DM.org Лого
DM.org :: Фенове :: Форум
Angel Bright Icon
Форум
Страници: 1 ... 8 9 [10] 11 12 ... 25
  Печат  
Автор Тема: Placebo  (Прочетена 125945 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
The Fein
Екип
Публикации: 2988

Профил WWW
Отговори #135: 21 Март 2007

След като през тази година се очаква дебютния албум на страничния проект на Стефан Hotel Persona, барабанистът Стив Хюит също е започнал записи по първия си соло албум, който ще се казва 'Ancient B', и в който гости ще са Робърт Смит и Джон Торн (Lamb)  Усмивка

Each tear that flows down your face
Trickles then picks up the pace
And turns to a river inside
A river that will not subside

I can hear that dreadful overflowing sound
And watching from afar I see a child is drowned
The child inside your heart

snqg
Джуниър
Публикации: 73

Профил WWW
Отговори #136: 21 Март 2007

За страничен проект на Стив не знех. Ми добре, щом е решил, колкото повече толкова повече. Дано да е нещо приятно Усмивка

Да се включа и аз с една новина - Пласибо в Македония !!!

На 12 Юни 2007. Няма го още в официалния сайт, но е потвърдено от Македонския организатор - Авалон-продукција. Почти не допускам, че може да не е вярно Усмивка
Билети се очаква да има онлайн от 15 Април, адрес http://www.eventim-yu.com са дали от организаторите в писмо. Инфото е благодарение на oko, от един друг форум Усмивка

Не знам, да се надяваме ли и на българска дата ?! Аз ще посетя със сигурност, пък ако има и тук , колкото повече ...
Хихи, обхвана ме днес една забравена еуфория  Пощурял Пощурял Пощурял
snqg
Джуниър

Профил WWW
Отговори #137: 23 Март 2007

Вече и официално, макар и със сбъркана дата в сайта:

http://www.placeboworld.co.uk/tour/index.html
maya_v
Крал
**
Публикации: 990

Профил
Отговори #138: 27 Март 2007

Току що разбрах, че Пласибо ще направят два концерта в Гърция това лято. Първият ще е на 13 юни (сряда) в Солун, а вторият на 14 юни (четвъртък) в Атина. Това е предоставено засега като инфо от организаторите Ди Ди Мюзик, повече подробности скоро...
В сайта на Пласибо не ги видях двете дати, дали пък не е някоя първоаприлска шега?!  Очиврът Ако науча нещо повече ще пиша.

Let me hear you
Make decisions
Without your television
Let me hear you speaking
Just for me

Let me see you
Stripped down to the bone...
bong13
Възбуден
Публикации: 160

Профил
Отговори #139: 30 Март 2007

Една от най-страхотните новини, ако не и най-страхотната от началото на тази година - Пласибо идват в България на 18ти юни  Пощурял Потвърдено е и в официалния им сайт! Прекалено много се вълнувам, за да напиша повече! ЧЕСТИТО!

The more I look   The more I see   The more I feel
Blagovesta
Странен Любовник
Публикации: 455

Профил
Отговори #140: 30 Март 2007

Цитат
Една от най-страхотните новини, ако не и най-страхотната от началото на тази година - Пласибо идват в България на 18ти юни   Потвърдено е и в официалния им сайт! Прекалено много се вълнувам, за да напиша повече! ЧЕСТИТО!

Страхотна новина  Пощурял

"come! no night too dark - no road too long
run! no rain too hard - no wind too strong
pray! no blood too red - no cut too deep
stay! no pain too bad - no track too steep
fate! - I’m bound to live my destiny
hail! - my longing for eternity"
Kevy
Екип
Публикации: 1383

Профил WWW
Отговори #141: 31 Март 2007

Една от най-страхотните новини, ако не и най-страхотната от началото на тази година - Пласибо идват в България на 18ти юни  Пощурял Потвърдено е и в официалния им сайт! Прекалено много се вълнувам, за да напиша повече! ЧЕСТИТО!

Мммм да, преди почти година имахме подобни емоции на един столичен  стадион, сега се очертава събитието да е в НДК, но се надявам емоциите да са подобни Одобрение

http://www.placeboworld.co.uk/tour/index.html

Наистина страхотна новина! Доволен

See what I see!
apple
Новороден
Публикации: 8

Профил
Отговори #142: 31 Март 2007

Ооооооооооооооооооооооооооооо да! Thank you Lord!
zuu
Смутител
Публикации: 282

Профил
Отговори #143: 31 Март 2007

Ееее Super!

Ето това се казва страхотно добра новина  Ухилен  Ухилен
Въобще това лято се очертава изпълнено откъм концертни емоции!

Браво!

jump out of time
vicky
Господар
Публикации: 192

Профил
Отговори #144: 31 Март 2007

супер !   Усмивка
трябва да се иде .
колко хубаво ,че почнаха да се сещат все по-често да се сещат за нас . Готин

reach out and touch faith !
The Fein
Екип
Публикации: 2988

Профил WWW
Отговори #145: 31 Март 2007

Една от най-страхотните новини, ако не и най-страхотната от началото на тази година - Пласибо идват в България на 18ти юни  Пощурял

За мен е най-страхотната  Усмивка
Джийзъс, треперя! Знаех си знаех знаех си!!!

Each tear that flows down your face
Trickles then picks up the pace
And turns to a river inside
A river that will not subside

I can hear that dreadful overflowing sound
And watching from afar I see a child is drowned
The child inside your heart

Infra Red
Странен Любовник
Публикации: 470

Профил WWW
Отговори #146: 31 Март 2007

Еха...това лято ще мога да ида на още 2 групи от моя топ 5 Усмивка Супер много се радвам в момента Усмивка А само 12 дни след концерта на Placebo ще  ходя на Muse в Полша.Ако има желаещи за там да ми пишат на ЛС.Но Placebo тук...пак,направо е страхотно.Наскоро казах на една приятелка,че никога няма да си простя,че пропуснах концерта им преди 3 години.Явно Господ ми дава втори шанс Усмивка

Хм...сега като се замислих по един въпрос и ми стана леко чудно как така INXS,които са доста по-малко популярни в България от Пласибо (които от своя страна са слушани от 95% от феновете на Депеш) ще свирят на стадион(който едва ли ще напълнят),а нашите любимци в малка зала...Дано да преместят концерта поне на Академик.Чудно ми е тия хора дето правят концертите нямат ли си малка представа кое е популярно в момента в България и кое не.Явно не...Депеш можеха да напълнят Васил Левски и да им донесат доста повече приходи,а пък някви прости чалга изпълнители от Сърбия можеха да ги турят в малки зали вместо на 45 хиляден стадион (с тревата 65) да пеят (на плейбек) пред 300.

Ето и какво горе-долу ни чака в София Усмивка Дано и тук да свирят           Running Up That Hill,понеже тя ми е една от най-любимите песни изобщо...

1.Infra-Red
2.Meds
3.Because I Want You
4.Drag
5.Space Monkey
6.Soulmates
7.I Know
8.Song To Say Goodbye
9.Follow the Cops Back Home
10.Every You Every Me
11.Special Needs
12.One of a Kind
13.Without You I'm Nothing
14.Bionic
15.Blind
16.Special K
17.The Bitter End
18.Running Up That Hill
19.Taste In Men
20.Twenty Years

14 March 2007 Monterrey,Mexico
Последна редакция: 31 Март 2007 от Infra Red

There's something that's invisible, there are some things you can't hide...
try detect me when I'm sleeping, in a wave you say Goodbye ...
dearrose
Висш Любовник
*
Публикации: 1246

Профил WWW
Отговори #147: 31 Март 2007

Една от най-страхотните новини, ако не и най-страхотната от началото на тази година - Пласибо идват в България на 18ти юни  Пощурял

За мен е най-страхотната  Усмивка
Джийзъс, треперя! Знаех си знаех знаех си!!!

Така като гледам, колебанията ми дали да посетя концертите на INXS и GM изчезват. Вместо тях ще гледам за трети път една от любимите си групи и смятам да се посветя на усилено Placebo-слушане в следващите месеци. Пощурял Одобрение

Make me think that at the end of the day
Some Great Reward will be coming my way...
kirilart
Екип
Публикации: 2405

Профил WWW
Отговори #148: 31 Март 2007

Цитат
Хм...сега като се замислих по един въпрос и ми стана леко чудно как така INXS,които са доста по-малко популярни в България от Пласибо (които от своя страна са слушани от 95% от феновете на Депеш) ще свирят на стадион(който едва ли ще напълнят),а нашите любимци в малка зала...

Колкото до INXS, според схемата, няма да е цял стадион, а малка заградена площ...но това да натикат Placebo за втори път в НДК ще е направо престъпление. Искрено се надявам на някое по-подходящо място за концерт. Макар че ние с Мире май ще го пропуснем - концерт в понеделник ... от Варна колкото и да бързам няма да успея да стигна навреме. Тъжен
snqg
Джуниър

Профил WWW
Отговори #149: 31 Март 2007

Не се блъскайте, не се блъскайте! Аз съм най-отпреде, хехе! Ако успея да се преборя с младите напористи фенки де Намигване
Малко късно разбирам, но радостта е неописуема!
 Токова време това си беше мойта група, толкова много съм открила, изживяла, надживяла чрез тях, че сега дори след като вече зависимостта е попреминала, не мога да не треперя от вълнение!
Последна редакция: 31 Март 2007 от snqg
Страници: 1 ... 8 9 [10] 11 12 ... 25
  Печат  

Прегледай:  

DM.org | Powered by SMF 1.1.2.
© 2004, Simple Machines LLC. All Rights Reserved.