DM.org Лого
DM.org :: Фенове :: Форум
Angel Bright Icon
Форум
Анкета
Въпрос: Избери акронима, който най-много ти харесва  (Гласуването приключено: 28 Август 2005)
dmorg - 1 (5.9%)
DMOrg - 0 (0%)
DMorg - 3 (17.6%)
DM.Org - 1 (5.9%)
DM.org - 4 (23.5%)
D-M.Org - 0 (0%)
D-M.org - 3 (17.6%)
DMORG - 0 (0%)
demorg - 1 (5.9%)
DMO - 1 (5.9%)
d-morg - 0 (0%)
d-m org - 1 (5.9%)
d-m.org - 2 (11.8%)
Общ брой гласове: 9

Страници: 1 [2]  Всички
  Печат  
Автор Тема: АНКЕТА: Акроним на depeche - mode dot org  (Прочетена 7245 пъти)
0 Членове и 2 Гости преглежда(т) тази тема.
ballbreaker
Екип
Публикации: 228

Профил
Отговори #15: 23 Август 2005

samo 7 glasa?! Объркан
dobomode
Iconique
*
Публикации: 939

Профил WWW
Отговори #16: 23 Август 2005

Так пак ще е добре.а замисляли ли сте се за нещо подобно на Empty Wolrd 3 / преди време , когато все още се обсъждаше името на този сайт в един др форум , имаше много добри предложения.. думи , части от текстове , и т.н.

Padan ще ме разсипе сега след този коментар... Усмивка
Ще ти отговоря това, което казах и на него. Това, което умуваме в тази тема е акроним, който може да послужи за бутон към заглавната страница, например.

Empty World 3 е заглавие на сайт. В момента нашият се казва просто depeche - mode dot org. Непрактично е да мислим нещо друго на този етап, защото:

• Трябва да правим лого-та наново
  • Трудно е да се измисли нещо наистина хубaво на български
  • От промоционална гледна точка би било самоубийство - никой (освен хард-кор депешарите) няма да знае какво означава фразата, която бихме избрали. Аз например идея си нямах до скоро какво значи Empty World 3, а и ако бях попаднал на него случайно, последното нещо което си бих помислил е че е сайт на Депеш. За тях проработи, защото те така и така си бяха един от най-извесните ДМ сайтове в света. Ние тепърва прохождаме... Усмивка

dobomode
Iconique
*
Публикации: 939

Профил WWW
Отговори #17: 31 Август 2005

Бях забравил за тази тема... Печели DM.org, което ме радва понеже вече го бях сложил в дизайна на сайта и така не трябва да променям нищо... Усмивка

Страници: 1 [2]  Всички
  Печат  

Прегледай:  

DM.org | Powered by SMF 1.1.2.
© 2004, Simple Machines LLC. All Rights Reserved.