DM.org Лого
DM.org :: Фенове :: Форум
Angel Bright Icon
Форум
Страници: 1 ... 5 6 [7] 8 9 10
  Печат  
Автор Тема: Странни музикални сънища:)  (Прочетена 61230 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Ivelina_10
Странен Любовник
*
Публикации: 406

Профил
Отговори #90: 20 Септември 2008

Ей на... пак сънувах нещо за депеш..новината за турне и нов албум изглежда не ми излиза от ума.. та предната вечер ми се присъни че ЕЙ НА НОВИЯ АЛБУМ Е ВЕЧЕ ФАКТ! - ДВОЕН, С БЯЛА ОБЛОЖКА (нещо бях чела..тъпи предположения на кой ли знае кой) и син надпис на български  Идиот "ЕЛАЙ" (т.е. името на дългоочаквания!) и се разпространяваше с "ПРИМА"-та на МТел... Идиот  Идиот  Идиот  еее...незнам..и като отидох да си го купя... взех че търсех ИГЛИ  Бесен (ХАХА) . ...  Идиот
Otacon
Гратис Любовник
Публикации: 56

Профил WWW
Отговори #91: 21 Октомври 2008

Малко просташко, но си е и самата истина, а и темата е такава... сънувах как Риана ми прави... френска любов. Не беше много музикално от нейна страна  Ангелче
Emko
Кукла
Публикации: 35

Профил
Отговори #92: 21 Октомври 2008

То пък от твоя щото е било хипер музикално..........освен ако не си си подсвирквал с уста. Пощурял
maya_v
Крал
**
Публикации: 990

Профил
Отговори #93: 21 Октомври 2008

Момчета, струва ми се че май нещо сте се разгонили!  Ухилен

Let me hear you
Make decisions
Without your television
Let me hear you speaking
Just for me

Let me see you
Stripped down to the bone...
kiril101
Екип
Публикации: 666

Профил WWW
Отговори #94: 21 Октомври 2008

Малко просташко, но си е и самата истина, а и темата е такава... сънувах как Риана ми прави... френска любов. Не беше много музикално от нейна страна  Ангелче

Аз пък намирам нещата извън темата, защото от моята камбанария, Риана по-скоро става за това, което е извършвала в сънят, от колкото за определението "Музикант".

П.П. Риана, ако четеш този пост и вече ми се сърдиш, и търсиш отмъщение, нямам против да отнеса няколко удара с "Чадърът" по гърба. Бий ме, бий ме господарке моя!  Ухилен Полицай

Good Evening, Sofiaaa!
Ivelina_10
Странен Любовник
*

Профил
Отговори #95: 21 Октомври 2008

леле...'що пък само Риана да бие?  Бияч

Намигване
Последна редакция: 21 Октомври 2008 от Ivelina_10
Aleksandrovster
Новинар
Публикации: 355

Профил
Отговори #96: 22 Октомври 2008

Намигване

Да бие какво?  Очиврът

ЕДИТ: А, изглежда съм пропуснал по-горния пост... Тц. Уау...Ухилен
Последна редакция: 22 Октомври 2008 от Aleksandrovster
Ivelina_10
Странен Любовник
*

Профил
Отговори #97: 22 Октомври 2008

Намигване

Да бие какво?  Очиврът

ЕДИТ: А, изглежда съм пропуснал по-горния пост... Тц. Уау...Ухилен
хм че скъпи, Aleksandrovster чети по-добре  Ухилен
DanielaDaniela
Гратис Любовник
Публикации: 54

Профил
Отговори #98: 22 Октомври 2008

много сте свенливи бе. а Марто до бие не може ли  Очиврът ... оле, светотаство изрекох, сега дали няма да ме кропне администратора... така де, защо ангели небесни да не може да бият. те пак ще са си свещени... даже повече... или ще си загубят аурата ако бият?

"Suffer with pride"
Videlina
Странен Любовник
Публикации: 477

Профил
Отговори #99: 25 Октомври 2008

Уфф снощи сънувах, че съм на концерта на ДМ през май и мина подгряващата група, беше много весело и радостно. Не знам защо, но бях на нивото на сцената и щях даже и да снимам. Още по-интересното беше, че до мен се беше наредил и Азис Идиот Ухилен Тъкмо се чуха първите акорди от "John the Revelator"/що пък точно тя  Объркан/ и после се събуждам в леглото и нямам никакъв спомен от концерта. Питах мъж ми...ама какво стана и той ми вика ееее ама ти голям концерт видя, припадна и се прибрахме...и аз покрай теб нищо не видях Ядосан ама толкова се мъчех да си спомня какво е станало на концерта и така и не можех...събудих се от много мислене...направо си го пиша в графата кошмари Шок

Angels of the Universe
Ivelina_10
Странен Любовник
*

Профил
Отговори #100: 25 Октомври 2008

уф! и аз преди 2 дни сънувах че съм на концерт.. ама странното е че беше в 3:30 през нощта... и беше някъде около Президентството  Идиот имало специален клуб ( Побъркан) където Депеш свирели... аз обаче видях само подгряващата група ( не помня коя) и точно като Дейв излезе аз се събудих!!!  Бесен
...може би от вълнение  Ухилен
Виделинче това с прекъсването на сънищата нещо ме съмнява!  Шок
Videlina
Странен Любовник

Профил
Отговори #101: 26 Октомври 2008

Виделинче това с прекъсването на сънищата нещо ме съмнява!  Шок
Ще спре тока по средата на концерта Объркан Или може някой да падне от сцената, да си счупи крака и да прекъснат концерта и съответно турнето... Побъркан ШЕГУВАМ СЕ...нищо такова не искам да се случва Усмивка

Angels of the Universe
Deni
Новинар
Публикации: 711

Профил WWW
Отговори #102: 26 Октомври 2008

това с прекъсването на сънищата нещо ме съмнява!

Мда, от Mute явно следят световната сънищна база и прекъсват незабавно всеки сън, който може да се окажа в нарушение на авторски права.  Зъл

I want to reach my hand into the dark
and feel what reaches back
Videlina
Странен Любовник

Профил
Отговори #103: 26 Октомври 2008

това с прекъсването на сънищата нещо ме съмнява!

Мда, от Mute явно следят световната сънищна база и прекъсват незабавно всеки сън, който може да се окажа в нарушение на авторски права.  Зъл
Ухилен Ухилен Ухилен еее това направо ме уби от смях Одобрение

Angels of the Universe
Danna
Опасен
Публикации: 224

Профил
Отговори #104: 27 Октомври 2008

Снощи от Mute ми тръпнаха шалтера на съня още преди да стигна до Румъния... Сънувам, че групата за Букурещ вече е там, а аз още се мотая в София, за да довършвам някаква служебна работа. Тичам из някакви улици и засичам Флеч, които ми казва , че не му харесва в Румъния и затова решил да дойде направо тук и да обядва с Цонко Цонев  Готин Аз се тръшкам, че ще изпусна концерта и не мога за 2 часа да стигна до Румъния и той  изважда някакъв компютър на който да съм гледала концерта директно Объркан Това обаче, естествено не ме удовлетворява и
се мятам на колелото си и се запътвам към Букурещ  Ухилен... и се събудих.
Страници: 1 ... 5 6 [7] 8 9 10
  Печат  

Прегледай:  

DM.org | Powered by SMF 1.1.2.
© 2004, Simple Machines LLC. All Rights Reserved.