DM.org Лого
DM.org :: Фенове :: Форум
Angel Bright Icon
Форум
Анкета
Въпрос: желаете ли да поръчате фланелка ?
да,-черна с обложката от SOFAD - всички размери
малка дамска зелена с тримата отпред
мъжка светла с тримата - L, XL, XXL
playng the angel, светла с ангела -самоXL

Страници: 1 [2] 3  Всички
  Печат  
Автор Тема: ДМ фланелки  (Прочетена 20919 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
victor.
Нарушител x 4
Публикации: 660

Профил
Отговори #15: 17 Юни 2006

И аз видях моделите. вси4ките са с двустранни с по една голиама цветна снимка отпред и отзад. На едната отпред е поулярната снимка с тримата-емблема на турнето детъо отпред деив с о4илата гледа надолу, а отзад са тримата в басеина под палмите от 2001, на друг от моделите последната е отпред, подобна  е отзад.
     На един модел по погре6ка отзад пук станал "ефекта на дефекта" по думите на Ль4о.  Ухилен - без да искат станало като рентгенова.
    За малкиа дамски модел с рози4ката-копие на оригиналната такава за 30- евро fallen star каза.
    В понеделник 6е има и с ангел4ето-Федьрс.
Единствената по-стара като мотив е модела с songs of faith and devotion
- предната обложка отпред и отзад с реда на песните
    В понеделник 6е ми ги пратиат за да ги постна.
Подновявам анкетата в окон4ателен вариант за вьзможности за то4на порь4ка за потребителите. всеки порь4ал 6е мозе когато поиска да си я полу4и и плати. например на before partito
  от тези има вси4ки видове все за по 6 лева.
 от специалните два модела за по 13 има само размери L, M,XL
Последна редакция: 17 Юни 2006 от viktor

for all the right reasons
mimik
Кукла
Публикации: 37

Профил
Отговори #16: 17 Юни 2006

Ами, който няма да ходи на before party, как ще си я получи?

Smile and see what happens Усмивка
victor.
Нарушител x 4

Профил
Отговори #17: 17 Юни 2006

Kакто и когато  поиска вьв вторник или след това.

За тези, които 6е искат от вижьновите, по-добре да из4акат и в понеделник да видят вси4ки модели, тьи като с ангела например не  е направен  и дори не знам дали е само мьжка или обратно.
     На партито ше взема малко пове4е от пору4аните за всеки слу4аи и то от всиакакви размери.
   За вьзможност да се гласува и за два модела от един потребител 6е помоля екипа за сьдействие. Полицай
   всеки разбира сe е свободен да ми пи6е конкретно за размер, модели иброики на мейла - initiator@abv.bg
Последна редакция: 17 Юни 2006 от viktor

zuu
Смутител
Публикации: 282

Профил
Отговори #18: 17 Юни 2006

Някой ще ми разясни ли каква е разликата между мъжки и дамски T-shirt,моля! Аз не съм много в час с модните тенденции и все съм си  мислила, че такава няма Шок

jump out of time
fallen star
Опасен
**
Публикации: 213

Профил WWW
Отговори #19: 17 Юни 2006

Дамските модели са просто по-малки,по-тесни и по-къси, и с много къси ръкави.Освен това са до размер L.Който предпочита да му е по-свободно ,по-добре е да си вземе от мъжкия модел,който е класическа тениска.

And all the other voices sing
Change your mind
You're always wrong...
zuu
Смутител
Публикации: 282

Профил
Отговори #20: 17 Юни 2006

fallen star благодаря ти за бързия отговор! Само че от написаното дотук не разбрах въпросните дамски тениски само един модел ли са (този с розичката) и дали, в този случай, предишната анкета,на която поръчвахме само от модела със снимката на Дейв, отпада.

jump out of time
victor.
Нарушител x 4

Профил
Отговори #21: 19 Юни 2006

Днес видях и последните модели на Вижьн
С ангел4ето има и дамски и мьжки,
както и дамски с тримата отпред-нетолкожа голяма снимка
  Като и трите модела за разлика от другите не са на 4ерен фон- фланелките са  зеленикаво-бежови на цвят
-(по-скоро като цвета на двте символ4ета под името и ранга ми вдясно на ва6ите екрани  Готин)

Това е общо взето, Вижьн о6е не са ми пратили jpeg
но договорката си я има, така 4е в Скреам 6е взема от вси4ки порь4ани техни модели. За вси4ки порь4али ми потребители 6е са по 6 лева. Който иска пове4е или дьржи да посо4и размера или иска да ги полу4и по обяд около стадиона (аз 6е сум пред входа за пред сцената от обяд о6е) да ми напише ли4но сьоб6ение, както някои направиха.

А от дизайнерските по 13 лева с прозореца отзад и с Дейв или 4етиримата отпред 6е има броики и размери
Последна редакция: 19 Юни 2006 от viktor

Blagovesta
Странен Любовник
Публикации: 455

Профил
Отговори #22: 19 Юни 2006

О супер аз вчера ходих в На тъмно и си купих още една а утре ще изтичам да видя и другата Усмивка

"come! no night too dark - no road too long
run! no rain too hard - no wind too strong
pray! no blood too red - no cut too deep
stay! no pain too bad - no track too steep
fate! - I’m bound to live my destiny
hail! - my longing for eternity"
victor.
Нарушител x 4

Профил
Отговори #23: 20 Юни 2006

Така след приключването на този етап от поръчките подновявам за последен трети път анкетата и който е изпуснал може отново да си поръча и получи(но на афтър партито в Бекстейдж или на следващата сутрин 22 юни в 10.30 на Ал.Невски, откъдето ще тръгваме за Букурещ.

Взел съм от всички варианти, които има, за партито тази вечер, но някои модели се изчерпват.

Recoil
Екип
Публикации: 1768

Профил WWW
Отговори #24: 24 Юни 2006

A OChZ kade se namirashe nyakoi bi li pomognal?

ОЧЗ по спомени се намираше на улица 3 Уши, зад съдебната палата.
BlackCelebration
Възбуден
**
Публикации: 139

Профил
Отговори #25: 24 Юни 2006

Там нали има безистен и клуб надолу...3 Уши се казва, за ОЧЗ не знам, ама е възможно.. във въпросния клуб даже и ДМ парти имаше преди месеци.

Колкото до тениските, аз си взех Devotional варианта и съм страшно доволен. Това с песните отзад бе хубава изненада.

We have lingered in the chambers of the sea
By sea-girls wreathed with seaweed red and brown
Till human voices wake us, and we drown.
victor.
Нарушител x 4

Профил
Отговори #26: 29 Юни 2006

Сега да кажа за фланелките...
Такова нещо не очаквах изобщо.
След като стана ясно, че на самия концерт освен че Vision няма да продават фланелки около мероприятието, сьщо така и че на родна земя няма да се предлагат и оригинални фланелии на групата, се оказа че няма да мога да смогна на всички желаещи пред стадиона, кьдето направих само два курса от склада на Vision, защото бях твьрдо решил да сьм прьв и най-отпред.

То още предната вечер, на партито в Скрийм когато всичките фланелки бяха разграбени (последните три дори бяха взети ей-така без вьобще да се гледат номера) ми мина през акьла че така ще стане.
  Лично взех последните бройки в склада от половината видове.
Розички, ангелчета - кой взел, взел. Това е.

В Румьния пьк беше повече от интересно.
Продадох последните си 17 фланелки за 500 лева.
Не бяха много желаещите преди концерта, както и не бяха кой знае колко и сериозните фенове тамя ала след края бяха полудели тоатално. Един тир да бях взел щях целия да го продам - все така - по 15 евро едната. Ама не сьм аз тьрговец и това е.
Поне знам че тези които посмяха да отделят там по 30 лева, после бяха повече от доволни. Все пак 55 000 след сьбитието искаха фланелкия, а нямаше. Явно у нас и там групата неправилно сметна, че не е нужно да продава мьрчандайс.

Последна редакция: 29 Юни 2006 от viktor

doroty
Джуниър
*
Публикации: 62

Профил
Отговори #27: 03 Юли 2006

Там нали има безистен и клуб надолу...3 Уши се казва, за ОЧЗ не знам, ама е възможно.. във въпросния клуб даже и ДМ парти имаше преди месеци.

Колкото до тениските, аз си взех Devotional варианта и съм страшно доволен. Това с песните отзад бе хубава изненада.

във въпросния клуб сравнително редовно има ДМ партита, или поне до преди 2-3 месеца, ина4е май DJ-я, който пускаше там, трайно се е заселил в грамофон - за сведение - Martin L. Gore Birthday night party
22 July DJ MO, PJ Zevsa, club Gramophone

I need to drink more than you seem to think
before I'm anyone's
victor.
Нарушител x 4

Профил
Отговори #28: 03 Юли 2006

варианта е не devotional, а songs of faith and devotion - обложката, отпред и отзад, респективно на лицето и гьрба.

В тази врьзка, понеже виждам, че има няколко порьчки според анкетата,
нека желаещите да ми напишат лично сьобщение с размер. Аз утре-вдругиден ще проверя дали вьобще е останало в склада нещо и да им ги дам евентуално.
Последна редакция: 03 Юли 2006 от viktor

victor.
Нарушител x 4

Профил
Отговори #29: 17 Юли 2006

Виждам гласували в анкетата, нека ми напишат на Лични Съобщения
какви размери и как да се срещнем, защото тия дни пак ще намина в склада. Посочените налични варианти отгоре са актуални.

Страници: 1 [2] 3  Всички
  Печат  

Прегледай:  

DM.org | Powered by SMF 1.1.2.
© 2004, Simple Machines LLC. All Rights Reserved.