DM.org Лого
DM.org :: Фенове :: Форум
Angel Bright Icon
Форум
Страници: 1 2 3 [4] 5
  Печат  
Автор Тема: РЕЗЕРВАЦИИ: Warming The Angel 2  (Прочетена 18090 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
The Fein
Екип
Публикации: 2988

Профил WWW
Отговори #45: 17 Юни 2006

Резервирам 2 места за Scream на името на Светльо.

"РЕЗЕРВАЦИЯТА ПРИЕТА"
Последна редакция: 18 Юни 2006 от The Fein

Each tear that flows down your face
Trickles then picks up the pace
And turns to a river inside
A river that will not subside

I can hear that dreadful overflowing sound
And watching from afar I see a child is drowned
The child inside your heart

kirilart
Екип
Публикации: 2405

Профил WWW
Отговори #46: 18 Юни 2006

Тъй като за клуб Бекстейдж резервациите вече са финализирани, публикувам списъка на приетите заявки в темата за партито:
http://www.depeche-mode.org/dmforum/index.php/topic,1519.0.html
Моля ако някой се отказва от дадена резервация да се свързва с мен, ползвайки опцията лични съобщения! Ще се видим там Усмивка
ballbreaker
Екип
Публикации: 228

Профил
Отговори #47: 19 Юни 2006

Официално заявление за резервация на 4 /четири/ места за Scream, на името на Живко
Дано само не е прекалено късно!
Благодаря!

"РЕЗЕРВАЦИЯТА ПРИЕТА"
Последна редакция: 19 Юни 2006 от ballbreaker
ivche
Новороден
**
Публикации: 4

Профил
Отговори #48: 19 Юни 2006

iskam da rezerviram 3 mesta za backstage na 21 uni
Kevy
Екип
Публикации: 1383

Профил WWW
Отговори #49: 19 Юни 2006

Колкото до старта на партито в Скрийм, началото е в 21.00 часа, но тези с "летящ старт" и да подранят малко ще бъдат допуснати в заведението. Да не дойдете от 5 следобед ей!  Ухилен
...8.30 добре ли е... че с тоя "летящ старт" и изкълчен карак съвсем не издържам вече... А като идем в Скрийм кой да търсим за резервациите (защото ти едва ли ще стоиш на входа)... в смисъл персонала на заведението ще има ли яснота относно резервираните места или лично за теб трябва да питаме?! Намигване

See what I see!
Recoil
Екип
Публикации: 1768

Профил WWW
Отговори #50: 19 Юни 2006

iskam da rezerviram 3 mesta za backstage na 21 uni

Съжалявам, но седящите места за Бекстейдж са резервирани вече. Резервации се приемат само за Скрийм 20ти.
ultrapmp
Странен Любовник
**
Публикации: 450

Профил
Отговори #51: 19 Юни 2006

И аз смятам че е необходимо разясняване относно местата - така ще е по лесно и за нас и за Вас ОРГАНИЗАТОРИ ТЕ  Одобрение
en4eff
Някой
**
Публикации: 13

Профил
Отговори #52: 19 Юни 2006

Здравейте, поради ангажименти няма да успея да присъствам на партито на 20.06 в Скрийм. Резервацията за 2 (две) места, която бях направил,отпада.
Ще се видим на 21.06 в Backstage.
Весел празник във вторник.
kirilart
Екип
Публикации: 2405

Профил WWW
Отговори #53: 19 Юни 2006

Ще съм в заведението още по обяд за някои проверки, които трябва да се направят с останалите от екипа. Ще разпределя и местата по масите, като ще сложа номерца на всяка маса...вечерта ще ви посрещам и настанявам.
До утре

victor.
Нарушител x 4
Публикации: 660

Профил
Отговори #54: 19 Юни 2006

То4но така и трябва, и така и само сьм о4аквал.  Одобрение

for all the right reasons
Recoil
Екип
Публикации: 1768

Профил WWW
Отговори #55: 19 Юни 2006

Жалко е че това парти на 20ти ще остане в сянката на това на 21ви.
Аз лично ще се постарая да направя това на 20ти по-хубаво, поне от моя страна, за да има за какво да съжаляват тези, които са заети.
victor.
Нарушител x 4
Публикации: 660

Профил
Отговори #56: 19 Юни 2006

Искам да кажа следното особено на тези, които ходят за пьрви пьт  на концерт на любимата си група и/или  ще лудеят  яко на стадиона:
  В  пове4ето слу4аи омаломощението след концерт е толкова силно, 4е няма сили за никакво парти, да не говорим 4е емоцията и вьзприемането на пар4етата в изпьлнение на живо от самата група са толкова силни, 4е след това, особено пьк веднага след това сьщите тея вьзприятия при слу6ането на самите пар4ета са дале4 по-слаби. По-слаби дори от обикновено слушане, когато вие сами си ги  пускате , примерно. Така 4е тогава дори и да намерите сили и да отидете сьвсем няма да се изкефите на музиката, колкото  на бифор-партито. аз бих сьжалявал например.
    Докато преди самия концерт, сме най-жадни за познатите звуци. И именно в тази ве4ер - непосредствено преди концерта, те ще ви зарадват определено пове4е. (повтарям особено от тези, които не са ходили досега на концерт). И само 6е ви настроят до краен предел както трябва за концерта, кьдето же4е ще е вьрха.

Това е просто един сьвет и ли4но мнение от опит.

ultrapmp
Странен Любовник
**
Публикации: 450

Профил
Отговори #57: 19 Юни 2006

Благодарности към целия ЕКИП за информацията и организацията-не че съм очаквал друго  Одобрение.ЕЙ ВЕЛИКИ СТЕ.Бих направил една шашкания за да Ви поздравя ,но ще се въздържа - ще ме сядете.
kiril101
Екип
Публикации: 666

Профил WWW
Отговори #58: 20 Юни 2006

Искам да кажа следното особено на тези, които ходят за пьрви пьт  на концерт на любимата си група и/или  ще лудеят  яко на стадиона:
  В  пове4ето слу4аи омаломощението след концерт е толкова силно, 4е няма сили за никакво парти, да не говорим 4е емоцията и вьзприемането на пар4етата в изпьлнение на живо от самата група са толкова силни, 4е след това, особено пьк веднага след това сьщите тея вьзприятия при слу6ането на самите пар4ета са дале4 по-слаби. По-слаби дори от обикновено слушане, когато вие сами си ги  пускате , примерно. Така 4е тогава дори и да намерите сили и да отидете сьвсем няма да се изкефите на музиката, колкото  на бифор-партито. аз бих сьжалявал например.
    Докато преди самия концерт, сме най-жадни за познатите звуци. И именно в тази ве4ер - непосредствено преди концерта, те ще ви зарадват определено пове4е. (повтарям особено от тези, които не са ходили досега на концерт). И само 6е ви настроят до краен предел както трябва за концерта, кьдето же4е ще е вьрха.

Това е просто един сьвет и ли4но мнение от опит.

Съгласен. На първият ми концерт няколко часа след това просто не си спомнях нищо все едно съм получил амнезия.
А иначе като прочетох това си спомни за 2001 в Турция. Билетът ми включваше присъствие на официалното парти след това. Страхотен клуб всичко точно, ама нямаше настроение. Хората по-скоро обменяха впечатления седнали да си почиват където намерят. На самото парти ДМ не се пускаше, те присъстваха лично(Мартин и Флеч) и  чрез видео на няколко видеостени. Единствения ми качествен спомен е снимка на Флеч, чиято траектория към изхода успях да предположа това е.

Good Evening, Sofiaaa!
zuu
Смутител
Публикации: 282

Профил
Отговори #59: 20 Юни 2006

И само 6е ви настроят до краен предел както трябва за концерта, кьдето же4е ще е вьрха.

И аз на това се надявам. Иначе настроението и жаждата за "познатите звуци" си ги имаме винаги  Усмивка

jump out of time
Страници: 1 2 3 [4] 5
  Печат  

Прегледай:  

DM.org | Powered by SMF 1.1.2.
© 2004, Simple Machines LLC. All Rights Reserved.