DM.org Лого
DM.org :: Фенове :: Форум
Angel Bright Icon
Форум
Страници: [1] 2 3  Всички
  Печат  
Автор Тема: Prodigy-The Wonder  (Прочетена 12719 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
nikoto
Гост
27 Април 2006

Тема за всички фенове на тази култова група,която ни промени изцяло в средата на 90-те Усмивка
Ginger
Смутител
*
Публикации: 249

Профил WWW
Отговори #1: 27 Април 2006

Най-великата и нестандартна група на изминалото десетилетие за мен!Каквото и да пробват,то винаги се получава,а и изпълненията им на живо са си истинско изживяване!Чакам с нетърпение новия албум в края на тази година Одобрение
Последна редакция: 27 Април 2006 от Ginger
kiira
Странен Любовник
*
Публикации: 407

Профил
Отговори #2: 27 Април 2006

Наистина страхотна група, винаги нещо ново и нестандартно. Напоследък даже започнах да си ги слушам всеки ден Усмивка
JohnTheRevelator
Джуниър
*
Публикации: 63

Профил
Отговори #3: 28 Април 2006

Една от най-любимите ми групи,действат ми ободряващо.
dobomode
Iconique
*
Публикации: 939

Профил WWW
Отговори #4: 30 Април 2006

Хм, чак пък най-великата на 90-те?
А и прекалено мейнстрийм станаха с The Fat Of The Land, всяко 10-годишно хлапе се размотаваше с тяхна тениска. Общо взето, популярността им беше предимно продукт на MTV, които въртяха Firestarter и Breather до побъркване.

nikoto
Гост
Отговори #5: 01 Май 2006

Хм, чак пък най-великата на 90-те?
А и прекалено мейнстрийм станаха с The Fat Of The Land, всяко 10-годишно хлапе се размотаваше с тяхна тениска. Общо взето, популярността им беше предимно продукт на MTV, които въртяха Firestarter и Breather до побъркване.
Ми бате,кажи ми една група,която не е погълната от мейнстрийма(се пак трябва да се яде Ухилен)А по въпроса дали е най-великата,моля Те чуй Music For The Jilted Generation и ми сподели впечатления Намигване
The Fein
Екип
Публикации: 2988

Профил WWW
Отговори #6: 01 Май 2006

Ми бате,кажи ми една група,която не е погълната от мейнстрийма

Смяташ, че отвъд мейнстрийма няма музика?
А иначе Prodigy не са лоши като цяло, може да погледна албума ако ми хареса сингъла.

Each tear that flows down your face
Trickles then picks up the pace
And turns to a river inside
A river that will not subside

I can hear that dreadful overflowing sound
And watching from afar I see a child is drowned
The child inside your heart

nikoto
Гост
Отговори #7: 01 Май 2006

Ми бате,кажи ми една група,която не е погълната от мейнстрийма

Смяташ, че отвъд мейнстрийма няма музика?
А иначе Prodigy не са лоши като цяло, може да погледна албума ако ми хареса сингъла.
Има музика,но тя не е комерс(а некомерсиалната музика се слуша от по-малка аудитория и носи по-малко кинти)А иначе задължително чуй албума,заслужава си Усмивка
Infra Red
Странен Любовник
Публикации: 470

Профил WWW
Отговори #8: 01 Май 2006

Prodigy ми харесват като цяло,но определено не са най-великата група за 90-те.Пък и не виждам как може да се сравняват с всички групи едновременно при положение,че не са в еднакъв стил.Според мен групи като Depeche mode,U2,Bon Jovi и др. са по-култови и по-успешни от Prodigy през 90-те.Да не забравяме,че най-добрите албуми и на Depeche и на u2 и на Bon Jovi са от средата на 90-те.Въобще,защо ли сравнявам Prodigy с изброените по-горе групи...Няма база за сравнение,по мое мнение.Пък и пак казвам,групите и стиловете са много.
P.S. Prodigy са добри,може би най-добрите в своята гилдия.
Последна редакция: 01 Май 2006 от Mr Writer

There's something that's invisible, there are some things you can't hide...
try detect me when I'm sleeping, in a wave you say Goodbye ...
nikoto
Гост
Отговори #9: 01 Май 2006

Prodigy ми харесват като цяло,но определено не са най-великата група за 90-те.Пък и не виждам как може да се сравняват с всички групи едновременно при положение,че не са в еднакъв стил.Според мен групи като Depeche mode,U2,Bon Jovi и др. са по-култови и по-успешни от Prodigy през 90-те.Да не забравяме,че най-добрите албуми и на Depeche и на u2 и на Bon Jovi са от средата на 90-те.Въобще,защо ли сравнявам Prodigy с изброените по-горе групи...Няма база за сравнение,по мое мнение.-
Еми ти сам го каза-различни стилове са!Аз сравнявам Prodigy с групите от тяхния стил,пич(а там те са най-велики)!Не може да сравняваш две съвсем различни неща....
Infra Red
Странен Любовник
Публикации: 470

Профил WWW
Отговори #10: 01 Май 2006

Да,знам.Редактирах си поста преди секунди.

There's something that's invisible, there are some things you can't hide...
try detect me when I'm sleeping, in a wave you say Goodbye ...
Recoil
Екип
Публикации: 1768

Профил WWW
Отговори #11: 01 Май 2006

Еми ти сам го каза-различни стилове са!Аз сравнявам Prodigy с групите от тяхния стил,пич(а там те са най-велики)!Не може да сравняваш две съвсем различни неща....
Каде точно е сравнението, че нещо не успях да го намеря Усмивка
Тоест, в цялата тема не видях посочен и един изпълнител, който да има сходен стил с Prodigy.
nikoto
Гост
Отговори #12: 01 Май 2006

Каде точно е сравнението, че нещо не успях да го намеря Усмивка
Тоест, в цялата тема не видях посочен и един изпълнител, който да има сходен стил с Prodigy.
Aми Prodigy са толкова велики,че просто не се сещам група,която може да си позволи да застане до нея,sry май няма такава.....Само искам да те питам Ти запознат ли си с тяхното творчество?
Recoil
Екип
Публикации: 1768

Профил WWW
Отговори #13: 01 Май 2006

Смятам, че си достатъчно възрастен, за да прецениш дали съм запознат с творчеството им.

Но понеже виждам, че си по-запознат от нас, би ли ни обяснил за един албум наречен The Castbreeder?
nikoto
Гост
Отговори #14: 01 Май 2006

Смятам, че си достатъчно възрастен, за да прецениш дали съм запознат с творчеството им.

Но понеже виждам, че си по-запознат от нас, би ли ни обяснил за един албум наречен The Castbreeder?
Какво за него?Има постоянни спекулации,че този албум не  е издаван изобщо от групата...И до ден днешен не е даден точен отговор на този въпрос..А иначе ако ме питаш за качеството му...има и по-добри!
Страници: [1] 2 3  Всички
  Печат  

Прегледай:  

DM.org | Powered by SMF 1.1.2.
© 2004, Simple Machines LLC. All Rights Reserved.