DM.org Лого
DM.org :: Фенове :: Форум
Angel Bright Icon
Форум
Страници: 1 ... 16 17 [18] 19 20 ... 25
  Печат  
Автор Тема: Placebo  (Прочетена 120388 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Мария Гурлевска
Опасен
*
Публикации: 206

Профил
Отговори #255: 16 Март 2009

Направо си е борба за място под слънцето - с тия 70 паунда за сет-а...
Да видим какво ще дойде за тия пари и само да не е със собственоръчен подпис от всичките "стивън"!  Намигване

My heart is aching; My body is burning
My hands are shaking; My head is turning
Do you understand Its so easy to choose
Weve got time to kill
Weve got nothing to lose
I want you now
Danna
Опасен
Публикации: 224

Профил
Отговори #256: 17 Март 2009

" Battle for the sun "...huh?! Не очаквах това  Млъкнал

Може да си свалите безплатно сингъла от официалния им сайт
и даже да го споделите с трима приятели  - http://placeboworld.co.uk/

Трябва ми време да оставя това парче to sink in in in in in
междувременно за по-нетърпеливите Battle for the sun sun sun sun
http://www.mediafire.com/?im0mmjjtnzi
The Fein
Екип
Публикации: 2988

Профил WWW
Отговори #257: 18 Март 2009

Малко мръснишки китари ала Пи Джей Харви, малко от атмосферата на Sonic Youth, нещо от старите Placebo и нещо, което надали можеше да се запише в миналото... Всъщност имах нагласата за по друг тип песен, която да показва по-радикална промяна, да е по-шокираща, но и сега полученото не е разочароващо. А, и качеството да е повече от 128kbps.

Ако има някакъв завой в звученето, изглежда в сингъла това е само загатното. Което не знам дали е умел ход или погрешен, но просто ми липсва настръхването от първото слушане на "Song to Say Goodbye", и ако се върнем още по-назад в миналото - и на "Twenty Years", и на "The Bitter End". Убеден съм, че Placebo са запазили най-доброто за по-късно, но ми се искаше да го усетя от малко по-рано.

PS - Може би в определението "always different, always the same", което Джон Пийл дава за The Fall, има нещо вярно и за Placebo  Усмивка
Последна редакция: 18 Март 2009 от The Fein

Each tear that flows down your face
Trickles then picks up the pace
And turns to a river inside
A river that will not subside

I can hear that dreadful overflowing sound
And watching from afar I see a child is drowned
The child inside your heart

The Fein
Екип
Публикации: 2988

Профил WWW
Отговори #258: 28 Март 2009

"Battle For The Sun":

1. Kitty Litter
2. Ashtray Heart
3. Battle For The Sun
4. For What It's Worth
5. Devil In The Details
6. Bright Lights
7. Speak In Tongues
8. The Never-Ending Why
9. Julien
10. Happy You're Gone
11. Breathe Underwater
12. Come Undone
13. Kings Of Medicine

Each tear that flows down your face
Trickles then picks up the pace
And turns to a river inside
A river that will not subside

I can hear that dreadful overflowing sound
And watching from afar I see a child is drowned
The child inside your heart

Danna
Опасен

Профил
Отговори #259: 29 Март 2009

Усмивка като изключим Come Undone...чакам с нетърпение
всичко останало, особено:
Kitty Litter
Ashtray Heart
Devil In The Details
Breathe Underwater  Очиврът
Kings Of Medicine

http://www.wat.tv/audio/personal-jesus-repetitions-kf6a_hjsk_.html
oko
Гост
Отговори #260: 12 Април 2009

*забранено е постването на нелегален материал, сори (The Fein)*

Ashtray Heart, and it comes from Japan! Качеството е лошо, но не достатъчно лошо, че да не може да се чуе колко прекрасна е песента. ОСОБЕНО след Медс албума.  Объркан За мен е 156454646564 пъти по-добра от Battle for the Sun. Kачеството на звука напомня за забутан запис, който е излезнал на повърхността след цяла вечност, from back in the 90s, само че Стефан вече знае испански хаха. Усмивка  Ето текста:

Ashtray Heart

You are birth and you are waste
You are the one who took my place
You took a jump into forever
A leap of faith I could not take

And it was
A promise that I could not make

My ashtray heart x3

You were alone before we met
No more forlorn than one could get
How could we know we had found treasure
How sinister and how correct

And it was

My ashtray hear x6

I tore the muscle from your chest
And used it to stub out cigarettes
I listened to your screams of pleasure
And I watched the bed sheets turn blood red

My ashtray hear x6
Последна редакция: 12 Април 2009 от The Fein
oko
Гост
Отговори #261: 13 Април 2009

..от легален японски сайт за free рингтон и официална песен за край на еди кое си японско предаване. Legal enough? Yes. Плезене

Не сме в детската градина, ясно е казано, че мп3 обект на авторски права не се публикуват на страниците на дм.орг!
Последна редакция: 13 Април 2009 от kirilart
ForbiddenSnowflake
Новороден
Публикации: 5

Профил
Отговори #262: 19 Април 2009

The first official single will be “For What It’s Worth”, released on June 1st. It’ll be getting its first worldwide radio plays on Monday 20th April (check your local radio stations!), with the UK giving its first exclusive spin on Radio 1’s Zane Lowe show from 7.00pm.

Finally, watch out for the online exclusive of the new video for ‘For What It’s Worth’ which will be up on Myspace homepage from Tuesday morning as well!

*потвърдено от самите Placebo*

лелее ама това било след 2 дена...чак сега го осъзнах
Надявам се да е по-добра от Battle и Ashtray <3,не че са лоши,просто не са от тези песни на Placebo,който можеш да слушаш по цял и всеки път да си мислиш колко са страхотни.Дано очакванията ми за новия албум не се окажат неправдободобни... Намигване
Danna
Опасен

Профил
Отговори #263: 20 Април 2009

..от легален японски сайт за free рингтон и официална песен за край на еди кое си японско предаване. Legal enough? Yes. Плезене

Не сме в детската градина, ясно е казано, че мп3 обект на авторски права не се публикуват на страниците на дм.орг!

хехе Здравей, жалко , че е извън правилата да се дават линкове за мр3, защото това е песента , която най-много ми харесва досега.  А и аз винаги сам се чудила, защо можем да обсъждаме неща, които сме си изпратили със съобщения или мейли, но не може  да ги публикуваме...странни правила има живота...

Днес беше официалната премиера на първия сингъл "For what its worth" - очаквах философско парче , а се оказа буги хах.  Втората част ми харесва - бас партията е страхотна според мен.

Забравих да напомня, че днес в полунощ (предполагам GMT, което е наше 02.00) ще пуснат клипа към песента в техния myspace.

това ще да е обложката...явно всички са си загубили вдъхновението...докато се чудехме кой ли е това си помислих колко  Дейвска поза е заел човека  Идиот (<--- не човека, аз)
Последна редакция: 21 Април 2009 от kirilart
oko
Гост
Отговори #264: 21 Април 2009

^ First i'd thought about Stef's Dave HAHAHAH and then again it's dm.org... ох само да не ме банннаааааааат, че може да е извън правилата да се изразявам на английски, ако мога и на български! Мама определено би ме баннала. Полицай  Мисля, че и твоя линк е с ILLEGAL content, ова да не ти е детската градина, WOMAN!  Идиот (не ти - АЗ)  Целувка
Мария Гурлевска
Опасен
*
Публикации: 206

Профил
Отговори #265: 21 Април 2009

Око, защо да те баннат - екипа тук всячески насърчава мисленето и щом при теб съдържателното изразяването протича по-лесно така, даже биха го толерирали!

(Извинявайте за сарказма, ама чак пък толкова ....)

Сега по темата: аз съм обнадеждена от този сингъл, има заряд, харесва ми. Освен това момчетата изглеждат много добре, свежи и дългобритонести.  Одобрение

My heart is aching; My body is burning
My hands are shaking; My head is turning
Do you understand Its so easy to choose
Weve got time to kill
Weve got nothing to lose
I want you now
MAO BOY
Висш Любовник
Публикации: 1576

Профил
Отговори #266: 21 Април 2009

това дейв ли е на обложката?

Alice est partie en voyage
La tête dans les nuages
kirilart
Екип
Публикации: 2405

Профил WWW
Отговори #267: 21 Април 2009

Цитат
хехе Здравей, жалко , че е извън правилата да се дават линкове за мр3, защото това е песента , която най-много ми харесва досега.  А и аз винаги сам се чудила, защо можем да обсъждаме неща, които сме си изпратили със съобщения или мейли, но не може  да ги публикуваме...странни правила има живота..

Обяснението е много простичко. Публикуването на линкове към официално издадени продукти в публичното пространство е нарушение на законодателството и в частност на закона за авторските права, като собствениците на страницата, в която са публикувани въпросните данни, носят наказателна отговорност за информацията, която предоставят. Никой от екипа на дм.орг /надявам се и потребителите на сайта/ не иска сайта ни да бъде затворен от някоя инстанция, заради подстрекаване на интернет пиратството. Всеки човек с интерес към даден файл, може да го открие на хиляда места, за които ние не носим отговорност, така че не намирам пльосването на линк в тема за животоспасяваща операция, която да си струва дори минимален риск.

Не по-малко важно е да отбележим, че като проект се стремим да работим с промоутъри, издатели и автори, а последното нещо, което всеки един от тях иска да види е купчина линкове към торент сайтове и шеринг страници.

Моля да се съобразявате с правилата на дм.орг, всички те имат резон и са създадени, за да е чисто и подредено местенцето, което голяма част от нас посещават ежедневно.
oko
Гост
Отговори #268: 21 Април 2009

Око, защо да те баннат - екипа тук всячески насърчава мисленето и щом при теб съдържателното изразяването протича по-лесно така, даже биха го толерирали!

Сарказъм или не.. това каза човекът с подписа you people think too much! А за екипа, който 'насърчава' 'мисленето' има само Млъкнал , което пак ПРЕДПОЛАГАМ демонстрира моето несъдържателно мислене на български език. Извинявам се за което на екипа, на потребителите и на промоутърите..за всеки случай!  Одобрение Усмивка
Admirer
Екип
Публикации: 584

Профил
Отговори #269: 21 Април 2009

Сарказъм или не.. това каза човекът с подписа you people think too much! А за екипа, който 'насърчава' 'мисленето' има само Млъкнал , което пак ПРЕДПОЛАГАМ демонстрира моето несъдържателно мислене на български език. Извинявам се за което на екипа, на потребителите и на промоутърите..за всеки случай!  Одобрение Усмивка
А ще спреш ли да се оплакваш и ще започнеш ли някога да пишеш съдържателно? Ядосан

You'll taste the pain
I know
You will harvest what you sow
Страници: 1 ... 16 17 [18] 19 20 ... 25
  Печат  

Прегледай:  

DM.org | Powered by SMF 1.1.2.
© 2004, Simple Machines LLC. All Rights Reserved.