DM.org Лого
DM.org :: Фенове :: Форум
Angel Bright Icon
Форум
Анкета
Въпрос: Какъв да бъде текста?  (Гласуването приключено: 16 Юни 2006)
Just Hang On - 0 (0%)
Just Free Love - 1 (2.6%)
We Rush For You - 11 (28.9%)
We Will Always Be Here - 3 (7.9%)
We'll Never Let You Down - 2 (5.3%)
Come back again - 5 (13.2%)
Мoved By A Higher Love - 8 (21.1%)
I Feel You / We Feel You - 8 (21.1%)
Общ брой гласове: 37

Страници: 1 ... 3 4 [5]
  Печат  
Автор Тема: Хартиени табели - Послание  (Прочетена 23828 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
personal_Dessy
Ултрас
Публикации: 674

Профил
Отговори #60: 27 Юни 2006

Разбрах аз Намигване тези неща трябва да се поощряват, насърчават и разпространяват Намигване
 Доволен
Живот и здраве и аз ще дам своя дял другия месец в Рим Намигване

Recoil
Екип
Публикации: 1768

Профил WWW
Отговори #61: 27 Юни 2006

1. Recoil, който включи предложението ми в анкетета;
Всъщност трябва да благодарим на тези, които гласуваха да бъдат табели, което мисля, че се оказа най-добрият вариант. Не знам дали с балони щяхме да се справим в последният момент.

4. всички, които размножиха табелата. Специален поздрав за Благовеста, която разби един ксерокс в държавно учереждение и за Миро, който бе събуден рано на 21.06. за да помага.... Намигване;
О, да, тъкмо след като се прибрах някъде към 8 след партито...  Благовеста успя да ме събуди приятно някъде към 11 или по-рано (не помня) с молба за помощ, като аз реално не успях да разбера точно за какво ми говори и едва ли съм бил много адекватен Усмивка Дано не съм я обидил в просъница...

Колко му е в следствие на тези табели да чуем Rush в сборният албум, който ще издаде групата или да я включат на следващото турне.

Като цяло, още веднъж да спомена, че ме радва факта, че успяхме да се организираме и че се включиха доста хора. Прекрасен пример за работа в екип без странични и комерсиални цели. Така както според нас е редно да се вършат нещата...
Последна редакция: 27 Юни 2006 от Recoil
kiril101
Екип
Публикации: 666

Профил WWW
Отговори #62: 28 Юни 2006

Цитат на: guBa_koTka link=topic=1520.msg17579#msg17579
... Мисля, че се справихме чудесно, приятели! Одобрение
За справка - нека Кирил101 сподели за реакцията на Дейв, при излизането му на стадиона!!! Доволен Доволен Доволен

Ей да, за малко да забравя да споделя впечатлениата си.И аз като повечето от вас тези дни съм не на себе си. Не знам дали ще успея да предам наистина емоцията, която изпитах, когато видях Дейв да излиза на сцената. Съвсем рутинно, както всеки път се насочи към микрофона, и когато му се отвори изглед към публиката за секунда спря, сложи ръка на бузата си, и зяпна. След което се усмихна извъртайки леко глава на ляво, и продължи към микрофона си.
Не знам дали тази му реакция се дължи на хилядите (виж аватара ми) но на какво друго  Шок  Шок  Шок 
Последна редакция: 28 Юни 2006 от kiril101

Good Evening, Sofiaaa!
victor.
Нарушител x 4
Публикации: 660

Профил
Отговори #63: 03 Юли 2006

И аз искам да отблежа, че това с надписите се получи наистина супер и бе една от причините(наред с пеенето на всички песни от мнозина) за
впечатлението, с което останаха от нас. Показателен е факта, че са си отложили заминаванвто с ден и разходките по Витоша.
  В този аспект освен видяното от Кирил - Дейв преди началото,
мога сьс абсолютна сигурност (тьй като бях на три метра) да заявя, че в края, точно докато звучаха последните акорди на NLMDA, Дейв преди да се обьрне и трьгне обратно кьм сцената, спря за момент, огледа се иси каза (не и на микрофона) : superb - тоест - превьзходно.

for all the right reasons
for all the right reasons
Ogi101
Опасен
*
Публикации: 206

Профил
Отговори #64: 28 Юли 2006

Готови ли сте с табелките за неделя?  Одобрение
Силно вярвам, 4е за ДМ ще е приятна изненада да видят We Rish For You отново и със сигурност ще се сетят от къде им е познато!!!  Пощурял

Nothing's impossible...It's ONLY a question of time...
MAO BOY
Висш Любовник
Публикации: 1576

Профил
Отговори #65: 19 Август 2006

сега като се връщам назад, наистина беше страхотно с тия табели, аз да си призная бях голям песимист, но е супер, че доста хора са се хванали да разпечатат за да има за повече хора, а и други които са ги раздавали на хората, шапка ви свалям, получи се много добре и текста си остана запазена бг марка.

за следващото турне, какво ще е посланието?

Alice est partie en voyage
La tête dans les nuages
BlackCelebration
Възбуден
**
Публикации: 139

Профил
Отговори #66: 21 Август 2006

Цитат
за следващото турне, какво ще е посланието?

We rushed for you - now, you rush for us ]:>

We have lingered in the chambers of the sea
By sea-girls wreathed with seaweed red and brown
Till human voices wake us, and we drown.
Страници: 1 ... 3 4 [5]
  Печат  

Прегледай:  

DM.org | Powered by SMF 1.1.2.
© 2004, Simple Machines LLC. All Rights Reserved.