DM.org Лого
DM.org :: Фенове :: Форум
Angel Bright Icon
Форум
Страници: 1 [2]  Всички
  Печат  
Автор Тема: Ролята на Дейв като текстопицес в PTA и в бъдещи албуми  (Прочетена 10704 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Infra Red
Странен Любовник
Публикации: 470

Профил WWW
Отговори #15: 26 Април 2006

а дали е по-приемливо за някои "истински" фенове да има 1/4 албум на Дейв,или 1/2, та дори цял-меко казано някой го боли
Хайде до кукане

А боли ли те,че човека,за който говориш е създател на този сайт и би трябвало малко или много да го уважаваш,също както и всички други членове на форума.Най-малкото защото огромна част от хората тук са наистина големи фенове на Депеш и имат пълното право да изказват мнение.Според мен трябва да уважаваш всяко чуждо мнение,може да ти е от полза.

There's something that's invisible, there are some things you can't hide...
try detect me when I'm sleeping, in a wave you say Goodbye ...
TCKool
Някой
**
Публикации: 12

Профил
Отговори #16: 27 Април 2006

За мен PTA е един наистина много добър албум..може би не е велик като Violator или SOFAD , но след 4 годишна пауза признавам,че ДМ не са се променили толкова....а песните на Дейв са си точно на мястото,без тях сигурно албума би бил прекалено монотонен..какво има около Мартин сега - тъга и страдание(точно в неговия стил),а около Дейв проблясва и още нещо - надежда и любов..текстовете на Дейв са като слаба светлинка сред мрака създаден от Мартин..стана на въпрос и за соло албума на вокалиста - и за него искам да кажа нещо - точно в стил ДМ - текстовете са искрени,от дъното на душата и са като една изповед пред нас,феновете...
Много добре казано и изциало се присъединявам към изразеното мнение и факта че в албума вече има и парчета на David говори само че в групата има израстване и  всеки може да твори. А от това че в PTA всеки е намерил своето място по-скоро трябва да ни радва защото ако не беше така може би  днес да не можеше да се радваме на нов албум на DM a само на не дотам съваршени албуми на David и Martin
alkariel
Кукла
**
Публикации: 30

Профил
Отговори #17: 14 Август 2006

Според мен Мартин се справя много по-добре с писането на текстове от Дейв, но това не означава да няма песни на Дейв в бъдещи албуми. Най-важното е да има Depeche и това предполага да се правят някакви компромиси между двамата. Иначе и при двамата си личи, че това, което са написали, им е дошло отвътре и са го преживели по един или друг начин. Но  стилът на Мартин е просто художествено по-изпипан, в това отношение Дейв има още какво да научи.

D E P E C H E    M O D E    R U L Z ! ! !
Danna
Опасен
Публикации: 224

Профил
Отговори #18: 15 Август 2006

Знаех, че несъмнено е имало и ще има такива мнения, но не и тук...във форума на Депеш, членовете на групата да се делят по този нелеп начин...Моето скромно мнение е, че в една група са много съществени отношенията и емоциите минаващи и случващи се във и помежду хората в нея. Няма значение колко пуши Флеч, защото дори димът му е от помощ...нито колко фалшиво пее Дейв и колко некадърен музикант е. Важното е каква емоция се е породила у Мартин за да напише едно или друго ...никога ли не сте се замисляли , че е абсолютно невъзможно след толкова години докато пише да не мисли как нещото ще се усети от Дейв или как ще му пасне най-добре...За Мартин нямам какво да кажа - той ме научи...

В тази полемика едва ли ще се роди истината...Всъщност, аз не се нуждая от нея, просто ги чуствам и ми се ще да запазя тишината !!!

Spellbound
Опасен
Публикации: 233

Профил WWW
Отговори #19: 16 Август 2006

Бих казал, че и трите песни са особено свежарски за ДМ, особено  SW. Не е лошо да има нещо такова ввъв всеки албум. Стилът на Дейв за текстовете е различен. Мисля, че PTA е толкова добър точно зо това. Не смятам, че трябва неговите песни да ни харесат,  заради това, че са включени Депеш са заедно.За мен Дейвид е много добър в това, но всеки има мнение. Хубаво е да си го обменяме, но няма смисъл да се дразним заради това.... Всичко тяхно е супер. Това са ТЕ. СТРАХОТНИ СА!
Последна редакция: 16 Септември 2006 от Симеон
playing_angel
Смутител
Публикации: 273

Профил
Отговори #20: 24 Август 2006

Моето мнение е, че след като Дейв издаде самостоятелен албум придоби доста повече сигурност и усет в писането на текстове и стана наистина добър в това.Точно поради тази причина Playing The Angel звучи толкова ново и различно, запазвайки вечното агресивно Depeche звучене.Безспорен е геният на Мартин, но мисля, че и Дейв в бъдеще ще става все по-добър и като творец, освен като изпълнител.Едно е сигурно - че гласът на Дейв, геният на Мартин и талантът, с който Флеч през годините сплотява и запазва Депеш такива, каквито са, са ненадминати и достатъчни.Така, че каквото и да става за вбъдеще - Депеш ще стават все по - добри, защото друга алтернатива в техния случай няма.

'Heaven ain't far from where we are '
Страници: 1 [2]  Всички
  Печат  

Прегледай:  

DM.org | Powered by SMF 1.1.2.
© 2004, Simple Machines LLC. All Rights Reserved.