DM.org Лого
DM.org :: Фенове :: Форум
Angel Bright Icon
Форум
Анкета
Въпрос: Избери песен или мотив:  (Гласуването приключено: 20 Май 2006)
Black celebration - 10 (23.3%)
Rush - 14 (32.6%)
...never let me down, never let me down... - 8 (18.6%)
...reach out touch faith - 11 (25.6%)
Общ брой гласове: 40

Страници: 1 ... 3 4 [5] 6 7 8
  Печат  
Автор Тема: Песен за паузата преди биса  (Прочетена 29214 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
The Fein
Екип
Публикации: 2988

Профил WWW
Отговори #60: 28 Февруари 2006

Boggy, въпреки, че си се изтрил/а се чувствам длъжен да ти отговоря.

Ужасно ми е неприятно, когато някой си въобразява, че екипа на някой сайт е против него, просто защото не споделя неговото мнение. Не видях никакво заяждане от страна на kirilart, чиято цел беше просто да се завърже дискусия по въпроса. Форумът е място за дискусия, а не просто за празни приказки. Ако за теб този сайт е за празни приказки - изтриването ти е доста правилна постъпка от твоя страна.

Според мен е съвсем нормално, когато един човек не е съгласен с някого, всеки да извади аргументите си. Но нормалното поведение в обществото се учи още в детската градина.
Последна редакция: 28 Февруари 2006 от Padan Fein

Each tear that flows down your face
Trickles then picks up the pace
And turns to a river inside
A river that will not subside

I can hear that dreadful overflowing sound
And watching from afar I see a child is drowned
The child inside your heart

MAO BOY
Висш Любовник
Публикации: 1576

Профил
Отговори #61: 28 Февруари 2006

абе и аз не мога да разбера защо се расърди. нормално е когато двама човека имат пълно противоположни възгледи по една тема да се опитат да изяснят фактите.. не разбирам засхто правите такива драми, напускате и т.н. В крайна сметка една от целите на този форум е всеки да се забавлява тук и да му е приятно, а дискусиите са част от форума. Ако някой те е обидил с нещо и не е прав, покажи му го, но какъв е смисъла да се обиждаш само защото някой те е попитал нещо и то без грам нота на заяждане. Така поне направих аз когато се записах, имаше нещо, което не ми харесваше, поспорихме и намерихме някакво решение. Когато смятам, че някой не е прав или пише глупости споря до дупка.

Alice est partie en voyage
La tête dans les nuages
kirilart
Екип
Публикации: 2405

Профил WWW
Отговори #62: 28 Февруари 2006

Ако съм обидил с поста си някого, се извинявам! Винаги съм се старал да не влизам в конфликти и при поява на такива да участвам като парламентьор на добрия тон! Не виждам нищо тенденциозно и обидно във факта, че задавам простичък въпрос, на който можех да получа простичък отговор: на тези концерти се е мълчало бях там и видях и толкова Усмивка Обидата в случая беше срещу българската публика, която аз не намирам нито за глупава, нито за незнаеща!
PuFF
Агент
Публикации: 118

Профил WWW
Отговори #63: 02 Март 2006

Колкото хора на този свят....... - толкова погрешни тълкувания на думите ти...  Зъл  ..това е! Какво да правим сега, обидил се човека, без да му е казал никой нищо лично. И аз не разбрах къде е толкова негативното и обидно отношение! Собствено, смятам, че просто е имал нужда да демонстрира някакво достойнство или нетърпимост към йерархически структури... Усмивка  които не виждам да са силно набиващи се на очи, точно в този форум... но..... както и да е. Човека си е намерил причината.

Boggy, човече! Хората мислят различно, виждат нещата различно, събират различни впечатления и т.н. - за което си комуникират. А форуми като този им помагат! Дори и да се заформят противоречия и заяжданици, каквито в случая не виждам, това все пак е част от обмена на информация, реакцията и позицията на свободните и свободомислещи хора!
Последна редакция: 02 Март 2006 от PuFF

I hurt my most beloved...
PuFF
Агент

Профил WWW
Отговори #64: 02 Март 2006

Цитат
Вчера на концерта на Fun Lovin Criminals номера с телефоните се получи чудесно и наистина беше много красиво..........

Как ми се ходеше на този концерт, но.....  съдба жестока! Усмивка
Дано да се получи номера със същия успех и на ДМ.

Infra Red
Странен Любовник
Публикации: 470

Профил WWW
Отговори #65: 02 Март 2006

Цитат
Вчера на концерта на Fun Lovin Criminals номера с телефоните се получи чудесно и наистина беше много красиво..........

Как ми се ходеше на този концерт, но.....  съдба жестока! Усмивка
Дано да се получи номера със същия успех и на ДМ.

Мисля,че ще е с още по-голям успех Усмивка Като се има предвид,че публиката ще бъде доста повечко Намигване

There's something that's invisible, there are some things you can't hide...
try detect me when I'm sleeping, in a wave you say Goodbye ...
nikoto
Гост
Отговори #66: 03 Април 2006

tfa S TELEFONITE E MN DOBRA IDEQ!!!!!!!!!V MUNCHEN GO PRAVEHME I BE6E MN EFEKTNO Очиврът Очиврът Очиврът Зъл
v1l10l80r
Господар
Публикации: 190

Профил
Отговори #67: 05 Април 2006

tfa S TELEFONITE E MN DOBRA IDEQ!!!!!!!!!V MUNCHEN GO PRAVEHME I BE6E MN EFEKTNO Очиврът Очиврът Очиврът Зъл

коя вечер точно сте го правили в мюнхен Намигване?

I wrap my white arms around the
black box where you live now and
listen to you talk to me all night.
nikoto
Гост
Отговори #68: 09 Април 2006

За мен Black Celebration  е най-добрия вариант,но проблема е,че е мн дълга и някакси едва ли 30000 ще зацепят за какво става въпрос!по-скоро трябва да се разберем за някакъв мотив от нея Намигване
PuFF
Агент

Профил WWW
Отговори #69: 15 Април 2006

За мен Black Celebration  е най-добрия вариант,но проблема е,че е мн дълга и някакси едва ли 30000 ще зацепят за какво става въпрос!по-скоро трябва да се разберем за някакъв мотив от нея Намигване

Абсолютно... И според мен, а и според анкетата (до този момент) Black Celebration е най-добрия вариант. Но сама по себе си песента е трудна за изпълнение, най малкото поради некратките паузи между отделните куплети, припева, тоналността, а и изобщо...
Приветствам идеята за някакъв мотив. Ако можеш дай предложение за нещо по-конкретно!
Усмивка

nikoto
Гост
Отговори #70: 16 Април 2006

Абсолютно... И според мен, а и според анкетата (до този момент) Black Celebration е най-добрия вариант. Но сама по себе си песента е трудна за изпълнение, най малкото поради некратките паузи между отделните куплети, припева, тоналността, а и изобщо...
Приветствам идеята за някакъв мотив. Ако можеш дай предложение за нещо по-конкретно!
Усмивка
Цитат
Ми може би да пеем само припева,това имах предвид... Очиврът
PuFF
Агент

Профил WWW
Отговори #71: 17 Април 2006

Ами, знам ли... На някои може бързо да им втръсне, и ще вземем да заглъхнем! =)  Аз нещо започвам да се обезкуражавам за тази идея. Интуицията ми подсказва, че не бихме могли до такава степен да се организираме, а и не всички, които ще присъстват на концерта посещават този форум... Дано пък все пак нещо да се получи. Има някво време все още. В крайна сметка ще решим какво точно да пеем, нали така? Очаквам някаква по-жива дискусия!
Намигване

PuFF
Агент

Профил WWW
Отговори #72: 17 Април 2006

Хайде, момчета и момичета!!! Ще пеем ли или ще се чешем под мишниците??? Дайте малко по-активно, ммм?

nikoto
Гост
Отговори #73: 17 Април 2006

коя вечер точно сте го правили в мюнхен Намигване?
На 14 февруари,казах че се опитвахме-нали ги знаеш задръстените немци Ухилен Ухилен Ухилен
kirilart
Екип
Публикации: 2405

Профил WWW
Отговори #74: 18 Април 2006

Последно го правехте или се опитвахте да го правите?
Задръстените немци са най-жестоките фенове на групата, с които съм имал някога честта да съм в една зала! Явно си се заблудил нещо.
Страници: 1 ... 3 4 [5] 6 7 8
  Печат  

Прегледай:  

DM.org | Powered by SMF 1.1.2.
© 2004, Simple Machines LLC. All Rights Reserved.