DM.org Лого
DM.org :: Фенове :: Форум
Angel Bright Icon
Форум
Страници: 1 [2] 3 4  Всички
  Печат  
Автор Тема: НОВИНИ: [16 ЮНИ 2006] DM.org в INTERACTIVE, ММtv  (Прочетена 20853 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
ely111
Новороден
Публикации: 5

Профил
Отговори #15: 16 Юни 2006

Естественно ще бъдем пред телевизорите
Blagovesta
Странен Любовник
Публикации: 455

Профил
Отговори #16: 16 Юни 2006

Аз сядам да гледам. Успехххххххххх Одобрение

"come! no night too dark - no road too long
run! no rain too hard - no wind too strong
pray! no blood too red - no cut too deep
stay! no pain too bad - no track too steep
fate! - I’m bound to live my destiny
hail! - my longing for eternity"
Infra Red
Странен Любовник
Публикации: 470

Профил WWW
Отговори #17: 16 Юни 2006

Браво Миро  Одобрение
Супер представи сайта,а и като цяло ДМ общността! Много ми беше интересно да гледам как Роро се опитва да покаже някакви завидни знания за Депеш...и все пак,опита се човека.И той е фен,и той фенска душа носи Усмивка А иначе за Миро какво да кажа...беше перфектен,страхотно се представи,наистина !
P.S. Много ме изкефи как ехидно се усмиха когато Роро каза,че ще пусне нещо адски интересно (клипа на Suffer well от Sims)  Ухилен

There's something that's invisible, there are some things you can't hide...
try detect me when I'm sleeping, in a wave you say Goodbye ...
Videlina
Странен Любовник
Публикации: 477

Профил
Отговори #18: 16 Юни 2006

Браво на Миро наистина! Жалко че нямаше достатъчно време да видим още и още, както и да се включим. Аз лично пробвах многократно, но уви...Нищо! Стана голяма реклама на сайта-само хубави думи! ОдобрениеА ние тук направо взревихме чата Шок

Angels of the Universe
The Fein
Екип
Публикации: 2988

Профил WWW
Отговори #19: 16 Юни 2006

Наистина предаването мина страхотно, поздравления за Миро и Юлиян, включването на Добо и Тольо също допринесоха много за атмосферата  Усмивка

Малко или много предаването днес беше доказателството, че този сайт е наистина нещо смислено и сериозно  Усмивка

Each tear that flows down your face
Trickles then picks up the pace
And turns to a river inside
A river that will not subside

I can hear that dreadful overflowing sound
And watching from afar I see a child is drowned
The child inside your heart

kiira
Странен Любовник
*
Публикации: 407

Профил
Отговори #20: 16 Юни 2006

Малко или много предаването днес беше доказателството, че този сайт е наистина нещо смислено и сериозно  Усмивка

Абсолютно. Наистина се получи много интересно предаване ОдобрениеБраво на всички, които участваха УсмивкаСамо се надявам да има и други предавяния, посвени на ДМ дори и след като концерта мине.
fallen star
Опасен
**
Публикации: 213

Профил WWW
Отговори #21: 16 Юни 2006

Наистина браво!
На мен ми се стори ужасно кратко,не разбрах кога стана 7.30.Мисля,че всички се убедиха колко задружни са феновете на ДМ!

And all the other voices sing
Change your mind
You're always wrong...
dearrose
Висш Любовник
*
Публикации: 1246

Профил WWW
Отговори #22: 16 Юни 2006

Поздравления и от мен!  Одобрение С удоволствие ще си изгледам записа още сега.Надявам се,че ще има възможност записа от предаването да бъде качен във форума,за да може и пропусналите го да го видят.
Аз все пак продължавам да се надявам на DM Weekend по MM след концерта. Ангелче

Make me think that at the end of the day
Some Great Reward will be coming my way...
ultrapmp
Странен Любовник
**
Публикации: 450

Профил
Отговори #23: 16 Юни 2006

Само суперлативи и от мен . Тези дни Depeche Mode трявва да бъде над всичко колкото и на някой хора да не им харесва. Одобрение
volska
Джуниър
**
Публикации: 67

Профил
Отговори #24: 16 Юни 2006

Пздравления Миро, Юлиян, Добо ! Интригуващо и фенско предаване стана!  Браво! Дано по- често да има поводи да се говори за Депеш и за клуба! Може би сега е момента да споделя колко много ми харесва сайта, който с толкова труд и любов сте направили. Изключително добре организиран, прекрасно визуализиран, много добур дизайн и графика!
Infra Red
Странен Любовник
Публикации: 470

Профил WWW
Отговори #25: 16 Юни 2006

Пздравления Миро, Юлиян, Добо !
О,да.Забравих да поздравя Юли и Добо.Сет-а на Юли беше страхотен (както винаги),а Добо се включи по прекрасен,весел начин Усмивка Браво на всички ! Поздравления.Ще го помним това предаване дълго!

There's something that's invisible, there are some things you can't hide...
try detect me when I'm sleeping, in a wave you say Goodbye ...
lady_evil
Кукла
*
Публикации: 22

Профил
Отговори #26: 16 Юни 2006

Аз имах възможността да погледам предаването на живо Доволен Нашите момчета са най-добрите!!! Готин Одобрение Миро, жестока прическа Намигване

"...той подскачаше,сякаш чуваше музика и танцуваше в ритъм, който отекваше само в главата му. А лунната светлина за миг озари лицето му и то беше като череп на ангел..."
Blagovesta
Странен Любовник
Публикации: 455

Профил
Отговори #27: 16 Юни 2006

Поздравления и от мен  Одобрение беше супер даже и сестра ми на която и е писнало от Депеш гледа  Одобрение Одобрение Одобрение

"come! no night too dark - no road too long
run! no rain too hard - no wind too strong
pray! no blood too red - no cut too deep
stay! no pain too bad - no track too steep
fate! - I’m bound to live my destiny
hail! - my longing for eternity"
dobomode
Iconique
*
Публикации: 939

Профил WWW
Отговори #28: 17 Юни 2006

Благодаря на всички за добрите думи и подкрепата! Усмивка

За мен, цялото изживяване беше малко сюрреалиситчно понеже нямаше как да гледам ММ и макар че успях да се свържа със студиото им по Skype, въобще не се чувствах в "ефир" или нещо такова. Усмивка Но иначе си бях леко в треска Намигване. Благодарности на Миро, че поде цялата тежест по организацията. Нямам търпение да гледам запис от предаването!

Ginger
Смутител
*
Публикации: 249

Профил WWW
Отговори #29: 17 Юни 2006

И според мен предаването беше наистина страхотно,а Миро беше точния човек,който трбваше да поканят,тъй като представи сайта и феновете на Депеш Мод по най-добрия начин.Сега всички знаят кой е най-якия Бг сайт на Депеш Пощурял
Евала Одобрение
Страници: 1 [2] 3 4  Всички
  Печат  

Прегледай:  

DM.org | Powered by SMF 1.1.2.
© 2004, Simple Machines LLC. All Rights Reserved.