DM.org Лого
DM.org :: Фенове :: Форум
Angel Bright Icon
Форум
Страници: 1 [2] 3 4 ... 7
  Печат  
Автор Тема: Кога пристигат DEPECHE MODE?  (Прочетена 32548 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
personal_Dessy
Ултрас
Публикации: 674

Профил
Отговори #15: 24 Май 2006

Питам се, кога организаторите на концерта ще се сетят да бъдат разлепени плакати из града?  Ядосан
Струва ми се, че така София ще  придобие и по-красив вид - ако на мястото на реклами за стриптийз барове и концерти на чалга "величия", виждаме нещо далеч по-стойностно.
  Ядосан

Alt
Джуниър
Публикации: 80

Профил
Отговори #16: 24 Май 2006

макар, че ми се струва малко вероятно, не виждам какъв е проблема DM да гостуват на Слави. Така или иначе на него никой няма да му обърне внимание, но той остава единствената алтернатива за що годе сносно телевизионно интервю. Или може би предпочитате DM да гостуват на Тази Сутрин или на Марта Вачкова...
а за плакатите, колкото и да ми се иска и на мен да ги видя из София, организаторите вече просто нямат нужда от тях. Няма смисъл да се вкарват в допълнителни разходи за реклама при положение, че билетите отдавна са разпродадени и те няма какво да спечелят от допълнителната промоция.
Последна редакция: 24 Май 2006 от Alt
personal_Dessy
Ултрас
Публикации: 674

Профил
Отговори #17: 24 Май 2006

макар, че ми се струва малко вероятно, не виждам какъв е проблема DM да гостуват на Слави. Така или иначе на него никой няма да му обърне внимание, но той остава единствената алтернатива за що годе сносно телевизионно интервю. Или може би предпочитате DM да гостуват на Тази Сутрин или на Марта Вачкова...
а за плакатите, колкото и да ми се иска и на мен да ги видя из София, организаторите вече просто нямат нужда от тях. Няма смисъл да се вкарват в допълнителни разходи за реклама при положение, че билетите отдавна са разпродадени и те няма какво да спечелят от допълнителната промоция.

Oт години не съм гледала Салви, но не ми се вярва през този период да е прогресирал в положителен аспект. Така че не ми се струва най-удачния вариант за водене на сносно интервю, още повече, че съм забелязвала, че разговорите му с гостите са все около неговата особа. Другите предавания ("Тази сутрин" и М. Вачкова) дори не знам, какви са, но не ми се вярва, че Depeche Mode ще станат в 6 часа сутринта,
за да гостуват на някое нашенско предаване.

Целта на плакатите не е само в това да бъдат разпродавани билети (едва ли в Рим, например, който вече е облепен с плакати за концерта - месец по-късно от този в София и където билетите бяха продадени за часове, се преследва същата цел Усмивка ).
По този начин се обявява също едно събитие и неговото провеждане. Но, разбира се, кой се интересува от това, след като парите са прибрани  Ядосан

маргото
Странен Любовник
*
Публикации: 408

Профил
Отговори #18: 24 Май 2006

Знам със сигурност, че Слави е отправил покана към Депеш за неговото шоу още преди месеци, но не е получил положителен отговор досега. Ще видим...

It’s definitely possible; we probably wouldn't do it, though. M.L.Gore
Alt
Джуниър
Публикации: 80

Профил
Отговори #19: 24 Май 2006

Oт години не съм гледала Салви, но не ми се вярва през този период да е прогресирал в положителен аспект. Така че не ми се струва най-удачния вариант за водене на сносно интервю, още повече, че съм забелязвала, че разговорите му с гостите са все около неговата особа. Другите предавания ("Тази сутрин" и М. Вачкова) дори не знам, какви са, но не ми се вярва, че Depeche Mode ще станат в 6 часа сутринта,
за да гостуват на някое нашенско предаване.

Целта на плакатите не е само в това да бъдат разпродавани билети (едва ли в Рим, например, който вече е облепен с плакати за концерта - месец по-късно от този в София и където билетите бяха продадени за часове, се преследва същата цел Усмивка ).
По този начин се обявява също едно събитие и неговото провеждане. Но, разбира се, кой се интересува от това, след като парите са прибрани  Ядосан

пределно наясно съм с функцията на един плакат. така или иначе се съмнявам, че тепърва ще разлепят такива в София...
що се отнася до Слави, не искам да се превръщам в негов защитник, тъй като и на мен не ми е приятна неговата особа, но продължавам да смятам, че е по-дпбре да има някакво интервю, отколкото никакво. мое си мнение.
Recoil
Екип
Публикации: 1768

Профил WWW
Отговори #20: 25 Май 2006

Затворете я тази тема със Слави, понеже няма смисъл да я дъвчем.
Нито Placebo, нито Kraftwerk бяха в предаването, не виждам защо Depeche Mode ще бъдат. Освен това човека е в почивка през лятото.
А пък в крайна сметка, ако участват, ще може да ги видим и пред НДК, в студиото и т.н. Което си е още една публична изява. Слави нека им представя българският фолклор и нека им се кланя по 10 пъти.
Последна редакция: 25 Май 2006 от Recoil
volska
Джуниър
**
Публикации: 67

Профил
Отговори #21: 25 Май 2006

Не зная каква е програмата на ДМ за София, но аз съм ги виждала по улиците на Прага. Държаха се като обикновени хора в нов и непознат град. Разхождаха се, разглеждаха. Първия ден видяхме Мартин с гарда му , на другия ден вече беше цялата банда ( без Дейв Тъжен ) Мартин, Анди, бегвокалите, кийборда, гарда на Мартин............. спокойно с екскурзовод разлгеждаха Пражките забележителности.
 Надявам се и тук да е така, което мисля много зависи от представата,която имат за страната ни. Умувах дълго, къде ли в София биха отишли.
Ено от най-вероятните за мен места е Невски. Та смятам да опъна палатков лагер там Пощурял
Последна редакция: 25 Май 2006 от volska
SoFaD
Ултрас
*
Публикации: 513

Профил
Отговори #22: 29 Май 2006

emi te sa si "obiknoveni" hora, v kraq na kraishtata, pyk i Praga ne im e chak tolkova nepoznata... kato znam obache kak reagirat povecheto zapadnqci na temata "Bulgaria", v nai-dobriq sluchai Dave i kompaniq shte preskochat preduprejdeniqta za veroqten kanibalizym s prisyshta smelost i bez strah shte se naslajdavat na kiuftetata nqkyde uiutno skriti ot horskite ochi Намигване

ages of delirium
curse of my oblivion
zuu
Смутител
Публикации: 282

Профил
Отговори #23: 03 Юни 2006

А не е ли по-лесно да организираме посрещане пред летището, отколкото да дебнем пред разни църкви?? Какво ще кажете? Сиг не е невъзможно да разберем в колко ще пристигнат.

jump out of time
ultrapmp
Странен Любовник
**
Публикации: 450

Профил
Отговори #24: 15 Юни 2006

Абе хора забравих ме тази тема.Някой има ли ново инфо по въпроса "кога пристигат". Пощурял Пощурял Пощурял
ultrapmp
Странен Любовник
**
Публикации: 450

Профил
Отговори #25: 15 Юни 2006

Аз изнамерих само това .http://musik.dir.bg/novina.php?nid=4306&jid=14
zuu
Смутител

Профил
Отговори #26: 15 Юни 2006

"Част от екипа на Депеш Мод пристига в София още на 15 юни" Объркан?Това да не би да означава, че вече са започнали да строят сцената? Брей! Звучи внушително. Благодаря за линка. Аз търсих информация за пристигането на групата, но не открих нищо Тъжен

jump out of time
volska
Джуниър
**
Публикации: 67

Профил
Отговори #27: 15 Юни 2006

Пощурял Ухилен Предположението/предложение за Невски, беше просто шега. Не знам защо го взехте на сериозно Усмивка. Хайде всички наистина ли не можем да намерим програмата им от някъде ? Датата и часа на пристигане?
Blagovesta
Странен Любовник
Публикации: 455

Профил
Отговори #28: 15 Юни 2006

Плачещ аз имам позната на летището но и имам сама домашния телефон и не мога да я открия  Плачещ  Но нали някой от форума работеше там?
Вижте какво нещо си снимах  Ухилен но за съжаление е само един по мойто трасе

Прикаченият файл е изтрит при прочистване.

* HPIM0740.jpg (517.23 KB, 1792x1312 - видяно 500 пъти.)

"come! no night too dark - no road too long
run! no rain too hard - no wind too strong
pray! no blood too red - no cut too deep
stay! no pain too bad - no track too steep
fate! - I’m bound to live my destiny
hail! - my longing for eternity"
zuu
Смутител

Профил
Отговори #29: 16 Юни 2006

Аз вече се разбрах, че групата ще пристигне на 21 около 17 часа (май беше толкова), което означава че по това време повечето хора ще са на стадиона. Ако някой има по-сигурна информация да пише! Какво бяха казали по ММ днес, че аз не гледах Побъркан

jump out of time
Страници: 1 [2] 3 4 ... 7
  Печат  

Прегледай:  

DM.org | Powered by SMF 1.1.2.
© 2004, Simple Machines LLC. All Rights Reserved.