DM.org Лого
DM.org :: Фенове :: Форум
Angel Bright Icon
Форум
Страници: 1 ... 20 21 [22] 23 24 25
  Печат  
Автор Тема: Placebo  (Прочетена 114909 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
The Fein
Екип
Публикации: 2988

Профил WWW
Отговори #315: 10 Август 2009

Изглежда причините са основно свързани с преумората покрай графика на турнето:

Цитат
We would firstly like to thank you for all your kind words and messages of support regarding Brian’s health after fainting at the show in Osaka, Japan, yesterday.

It is always incredibly disappointing when a show cannot take place for any reason, particularly on this occasion due to Brian being unwell, as we have looked forward for such a long time to these shows in Japan!

We have undertaken a gruelling and intensive schedule over the last few months and the last couple of weeks alone played 5 countries in 9 days. Brian picked up a virus which coupled with jet lag and exhaustion caused his collapse on stage. Thanks to prompt and professional care Brian is recovering well.

We would like to extend our grateful thanks and sincere apologies to the fans who made a huge effort travelling to see us in Osaka, especially after long queue’s in the heavy rain. We would also like to extend many thanks and apologies to the promoters, Creative Man, at Summer Sonic for all their help and understanding under difficult circumstances.

We are all the more devastated after such an amazing show in Tokyo on Saturday where the crowd was incredible. We were so excited to be back in Japan after a few years away and we were reminded what a very special place Japan is to us.

Thank you all for your ongoing support and we hope to make it up to you with new dates in Japan very soon. We love your country and can’t wait to come back.

Love

Brian, Stefan, Steve - Placebo x

Each tear that flows down your face
Trickles then picks up the pace
And turns to a river inside
A river that will not subside

I can hear that dreadful overflowing sound
And watching from afar I see a child is drowned
The child inside your heart

Danna
Опасен
Публикации: 224

Профил
Отговори #316: 12 Август 2009

PLACEBO have confirmed that the second singles to be taken from their new studio album Battle For The Sun will be ‘The Never–Ending Why’, which will be released in the UK & Norway on the 14th September, and ‘Ashtray Heart’, for the remaining countries in Europe and the Rest of the World (excluding the USA), released on the 21st September.

B-sides ще са както следва:  Нardly Wait  и  Fuck U  Очиврът

Дано вече да е добре и да е временна отпадналост. Сигурно са уморени вече... и те са доста дълго на сцената напоследък.

И аз на това се надявам Мире, но май още не е добре... То, тяхното турне на практика още не е започнало, досега бяха фестивали и тук-таме концерт...програмата им е супер напрегната до  декември : ( 

Последна редакция: 12 Август 2009 от Danna
Danna
Опасен

Профил
Отговори #317: 18 Август 2009

Очаквах да отменят седмица - две от турнето, но чак два месеца (целия Северно Американски лег)... Явно мениджмънта трябва вече да разбере, че това са живи хора...
Danna
Опасен

Профил
Отговори #318: 19 Август 2009

Новите клипове ще са качени на сайта на грута (placeboworld.co.uk) в Петък 21  Август  в 16.00 наше време. Преди това ще могат да се гледат още днес на SONY PLAYSTATION & VIDZONE, ак оима геймъри тук да се идентифицират моля.
The Fein
Екип

Профил WWW
Отговори #319: 21 Август 2009

- > Ashtray Heart
- > The Never-Ending Why

И двата продължават достойно "Battle For The Sun" ерата, като ми харесва, че "The Never-Ending Why" е по-встрани от идеята "те свирят някъде и нещо става около тях", която си мисля, че прекалено много се повтаря в клиповете им. Имаха нужда от нещо по-различно и неочаквано.
Последна редакция: 21 Август 2009 от The Fein

Danna
Опасен

Профил
Отговори #320: 21 Август 2009

Докато клипа на Ashtray heart изобщо не ми харесва и  факта , че Молко прилича на Моника от "Приятели" ме довърши, то клипа  на Never-ending why просто не ми харесва - Brian напоследък обявява тази песен като  "Будистката песен"  и да и натресат този клип...нямам предвид анимацията - анимираните клипове са жестоки, ако идеята  и анимацията са както трябва - тез не са, според мен.  Отивам да си пусна Twenty years !
The Fein
Екип

Профил WWW
Отговори #321: 21 Август 2009

факта , че Молко прилича на Моника от "Приятели" ме довърши

Е, нека да гледаме от добрата страна...можеше да е като бащата на Чандлър  Усмивка

Danna
Опасен

Профил
Отговори #322: 25 Август 2009

Усмивка не се сещам как изглежда бащата на Чандлър, но нещо ми подсказва, че Моника е за предпочитане, а и мисля, че вече на всички им е ясно, че имам предпочитания към Молко-ladyboy.
Danna
Опасен

Профил
Отговори #323: 03 Септември 2009

така и така съм влязла във форума, та реших да ви up-date-на за прическата : D ...Елвис

внимание: при движение се появаяват къдрици и става това ... < 3

край на бюлетина. сега си почиват след UK-ските фестивали, което се надявам да им се отрази много добре и ако евентуално намеря полети до местата за които имам билети да успея да ги видя пак 1-2 пъти до края на годината.
The Fein
Екип

Профил WWW
Отговори #324: 24 Октомври 2009

Бях забравил за би-сайдовете от последните два сингъла, а те предложиха две много неочаквани изненади - "Fuck U" се оказа добре познатия signature tune на Archive, като след едно-две слушания за адаптиране, има какво да се оцени като доразвиване на оригинала на места, може би по отношение на вокали. А "Hardly Wait" всъщност е кавър на една от най-ранните песни на PJ Harvey, която бях пропуснал да чуя преди това.

Danna
Опасен

Профил
Отговори #325: 26 Октомври 2009

Относно синглите-кавари, то те ми предложиха втората песен на Placebo, която прескачам, а именно "Hardly Wait"  не харесвам "техниката" на пеене на Молко в нея и небрежността която само трябва да изглежда така...

А иначе за възобновеното турне предлагат един невъзможно дълъг сет от 25 песни с включена в него "Passive Agressive" , което си е изненада за мен от където и да го погледнеш...защо точно нея, а не да речем "Centerfolds"... Има включена и нова песен "Trigger Happy", която се появи като от нищото - този път успяха да запазят  песните си преди да излязат официално.

Повече подробности, от първа ръка, след като завлека Мария да им се порадва и тя на 27 ноември...малеее струвше ми се по-скоро...
Danna
Опасен

Профил
Отговори #326: 28 Октомври 2009

http://concert.live-concert.sfr.fr/#/34 - директно акустичен концерт  от Франция, започва всеки момент Готин 

Mr.Noone
Господар
*
Публикации: 168

Профил
Отговори #327: 29 Октомври 2009

Много много благодаря, тъкмо се чудех снощи какво да правя и влязох да прегледам форума и видях линка ти точно на време. Изключително интересно ми бе да видя момчетата в подобна светлина, много различно звучене. Danna продължавай все така да ни захранваш с подобни линкове  Одобрение
Danna
Опасен

Профил
Отговори #328: 18 Ноември 2009

^ ; ) разбира се, щом имам възможност ще поствам.

Placebo спечелиха за първи път Best Alternative Band на MTV, което се противях да напиша, защото не съм сигурна дали е много на добре...
Но пък те се радваха като че ли : Д

Deni
Новинар
Публикации: 711

Профил WWW
Отговори #329: 19 Ноември 2009

хахаха, Браян гледа като изненадана ученичка, Стефчовата физиономия е все едно лично го е изненадал, а Новото Момче (както вероятно ще си се казва, независимо колко дълго е в групата) гледа сякаш е изяло меда и е облизало гърнето, и му се е разминало тотално. ох, сладури. кво пък, не пречи понякога и емтивито да проявява добър вкус Намигване

I want to reach my hand into the dark
and feel what reaches back
Страници: 1 ... 20 21 [22] 23 24 25
  Печат  

Прегледай:  

DM.org | Powered by SMF 1.1.2.
© 2004, Simple Machines LLC. All Rights Reserved.