DM.org Лого
DM.org :: Фенове :: Форум
Angel Bright Icon
Форум
Анкета
Въпрос:   Кой ви е любимият анимационен сериал
Ну, Погоди! - 4 (10.5%)
Бъгс Бъни - 1 (2.6%)
Том и Джери - 17 (44.7%)
Пинко розовата пантера - 3 (7.9%)
Семейство Флинстоун - 4 (10.5%)
Роуд рънъра и Койота - 9 (23.7%)
Общ брой гласове: 32

Страници: [1] 2 3  Всички
  Печат  
Автор Тема: Любими анимации  (Прочетена 18666 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
victor.
Нарушител x 4
Публикации: 660

Профил
26 Май 2006

И така наскоро ми хрумна, че не само за мен някои от известните детски анимации са били разсмиващо до сълзи забавление.
    Нека всеки, който изпитва подобни чувства се чувства/л подобно, гласува. Да видим как се харесват подбраните от мен вечни световни класики.

Аз се двуомях дълго време , избирайки Пинко пред Ну, погоди!
 Ухилен Пощурял Ухилен Пощурял Ухилен Пощурял
Все пак музиката от филмчето е непобедима. Усмивка

Включил съм най-въртяните и популярни(горе-долу), пропускайки асове като Костенурките Нинджа, Смърфовете, Инч-Хай, но няма как Плачещ
Последна редакция: 26 Май 2006 от viktor

for all the right reasons
HaRdKiTtY
Гост
Отговори #1: 26 Май 2006

Амии определено мисля че японската анимация или така нареченото "anime" и съответно по-dirrty варианта hentai са адски добри... Любимите ми анимета са сериите на Blue Seed и Tokyo Underground, от hentai-а може би SexFriend заради главната героиня  Зъл а от класиките гласувам с две ръце за Чебурашка  Одобрение
victor.
Нарушител x 4
Публикации: 660

Профил
Отговори #2: 26 Май 2006

Еми и аз си мислех за Чибурашка, Уди кълвача и много други, но няма смисъл да включвам прекалено много ми се стори. Подбрах най-въртяните по света  и у нас по мое скромно мнение.
  Още един път съжалявам за неприсъстващите ваши(че и мои любимци)
разбира се, всеки може да посочи и различни свои любими  неприсъстващи.  Одобрение

Да не мислите, че не ми харесва например серията с Дафи Дък и ловджията, където двамата си правят боксов мач на територията
на патиците. Ухилен
  От looney tunes, асът обаче си е негово величество Bugs Bunny.
Спомнете си например серията с лешояда в пустинята. Тази определено ми се е набила...
                         ....абе аз май навремето определено съм попрекалявал освен с Mtv, и с cartoon network  Очиврът

ballbreaker
Екип
Публикации: 228

Профил
Отговори #3: 26 Май 2006

"Тримата глупаци"  Усмивка
dockapi
Гост
Отговори #4: 26 Май 2006

Fantasia 2000 на Walt Disney
Speedy Gonzales
Corpse Bride
Shrek
kiira
Странен Любовник
*
Публикации: 407

Профил
Отговори #5: 26 Май 2006

Аз съм твърдо за "Ну, погоди!". Не мога да си спомня кога съм го гледала за първи път. Имам си даже касета на "Ну, погоди!", доста е стара и от прекалено много гледане някои неща са се изтъркали, но още става Усмивка, пък и с тези компютри и DVD-та, не съм използвала видеото от години. Освен "Ну, погоди!" много обичам и "Лабораторията на Декстър", но старите епизоди, просто защото са си класика, в новите сезони въобще няма старание и имам чувството, че са рисувани колкото да има уж нещо ново. Същото ми е мнението и за "Том и Джери" и въобще за всички анимационни филми Усмивка А иначе сега има страхотни компютърно анимирани филми, например "Мадагаскар", адски е смешен Усмивка
Little_
Кукла
Публикации: 39

Профил
Отговори #6: 26 Май 2006

От изброените всички ми харесват, но гласувах за Том и Джери  Усмивка. Гледала съм епизодите по няколко пъти и въпреки това, мога да ги гледам по още няколко Побъркан!
А най-най-любимата ми анимация си остава "Гумените мечета"!!! Даже сега, като се събираме с приятели, понякога пеем песничката Ухилен...

Скрити, незнайни са техните тайни,
за сила си пийват магическият соооок
etc. ... Усмивка

Я позвоню в твой сон,
Душа поднимет трубку,
Мой голос невесом,
Живёт одну минутку...
Lin
Гост
Отговори #7: 26 Май 2006

Ооооооо става ли на въпрос за анимета аз съм им върл почитател...сега ще има да разказвааааам.....благодарение на Ед,Едд ен Еди , ПауърПъф Гърлс и Декстър`с Лабла...лабра...лабротари(тая дума така и не мога да я кажа от първия път правилно Ядосан пък камо ли да я напиша) научих английския от малка...а съща така от първите 3 образа знам как да се охлаждам през лятото (веднъж Едитата се бяха напъхали в един фризер, че и аз го правя ама пъхам само главата и то в камерата), благодарение на dee-dee мога да танцувам балет(исках като порасна да приличам на нея)...пък колко пъти съм скачала от леглото, зада полетя като повочето мутанти(Х-мен - мислех да се прекръстя на Сторм като порасна) направо не ми се мисли...пък имаше едни анимации - Сейлър Мун - малей те са ми най-най-любими(заради тях обичам японската манга)..но да не забравяме и неповторимите Адамс Фемили(а пък Мортиша каква е красавица Зъл)
---------но гласувах за Ну,погоди! защото от там имам един много приятен спомен---веднъж Зайо пееше една песен и беше с дълга синя рокля, че и баба ми имаше такава и аз си я обличах(беше ми дооооста голяма) и пеех заедно със Зайо....беше невероятен момент Плачещ ох,разчувствах се...ееех споминиии,споминиииии(един от детските ми лафове)-----------
но от скорошните анимации(преди 1-2 год.) обожавах Краля на Шаманите(толкова го харесвах, че даже плаках,когато го спряха) и Ю-ги-о(по едно време карти и лепенки с брачеда събирахме)
Ginger
Смутител
*
Публикации: 249

Профил WWW
Отговори #8: 26 Май 2006

Аз се кефя на едно доста старо българско анимационно филмче,което се зове "Чоко и Боко",може би повечето от вас си го спомнят-един щъркел и една жаба,които си правят мръсотии.Иначе от другите мога да отлича "Ед,Едд и Едди",също така "Семейство Флинтстоун" Одобрение
ultrapmp
Странен Любовник
**
Публикации: 450

Профил
Отговори #9: 26 Май 2006

Дадох глас за ,,Розовата пантера"и добрата стара анимация,без да умаловажавам стойностите на съвременната.Може да съм пристрастен защотосм израснал със: ,,Приказки под шипковия храст" , ,,Ну пагади" и др. Съвременната е едни гърди напред благодарение на технологиите.
HaRdKiTtY
Гост
Отговори #10: 26 Май 2006

А има ли тук фенове на аниме/манга/хентай както и цялата японска поп култура  Шок
MAO BOY
Висш Любовник
Публикации: 1576

Профил
Отговори #11: 26 Май 2006

мен ми харесва старата анимация от руското "ну погоди, през "том и джери", "пинко-розовата пантера", анимацията на дисни, бъгс бъни, уди кълвача, птицата и койота дето постоянно се гонят, лъки люк и повечето идейни филмчета, които се събират в по малко от 10 минути. широкоекранните анимационни никога не са ми харесвали чак толкова много.

някой ако знае ако от бг може да си купя фланелка с Betty Boop ще съм му много благодарен.

Alice est partie en voyage
La tête dans les nuages
Nick at Night
Гост
Отговори #12: 26 Май 2006

Страшно ми харесват Ed,Edd n Eddy! Ухилен
sisterofnight
Ултрас
*
Публикации: 540

Профил WWW
Отговори #13: 26 Май 2006

Моето любимо филмче беше "Мечето Ръкспин"  Ухилен
От новите харесвам " Monsters Inc."  Одобрение

"I'm my own worst enemy"
HaRdKiTtY
Гост
Отговори #14: 26 Май 2006

maomode : Има блузки с Bettie Boop просто трябва да се разровиш из някой магазин, битак или дрешарник... много вероятно да ти попадне... А иначе тя е страхотна - като съименничката и Bettie Page - pin-up момиче, само че анимирано
Страници: [1] 2 3  Всички
  Печат  

Прегледай:  

DM.org | Powered by SMF 1.1.2.
© 2004, Simple Machines LLC. All Rights Reserved.