DM.org Лого
DM.org :: Фенове :: Форум
Angel Bright Icon
Форум
Анкета
Въпрос: Какъв да бъде текста?  (Гласуването приключено: 16 Юни 2006)
Just Hang On - 0 (0%)
Just Free Love - 1 (2.6%)
We Rush For You - 11 (28.9%)
We Will Always Be Here - 3 (7.9%)
We'll Never Let You Down - 2 (5.3%)
Come back again - 5 (13.2%)
Мoved By A Higher Love - 8 (21.1%)
I Feel You / We Feel You - 8 (21.1%)
Общ брой гласове: 37

Страници: 1 2 3 [4] 5
  Печат  
Автор Тема: Хартиени табели - Послание  (Прочетена 24190 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Infra Red
Странен Любовник
Публикации: 470

Профил WWW
Отговори #45: 19 Юни 2006

Еми доста ще е кофти,при положение,че знаем за този концерт от поне 7 месеца,да не се направи нищо по-специално за случая.Все пак Депеш Мод не идват всеки ден в България...но както казва Витомир Саръиванов -Фродо (а и не само той) "мила родна картинка". Миро,да ти кажа честно очаквах,че нищо няма да стане с тия табелки,нито с балонитe,нито с нищо.Това с табелките все пак са го направили германци,а ние сме българи...Дано поне на някоя песен (Judas/IDM 2) да се сетим да си извадим телефоните...
Последна редакция: 19 Юни 2006 от Mr Writer

There's something that's invisible, there are some things you can't hide...
try detect me when I'm sleeping, in a wave you say Goodbye ...
personal_Dessy
Ултрас
Публикации: 674

Профил
Отговори #46: 19 Юни 2006

Миро, нека екипът да вземе решение, утре на партито бъдат раздадени (на жеалещите) табелите и бъде направо казано, кога ще се видгат.
Без повече гласувания и коментари (защото очевидно иначе нищо не можем да направим).
Тъжна реалност.

Recoil
Екип
Публикации: 1768

Профил WWW
Отговори #47: 19 Юни 2006

Миро, нека екипът да вземе решение, утре на партито бъдат раздадени (на жеалещите) табелите и бъде направо казано, кога ще се видгат.
Без повече гласувания и коментари (защото очевидно иначе нищо не можем да направим).
Тъжна реалност.

Ами когато нещата се огранизират в последният момент е нормално да има всякъкви проблеми и накрая да не се получи нищо.

Като за начало някои от феновете не могат да присъстват на две партита, затова са си избрали едно, което е след концерта.
Аз съм резервиран относно събитието утре, дано да греша...
Последна редакция: 19 Юни 2006 от Recoil
Kevy
Екип
Публикации: 1383

Профил WWW
Отговори #48: 19 Юни 2006

Като за начало някои от феновете не могат да присъстват на две партита, затова са си избрали едно, което е след концерта.
Аз съм резервиран относно събитието утре, дано да греша...
.... но тези, които ще присъстваме, ще се погрижим всички около нас на концерта да имат табели... и не бъди скептичен - най-хубавото парти се получава, когато най-малко очакваш! Намигване Ухилен

See what I see!
personal_Dessy
Ултрас

Профил
Отговори #49: 19 Юни 2006

Живот и здраве, утре ще бъда на партито. Някои от хората, с които след това ще бъда нa концерта, няма да са в София, но ще взема и за тях табели, така че броят на присъстващите утре не е гаранция за участващите в инициативата с табелите Усмивка

Последна редакция: 19 Юни 2006 от personal_Dessy

kirilart
Екип
Публикации: 2405

Профил WWW
Отговори #50: 20 Юни 2006

Ето варианта на надписа за концерта:
Всеки, който иска да помогне може да разпечата бройки на надписа в А3 формат.

Прикаченият файл е изтрит при прочистване.

* We Rush For You.jpg (147.04 KB, 1599x1032 - видяно 661 пъти.)
Blagovesta
Странен Любовник
Публикации: 455

Профил
Отговори #51: 20 Юни 2006

За тази вечер няма да стане ама утре ще изтърча до работата да разпечатам малко и ще ги донеса на стадиона. Те само в синия сектор ли ще се вдигат за да знам да ги дам на някой защото аз не съм там Тъжен

"come! no night too dark - no road too long
run! no rain too hard - no wind too strong
pray! no blood too red - no cut too deep
stay! no pain too bad - no track too steep
fate! - I’m bound to live my destiny
hail! - my longing for eternity"
kirilart
Екип
Публикации: 2405

Профил WWW
Отговори #52: 25 Юни 2006

Направих си труда да се върна назад и да проверя чия бе идеята за точно този надпис: We Rush For You - благодаря ти Дива котка /Кеви/, наистина се получи чудесно! Имам да те черпя на следващото ни събиране.
 Усмивка
Пях-сДепеш!Честно!
Смутител
Публикации: 279

Профил
Отговори #53: 26 Юни 2006

Благодарности и от мен на подивялата котка за блестящата идея за надписа, а също и на Киро за оформянето му в този вид  Одобрение

freelove for everyone
zuu
Смутител
Публикации: 282

Профил
Отговори #54: 26 Юни 2006

Благодарности Кирил, Кеви и всички които се включиха в размножаването и разпространяването на табелите. Беше много добра идея и наистина се получи, въпреки песимистичните прогнози!

jump out of time
Kevy
Екип

Профил WWW
Отговори #55: 27 Юни 2006

Направих си труда да се върна назад и да проверя чия бе идеята за точно този надпис: We Rush For You - благодаря ти Дива котка /Кеви/, наистина се получи чудесно! Имам да те черпя на следващото ни събиране.
 Усмивка
... моля, моля!
Аз не съм спряла да се фръцкам, но благодарностите са за:
1. Recoil, който включи предложението ми в анкетета;
2. всички гласували и изказали мнение (без значение за кое предложение);
3. Кирил, който изготви перфектно надписа;
4. всички, които размножиха табелата. Специален поздрав за Благовеста, която разби един ксерокс в държавно учереждение и за Миро, който бе събуден рано на 21.06. за да помага.... Намигване;
5. всички членове и нечленове на клуба се включиха в разпространението на листчетата... както и на онези, които ги получиха рано, но прилежно ги пазеха до предназначението им! Ухилен
... Мисля, че се справихме чудесно, приятели! Одобрение
За справка - нека Кирил101 сподели за реакцията на Дейв, при излизането му на стадиона!!! Доволен Доволен Доволен

See what I see!
zuu
Смутител
Публикации: 282

Профил
Отговори #56: 27 Юни 2006

Ами хайде де Кирил101 сподели реакцията на Дейв.. Шок

jump out of time
Videlina
Странен Любовник
Публикации: 477

Профил
Отговори #57: 27 Юни 2006

Аз бях на терена до заграждението и като излязоха видях доста табели вдигнати нависоко. Веднага отреагирахме и ние, макар че бяхме назад, но предполагам че като замисъл стана много добре! Толкова съм доволна Усмивка

Angels of the Universe
personal_Dessy
Ултрас

Профил
Отговори #58: 27 Юни 2006

Би било много хубаво инициативата с табелите (точно с този надпис) да се превърне в традиция. Така, от една страна, винаги ще се вужда, къде са българските фенове, а от друга - самата група ще разбере, че сме ние. А на тях определено много им хареса Намигване Одобрение
Последна редакция: 27 Юни 2006 от personal_Dessy

Kevy
Екип

Профил WWW
Отговори #59: 27 Юни 2006

Би било много хубаво инициативата с табелите (точно с този надпис) да се превърне в традиция. Така, от една страна, винаги ще се вужда, къде са българските фенове, а от друга - самата група ще разбере, че сме ние. А на тях определено много им хареса Намигване Одобрение
... ами то вече почти се превърна в традиция! Намигване
Носихме ги в Букурещ, следва Истанбул!!! Ухилен Ухилен Доволен

See what I see!
Страници: 1 2 3 [4] 5
  Печат  

Прегледай:  

DM.org | Powered by SMF 1.1.2.
© 2004, Simple Machines LLC. All Rights Reserved.