DM.org Лого
DM.org :: Фенове :: Форум
Angel Bright Icon
Форум
Страници: 1 ... 10 11 [12] 13 14 ... 25
  Печат  
Автор Тема: Placebo  (Прочетена 127809 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Kevy
Екип
Публикации: 1383

Профил WWW
Отговори #165: 06 Април 2007

И така... по последни данни, билетите за концерта на Пласибо в София ще бъдат пуснати в продажба на 15.04. в НДК, eventim.bg и ticketstream.bg... за мен тази новина беше малко странна, понеже 15 април се пада неделя, но  информацията беше потвърдена от Мартин Стоянов от "Жокер Медиа" ... та на 15.04. се виждам на НДК Намигване

See what I see!
The Fein
Екип
Публикации: 2988

Профил WWW
Отговори #166: 14 Април 2007

Изглежда има промяна в плановете, тъй като в сайтът на Тикетстрийм пише, че билетите започват да се продават от 18-ти...

Each tear that flows down your face
Trickles then picks up the pace
And turns to a river inside
A river that will not subside

I can hear that dreadful overflowing sound
And watching from afar I see a child is drowned
The child inside your heart

Kevy
Екип
Публикации: 1383

Профил WWW
Отговори #167: 14 Април 2007

Изглежда има промяна в плановете, тъй като в сайтът на Тикетстрийм пише, че билетите започват да се продават от 18-ти...

Според информацията, която стигна до ушите ми, това важи само за продажбите по Интернет... лично аз утре ще се разходя до НДК и след това ще ви кажа как стоят нещата "от първа ръка" Намигване

See what I see!
Мария Гурлевска
Опасен
*
Публикации: 206

Профил
Отговори #168: 16 Април 2007

Амии от втора ръка - аз вече си имам билет за концерта, от касата на НДК (благодаря на Дани за което!). Следователно вече са пуснали билетите в продажба

My heart is aching; My body is burning
My hands are shaking; My head is turning
Do you understand Its so easy to choose
Weve got time to kill
Weve got nothing to lose
I want you now
The Fein
Екип

Профил WWW
Отговори #169: 16 Април 2007

Пратих имейл до Жокер Медия да ги питам за точните магазини откъдето мога да купя билет във Варна, но по погрешка ми дадоха данни за Пловдив  Бесен

Та ако някой се интересува...

Mюзик Център
Пловдив
ул. Отец Паисий 5
тел. +359 32 626 361

Магазин NYLON
Пловдив
ул. Княз Ал. Батенберг 46
тел. +359 32 623 836

Книжарница "Магелан"
Пловдив
ул. Братя Пулиеви 1 (до клуб Мармалад)
тел. +359 32 626 079

The Fein
Екип

Профил WWW
Отговори #170: 16 Април 2007

Ето и за Варна:

Пикадили - център - Варна
Варна
ул. Битоля 1А
тел.: +359 52 66 34 34

Варна 9000
ул. Драгоман 3
тел/факс: 052/60 18 04

Офис Варна
ул. Заменхоф 1А
тел.: +359 52 604 800

Дворец на културата и спорта
Варна
бул. Княз Борис I # 115
тел: +359 52 647781
факс: +359 52 601503

Музикален магазин OZZ
Варна
ул. Воден 17
тел. +359897 981 556, +359898 424 511

Exotic/Devotion1994
Гост
Отговори #171: 21 Април 2007

Сега остава в България да дойдат и Franz Ferdinand и всички фенове на Депеш ще сме доволни Усмивка
SoFaD
Ултрас
*
Публикации: 513

Профил
Отговори #172: 21 Април 2007

Сега остава в България да дойдат и Franz Ferdinand и всички фенове на Депеш ще сме доволни Усмивка

това всъщност какво общо има с Placebo?? и като представител на гилдията "фенове на Депеш"  Намигване искам да уточня, че аз лично въобще няма да съм доволна ако ФФ дойдат в БГ... всъщност ако трябва да съм честна, не съм кой знае колко доволна и че самите Placebo ще дойдат, просто защото не ме вълнуват особено, но не съм го писала досега, тъй като не исках да занимавам останалите потребители с излишни неща... пък и ми стига, че съм ги гледала 2 пъти по причини, независещи от мен, и както се очертава, има голяма вероятност да се наложи да ги гледам и 3ти път... сега да не хукне някой да го приема като лична обида, че не съм "фен", или че не ги "чувствам" както трябва. не искам в никакъв случай да кажа, че са лоши, желая ви наистина един прекрасен концерт Усмивка но аз все пак бих предпочела да не ги гледам толкова често

ages of delirium
curse of my oblivion
Exotic/Devotion1994
Гост
Отговори #173: 21 Април 2007

Щом си им била 2 пъти на концерт значи не са ти чак толкова безразлични Намигване
SoFaD
Ултрас
*

Профил
Отговори #174: 21 Април 2007

Щом си им била 2 пъти на концерт значи не са ти чак толкова безразлични Намигване

единия път беше, защото чаках да излезне David Bowie след тях, а втория, защото чаках Depeche Mode... предполагам, че и на следващия фестивал, на който отида, ще ги сложат отново преди хедлайнерите, и ще трябва да се правя, че не са ми безразлични... всъщност на живо ми допадат достатъчно, за да се поклащам в такт с музиката Намигване но не бих отишла специално някъде, за да ги гледам

ages of delirium
curse of my oblivion
snqg
Джуниър
Публикации: 73

Профил WWW
Отговори #175: 22 Април 2007

единия път беше, защото чаках да излезне David Bowie след тях

Кога точно е било това, '96 или '99? И в двата случая ти завиждам много, да знаеш  Шок
Разкажи нещо, ако помниш, моля те! Къде беше, какво пяха?

Madison Square Garden 
Някои познати физиономии Усмивка)

* 09.01.97-David Bowie's 50th Birthday.jpg (48.23 KB, 433x310 - видяно 247 пъти.)
Последна редакция: 22 Април 2007 от snqg
SoFaD
Ултрас
*

Профил
Отговори #176: 22 Април 2007

всъщност 2004та и 2006та, не знам как стигна чак до 96-та Усмивка
за кого ме питаш какво са пели? не съм запозната достатъчно с творчеството на Placebo, за да мога да бъда подробна... а ако питаш за ДБ (въпреки че не му е тук мястото) - нищо не пя, защото не дойде, мисля че спешно влезе в болница тогава... и дори не догледах Placebo, след като съобщиха, че за съжаление единия ни хедлайнер отпада... мисля че обявиха, че ще свирят по-дълго заради отсъствието му, но аз не останах до края. щях да припадна, нямаше въздух, въпреки че беше на открито... а и на този ден това беше 6-тия или 7-мия пореден концерт и наистина ми дойде в повече. всъщност, предполагам че дори да беше дошъл ДБ, пак нямаше да мога да го гледам по здравословни причини, само че мои, а не негови Намигване
миналата година си спомням само за кавъра на Кейт Буш, а и бях заета да си пробивам път към сцената по понятни причини. и ми беше много по-интересно да наблюдавам феновете и да си давам сметка на какво ще приличам аз на следващия го по петите концерт Усмивка спомням си също как по едно време почти започнах да изпитвам неудобство, че съм се изтъпанчила точно пред Брайън по права линия (3 реда хора пред мен), а не припявам на нито една песен...

ages of delirium
curse of my oblivion
snqg
Джуниър
Публикации: 73

Профил WWW
Отговори #177: 22 Април 2007

хаха, то си е за неудобство Намигване
за концерта с Bowie питах, точно. трябва да е било някой фестивал 2006, ама не знаех за случая, не ги следя изкъсо вече Пласибците и за това реших, че става въпрос за по далечни събития.
та се сетих за концерти дето са подгрявали David Bowie и за годишноната му, където са били поканени да свирят.
жалко за пропуснатия концерт
Exotic/Devotion1994
Гост
Отговори #178: 22 Април 2007

Днес си поръчах билетите за концерта и с нетърпение очаквам триото в действие. Готин

PS:Някой да знае как върви продажбата на билети до момента?
The Fein
Екип

Профил WWW
Отговори #179: 06 Май 2007

Howling Bells ще подгряват Пласибо в София. Тъй като са ми абсолютно непознати реших да потърся нещо тяхно из YouTube и това ме радва адски много! Ще взема да се разровя за тях...

Страници: 1 ... 10 11 [12] 13 14 ... 25
  Печат  

Прегледай:  

DM.org | Powered by SMF 1.1.2.
© 2004, Simple Machines LLC. All Rights Reserved.