DM.org Лого
DM.org :: Фенове :: Форум
Angel Bright Icon
Форум
Страници: [1]
  Печат  
Автор Тема: Най-.. най- новите въпроси за depeche-mode.org лексикона!  (Прочетена 2527 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
ballbreaker
Екип
Публикации: 228

Профил
10 Февруари 2007

Умишлено съм редуцирал въпросите до пет, за да не се затормозяваме с дълги постове!

1. Замисляте ли се какво пишете и как ще се приеме преди да публикувате? Ако 'Да', колкото секунди приблизително ви отнема?

2. Осъзнавате ли, колко полезен е бутонът "Предварителен преглед" ?

3. Някой кефи ли се на конкурса "Евровизия", колкото и аз?

4. А закичили ли сте се с трикольорче с цитат от песен на Майкъл Джексън - "Не сте сами"

5. Според вас, кой ще спечели DJ батъла на партито в Пловдив?

Въпрос бонус:

*  Какво мислите за екипа на depeche-mode.org, ама честно???
kiira
Странен Любовник
*
Публикации: 407

Профил
Отговори #1: 10 Февруари 2007

1. Замисляте ли се какво пишете и как ще се приеме преди да публикувате? Ако 'Да', колкото секунди приблизително ви отнема?
Доста се замислям честно казано и затова все по-рядко публикувам. А колко секунди ми отнема - ами не знам, не гледам часовника, различно.

Използвам този бутон всеки път, даже по няколко пъти, ако съм имала неточности или грешки в поста си.

Не знам ти колко се кефиш, но аз от миналата "Евровизия" не съм спала в очакване на тазгодишната. Просто това е велико нещо!!!

4. А закичили ли сте се с трикольорче с цитат от песен на Майкъл Джексън - "Не сте сами"

Ами толкова я обичам тази песен, че не ми се ще "трикольорчето" да се раздърпа като си го закача като мартеница на ревера, затова седи ламинирано в специална кутия.

Каква е тази конспирация сега? Като чуя и видя ще реша кой е най-достойният  Плезене

Ами то не е за пред хора мнението ми...Но нали ще сме честни - за момента мисля, че екипа се справя чудесно и нямам забележки, продължавайте си все така, много си ви ценя  Усмивка
Последна редакция: 10 Февруари 2007 от kiira
mody
Възбуден
Публикации: 155

Профил
Отговори #2: 10 Февруари 2007

Хмм,доста интересни и до някъде провокиращи въпроси...
Ами,почти винаги,когато пропусна този момент пиша глупости.Но разбира се,различни хора по различен начин възприемат нещата,старая се да пише смислено,дано и да успявам.Време:от няколко секунди до минути.
Осъзнавам,но не винаги го ползвам Очиврът
Не ми става ясно теб колко те кефи,но мен-не особено.
Не се бях,обаче в училище ни задължиха.

Не съм присъствала на други партита и нямам наблюдения,но предполагам,че ще се водят ожесточени борби.
*  Какво мислите за екипа на depeche-mode.org, ама честно???
Честно да си призная в началото не ви харесвах много,но това,мисля се случва на всеки нов.Обаче загрях,че сте си точно на място.Усмивка

If you save my life
We will rise and shine so bright
That the stars go blind
And leave
Leave the sky
zuu
Смутител
Публикации: 282

Профил
Отговори #3: 11 Февруари 2007

Да, замислям се, до колкото ми е възможно и ми отнема не секунди, а минути...и то много!

Не. Рядко го ползвам.

Не. Кефя му се повече от теб

Да. И ето че ти разкри скритата ми подбуда да го направя

Нямам представа как се печели DJ батъл

Мисля че се справяте страхотно и екипът е основната причина това място да е уникално. Но най-вече се възхищавам на ентусиазма и усърдието в работата!

jump out of time
Noirdez
Джуниър
Публикации: 71

Профил
Отговори #4: 27 Февруари 2007

Умишлено съм редуцирал въпросите до пет, за да не се затормозяваме с дълги постове!

не и май там ми е проблемаУсмивка

не но ще го пробвам някой пътУсмивка

май неУсмивка

не я разбирам тази кампания

ами присъстващите надявам се най- вечеУсмивка иначе не знам

Въпрос бонус:

*  Какво мислите за екипа на depeche-mode.org, ама честноОбъркан

не познавам никой но хубав форум са направили
Последна редакция: 27 Февруари 2007 от Noirdez
Страници: [1]
  Печат  

Прегледай:  

DM.org | Powered by SMF 1.1.2.
© 2004, Simple Machines LLC. All Rights Reserved.