DM.org Лого
DM.org :: Фенове :: Форум
Angel Bright Icon
Форум
Страници: 1 [2]  Всички
  Печат  
Автор Тема: Mode Fashion  (Прочетена 8518 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
kiira
Странен Любовник
*
Публикации: 407

Профил
Отговори #15: 24 Май 2006

О, имаме си и манекен за по-нагледно Усмивка. Аз пък си мислех да съм почти изцяло в черно, може би с някоя депешарска тениска или потник - нищо необичайно Намигване.
dearrose
Висш Любовник
*
Публикации: 1246

Профил WWW
Отговори #16: 24 Май 2006

Аз пък си мислех да съм почти изцяло в черно, може би с някоя депешарска тениска или потник - нищо необичайно Намигване.

И аз така! Одобрение Колкото и да обичам раирани дрехи(особено черно-бели,тип-затворнически Ухилен) и колкото и да харесвам "манекена" Мартин, все пак мисля да заложа само на черното.

Make me think that at the end of the day
Some Great Reward will be coming my way...
zuu
Смутител
Публикации: 282

Профил
Отговори #17: 10 Юни 2006

Аз ви предлагам сребристо-сив лак за нокти! Само като допълнение Доволен

jump out of time
fallen star
Опасен
**
Публикации: 213

Профил WWW
Отговори #18: 12 Юни 2006

Лакът няма да го пропуснем,интересно ми е обаче каква част от момчетата ще се решат на подобни експерименти.Същото се отнася и за грима Ухилен.Във всеки случай човекът, с когото ще съм на концерта държи да бъде гримиран Доволен.Don`t kill me now.....

And all the other voices sing
Change your mind
You're always wrong...
fallen star
Опасен
**

Профил WWW
Отговори #19: 12 Юни 2006

Лошото е,че от обяд до вечерта всички опити да сме красиви май ще се провалят.Особено ако вали. Ядосан
Последна редакция: 12 Юни 2006 от fallen star

Change your mind
You're always wrong...
Blagovesta
Странен Любовник
Публикации: 455

Профил
Отговори #20: 12 Юни 2006

Няма да вали поне така пише в един сайт в нета. Аз го дебна от седмици да покаже великия ден и сутринта като видях нарисуваното слънце ми стана толкова хубаво че никой днес не успя да ме ядоса. Аз се чудя между теника с четиримата, тениска с Дейв или с бял потник който ми нарисува една приятелка специално за концерта. Май потника страхотен е.

"come! no night too dark - no road too long
run! no rain too hard - no wind too strong
pray! no blood too red - no cut too deep
stay! no pain too bad - no track too steep
fate! - I’m bound to live my destiny
hail! - my longing for eternity"
Infra Red
Странен Любовник
Публикации: 470

Профил WWW
Отговори #21: 13 Юни 2006

Лакът няма да го пропуснем,интересно ми е обаче каква част от момчетата ще се решат на подобни експерименти.Същото се отнася и за грима Ухилен.Във всеки случай човекът, с когото ще съм на концерта държи да бъде гримиран Доволен.Don`t kill me now.....

Аз ще съм с лак Усмивка Но грима мисля да го пропусна.Няма да ми отива,според мен.

There's something that's invisible, there are some things you can't hide...
try detect me when I'm sleeping, in a wave you say Goodbye ...
Kevy
Екип
Публикации: 1383

Профил WWW
Отговори #22: 13 Юни 2006

Аз ще съм с лак Усмивка Но грима мисля да го пропусна.Няма да ми отива,според мен.

....'що пък да не ти отива, ако е дискретен... Хахахахахаха!
 Ухилен Ухилен Ухилен

See what I see!
zuu
Смутител
Публикации: 282

Профил
Отговори #23: 14 Юни 2006

Имам и второ предложение, което също е универсално - за момиченца и момченца УхиленБрокат на лицето Одобрение

jump out of time
snqg
Джуниър
Публикации: 73

Профил WWW
Отговори #24: 14 Юни 2006

То е ясно, че черното ще преобладава и аз ще се включа, но е добра идея да си носим и дъждобран, че на стадиона няма да се влиза с чадъри!
Пък черният неводоустойчив грим ще се разтече и без дъжд ( Плачещ), така че подбирайте. Да не вземем да ги изплашим  Намигване
Последна редакция: 14 Юни 2006 от snqg
fallen star
Опасен
**

Профил WWW
Отговори #25: 14 Юни 2006

Aз пък си мислех,че ефектът размазан грим е желателен,но сигурно съм повлияна от Robert Smith Ухилен(колкото повече,толкова повече)

Change your mind
You're always wrong...
lady_evil
Кукла
*
Публикации: 22

Профил
Отговори #26: 15 Юни 2006

Точно щото черното ще преобладава аз ще си метна нещо щаренко,все пак нали трябва да сме различни Готин
Цитат
Що да не ти отива,мисля си, че спокойно можеш да се развихриш с един черен молив и резултатът да е страхотен,ама ако не си опитвал до сега по добре да помолиш някоя мадама да ти съдейства. Успех Одобрение

"...той подскачаше,сякаш чуваше музика и танцуваше в ритъм, който отекваше само в главата му. А лунната светлина за миг озари лицето му и то беше като череп на ангел..."
Страници: 1 [2]  Всички
  Печат  

Прегледай:  

DM.org | Powered by SMF 1.1.2.
© 2004, Simple Machines LLC. All Rights Reserved.