DM.org Лого
DM.org :: Фенове :: Форум
Angel Bright Icon
Форум
Страници: 1 [2] 3  Всички
  Печат  
Автор Тема: Фен Арт  (Прочетена 14482 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
dearrose
Висш Любовник
*
Публикации: 1246

Профил WWW
Отговори #15: 12 Октомври 2006

Ще е добре да го изясним, за да няма объркване. Нека нещата, които се постват тук да бъдат общо за фен арта, а това в "направи и сподели" да е авторско. Премествам темата в "Групата", тъй като май тук й е мястото.

Светльо,добре че внесе яснота по въпроса,че имаше известно объркване.Доколкото забелязах,в тази тема се постват най-вече картини,но на други фенове,а в "Направи и сподели"-наши собствени творения. Объркан Вярно е,че има известно припокриване на двете теми,но след това уточнение вече,предполагам,всичко ще си дойде на мястото. Одобрение

Make me think that at the end of the day
Some Great Reward will be coming my way...
Nick at Night
Гост
Отговори #16: 15 Октомври 2006

(графиката не е моя; съжалявам, че не разполагам с името на художника)

Блаженна наслада!
dearrose
Висш Любовник
*

Профил WWW
Отговори #17: 05 Ноември 2006

Още малко фен арт :
Един доста нестандартен поглед върху DM (явно някой болен мозък е видял Дейв като мечка Объркан, Мартин като лъвче, а Анди като костенурка или поне аз на такива животни ги оприличих в тази творба Ухилен). Другите две картини, според мен, са уловили по доста успешен начин излъчването на Дейв.
Ще прикача и архивиран файл с няколко GIF-чета и още фенски произведения. Одобрение

Прикаченият файл е изтрит при прочистване.

* Unusualdm.JPG (23.51 KB, 455x162 - видяно 523 пъти.)

* DaeSM.JPG (16.7 KB, 320x313 - видяно 505 пъти.)

* Dave02SM.JPG (18.45 KB, 263x384 - видяно 504 пъти.)
* FanArt.rar (1389.18 KB - свалено 168 пъти.)

Lud Uchen
Агент
Публикации: 108

Профил
Отговори #18: 15 Ноември 2006

Не е Депеш фенарт, но може и да е...Бях потресена когато я видях!

Автора е Michael Hussar.
Последна редакция: 15 Ноември 2006 от Lud Uchen

More than a party...
The Fein
Екип
Публикации: 2988

Профил WWW
Отговори #19: 15 Ноември 2006

Луд Учен, струва ми се, че това е по всяка вероятност е бъдещата обложка на все още неиздадения авторски соло албум на Мартин съдържащ хитовете "The Slave In Me", "Miserable", "The Bottle Line" "Dave The Songwriter" и "Divorced With Kids".

Each tear that flows down your face
Trickles then picks up the pace
And turns to a river inside
A river that will not subside

I can hear that dreadful overflowing sound
And watching from afar I see a child is drowned
The child inside your heart

MaoriGirl
Посветен
Публикации: 365

Профил
Отговори #20: 15 Ноември 2006

По-скоро ми прилича на  позастарял клоун с прическа а ла Samuel Clemens (Mark Twain).Авторът на този ''фен арт'' определено се намира в творческа криза...
Lud Uchen
Агент

Профил
Отговори #21: 15 Ноември 2006

The Fein, мисля, че по-скоро това ще е някой неиздаван албум от 80те, защото героя е, поне на вид, по-млад от "бъдещия" Мартин Намигване Сигурно от там е черпил идеите си за идни заглавия на песни.

MaoriGirl, нека без хапливости и обиди по една картинка.

edit: забравих да добавя и тази, която има още по-голяма прилика - http://conceptart.org/artist_images/image.php?img=hussar/full/hussar-18.jpg
Пак този автор. Изглежда използва едни и същи модели от време на време  Намигване
Последна редакция: 15 Ноември 2006 от Lud Uchen

More than a party...
MaoriGirl
Посветен
Публикации: 365

Профил
Отговори #22: 15 Ноември 2006

MaoriGirl, нека без хапливости и обиди по една картинка.

Не мисля,че когато нещо не се харесва,трябва да се казва обратното,само в случаите,когато се изисква деликатност,но случаят не е такъв. Така че по въпроса за тази ''една картинка''- след като ти не си авторът,не виждам за какви обиди може да става въпрос.А и да беше ти- това все пак е ''една картинка'' и не бива толкова лично да се приема.
Край на off-топика от моя страна.
Lud Uchen
Агент

Профил
Отговори #23: 15 Ноември 2006

Не мисля,че когато нещо не се харесва,трябва да се казва обратното,само в случаите,когато се изисква деликатност,но случаят не е такъв. Така че по въпроса за тази ''една картинка''- след като ти не си авторът,не виждам за какви обиди може да става въпрос.А и да беше ти- това все пак е ''една картинка'' и не бива толкова лично да се приема.
Край на off-топика от моя страна.

Рядко приемам неща лично, и това не е един от тези моменти. Малко ми стана смешно дори, но само защото се говори за творческа криза, а нямаме личен пример с платна на говорещия, който явно не страда от такава.

Край и на моя страна.

More than a party...
white_ambition
Опасен
Публикации: 235

Профил
Отговори #24: 16 Ноември 2006

Добре де, на пръв поглед изглежда адски извратено, но я гледам от половин час и стигам до извода, че е гениална. Подчертана е свещенната идея, това действащо лице, тази трагическа фигура. Оставам с впечатлението, че той е станал роб на някоя съдбоносна грешка, като част от неговото подчинение на вярата, все едно е заплашвал с яростни тенденции, защото е вярвал напълно, че това което прави, ще е в основата си, добре за вярата, която била неговия идеал. Но не се е вслушвал достойно в гласа на Небесния Отец и е станал роб на дявола. Така се е движил по този път цял живот, без да знае, че всъщност се приближава до пропастта, именно това, което виждаме ние. Така си я обяснявам. И другите картини на автора са бих казала, извънредно ексцентрични, но е на път да спечели уважението ми, без да знам нищо за него.
И що да е в творческа криза, има си стил човека.. : )

What ever I say, I love DM to death, if it's possible, even after it! x3

Depeche will come to us,
It's an inevitability!

D ivine         
= xciting      
P recious      
= njoyable          M artyrizing
C ondemnable     O verwhelming
H eartening         D reamy
= legantly           = verlasting

dearrose
Висш Любовник
*

Профил WWW
Отговори #25: 16 Ноември 2006

Добре де, на пръв поглед изглежда адски извратено, но я гледам от половин час и стигам до извода, че е гениална. Подчертана е свещенната идея, това действащо лице, тази трагическа фигура. Оставам с впечатлението, че той е станал роб на някоя съдбоносна грешка, като част от неговото подчинение на вярата, все едно е заплашвал с яростни тенденции, защото е вярвал напълно, че това което прави, ще е в основата си, добре за вярата, която била неговия идеал. Но не се е вслушвал достойно в гласа на Небесния Отец и е станал роб на дявола. Така се е движил по този път цял живот, без да знае, че всъщност се приближава до пропастта, именно това, което виждаме ние. Така си я обяснявам.

Много ми хареса тази интерпретация. Одобрение Особено ме заинтригува и това, че авторът на картините използва като образи персонажи от цирковото изкуство, представяйки ги като албиноси - бели и изглеждащи изключително крехки и уязвими същества. Персонажът от втората картина наистина доста прилича на Мартин (тъжен клоун, Арлекин, с извадено сърце и обграден с трънен венец, което носи усещането за мъченичество и натрупани грехове), но аз не бих искала да си го представям точно в тази светлина Тъжен, а и ми е чудно какво ли би си помислил самият той ако види тези картини Объркан .
Една от картините е използвана като постер на филма The Nail на Rob Zombie. Тъкмо си мислех, че подобни изображения идеално биха се вписали в някой съвременен филм на ужасите, като веднага се сетих за филма "Seven", а и "The Cell", където също са използвани образи на албиноси, като част от  ужасяващия "вътрешен свят" на психопата. Шок
Последна редакция: 16 Ноември 2006 от dearrose

dearrose
Висш Любовник
*

Профил WWW
Отговори #26: 21 Ноември 2006

Малко фен арт с елементи на Enjoy The Silence и Precious  Намигване и 3 GIF-чета:

* ets0002SM.JPG (34.99 KB, 576x390 - видяно 438 пъти.)

* PersonalETSSM.JPG (25.82 KB, 329x459 - видяно 428 пъти.)

* PTA%20painting%20by%20DomiSM.JPG (39.24 KB, 496x480 - видяно 422 пъти.)

* davewallcopybk9SM.JPG (56.4 KB, 554x415 - видяно 419 пъти.)

* policy004.gif (839.64 KB, 119x160 - видяно 430 пъти.)

* 944037812lgc5.gif (361.47 KB, 140x120 - видяно 451 пъти.)

* hahahasofunnydave.gif (64.22 KB, 106x80 - видяно 372 пъти.)

Little Angel
Кукла
*
Публикации: 21

Профил
Отговори #27: 22 Ноември 2006

Ето нещо и от мен!

* 9215579-9215585-slarge[1].jpg (66.09 KB, 344x344 - видяно 389 пъти.)

"I take pictures
photographc pictures"
lover
Агент
Публикации: 120

Профил WWW
Отговори #28: 22 Ноември 2006

Чудесни неща сте публикували тук, поздравявам lin за темата!  Усмивка
А нещата /авторските/ на lyu са просто прекрасни!
Продължавайте в същия /творчески/ дух! И споделяйте!!!
(to love is to share...) Ангелче

http://blackandblue.free.bg
WHEN YOU'RE BORN A LOVER, YOU'RE BORN TO SUFFER...
dearrose
Висш Любовник
*

Профил WWW
Отговори #29: 15 Януари 2007

Някои интересни фенски аксесоари Одобрение:

* 1.jpg (3.78 KB, 95x110 - видяно 339 пъти.)

* 28.jpg (13.98 KB, 243x240 - видяно 365 пъти.)

* 151.JPG (7.87 KB, 210x202 - видяно 368 пъти.)

* Badges.JPG (7.24 KB, 280x114 - видяно 358 пъти.)

* 21.jpg (11.56 KB, 400x198 - видяно 344 пъти.)

* 23.jpg (5.77 KB, 178x244 - видяно 352 пъти.)

* 25.jpg (25.16 KB, 450x319 - видяно 355 пъти.)

* 29.jpg (11.08 KB, 270x300 - видяно 343 пъти.)

* 32.jpg (13.42 KB, 500x93 - видяно 354 пъти.)

* 232.JPG (23.37 KB, 200x300 - видяно 350 пъти.)

* Watch.JPG (13.95 KB, 387x195 - видяно 337 пъти.)

Страници: 1 [2] 3  Всички
  Печат  

Прегледай:  

DM.org | Powered by SMF 1.1.2.
© 2004, Simple Machines LLC. All Rights Reserved.