DM.org Лого
DM.org :: Фенове :: Форум
Angel Bright Icon
Форум
Анкета
Въпрос: желаете ли да поръчате фланелка ?
да,-черна с обложката от SOFAD - всички размери
малка дамска зелена с тримата отпред
мъжка светла с тримата - L, XL, XXL
playng the angel, светла с ангела -самоXL

Страници: [1] 2 3  Всички
  Печат  
Автор Тема: ДМ фланелки  (Прочетена 20917 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
victor.
Нарушител x 4
Публикации: 660

Профил
01 Юни 2006

По повод голямото събитие у нас, интереса към него, както и многобройните желания за някакви общи действия, се получава възможност за направата на един вид фланелки, които всеки ще може да си набави.
Ще се продават от Магазин Вижън по принцип, а за всички желаещи оттук ще бъдат предоставени бройки със специална отстъпка. Ще е в рамките на 8-10 лева.
Както и предишните от зимата тези ще са екстра качество, дело на Вижън, ветерани в областта. Модела ще е само един и ще е специален с концертни мотиви. Отпред ще ето тази, може би най-подходяща снимка на Дейв - прилагам я долу (ако някой желае повече, да каже)

На гърба отново ще е специално нарисуваната от професионален художник картина-прозорец, (прилагам и нея в предишния вариант и то в практиката на две тукашни питребителки Намигване) :

като в горните две части ще останат буквите D M ,
а в долните части ще вкараме и концертни дати с имена на градове от турнето. Например 40 -тина европейски града като 22.03.2006 zagreb 21.06.2006 sofia например и още много.
Тези фланелки няма да са дело на този или онзи клуб или организация. Ще са просто фланелки, направени качествено и интригуващо с цел колкото се може повече хора на концерта да имат нещо такова, а ида останат за спомен от турнето без да се дават за целта по 40 евро за оригинална такава.

Честит ден на детето!  Пощурял

Прикаченият файл е изтрит при прочистване.

* DM.jpg (88.26 KB, 676x462 - видяно 957 пъти.)

* ttt.jpg (42.71 KB, 480x640 - видяно 928 пъти.)
Последна редакция: 03 Юни 2006 от viktor

for all the right reasons
Blagovesta
Странен Любовник
Публикации: 455

Профил
Отговори #1: 01 Юни 2006

Супер стахотно  Одобрение

"come! no night too dark - no road too long
run! no rain too hard - no wind too strong
pray! no blood too red - no cut too deep
stay! no pain too bad - no track too steep
fate! - I’m bound to live my destiny
hail! - my longing for eternity"
victor.
Нарушител x 4

Профил
Отговори #2: 01 Юни 2006

Ще ги сефтосаме в Будапеща на 12-ти.

Дотогава ще добавя  и анкета за желаещите безкасова ( Намигване) бройка

dearrose
Висш Любовник
*
Публикации: 1246

Профил WWW
Отговори #3: 02 Юни 2006

Nice! "В практиката" тениските се употребяват по най-различни поводи- концерти,партита,разходчици,а и за сън са супер!(за съжаление, тук липсва един от най-любимите ми емотикони-Z-z-z-z-z Ухилен)! Очаквам с нетърпение новите варианти,че една тениска не е достатъчна.После пак може да има "рекламки" на продуктите. Намигване

Make me think that at the end of the day
Some Great Reward will be coming my way...
zuu
Смутител
Публикации: 282

Профил
Отговори #4: 03 Юни 2006

Това е СТРАХОТНО!!! Аз незнаех че са се продавали фланелки и през декември (ако правилно съм разбрала). Можете ли да дадете повече информация. Например: Кога ще ги пуснат? и най-важното: КЪДЕ Е ТОЗИ МАГАЗИН - на мен, поне по име, нищо не ми говори!!!

jump out of time
victor.
Нарушител x 4

Профил
Отговори #5: 03 Юни 2006

Предишните фланелки бяха готови на Нова година за партито в Търново на форума, където влязоха в употреба най-напред. После бяха предлагани по партита на Депеш и в магазините Вижън(бул.Мария Луиза 55), ОЧЗ и На Тъмно в столицата. Бяха два варианта  иповече не се предлагат Цената им беше по 12 лева.
    Тези ще са един вид - концертен тип , пак екстра качество(100% памук и тежина над 120 грама) и не знам каква ще  е цената. На концерта предполагам поне по 15 лв.
     За членовете на форума има възможност да поръчат такива за по 10 лева(независимо от продажната цена) и да ги получат още в средата на месеца (тоест до 15 юни)...  преди масите  Намигване

Добавям анкета за всички желаещи.

zuu
Смутител
Публикации: 282

Профил
Отговори #6: 03 Юни 2006

ОК мерси за информацията. Аз ще проверявам в магазините, но се надявам да мога да поръчам и от тук

jump out of time
mimik
Кукла
Публикации: 37

Профил
Отговори #7: 05 Юни 2006

Фланелките ще имат ли размери и как да си ги поръчаме от тук?

Smile and see what happens Усмивка
victor.
Нарушител x 4

Профил
Отговори #8: 05 Юни 2006

В момента се търси снимката на Дейв в по-голям размер- поне 1000 пиксела н адължина. Добре  еда е уолпейпър. тъй катотакава е нужна з апредпечатната подготовка за щампата и ще стане перфектно. В противен случай снимката е възможно и да бъде сменена с друга.
  Моля ако някой има тази в по-голям размер да я предостави или да даде линк към сайт, където я има като уолпейпър примерно, защото тия дни ще почне направата.
   да свършим с това после ще видим с анкетата и поръчките.

ultrapmp
Странен Любовник
**
Публикации: 450

Профил
Отговори #9: 06 Юни 2006

victor това ли е единственате снимка ,която представлява интерес за теб или може и друга с подобна тематика.
victor.
Нарушител x 4

Профил
Отговори #10: 10 Юни 2006

с фланелките не стана както биахме планували моделите,понеже снимкатана daveне бе достату4но ка4ествена ,а и никои неможа да предостави такава. И така vision 6е си правиат техни варианти-ниаколко. 6ом ги направиат 6е гипостна за ежентуалните желае6исотступка да закупиат такива пьрви. 6е редактирам и анкетата,
веднага 6ом се вьрнем от контсерта в будапе6а.

Всеки които поиска от преди6ните фланелки с  картинатаотзад и 4етиримата отпред може дапорь4а от тиах.
Последна редакция: 17 Юни 2006 от viktor

snqg
Джуниър
Публикации: 73

Профил WWW
Отговори #11: 14 Юни 2006

Някой ще помогне ли с упътване къде е "На тъмно" в София? Няколко пъти неуспешно го издирвам, бях намерила един адрес в нета - ул. "Иван Вазов" 12. Но там се намира клуб Мохито или аз не откривам входа??
На концерта няма да съм с Депеш тениска, но дните преди и след със сигурност 
няма да я сваля  Усмивка
victor.
Нарушител x 4

Профил
Отговори #12: 17 Юни 2006

Докат Вижън изкарат моделите при тях и в На тъмно всеки който поиска може да си поръча от дват стари варианта от нова година супер качество, от които има и сред бая членове на форума.
     отзад си е ДМ рисунката-прозорец, която виждате на снимка още в първия пост в темата, а отпред са четиримата през Корбиновия поглед през 1993 или в другия вариант черно-белия Дейв ( тип Че Гевара)
  прилагам ги - снимката от 1993, коиато се оказа наи-харесвана вьв форума, и тази с дизаинерски обработениая dave. прилагам отново и гурба с оригиналния арт-дм-прозорец на гурба в деиствие.
  Всеки който поиска ще се сдобие с една от тези специално изработени фланелки срещу тринайсет лева, както се продаваха в на Тъмно и Вижън и ОЧЗ преди да свършат . това ще са последните 30-40 бройки на Митко.
  В понеделник Лъчо от Вижън ше ми прати техните варианти за концерта на снимка , ще ги постна  и тях.
   Те са по-евтини - продават се за по 8 лева от в4ера вьв вижьн и На тьмно. За всеки които ми пору4а от тиах до вторник я цената е 6 лева.

Прикаченият файл е изтрит при прочистване.

* Copy of Copy of DepecheMode1993.jpg (61.79 KB, 344x394 - видяно 812 пъти.)

* fdyhj.jpg (137.17 KB, 1024x768 - видяно 789 пъти.)

* ttt.jpg (42.71 KB, 480x640 - видяно 754 пъти.)
Последна редакция: 17 Юни 2006 от viktor

fallen star
Опасен
**
Публикации: 213

Профил WWW
Отговори #13: 17 Юни 2006

Преди малко ходих до Вижън,има няколко варианта на тениски,но ако държите да е дамски модел изборът е по-малък.Аз си взех с розата и надпис depeche mode enjoy the silence и дори я разходих по Софийските улици,не че някой ми обърна внимание де.... Ухилен

And all the other voices sing
Change your mind
You're always wrong...
Blagovesta
Странен Любовник
Публикации: 455

Профил
Отговори #14: 17 Юни 2006

Защото не сме се засекли Намигване

"come! no night too dark - no road too long
run! no rain too hard - no wind too strong
pray! no blood too red - no cut too deep
stay! no pain too bad - no track too steep
fate! - I’m bound to live my destiny
hail! - my longing for eternity"
Страници: [1] 2 3  Всички
  Печат  

Прегледай:  

DM.org | Powered by SMF 1.1.2.
© 2004, Simple Machines LLC. All Rights Reserved.