DM.org Лого
DM.org :: Фенове :: Форум
Angel Bright Icon
Форум
Страници: 1 ... 3 4 [5]
  Печат  
Автор Тема: Реплика DM.org 2006 година  (Прочетена 20172 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Recoil
Екип
Публикации: 1768

Профил WWW
Отговори #60: 21 Октомври 2006

Аз ако трябва да съм честен, коментара на Виктор ми е по-забавен от номинираната реплика. Сега ако тръгнем да се заяждаме за правопис... то ще трябва да се номинират доста хора. Аз имам няколко фаворита, които от 5 пъти написват името на няколко групи с грешки, но нито един път не са го написали правилно.

Що се отнася до "теарс"... може да става въпрос и за The Tears Усмивка
kirilart
Екип
Публикации: 2405

Профил WWW
Отговори #61: 28 Октомври 2006

тема: Как се запалихте по Depeche Mode?
цитат на: Starlight
Цитат
Стоях като вцепенена, никога няма да забравя чувството, тръпки ме побиваха отгоре надолу и обратно.

Имам предложение към модераторите на сайта. Номинациите да са за име на потребител, тъй като има много номинирани с повече от една реплика до момента, което може да бъде прието като нелоялна конкуренция и опит за монопол. Ухилен

Също така искам да предложа помощта си за събиране на репликите и подреждането им в анкета, когато се сметне за необходимо. Според мен края на ноември е удачен момент...и без това имаме материал за цял хумористичен сборник вече. Нека потребителите имат време да гласуват и в края на декември да се обяви победителя за 2006та година.
ballbreaker
Екип
Публикации: 228

Профил
Отговори #62: 02 Ноември 2006

тема: Снимки на потребители

Ей тази снимка е много интересна.
Дали ако имаш още от студиото отвътре или нещо подобно, не би могла да ги постнеш в някъде?

тема: История

...дълго време мислех да усна и една такава тема...
victor.
Нарушител x 4
Публикации: 660

Профил
Отговори #63: 03 Ноември 2006

тема: Bg представители в евротурнирите

Цитат на: victor. 
Преди години срещу Бран Берген, ако не се лъжа, пак се контузи титулярния вратар на Левски във важен момент и тогава за няколко стотин лева бе нает за около месец само вратаря на Нефтохимик, който се престави блестящо, макар и само за един-два-три мача. Така се прави.
...000 лева

тема: любими текстове на други любими групи
Цитат на: victor.

Цитат
Уморени Крила
................
Гери, какво да кажа, това ми е любимата българска песен.
Всеки път като си я пусна, го правя по няколко пъти

Какви ги мисля, какви се пръкват...
    ...сложете моля емотикон за изчервяване, всеки път го търся.
              ....и не целя  "монопол".  Ангелче

for all the right reasons
for all the right reasons
RizaaR
Странен Любовник
*
Публикации: 417

Профил WWW
Отговори #64: 08 Ноември 2006

За първи път правя номинация (те вече хич не са малко и направо се чудя как ще се направи гласуването), но просто не се сдържах - когато прочетох това щях да се удавя в чая си  : Шок
nadya, без лоши чувства или ирония към темата, която си написла Усмивка

тема: За да бъдеш фен на Д.М.

nadya

Цитат
Да е облепил навсякъде о/о него с 4леновете  на depeche?
/quote]
Последна редакция: 08 Ноември 2006 от RizaaR

o                
 Y  +Devil inside, seeking for light+
Recoil
Екип

Профил WWW
Отговори #65: 09 Ноември 2006

Ако има някой желаещ... може да се пробва, да избере 20-25 реплики, които запазват първоначалният си смисъл в едно или две изречения.
Смятам че ще е по-редно да не може даден потребител, да бъде цитиран повече от веднъж. Тоест, ако някой е номиниран два или повече пъти - да бъде избрана само една номинация.
Последна редакция: 09 Ноември 2006 от Recoil
kirilart
Екип
Публикации: 2405

Профил WWW
Отговори #66: 09 Ноември 2006

Това са всички реплики кандидати за титлата - Реплика на годината 2006!
Не се наемам да вадя същината от всички реплики на даден автор, защото понякога логиката се крие само в неговата глава. Усмивка Затова предлагам да се направи анкета с имената на всички потребители участници, а този пост да се ползва като ресурс от гласуващите. Също така е необходимо да се заключи темата, за да няма обяснения и шеги, които да изтикат поста с номинациите назад. Макар, че май не е възможно да се гласува в заключена тема. Оставям репението на модераторите и екипа на сайта.
 Аз вече имам фаворит за титлата. Ангелче
---------------------------------------------------------------------------------

nadya - Да е облепил навсякъде о/о него с 4леновете  на depeche?

Starlight - Стоях като вцепенена, никога няма да забравя чувството, тръпки ме побиваха отгоре надолу и обратно.

hope - Да се напия с Мартин, ама свински, яката и да дрънкаме само глъмотии и пияндурски истории!

white_ambition - В твоята стая / Където времето e застояло

pjt - Със сигурност подхода му на снимане е много по-подходящ за концерт на Планета ТВ отколкото на Depeche. Сигурен съм, че ако Митьо Пайнера изгледа това dvd догодина режисьорчето ще е е нает и ще има възможност да направи чудеса със силикона на певачките.

ExcitedandDevoted - Явно начина ми на мислене не е се възприема по предназначението си!
ExcitedandDevoted - Един прекрасен ден....слънце, синьо небе а аз съм ситуирана в някое италианско град4е !
ExcitedandDevoted - аз не смятам 4е въпроса е дали му вярвам или не , а пове4е за това дали 4увствам текстоете по на4ина по който той ги е усетил докато ги е сътборявал!Защото се съмнявам някой да отре4е 4е има мн сила и дълбо4ина във всяко едно пар4е.Ли4и си 4е са писани със сърцето и наи важното за душата!

conceiving dreams - Свърши и това парче, но "коравосърдечните" ДМ решиха пак да ме травмират и пуснаха Страдам Добре! Ми бая страдание си беше де!...едно доста дълго въведение към Разсъблечен, само няколко думи от Дейви и пак "многото" хора ми казаха нещо доста неприлично "Let Me See You Stripped Down To The Bone!", но това не им беше достатъчно, че го и повториха! ...от този "транс" излязох чак като чух "Just Give Me A Reason, Some Kind Of Sign!", всъщност за миг си помислих, че тези думи не са на Дейви, а на човек край мен, който иска знак че съм жив!

Nick at Night - Правя асоциации с много неща от творческия път на D.M.през всичките тези години,които винаги са давали добра жътва!
Nick at Night - Всеки стил в музикалните течения има своя период на време,но неуспорваното тук е че D.M. намират и постигат максимума,който съпровожда именно тези периоди!
Nick at Night - Деив върви сам по тротоара на безлюдната улицата с наведена (замислена) глава надолу и особено момента когато за миг се обръща назад сякаш очаква нешто.Този момент когато го гледам,изпитвам невъобразими чувства! 

Lilian_21 - Мартин и Дейв не ми вдъхваха голямо доверие.

MaoBoy - мен напулно ме задожолиажа предлойеиа жариант, дайе и една бира схте добабжиа бонус отгоре....(julianep)...maomode, моля те не го променяй, нека остане като спомен от снощи  Наздраве 

playing_angel - " . "

MO. - като дойдат такива ги свирим....еми свирки кой не е правил.....
MO. - DEPECHE MODE Dayhard Fans Converge

The Fein - ...може външно да не изглеждам предизвикателно,но вътре в мен се крие един little sexy beast,edin martyr for love
The Fein - Включването на Just Can't Get Enough не мога да го разбера, следващия път защо не направят кавър на YMCA на Village People?
The Fein -  да сме чували за прекъснат или отложен концерт по причина изтощение на Мартин, Алън или Винс? Иначе поради изтощение на Флеч цяло турне свирят без него...
The Fein - Все още си мисля и псевдоним за dj изявите,който да подчертава размиващата се граница между реалното и сюрреалното,между силите в противовес,който да поставя колоритната ми натура точно на острата граница на еквилибриума и като цяло да мистифицира и кодира разнообразните аспекти на широкия спектър от сантиментално-рационални идеи,които мотивират съществуването ми и който да е ефектна симбиоза между човшкото и животинското и да изглежда деконструктивно урбанистично'.
The Fein - Аз съм млада, поетична, интелигентна, екзистенциално-ориентирана към живота, внимателна, нежна, с мечти и амбиции, романтична, млада, поетична, интелигентна...можем да се запознаем?

Recoil - Това ми напомни за загатките на Виктор, в които само той може да си разгадае връзката между жокерите и отговора.
Recoil -
depeche mode изглежда
албумите си трябва да продават
с надпис, който нарежда
на почитателите им да винмават,
по форуми да не се лигавят
и с правенето на интересни,
да не прекаляват.
Recoil - boby, не го приемай лично, но това което каза, допълва една теория главно за женската част от човечеството.
Имаме два продукта (или повече) и ако на някоя жена се налага да прави избор, то тя обикновено избира този, които и допада на външност. Примерно, трябва да си купи фризер. Логично е да няма никаква представа от фризери, но да си хареса зелен, понеже ще стои добре в кухнята и. Не съм съгласен, че Duran Duran, New Order са музика за краката. Стига с тази анатомия. Запознай се с песни като Elegia, Ordinary World и т.н. За възбуждането не знам какво мога да кажа. По-скоро знам, но ще се въздържа, понеже не ми се иска да използвам някоя част от човешкото тяло за пояснение.
Recoil - Има доста хора, които са във форума от преди 21ви Юни и на някой от тях не им е много интересно в момента, понеже въпросният форум от фенове... се превръща в обикновен форум, в който хората ще започнат да пишат все повече в теми като "Снощи ядох кюфтета с картофи".
Recoil - Та, ако искаме концерт на U2, сигурно ще трябва да си жертваме един град и да го взривим, за да дойде Боно и да помоли света за помощ...
Recoil - Викторе, ако Кристиян ти се усмихне и ти махне ще започнеш ли да го оценяваш като професионалист ?
Recoil - Сигурен съм, че една голяма част от песните си, Мартин всъщност е написал и посветил на Анди. Примерно, текста на Freelove е доста вероятно Мартин да го е написал докато си е мислил за Анди...
Recoil - Тоест, ако имате свой снимки, моля не публикувайте снимки в хола ви, на които половината снимка да е заета от пръста на фотографа, другата половина от секцията ви с чаши, телевизорът, някое каре, закачена картина на стената, а вие да се виждате в цял ръст със слънчеви очила, сравнително разголени части и да сте застанали в неадекватна поза. И като за капак светкавицата да е толкова силна, че чашите, очилата ви и всичко останало да е твърде осветено, така че да не се вижда нищо от снимката.

Puff - Тъпо е така да се заяждате на дребно! Не ви прави чест! Форумът се е превърнал в псевдо-интерматериално-обществен пепелник! Изглеждате елементарни , а сте уважавани от мен човешки същества!''

lanfear - рецоил, аз пак съм изпуснала - къде се гласува?

oiu - Какво искате да има в следващият албум на ДМ? - Аз искам Анди да свири...на каквото и да е.

Black Celebration - на въпроса на doroty: какви са тия SOFAD?
doroty, SOFAD са банда, нещо като System Of A Down + 1 F

Ogi101 - Язък.... така се бях нахищила...

boby -  ... на времето слушах Дuran-Duran,New Order pove4e ot DM,защото е музика за краката,но запо4нах да  помъдрявам ...

victor - Гери, какво да кажа, това ми е любимата българска песен. Всеки път като си я пусна, го правя по няколко пъти
victor - ...дълго време мислех да усна и една такава тема...
victor - ... Толкова пълно н ебях виждал заведението. Освен хората и обстановката беше много добра...
victor - Следователно на victor може да му се струва, че след като по негово субективно мнение, смисъл в по-нататъшния спор има, това не означава , че обективно погледнато смисъл няма, а той си се напъва като глист на буца.
victor - ...Четирима едни и същи хора  създават вечни бисери. Всичко излязло от тях през този период  е вечно  и неоспоримо. а линията на успеха, по която вървят е вертикална. Право нагоре. Стрелката сочи нагоре и термометъра се пръска на хиляди парчета, когато в края на периода правят нещото, което никой никога не еправил. Дебятират със Сонгс Ъф Фейт Енд Дивоушън директно на първо място  иот двете страни на океана."
victor - При една финална равносметка излиза, че се получава нещо като пиедестал по средата на който високо се издига златният им, среден период, а от двете му страни, еднакво по ниско от него, и еднакво по-високо от нивото на другите в света на музиката, стоят другите два периода. първият и последният.

gogo - Мечтата ми е да си намеря в сайтът истинската любов! Само тук витае в душите магията на DEPECHE MODE!ВярВам че  ще намеря МОМИЧЕТО, докоснато от тази магия и се надявам това да стане тук!

sisterofnight - на репликата на gogo: не зная от къде да започна SISTER, да не е от АБВ? sisterofnight отговаря: най добре от АБЖ!

kirilart - дете отива на училище и открива магията на чалгата.

Blagovesta - Здравейте, казвам се Благовеста 35г.съм зодия стрелец и съм от София. Депеш са голямата ми любов  . Обичам да ходя на фитнес/там изпускам парата както се казва/

П.П. От списъка са извадени 4 поста, които поради своята дължина или съдържание не са подходящи за номинация.
Последна редакция: 09 Ноември 2006 от The Fein
Recoil
Екип

Профил WWW
Отговори #67: 09 Ноември 2006

Тази година има 44 номинации. Различното е, че може да избирате 5 реплики. Победителят печели символични неща като карма и название, което се появява малко над надписа с ранга.
Гласуването приключва на 9ти Декември...
The Fein
Екип
Публикации: 2988

Профил WWW
Отговори #68: 10 Декември 2006

Победител за втора поредна година е Recoil, този път с репликата:
"Та, ако искаме концерт на U2, сигурно ще трябва да си жертваме един град и да го взривим, за да дойде Боно и да помоли света за помощ..."

На второ място се нарежда Black Celebration с "SOFAD са банда, нещо като System Of A Down + 1 F", а на трето conceiving dreams и неговите концертни страсти: "Свърши и това парче, но "коравосърдечните" ДМ решиха пак да ме травмират и пуснаха Страдам Добре! Ми бая страдание си беше де!...едно доста дълго въведение към Разсъблечен, само няколко думи от Дейви и пак "многото" хора ми казаха нещо доста неприлично "Let Me See You Stripped Down To The Bone!"...)

Each tear that flows down your face
Trickles then picks up the pace
And turns to a river inside
A river that will not subside

I can hear that dreadful overflowing sound
And watching from afar I see a child is drowned
The child inside your heart

ExcitedandDevoted
Възбуден
**
Публикации: 140

Профил
Отговори #69: 10 Декември 2006

Честито на победителите!
                                             Намигване

Обичайте се бе хора!
Страници: 1 ... 3 4 [5]
  Печат  

Прегледай:  

DM.org | Powered by SMF 1.1.2.
© 2004, Simple Machines LLC. All Rights Reserved.