DM.org Лого
DM.org :: Фенове :: Форум
Angel Bright Icon
Форум
Страници: 1 [2] 3 4 ... 10
  Печат  
Автор Тема: Странни музикални сънища:)  (Прочетена 58436 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
The Fein
Екип
Публикации: 2988

Профил WWW
Отговори #15: 26 Септември 2005

То и аз на младини такива ги сънувах...ама и тя ли беше с контрабас? Шок
 Ухилен

Беше само по една китара....

Each tear that flows down your face
Trickles then picks up the pace
And turns to a river inside
A river that will not subside

I can hear that dreadful overflowing sound
And watching from afar I see a child is drowned
The child inside your heart

kirilart
Екип
Публикации: 2405

Профил WWW
Отговори #16: 26 Септември 2005

Зъл Enjoy!  Зъл

Последна редакция: 26 Септември 2005 от kirilart
kirilart
Екип

Профил WWW
Отговори #17: 20 Октомври 2005

Ами този сън досега си го пазих в тайна, но вече изложбата е подредена и мога да го споделя с всички:)

Преди да излезе каквото и да било друго от Playing the Angel освен Precious, очакването да се появят останалите песни от албума, ме беше обзело тотално!
Една нощ сънувах ето това:

Вървя по улица в град, в който знам, че съм турист...ориенталската архитектура наоколо впечатлява с контраста си, на фона на малките мизерни магазинчета наоколо. Оглеждам се и влизам в едно от тях, не знам защо...просто разглеждам.
Вътре в полутъмното помещение е пълно със стока, още след първата крачка главата ми се удря във висящите от тавана безброй щарени сувенири. На купове хаотично пръснати по пода, рафтовете и две масивни маси има книги, антични предмети и какво ли не...продавача, сух старец ме наблюдава миг два, после стана и ми подаде това, което в момента представлява моят аватар... под формата на диск на Exciter, горящ пред очите ми с истински пламъци. Беше невероятно красиво...все едно държиш жив огън в ръцете си! Дядото се ухили и каза...нали това търсиш?!? И не знам как, но в същият момент разбрах, че това е новия албум на Депеш! Луда работа...оттам нататък съня стана много тривиален, тичах насам, натам в желанието си да намеря нещо, на което да си пусна диска...накрая се събудих без да го чуя Тъжен
Но пък сънят пасна перфектно като допълнение на идеята ми за настоящата изложба! Последната 19та картина "Сънищата на художника" е точно копие на аватара ми, който пък монтирах от 4 снимки и обработвах на компютъра, докато достигне максимално близо, до спомена ми от съня! Ще постна и снимка на картината си, за тези които не могат да влязат в сайта ми...

П.П. Днес обяснявах на репортерите от едната кабеларка, колко интересен е бил съня...това им помогна малко по лесно да преглътнат разочарованието си, че не изглеждам като художник  Ухилен Плезене
dobomode
Iconique
*
Публикации: 939

Профил WWW
Отговори #18: 31 Октомври 2005

П.П. Днес обяснявах на репортерите от едната кабеларка, колко интересен е бил съня...това им помогна малко по лесно да преглътнат разочарованието си, че не изглеждам като художник  Ухилен Плезене

Хехе, а какви са стереотипите за един художник тогава? Усмивка С дълга коса и брада? Сигурен съм, че 100% не си го представят с тениска на Депеш Мод. Усмивка

kirilart
Екип

Профил WWW
Отговори #19: 31 Октомври 2005

Ами с брада, дълга коса, ако може да е и мърляв цена няма да има - стереотип и половина...малко не наред с главата също е плюс.

Любимото ми клише ползвано от художници:
"Изкуството ми е цветен щит, който ме пази от сивата действителност"
 Плезене Плезене Плезене Плезене Плезене

Много е жалък човек, който живее в измислена поза. На мен само сънищата са ми шантави, иначе съм твърде обикновен за художник! Намигване
victor.
Нарушител x 4
Публикации: 660

Профил
Отговори #20: 04 Ноември 2005

Абе аз от години сънувам все един и същи сън-
Шок Шок depeche идват в България  Пощурял Пощурял Пощурял

for all the right reasons
for all the right reasons
Admirer
Екип
Публикации: 584

Профил
Отговори #21: 07 Ноември 2005

Незнам дали заради твоя пост, ама сънувах, че отивам при кмета на Каварна да го питам дали наистина води преговори за идването на ДМ в България,а той ме погледна неразбиращо и попита - Кои са тези?
Целият ден след този сън ми бе крив!!! Бесен

You'll taste the pain
I know
You will harvest what you sow
SoFaD
Ултрас
*
Публикации: 513

Профил
Отговори #22: 09 Ноември 2005

az nasyn veche bqh na koncert Усмивка taq nosht... na mnooogo golqmo otkrito prostranstvo sys strashno mnogo narod, i strannoto beshe che deistvieto se razvivashe prez denq, svetlinata beshe mnogo silna, ne tochno slyncheva, a nqkak si stranno bqla. na scenata samo Dave i Martin, Dave peeshe neizvestno parche (ot sledvashtiq album Намигване ) Martin syprovod Усмивка oblecheni izcqlo v bqlo. bqh nai-otpred, no neizvestno kak se ozovavam v edin moment nqkyde po-nazad, pri koeto Dave (sigurna sym che shte napravite asociaciqta) razdeli moreto ot hora na dve, kato formata na svobodnoto prostranstvo beshe na kapka (s shirokata chast kym scenata). zaduha silen vqtyr, no az se dobrah do scenata i se vkopchih v jelezata za da ne hvrykna Усмивка sedqh si tam sama vyv kapkata, a Dave spokoino obratno na scenata si dopqvashe pesenta... propusnah da kaja che predi da proqvi magicheskite si sposobnosti, se beshe doblijil do edno momiche otpred i q celuna po cheloto Усмивка
eh, zashto trqbvashe da se sybujdam Намигване pone da razbirah neshto ot noti da zapisha melodiqta...

ages of delirium
curse of my oblivion
Nyna
Ултрас
Публикации: 696

Профил
Отговори #23: 09 Ноември 2005

az nasyn veche bqh na koncert Усмивка taq nosht...

Явно концертна треска ни гони всички  Усмивка 
 Аз не съм сънувала досега,че съм на концерт, но което е по-лошо, май започвам с дневни халюцинации, особено като пътувам нанякъде страшно се отнасям в мечти ........то като мислиш постоянно за нещо, нормално.

...you take me there, you take me where...
SoFaD
Ултрас
*
Публикации: 513

Профил
Отговори #24: 09 Ноември 2005

ami az ne mislq postoqnno za tova, no predpolagam che ima neshto obshto sys snoshtnata mi koncertna "izqva"... nishto obshto s Depeche, no moje bi podsyznatelno mi se e iskalo da prodylji s tqh Усмивка sled kato taka i taka bqh podgrqla Намигване

ages of delirium
curse of my oblivion
blackheart
Гратис Любовник
Публикации: 55

Профил
Отговори #25: 09 Ноември 2005

Аз Шакира сънувам Млъкнал
Ухилен Ухилен tova neznam dali se broi za *muzikalen* sun

az sunuvah 4e biah na live na megadeth, koito se premesti niakolko puti na razli4ni mesta i nakraia mai ne se sustoia...
i interesnoto e, 4e go sunuvah predi oshte da se znae, 4e shte idvat v bulgaria  Усмивка

Are you there?
is it wonderful to know
all the ghosts...
all the ghosts...
loosemyself
Странен Любовник
Публикации: 461

Профил
Отговори #26: 03 Декември 2005

и все пак кой казва,че сънищата не се сбъдват?! явно няма да се събудиш от съня си,или най-много като се събудиш,да се озовеш на Академик Ухилен и аз от доста време все това сънувам,и ето че все пак е имало смисъл.....това прави  събитието още по-красиво и истинско,като на сън...

[:There's a devil lying by my side:]
dearrose
Висш Любовник
*
Публикации: 1246

Профил WWW
Отговори #27: 18 Февруари 2006

През годините съм сънувала много сънища с участието на ДМ,голяма част от които вече не помня (ами така е,като не си ги записвам Побъркан).Все пак от различни места в стаята ми ме "гледат" 7 техни снимки,така че няма как това да не окаже някакво влияние.Ангелче
Последно сънувах,че съм на техен концерт Пощурял(защо ли?).Странното беше,че концертните зали бяха 2 и ДМ изпълняваха песни ту в едната ту в другата,намирайки се на някаква подвижна платформа,която постоянно ги местеше из залите,за да могат да ги виждат всички хора,тъй като самите помещения бяха огромни.Хората можеха спокойно да се разхождат където си поискат (видях наоколо доста познати от форума лица Доволен) и дори да отидат точно пред сцената.Така направих и аз и видях Дейв съвсем отблизо.Изглеждаше като през Devotional-ерата,облечен с една карирана риза,която сигурно сте виждали по снимките и с тъмни очила. Готин Стори ми се,че пееше на плейбек,защото постоянно разрешаваше да се снима с разни фенове пеейки.Ех,мечти... Ангелче Неизвестно защо,точно в този момент Мартин и Флеч отсъстваха от сцената,а се виждаха само на видеостените... Идиот

Make me think that at the end of the day
Some Great Reward will be coming my way...
eloa
Джуниър
*
Публикации: 62

Профил
Отговори #28: 22 Май 2006

е аз сънувам концерта на дм, в залата някак тихо,само 200 300 човека и аз преспокоино се въртя на първия ред с  черна рокля и плакат...всичко ок,но dave нещо не във върхова форма и аз се извиквам като негова първа прятелка best support и backing vocal а уе дейв дай да попея уе майна мама му****** и той като първи приятел ми дава .....А АЗ ПЕЕХ ФАЛшИВО ПО ДЯВОЛИТЕ....без значение като се събудих ми бе много смях....ма не е като кучето и дейв де...тва просто E SURREALISTE 

vi veri UniverSum viciiiiiiii
ballbreaker
Екип
Публикации: 228

Профил
Отговори #29: 23 Май 2006

И аз най-накрая имах странен музикален сън, за който да разкажа!

Всъщност, често имам подобни сънища, но рядко са толкова... "музикални"  Зъл
Таз' жена направо ми "спря тока" от...хм...музика

Не много голяма зала - 5000..6000 места, но празна. Само аз съм на първия ред и точно на моето място нямаше седалка, а кожен фотьоил - с една ръчка отстрани, която като я дръпнеш има къде да си опънеш краката Усмивка Отзад на фотьоила беше прикачен кег с
" ******** - Мъжете знаят защо!!" , а отлявата ми страна имаше монтиран кран за бирата.

Бях там за концерт на млада контрабасистка (или май контрабандистка беше по правилно  Зъл ... незнам) Елеее...такава музикантака небях виждал. Излезе на сцената, по ултра къса пола, седна на едно столче, разкрачи се и си го сложи м-у краката...контрабаса. Като приключи с контрабаса последва изпълнение на друг инструмент, който и бил втора специалност, а именно - гайда. Изсвири Stairway to heaven

Спирам разказа, тъй като дотук бе музикалната част. Макар, че образно погледнато на нещата и втората част беше...хахахах,,,музикална  Зъл  Млъкнал

Как да не ходи човек на концерти ?! Ангелче
Страници: 1 [2] 3 4 ... 10
  Печат  

Прегледай:  

DM.org | Powered by SMF 1.1.2.
© 2004, Simple Machines LLC. All Rights Reserved.