съм го взела от книгата( на Дарвин - Пътешествието на кораба Бийгъл), където го бях оставила на съхранение!Мен ме обзева неизмерим ужас Шок! Грабнах едно такси и към вкъщи е успях да се върна , но бях малко назад понеже всички си бяха заели местата! и се събудих 

Обичайте се бе хора!
dearrose
Висш Любовник
*

Профил WWW
Отговори #59: 06 Октомври 2006

Не вярвах,че толкова скоро ще сънувам отново свързан с DM сън,но това е факт.Явно си влияем взаимно с тази поредица от музикални сънища. Ухилен Та,последното ми "творение" е от снощи и се състои в следното:
Сънувам,че съм в двора на някакво училище,който е доста обширен като за училищен двор,но пък какво е предназначението му! Шок Мястото е избрано за някакъв международен DM събор,в който,разбира се,участваме всички ние от форума,а с автобуси постоянно пристигат фенове от най-различни страни.Всички са облечени в черно,по типичния депешарски начин от миналото,а наоколо се разхождат двойници на Мартин и Дейв. Готин  Очиврът Повечето хора са подредени пред огромен екран,където прожектират клипове,а други се шляят с касетофони в ръце и си говорят.Питам някои от феновете коя година сме и те ми отговарят-1993 г. ! Идиот Оказва се,че тази сбирка е по повод излизането на "новия" албум Songs Of Faith And Devotion.Аз не спирам да се чудя как така съм се върнала назад във времето,като осъзнавам,че нещо не е както трябва,защото съм присъствала на PTA Tour скоро,но без съмнение ми е много приятно.
Тогава си помислих,че явно през 93 г. феновете не са имали нужда от Интернет,форуми и музикални телевизии,за да се информират и научават един за друг и въпреки всичко са били много повече и по-задружни от сега.Във въздуха витаеше някаква романтика,а цветовете бяха като тези на старинна снимка...
Това беше един от многото сънища,от които определено не исках да се събуждам. Одобрение

Страници: 1 2 3 [4] 5 6 ... 10
  Печат  

Прегледай:  

DM.org | Powered by SMF 1.1.2.
© 2004, Simple Machines LLC. All Rights Reserved.