DM.org Лого
DM.org :: Фенове :: Форум
Angel Bright Icon
Форум
Страници: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 10
  Печат  
Автор Тема: Странни музикални сънища:)  (Прочетена 55663 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Rush_for_DM
Агент
Публикации: 118

Профил
Отговори #75: 19 Май 2007

Последните няколко месеца сънувах няколко музикални сънища.
Не знам защо,но всеки мой музикален сън започва с това,че нямам билет за концерта.
Първият от серията сънища беше за това,че U2 ще имат концерт в България.Аз естествено нямах билет,но видях едно дете,което си беше купило билет и му предложих 100 долара за него/ странно защо точно в долари/.И така взех си аз билета и реших да отида на концерта.Но по пътя се отбих в някакъв несъществуващ подлез в София и видях,че там се продават билети за концерта за най-предните места.Продадох си билета за 25 лв.И въпреки че беше сън съжалявах,че го продавам за толкова малко пари при положение,че бях го купила за 100 долара.
Отидох на концерта и на всичкото отгоре той не беше на стадион,а на някаква царевична нива,на която се бяха събрали феновете на U2 и се бяха хванали за ръцете .Приличаха на сектата “Децата на светлината”.
Другият ми сън започна с това,че Pearl Jam имаха концерт в България. Естествено отново нямах билет,но видях едно момиче,което имаше,и за да не си губя времето с търсене на билети, реших да я пребия и да й взема билета.Когато отидох на концерта Еди Ведер /вокала/ се беше доста застарил и пееше в двора на някякво училище.
Най-хубавият ми сън е този,в който сънувах,че Дейв и Мартин са дошли на гости в нас.Странното беше,че през цялото време играхме на игри като “Не се сърди човече” и “Монополи”.Всичко беше прекрасно до момента,в който те двамата трябваше да си тръгват.Тогава помогнах на Дейв да си оправи багажа,който се състоеше само от потници и то не тези,с които той се облича на концертите,а някакви съвсем  пенсионерски.
Отидох да ги изпратя и странно защо си тръгнаха с някаква надуваема лодка от тези за рафтинг ,на която бяха натоварили цялото си оборудване.После ми стана много мъчно и отидох да се моля за тях в една църква.

Светът е голям и спасение дебне отвсякъде
vicky
Господар
Публикации: 192

Профил
Отговори #76: 19 Май 2007

сега се сетих , че исках да пиша за един такъв странен сън (всъщност всички сънища са странни ) , който сънувах онзи ден . Та не помня как почна , но в един момент се настанявах в някакъв  хотел с една приятелка (която после мистериозно изчезна от съня ми ) и с нея се възмущавахме на двете си съквартирантки , които бяха от Швеция . После търсихме залата на концерта и уж щяхме да гледама Muse  пък след известно време аз намерих някаква зала , където видях Дейв на сцената да изнася концерт . Веднага си запробивах път натам и се оказа ,че всъщност това е много малка зала, по-скоро като зала за театрална постановка  с големи червени столове .Чудих се защо има толкова малко хора . Помня ,че Дейв беше от периода на турнето Devotional . Приближих се до него , направиха  няква пауза в концерта  Объркан , почивка  май . Та Дейв си пиеше минерална вода , а аз отидох да се запозная с него . Той слезе от сцената да ми каже нещо и се оказа малко по-нисък от мен .При което ясно си спомням как си мислех, какво точно ще кажа на приятелките си като им го описвам . Тогава май го питах къде са другите и след малко Мартин и Флеч нахлуха - Мартин направо с китарата и крилцата . Къде беше Алан не знам . Та нещо си говорих с тях и както ми беше супер интересно , невъзпитаното ми ГСМ т.е. GSM звънна и ве събуди . Няколко минути ми трябваха да се усетя ,че не съм била на концерт на Депеш и че Дейв не е по-нисък от мен ... после цял ден не можех да се отърся от усещането , че съм се започнала с Депеш . Някой сънища ,колкото и да са абсурдни са толкова реални,че после не знаеш къде се намираш . Добре ,че се разсъних преди да съм решила да пусна тема във форума "Моято среща с Депеш Мод ".

reach out and touch faith !
vicky
Господар
Публикации: 192

Профил
Отговори #77: 04 Август 2007

не знам по каква точно причина , но снощи сънувах куп глупости и това , което най-ясно си спомням бе как бях  в някаква зала (която беше нещо между кино и театър) . та очакваше се ,че ще има извънреден концерт на Депеш и за мен това беше неочаквана новина , която обаче приех съвсем нормално . Та събираха се някакви хора отстрани на сцената и аз се насочих натам. Преди началото на концерта всъщност сцената служеше за екран и прожектираха "Властелинът на пръстените " Объркан  (съвсем ясно си спомняв как Фродо нещо говореше на екрана ). Аз  обаче не обръщах внимание на филма , ами си търсих някакъв лист , на който да напиша " We rush for you " , дори си зарязах мястото до сцената и разпитвах хората дали не им се намира голям бял лист .  Идиот Накря намерих някаква  тетрадка , но не беше достатъчно голяма и продължих да търся , после една моя позната , която и тя беше там , ми даде един що - годе по- приемливо голям лист и помня ,че концертът щеше да почва , когато най-брутално ме събудиха  Плачещ

reach out and touch faith !
ExcitedandDevoted
Възбуден
**
Публикации: 140

Профил
Отговори #78: 02 Октомври 2007

А пък ето какво сънувах аз преди има няма 4 дена.
Сънувам си аз, че чакам ли чакам рейс 88 да дойде и да ме отведе до дома, при което забелязвам един огромен билборд.На него виждам усмихнатия лик на Дейвид, а от долу пише с големи букви : Концерт в Зала Универсиада на 11.12.2007.Продажбата на билетите започва от 22.09.2007.Дейвид бе извадил много блага усмивка и от устата му излизаше балонче, в което пишеше: С нетърпение очаквам Концерта.
Аз естествено започнах да звъня и разтръбявам новината.
Приятен сън и доста реален, с дати и тн. Очиврът

Обичайте се бе хора!
Мария Гурлевска
Опасен
*
Публикации: 206

Профил
Отговори #79: 11 Октомври 2007

Има сънища, които си 100% убеден, че са истина и ги изживяваш като такива. Снощи имах невероятното удоволствие да изживея един такъв, в компанията на голяма част от форума.
Та...
Бяхме канени в къщата на Фейн във Варна на частно парти ала конвеншъна в Пловдив. Страхотна къща! С малка градина отпред, на 3 етажа с голямо фоае и вита стълба, с огромен заден двор, където всъщност беше и партито. Аз бях с детето, Кеви беше с много крейзи руса афро-фитилеста прическа, Мая беше с огромна черна дълга пола на волани и воали, а Кирил и Миряна бяха с някакъв бодиарт-пейнтинг. Някаква много странна дарк група населяваше едни пейки, ала "Mode fans at 11 o'clock".
И докато обичайните заподозрени диджействаха, на вратата се чу "Дейв идва"  и моя син хукна да го посреща. Наш'то момче беше леко на градус, един такъв разгърден и, за мое голямо изумление(на сън), много общителен (ох, и много секси!). Беше със сина си(доведения) и с Мартин, като децата веднага се сдушиха. Марти беше много рус, много къдрав и много млад.
Поздравиха всички като стари познати от квартала и докато Фейн DJ-стваше, ние двамата (има си хас!) си говорихме доста за жена му, групата, концертите и общо взето изсънувах интервюто, което Фейн беше постнал Усмивка
И като се качиха на сцената...транс-ясахме! Ако щете вярвайте, събудих се с насълзени от екзалтация очи и с грумнали от звука уши. Страхотно беше!
ПС: Добре, че мъжът ми и в командировка, иначе много убедително трябваше да обяснявам ...  Побъркан

My heart is aching; My body is burning
My hands are shaking; My head is turning
Do you understand Its so easy to choose
Weve got time to kill
Weve got nothing to lose
I want you now
MAO BOY
Висш Любовник
Публикации: 1576

Профил
Отговори #80: 15 Октомври 2007

хихихи, Fein's Mansion.

Alice est partie en voyage
La tête dans les nuages
The Fein
Екип
Публикации: 2988

Профил WWW
Отговори #81: 15 Октомври 2007

хихихи, Fein's Mansion.

А, изглежда не е такъв меншън, дето искам да е, щом има партита за родители и деца...  Плезене

Each tear that flows down your face
Trickles then picks up the pace
And turns to a river inside
A river that will not subside

I can hear that dreadful overflowing sound
And watching from afar I see a child is drowned
The child inside your heart

Мария Гурлевска
Опасен
*
Публикации: 206

Профил
Отговори #82: 16 Октомври 2007

Хм...
С оглед възрастта на пишещия и тази на детето ми, по-скоро родителя не е бил на мястото...
Другия път ще оставим децата с Дейв и ще ходим да се забавляваме като зрели хора  Готин

My heart is aching; My body is burning
My hands are shaking; My head is turning
Do you understand Its so easy to choose
Weve got time to kill
Weve got nothing to lose
I want you now
SoFaD
Ултрас
*
Публикации: 513

Профил
Отговори #83: 26 Декември 2007

Помещение, като сладкарница от социалистическо време, малко поосвежена с нов пласт сива боя, разчистена от маси и столове; сив плот до едната стена, ред чинове със столове до срещуположната стена. Над плота: рафт с кашони и кашончета пълни с неща за гризане. Зад плота беше мястото на диджея. Специално заради него бяхме дошли. Седяхме си на чиновете отзад (с една приятелка) и си плямпахме докато хората бавно запълваха сладкарницата... Беше още светло, не беше особено пълно, диджея дойде без много шум: самият Майк Патън, зализан както обикновено, с черно сако и бяла тениска отдолу - напъха се зад плота и пусна нещо. Приятелката стана със засилка от чина, и обяви че отива за автограф. Аз тръгнах с нея, подкрепяме се в трудни моменти... Тя стигна почти до плота, където бяха застанали 2ма леко мутирали младежи, което при нейната височина правеше невъзможно да стигне целта си. Агресията реши, че е намерила плодотворна почва в нея, и започна да се изразява навън в блъскане с лакти. Аз леко се отеглих, все пак не съм готова да подкрепям със синини каквито и да било автографи, върнах се послушно на чина, и седнах да чуя музиката. Въпросната приятелка се върна след малко, ядосана и зачервена, седна до мен и тръсна една шоколадова вафла Боровец върху чина, изядена до половината и напъхана обратно в опаковката. Каза ми, че автограф не е успяла да вземе, но вафлата е на Майк... Не разбрах само дали той доброволно й я е дал, или тя му е избила зъбите... В следващия момент започва някакво парче, споглеждаме се с приятелката, явно и на двете ни звучи познато, после виждам една друга приятелка в „тълпата” отпред, споглеждаме се и с нея, устните ни очертават Депеш с въпросителна накрая, след което парчето набира скорост и разбираме че е кавър на Pesonal Jesus, изпят лично от Майки, в стил нещо между последния индиански албум на Tomahawk и Peeping Tom. За съжаление преди да успея да и чуя края, ми звънна алармата, както обикновено става... Е, поне се посмях след това... Ухилен

ages of delirium
curse of my oblivion
MAO BOY
Висш Любовник

Профил
Отговори #84: 26 Март 2008

Кюър най-после дойдоха в българия и то след като шефа ми реши да ги покани и да поеме хонорара им. той кати виден хеви-метъл/джаз фен обаче дори и не присъства на концерта, като самя концерт не присъстваше изобщо в съня ми. действието се разви в лобито на хотела късно вечерта където се натъкнах на Робърт Смит с двама гардове, които също са фенове на Кюър и аз се изтъпанчих пред Робърт и измънках: 'Робърт моля те да си поговорим'
седнахме на една маса поръчахме студена бира и тъкмо да завържем някакъв нормален разговор и аз от вълнение се разревах хихихи и целият червен зелен от срам, но не мога да се спра... а, нали boys don't cry... все пак след минута май се свестих и бирата обилно напоена със сълзи, нахълта без взлом първо в гърлото и после надолу и започнахме да говорим надълго и нашироко. Спомням си ясно, че го попитах защо, досега никога не са идвали в бг. след като той е казвал, чеискат да свирят в бг и той под секрет каза, че хората, които са го канили не са предлагали почти нищо и Кюър са трябвали едва ли не да си  платят за да пеят в бг, останалото ми се губи, накрая диния от гардовете се залепи до масата и даде знак, че трябва да приключваме, а робърт остави имейл и телефон....и така се събудих.
Последна редакция: 26 Март 2008 от MAO BOY

La tête dans les nuages
hitrana
Гост
Отговори #85: 26 Март 2008

Мисля, че е редно да се възползваш от мейла или телефона, току виж човека ти отговорил...    Пощурял
MAO BOY
Висш Любовник

Профил
Отговори #86: 26 Март 2008

губят ми се няколко цифри  Очиврът

La tête dans les nuages
maya_v
Крал
**
Публикации: 990

Профил
Отговори #87: 11 Април 2008

Отдавна не ми се беше случвало да сънувам музикален сън, но снощи пак сънувах разни странни неща.  Идиот Има си и причина - Девижън и предстоящия концерт!
Това, което помня е, че както си се разхождах на сън по един централен софийски булевард, близо до дома ми, кой мислите, че срещнах?!  Ухилен Щефен и Томас, които се бяха запътили нанякъде, с увреността, че знаят къде отиват. В първия момент не повярвах на очите си, те двамката без фенки наоколо, та използвах момента, спрях ги да си поприказваме и ми казаха, че отиват на ДМ Конвеншъна и че много им харесва тук. Питах ги къде са отседнили и те ми казаха, че наблизо в някакъв хотел на име Stripped  Ухилен
Разделихме се като се разбрахме да се видим по-късно на партито като аз бях много впечатлена от името на този, неизвестен ми до момента хотел и веднага отидох вкъщи да си поровя в нета, за да открия някакво инфо за него преди да го посетя и да видя за какво става въпрос. Намерих го и за мое най-голямо учудване не беше някой бордей (защото нали в района на гарата са все такива), а беше изискано място, декорирано в стил Депеш Мод. Нещо, като онези специални ДМ барове.  Усмивка

И по-нататък ми се губи...  Идиот

Последна редакция: 11 Април 2008 от maya_v

Let me hear you
Make decisions
Without your television
Let me hear you speaking
Just for me

Let me see you
Stripped down to the bone...
Deni
Новинар
Публикации: 711

Профил WWW
Отговори #88: 21 Август 2008

Сънувах, че съм на концерт на Иги Поп, тук в България. По средата на някаква песен Иги извика на сцената да се присъедини към него... Росица Кирилова. Нема такъв дует просто  Идиот

I want to reach my hand into the dark
and feel what reaches back
benev
Агент
*
Публикации: 82

Профил
Отговори #89: 17 Септември 2008

Сънувах как си говоря с Игор Кавалера (сепултура) за Мотърхед и Венъм на български. Той беше с дълга коса. После му исках скайпа  Идиот и съня свърши  Ангелче

I'm a man of flesh and bone.
Страници: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 10
  Печат  

Прегледай:  

DM.org | Powered by SMF 1.1.2.
© 2004, Simple Machines LLC. All Rights Reserved.