DM.org Лого
DM.org :: Фенове :: Форум
Angel Bright Icon
Форум
Страници: [1] 2 3 4  Всички
  Печат  
Автор Тема: НОВИНИ: [16 ЮНИ 2006] DM.org в INTERACTIVE, ММtv  (Прочетена 20292 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Recoil
Екип
Публикации: 1768

Профил WWW
07 Юни 2006

На 16-ти Юни, дни преди концерта на Depeche Mode в София, екипът на DM.org ще се включи в специалното двучасово издание на предаването Interactive по телевизия ММ с начален час 17.30. В ефир ще се обявят и плановете на DM.org да организира две партита, посветени на Депеш Мод - преди и след концерта.

Повече подробности може да прочетете в секцията ни Събития.

Притежателите на уебкамера и микрофон да се чувстват специално поканени. Особено тези, които няма да могат да присъстват на концерта в София.

Прикаченият файл е изтрит при прочистване.

* mmtv.jpg (11.56 KB, 150x150 - видяно 6618 пъти.)

* mmtv_big.jpg (46.29 KB, 420x420 - видяно 704 пъти.)
Последна редакция: 15 Юни 2006 от Recoil
dobomode
Iconique
*
Публикации: 939

Профил WWW
Отговори #1: 08 Юни 2006

Супер!!

Да не забравиш да кажеш на Роро да въведат нова категория в годишните награди на ММ: "Най-добра музикална уеб-страница"  Ухилен

Videlina
Странен Любовник
Публикации: 477

Профил
Отговори #2: 08 Юни 2006

Наистина супер! Ще чакам и ще гледам с голям интерес! Одобрение

Angels of the Universe
kalisto
Гратис Любовник
Публикации: 56

Профил
Отговори #3: 08 Юни 2006

Страхотно!  Ухилен
Обичам еуфорията, особено онази приятна тръпка, преди събитията.
Така, поне за мен, преживяването ще започне от рано и ще продължи дълго! Очаквам с нетърпения всичко това! Пощурял

Where souls disappear
Only YOU exist here
Blagovesta
Странен Любовник
Публикации: 455

Профил
Отговори #4: 08 Юни 2006

И аз като теб съм в еуфория още от момента в който билета попадна в ръцете ми. Всичко това много ми харесва. Всички говорят за DM даже и безкрайно тъпи радиостанции пускат техни песни. На 16 с удоволствие ще седна пред телевизора  Одобрение

"come! no night too dark - no road too long
run! no rain too hard - no wind too strong
pray! no blood too red - no cut too deep
stay! no pain too bad - no track too steep
fate! - I’m bound to live my destiny
hail! - my longing for eternity"
fallen star
Опасен
**
Публикации: 213

Профил WWW
Отговори #5: 08 Юни 2006

Естествено ще сме пред телевизорите!Успех на екипа!!! Одобрение

And all the other voices sing
Change your mind
You're always wrong...
Recoil
Екип

Профил WWW
Отговори #6: 08 Юни 2006

Да не забравиш да кажеш на Роро да въведат нова категория в годишните награди на ММ: "Най-добра музикална уеб-страница"  Ухилен

Има такава награда от тази година, но не сме номинирани за съжаление:
http://mmtv.bg/awards2006/bestsite.html
Infra Red
Странен Любовник
Публикации: 470

Профил WWW
Отговори #7: 08 Юни 2006

Поздравления !
Много ще се радвам да ви гледам Усмивка А екипа в каква част ще бъде представен.Вече стана ясно,че Dobomode за съжаление няма да присъства.Всички други ли обаче ще са в студиото?

There's something that's invisible, there are some things you can't hide...
try detect me when I'm sleeping, in a wave you say Goodbye ...
dobomode
Iconique
*
Публикации: 939

Профил WWW
Отговори #8: 08 Юни 2006

Има такава награда от тази година, но не сме номинирани за съжаление:
http://mmtv.bg/awards2006/bestsite.html

Да, ама това са официални страници на български изпълнители.
Трябва да се направи категория - best fan site или best fan club или нещо такова. Усмивка

dearrose
Висш Любовник
*
Публикации: 1246

Профил WWW
Отговори #9: 08 Юни 2006

На 16-ти от 17:30 се залепям пред телевизора! Радвам се,че предаването с dm.org-участие ще в петък,когато няма опасност да го пропусна,а не в началото на седмицата.Убедена съм,че ще се представите страхотно! Одобрение

Make me think that at the end of the day
Some Great Reward will be coming my way...
crystalline
Господар
*
Публикации: 163

Профил
Отговори #10: 08 Юни 2006

това наистина е много яко =)
интересува ме обаче дали ще има повторение на предването, ако да то кога и от колко часа ?
в нета почти никакво инфо няма, доколкото знам сега се работи в/у сайт на предаването и по-добре, защото mmtv.bg е...
както и да е...  Усмивка успех /
Recoil
Екип

Профил WWW
Отговори #11: 09 Юни 2006

Много ще се радвам да ви гледам Усмивка А екипа в каква част ще бъде представен.Вече стана ясно,че Dobomode за съжаление няма да присъства.Всички други ли обаче ще са в студиото?
Добо ще се опитаме да го включим на живо от щатите, но ще видим дали ще се получи.
Аз, освен че съм комплексиран модератор, съм голям егоцентрик, затова ще присъствам единствен от страна на екипа.
Като се замисля май само аз съм се виждал лично с всички от екипа. За сметка на това останалта част ще присъстват на 20ти, когато ще се съберем с приятели.

интересува ме обаче дали ще има повторение на предването, ако да то кога и от колко часа ?
в нета почти никакво инфо няма, доколкото знам сега се работи в/у сайт на предаването и по-добре, защото mmtv.bg е...
както и да е...  Усмивка успех /

Повторение, доколкото съм запознат, няма да има. Ще получим запис и ако успеем да се договорим, ще го публикуваме в архива. Тоест, дори и да не хванете цялото предаване, ще имате възможност да го гледате след това. Дано само няма много гафове...
Последна редакция: 09 Юни 2006 от Recoil
ultrapmp
Странен Любовник
**
Публикации: 450

Профил
Отговори #12: 10 Юни 2006

Екипа го заслужава.Основната тема е ясна на всички,но дайте малко инфо за самото предаване ,ако е възможно разбира се.Recoil ако знаем  повече за сценария мисля,че и "гафовете"ще са по-малко а всички ви го желаем . УСПЕХ  Одобрение
Kevy
Екип
Публикации: 1383

Профил WWW
Отговори #13: 14 Юни 2006

17.30 е един невероятно неудобен час, особено за работещите.... но какво да се прави Тъжен.... иначе много ми се искаше да се включа, а ако не - поне да гледам... Плачещ
Аз все пак се надявам на повторение, защото мисля, че всяко предаване по ММ се повтаря нейде по нощИте... ама пък това е специално издание, та знае ли човек?!!! Объркан
Recoil, моля те все пак като си там, попитай дали ще има повторение и после сподели с нас, работещите, които не можем да се включим... Усмивка
И УСПЕХ!!! Одобрение

See what I see!
Recoil
Екип

Профил WWW
Отговори #14: 14 Юни 2006

За тези от вас, които имат Skype и желаят да се включат в предаването, потребителското име е : mm_interactive

В случай, че нямате инсталиран Skype, но имате webcam и микрофон, можете да изтеглите програмата безплатно от този адрес.

Съветваме всички желаещи да се включат, да са на линия минути преди началото на предаването, т.е. около 17.00ч.
За по-голямо улеснение, може да ми изпратите вашите потребителски имена в лично съобщение за да бъдете добавени.
Страници: [1] 2 3 4  Всички
  Печат  

Прегледай:  

DM.org | Powered by SMF 1.1.2.
© 2004, Simple Machines LLC. All Rights Reserved.