DM.org Лого
DM.org :: Фенове :: Форум
Angel Bright Icon
Форум
Страници: 1 ... 4 5 [6] 7 8 9
  Печат  
Автор Тема: НОВИНИ: [19 МАЙ 2006] Нова Генерация ще подгряват Депеш Мод  (Прочетена 45933 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
zuu
Смутител
Публикации: 282

Профил
Отговори #75: 22 Юни 2006

Голяма излагация!
    Одобрение Одобрение Одобрение

Даже и аз не очаквах, че ще са толкова зле (не бях слушала новите песни)!! И какво стана с прослувутия ремикс се чудя. И защо въобще са ги поснали? А те пък, защо са се съгласили? От къде това самочувствие да подгряват групаТА ДМ?Объркан?

jump out of time
Recoil
Екип
Публикации: 1768

Профил WWW
Отговори #76: 22 Юни 2006

Нова Генерация не бяха толкова зле колкото очаквах да бъдат.
Предполагам, че рекламата за официалното афтър парти е била наложена от организаторите, тъй като те не бяха споменали нищо.
Тоест... нито кой ще е DJ, нито какъв е входа, нито нищо Усмивка
Надявам се, че поне Анди и Мартин са отишли в Ялта, очаквам коментари на хората, които са присъствали.
За съжаление ние разбрахме прекалено късно.
Що се отнася до Алина, смятам че с горната си дреха изглеждаше много по-приятно.

Иначе не съм очуден от коментарите. Нова Генерация са си група, която има стабилна база от фенове и очаквам да чуя и позитивни коментари.

Въпросът е... до каква степен това им е помогнало? И дали по-скоро не им е навредило...
dojackal
Гратис Любовник
Публикации: 55

Профил
Отговори #77: 22 Юни 2006

Бих искал да изявя подкрепата си за изпълнението на Нова Генерация, мисля направиха каквото се искаше от тях и с удоволствие се изкефих на песните им - въпреки, че не съм им голям почитател. Иначе друго щеше да 'пее' ако бяха Остава-щите. По-добро настроение някак си щяха да вкарат...знам ли.
маргото
Странен Любовник
*
Публикации: 408

Профил
Отговори #78: 22 Юни 2006

Не бяха толкова зле. Но очаквах повече парчета и по-силно изпълнение. Първата песен не ми хареса особено.

Прикаченият файл е изтрит при прочистване.

* IMG_0063.JPG (95.7 KB, 640x480 - видяно 417 пъти.)

* IMG_0066.JPG (85.1 KB, 640x480 - видяно 416 пъти.)

* IMG_0068.JPG (100.91 KB, 640x480 - видяно 409 пъти.)

* IMG_0069.JPG (71.02 KB, 640x480 - видяно 418 пъти.)

It’s definitely possible; we probably wouldn't do it, though. M.L.Gore
lache
Някой
Публикации: 18

Профил
Отговори #79: 22 Юни 2006

Мъжът ми е с много критично ухо и твърди, че НГ замазали на "Само двама" и че новото парче не струва - не върви без Митко Воев. Аз не чух грешки - вииииих, плакаааах, щото ги обичам и никоя друга БГ банда не ми е дала повече (може би наравно с Ревю). Иначе и двамата гореспоменати пяхме с пълен глас всички стари песни. Не съжалявам ни най-малко. Може да е от дъртоза. Не ми пука
svelt
Новороден
**
Публикации: 4

Профил
Отговори #80: 22 Юни 2006

Здравейте и от мен!

Слушам ДМ от 88, а НГ от както ги има -  почти от едно и също време. Мисля, че присъствието на НГ преди Депеш беше единственото възможно решение за България. Колкото Депеш са световен феномем, толкова и Генерацията са български такъв. Разликата според мен е в това, че Генерацията загубиха "Мартин Гор"...Понякога си мисля, че ако Воев(и други подобни нему) беше сред нас, може би нямаше да сме на концерт на Депеш мод с подгряващи Генерацията, а  щяха в Англия да се блъскат за концерт на Генерация с подгряващи ДМ(това в кръга на шегата, разбира се...или на смелите ми БГ мечти).
Така, че ... Знаете ли, че в Румъния концерта на ДМ е на Националния стадион.
Кой ще ги подгрява там? Ако някой знае, може ли да ми каже!

П.П.:
Снощи НГ ме накараха да си припомня, че съм имала мечти, имала съм идеали и съм била малко по-жива от сега...и много други неща.
А ДМ няма смисъл да коментирам.
Последна редакция: 22 Юни 2006 от svelt
doroty
Джуниър
*
Публикации: 62

Профил
Отговори #81: 22 Юни 2006

такааа, така...
нова генерация са любимата ми бг група. НО: не мога да отрека - съгласна съм, 4е беше меко казано ПЪЛНА ИЗЛАГАЦИЯ! какво сега? те се правят на големите звезди, така ли? изсвириха 4-5 пар4ета (не ги броих, но едва ли бяха мн пове4е) - нищо не се 4уваше, никакво настроение не създадоха... кво, не са им платили достатъ4но? забелязвам, 4е напоследък - в редките слу4аи, когато се събират, яко са се комерсиализирали. (напр. 1 концерт, организиран от на тъмно преди 2 години - еми, алина не си знаеше текстовете, anyway).
генерация без митко воев - да си измислят друго име, моля и да не създават грешни о4аквания у хората...

I need to drink more than you seem to think
before I'm anyone's
doroty
Джуниър
*

Профил
Отговори #82: 22 Юни 2006

svelt: абе и ти си права, ама нова  генерация за идеята... някак не върви, те дори не се постараха...
а тва с "рекламното" включване за ялта явно си е било по сценарий...

before I'm anyone's
svelt
Новороден
**

Профил
Отговори #83: 22 Юни 2006

Самата идея на организаторите (СМЕ - доказано най-добрите в бранша) - НГ да се появят на сцената преди ДМ беше страхотна !!!
Мисля, че Нова генерация са носители на специфичната култура, "виновна" за бума на ДМ в БГ.
Колкото до съобщението за афтърпарито в Ялта, не разбирам какъв е проблема с него...Лично на мен, след концерта ми се искаше отвсякъде да звучи Депеш. Имаше много афтърпртита в Сф., но това беше от организаторите, което за мен означава "оригиналното". За съжаление не го посетих защото вече съм стара, уморявам се бързо и днес съм на работа...
Последна редакция: 22 Юни 2006 от svelt
The Fein
Екип
Публикации: 2988

Профил WWW
Отговори #84: 22 Юни 2006

Разочарован съм от Нова Генерация, но и не очаквах много.
И какви бяха тея танци от Алина, аз танцувам по-адекватно...

Each tear that flows down your face
Trickles then picks up the pace
And turns to a river inside
A river that will not subside

I can hear that dreadful overflowing sound
And watching from afar I see a child is drowned
The child inside your heart

svelt
Новороден
**

Профил
Отговори #85: 23 Юни 2006

И още нещо  - малко са БГ групите, които в обстоятелствата на днешната НГ могат да се представят достойно.
А те все пак успяха.

В материал по едно радио, ДМ бяха наречени "религия", е ами и НГ са такива.Разликата е само в количеството на последователите им. 

И пак повтарям за разлика от НГ, Депеш мод не са "изгубили" двама от "своите", а просто са се разделили с тях...

Не искам да им ставам адвокат, само се опитвам да споделя мнение...сигурно емоцията ми е в повечко.

Murry
Някой
*
Публикации: 9

Профил
Отговори #86: 23 Юни 2006

Никога не съм харесвала много Нова Генерация, но в миналото имах някои любими техни парчета. Не ме учуди избора те да бъдат БГ групата, подгряваща Депеш, а ако трябва да съм съвсем честна - въщност ми беше все тая кой ще бъде, защото концерта мен лично ме вълнуваше единствено заради ДМ и нищо друго нямаше значение. Добре, че Нова Генерация не пяха дълго! Умишлено ли беше и аз незнам, но липсваха почти и репликите към публиката, които да ни нахъсат още повече. Също мисля, че Алина май се престара с танците, какво ли й стана??? Може би се чудеше как да бъде по-оригинална или аз не знам какво Очиврът Абе не им беше лесно и на тях, все пак поздравления, че имаха смелост да се нагърбят с тежката задача да излязат на тази сцена преди Великите Ангелче
PuFF
Агент
Публикации: 118

Профил WWW
Отговори #87: 23 Юни 2006

Не смейте да споменавате каквото и да било против Нова Генерация!
Пепел ви на езика!
Отворете сетивата си и задоволете душата си!

Очаквам самостоятелен концерт на Нова Генерация. Изобщо не можаха да покажат себе си на 21-ви, според мен. И въпреки това бръкнаха дълбоко в мен! Моите уважения и респект!

I hurt my most beloved...
svelt
Новороден
**

Профил
Отговори #88: 23 Юни 2006

Да, хубаво е да направят пак концерт.
Последна редакция: 23 Юни 2006 от svelt
doroty
Джуниър
*

Профил
Отговори #89: 23 Юни 2006

не искам да ме разбирате погрешно - адски мн оби4ам генерация... но не така, нямаше никакво усещане в изпълнението им...

before I'm anyone's
Страници: 1 ... 4 5 [6] 7 8 9
  Печат  

Прегледай:  

DM.org | Powered by SMF 1.1.2.
© 2004, Simple Machines LLC. All Rights Reserved.