DM.org Лого
DM.org :: Фенове :: Форум
Angel Bright Icon
Форум
Анкета
Въпрос: Какъв да бъде текста?  (Гласуването приключено: 16 Юни 2006)
Just Hang On - 0 (0%)
Just Free Love - 1 (2.6%)
We Rush For You - 11 (28.9%)
We Will Always Be Here - 3 (7.9%)
We'll Never Let You Down - 2 (5.3%)
Come back again - 5 (13.2%)
Мoved By A Higher Love - 8 (21.1%)
I Feel You / We Feel You - 8 (21.1%)
Общ брой гласове: 37

Страници: 1 [2] 3 4 5
  Печат  
Автор Тема: Хартиени табели - Послание  (Прочетена 24391 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Blagovesta
Странен Любовник
Публикации: 455

Профил
Отговори #15: 13 Юни 2006

Аз предлагам да се сложат 3-4 неща за гласуване и да започваме да ги разпечатваме че няма време. ''Мoved By A Higher Love''  Одобрение

"come! no night too dark - no road too long
run! no rain too hard - no wind too strong
pray! no blood too red - no cut too deep
stay! no pain too bad - no track too steep
fate! - I’m bound to live my destiny
hail! - my longing for eternity"
fallen star
Опасен
**
Публикации: 213

Профил WWW
Отговори #16: 13 Юни 2006

Относно препратките към песните, написани от Дейв - това все пак няма да бъде негов солов концерт, а такъв на Депеш Мод!   Усмивка
Така че според мен е уместно надписът да бъде с послание към цялата група!
Най-много ми допаднаха вариантите на Videlina с "Come back again", и на MaoriGirl - ''Мoved By A Higher Love''!
Доколкото разбрах ставаше въпрос да се вдигат част от табелите на точно определена песен,затова отправих подобно предложение.А от предложените до тук текстове,включително и мои препратките са само към песни на Мартин (колкото и да го обичам,ми се иска и Дейв да бъде почетен).

And all the other voices sing
Change your mind
You're always wrong...
Recoil
Екип
Публикации: 1768

Профил WWW
Отговори #17: 13 Юни 2006

Добавена е анкета с повечето предложения...
Blagovesta
Странен Любовник

Профил
Отговори #18: 14 Юни 2006

Ако става въпрос наистина за вдигане на табелите на точно определена песен тогава защо би имало ''Мoved By A Higher Love'' например? А що се отнася за

Относно препратките към песните, написани от Дейв - това все пак няма да бъде негов солов концерт, а такъв на Депеш Мод!   

fallen star предложи just hang on (Suffer Well) и you give us everything (I Want It All) а те определено не са песни от солов албум на Дейв както знаем!

MaoriGirl
Посветен
Публикации: 365

Профил
Отговори #19: 14 Юни 2006

Ако става въпрос наистина за вдигане на табелите на точно определена песен тогава защо би имало ''Мoved By A Higher Love'' например?

Поради същата причина,поради която има и ''We rush for you'',''Come back again'' i ''Just free love''
zuu
Смутител
Публикации: 282

Профил
Отговори #20: 14 Юни 2006

Аз си мислех нещо от рода на "We feel you" или защо не всеки да вдигни табела "I feel you". Все пак трябва да се вземе в предвид кога ще изпеят въпросната песен. Според мен тя не трябва да е нито от първите, нито от последните.

jump out of time
Recoil
Екип

Профил WWW
Отговори #21: 14 Юни 2006

I Feel You или We Feel You е също много добър вариант, включва се в анкетата, всеки може да промени гласа си.
Ginger
Смутител
*
Публикации: 249

Профил WWW
Отговори #22: 14 Юни 2006

Аз продължавам да мисля,че подобни анкети и предложения нямат особен смисъл,защото когато хората получат тези прословути табелки,ще ги изхвърлят веднага,или в най-добрия случай ще си направят хартиени шапки от тях.На футболните мачове например този номер с табелите е редовен и знам какво правят хората с тях.Пък и от друга страна Депеш Мод вятър ги вее на бял кон и бял Мерцедес ги преследва в живота дето се вика,така че едва ли ще обърнат внимание на това,което пише на табелите.
Recoil
Екип

Профил WWW
Отговори #23: 14 Юни 2006

Аз продължавам да мисля,че подобни анкети и предложения нямат особен смисъл,защото когато хората получат тези прословути табелки,ще ги изхвърлят веднага,или в най-добрия случай ще си направят хартиени шапки от тях.На футболните мачове например този номер с табелите е редовен и знам какво правят хората с тях.Пък и от друга страна Депеш Мод вятър ги вее на бял кон и бял Мерцедес ги преследва в живота дето се вика,така че едва ли ще обърнат внимание на това,което пише на табелите.

Виж прав си, ще прекратим анкетата. Все пак то дали ще си на концерт на Depeche Mode или на футболен мач, разлика няма. И на двете места има агитки от беззъби фенове с голи глави, псевдо фашисти и чоплещи семки...
Последна редакция: 15 Юни 2006 от Recoil
Blagovesta
Странен Любовник

Профил
Отговори #24: 14 Юни 2006

Е пропусна белия кон и белия мерцедес  Ухилен дето ги преследва  Намигване

Ginger
Смутител
*
Публикации: 249

Профил WWW
Отговори #25: 14 Юни 2006

Това определение "агитки от беззъби фенове с голи глави,псевдо фашисти и чоплещи семки" е твърде крайно според мен..Може би ако не говориш наизуст,а посетиш поне един футболен мач ще можеш по-обективно да оцениш феновете,които ходят на тези събития.И не виждам каква е разликата между феновете на концертите и на футболните мачове,всички все пак са хора и навиците им относно хартиените табели са едни и същи,в тази връзка беше и предния ми пост.Аз също съм от хората,които ходят редовно на мачове,ходя и на концерти,така че горното определение най-малкото ме обижда,но...разни хора,разни глупости...
Recoil
Екип

Профил WWW
Отговори #26: 15 Юни 2006

Сравнението на български футболен мач с концерта на Depeche Mode смятам, че не е много правилно. Не съм искал да те обидя, но напоследък виждам, че се засягаш от всичко.
Плюс това като човек, който посещава мачове е редно да знаеш какви са хората там. Зависи реално на какъв мач отиваш, но честно да ти кажа има и такива мачове, на които ходят само агитките. А агитките са точно тези, които описах... с тази разлика, че чоплят по-малко семки.
Infra Red
Странен Любовник
Публикации: 470

Профил WWW
Отговори #27: 15 Юни 2006

Да ви кажа и двамата сте прави донякъде.Защото на концерта на Депеш от тези 30-35 000 ще има и доста чалгари,отишли ей така да видят световноизвестна,култова рок-метъл група (както те си мислят).Та...тяхното поведение,култура и въобще възпитание не е на много по-високо ниво от това на агитките на Ботев или Локо,Левси или ЦСКА...На тях едва ли им пука много за Депеш Мод,едва ли знаят повече от 2-3 техни песни и едва ли въобще ще са много развълнувани от концерта.Просто отиват за да може после да се изфукат "Ти знаиш ли аз на кой бех на концерт уе".Но пък ще има и доста фенове като нас във форума,които чакаме концерта от ноември месец,когато се появи първата уж сигурна информация.Все си мисля,че феновете ще сме повече от "дървтетата" ако мога така да се изразя.Или просто тези,които ще ни се пречкат и ще ни ръгат,статистите...Аз лично предпочитам да бяхме 15-20 хиляди на стадион Локомотив,ама да не сме толкова на гъсто,колкото ще бъдем другата сряда.Гледах едни снимки от Словения и е нещо ужасно наистина...Но да се върна на темата...ще има и доста фенове,които в никакъв случай не биха си сгънали табелките на фуния,както каза Тольо (не че няма да има и такива индивиди).Така че...аз съм силно ЗА идеята.А лично на мен най ми допадат "We rush for you" и "We feel you".А Депеш дали ще се трогнат...вече не знам наистина.Те какво ли не са виждали тия хора за 25 години на сцената...ние ли ще открием топлата вода...?
Последна редакция: 15 Юни 2006 от Mr Writer

There's something that's invisible, there are some things you can't hide...
try detect me when I'm sleeping, in a wave you say Goodbye ...
personal_Dessy
Ултрас
Публикации: 674

Профил
Отговори #28: 15 Юни 2006

А на мен ми се струват напълно излишни разговорите за това, дали и колко истински фенове ще има. Ако някой толкова иска да говори за това, да отвори друга тема.
Но приказки, че групата я бил преследвал бял мерцедес ("в живота") и не знам, още какво, са обидни са самите Depeche Mode.
 Тъжен факт (и то за нас тук) е, че не успяваме да се организираме, а започваме да задълбаваме в някакви странични спорове, които само се отразяват негативно на "организацията".

zuu
Смутител
Публикации: 282

Профил
Отговори #29: 15 Юни 2006

Аз започнах да правя нещо като "проект" за въпросните табели и ми дойде една идея. Искам да попитам модераторите имат ли намерение да поставят логото на DM.org на табелите (ако разбира се станат), с цел популяризиране на форума.

jump out of time
Страници: 1 [2] 3 4 5
  Печат  

Прегледай:  

DM.org | Powered by SMF 1.1.2.
© 2004, Simple Machines LLC. All Rights Reserved.