DM.org Лого
DM.org :: Фенове :: Форум
Angel Bright Icon
Форум
Страници: 1 ... 5 6 [7] 8 9
  Печат  
Автор Тема: НОВИНИ: [19 МАЙ 2006] Нова Генерация ще подгряват Депеш Мод  (Прочетена 45724 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
volska
Джуниър
**
Публикации: 67

Профил
Отговори #90: 23 Юни 2006

Избора на Нова Генерация за подгряваща беше най-логичния избор.
не искам да ме разбирате погрешно - адски мн оби4ам генерация... но не така, нямаше никакво усещане в изпълнението им...
не си права, имаше адски много усещане, но те бяха зверски спечени! Някой от вас може ли да си представи какво е да излезеш пред 40 000?!?! и то когато отдавна е минал върха в сценичните ти изяви и групата реално нефункционира! А да излезеш пред ИДОЛИТЕ си?! А те дали не четат тези негативни изяви по форумите?! Как се бориш с това?!
Алина беше пълен спек, гледаше с благодарност към нас които бяхме най-отпред и пеехме с цяло гърло!!! Но бяхме максимум 10 души( говоря в нашта зона)! За мен идеята да звучи гласа на Митко Воев на запис, а не някой да пее солата му е великолепна. Вид поклон към неговата памет и работа! Нова генерация бяха перфектната подгрявка.
 Някой знае ли защо участието им беше орязано? Началния план според интервюто в радио Тангра беше 7 песни
doroty
Джуниър
*
Публикации: 62

Профил
Отговори #91: 23 Юни 2006

то4но това се 4удех, ама може би защото имаха да подреждат сцената и трябваше да успеят до 9.
ок, не ми се коментира нг, защото се разо4аровах и не о4аквах то4но от тях. ще ми се да е така, както казваш

I need to drink more than you seem to think
before I'm anyone's
Alt
Джуниър
Публикации: 80

Профил
Отговори #92: 23 Юни 2006

До колкото разбрах е имало проблеми с озвучаването... особено назад в стадиона. Чесно казано, не знам дали така не се получи по-добре за тях. Това го казах на друго място, ще го кажа тук. При цялото ми уважение към Нова Генерация по време на тяхното изпълнение лъхаше пълна апатия от сцената. Особено от страна на Алина...никакво 'добър вечер', 'никакъв опит за комуникация с публиката...може и да са били спечени, не знам, но това просто не е начинът...
doroty
Джуниър
*

Профил
Отговори #93: 23 Юни 2006

спе4ени - не би трябвало. преодолява се! все пак се предполагаше, 4е трябва да ПОДГРЕЯТ! ма нали са мн Underground, няма нужда от добър ве4ер...
то4но, мн апати4но и вяло
това няма да ми попре4и да продължавам да си ги слушам, де

before I'm anyone's
snqg
Джуниър
Публикации: 73

Профил WWW
Отговори #94: 23 Юни 2006

Незнам, дори не ми е направило впечатление, че не са поздравили. Но мен ме побъркаха, мечтая да направят концерт!
  Не, не са идеални и сигурно хората, които знаят какво са били никога няма да ги приемат така.Но аз не съм имала щастието да ги преживея тогава, когато са били култ.Не знам затова ли така ми действат , защото нямам с какво да сравнявам, но аз ще се наслаждават на каквото е сега. Невероятна емоция беше за мен. И това, което ще кажа сега е странно, но когато излязох от стадиона първото, което ми дойде да запея беше: "Дали си истинска незнам ..." . Имам си обяснение за това .
  И да не мислите, че Депеш не ми  обърнаха света наопаки, не! Но те  бяха толкова мощни, че отнесоха съзнанието ми и част от спомените ми, помня само визията, откъслетъчни картини и моите емоции.
 Лоша работа  Тъжен, не стига че свърши, ами и спомените си не мога да събера  Идиот, но това винаги ми се случва, когато емоцията е непоносимо силна.

doroty
Джуниър
*

Профил
Отговори #95: 23 Юни 2006

винаги ми се е искало да бях се родила няколко годинки по-рано, за да мога да изживея времето, когато нг са били култ, но на 21ви не бяха истински
поне не толкова  колкото на онзи концерт  в cutty sark преди 2 години

before I'm anyone's
PuFF
Агент
Публикации: 118

Профил WWW
Отговори #96: 24 Юни 2006

За пореден път се убеждавам, че в определени моменти човек вижда само това, което иска да види...

I hurt my most beloved...
loosemyself
Странен Любовник
Публикации: 461

Профил
Отговори #97: 24 Юни 2006

адски се разочаровах от тях,звучаха отвратително...никога не съм била от запалените фенове на Генерация,но очаквах повече Плезене

[:There's a devil lying by my side:]
doroty
Джуниър
*

Профил
Отговори #98: 24 Юни 2006

лошото е, 4е аз съм...

before I'm anyone's
dearrose
Висш Любовник
*
Публикации: 1246

Профил WWW
Отговори #99: 24 Юни 2006

За мен идеята да звучи гласа на Митко Воев на запис, а не някой да пее солата му е великолепна. Вид поклон към неговата памет и работа! Нова генерация бяха перфектната подгрявка.

Напълно подкрепям малкото доволни от изпълнението на Нова Генерация!
Според мен групата даде всичко от себе си,имайки предвид напрежението да подгряваш идолите си,липсата на Митко,дългото отсъствие и т.н.Все пак-сега сме 2006 г.,не можем да очакваме точно копие на Нова Генерация от началото на 90-те. Тъжен Аз изключително много се зарадвах,че чух някои от любимите си песни-"Арлина","Само двама"...live!  Пощурял
За щастие слухът за кавър на Precious се оказа неверен,щеше да е грешка да изпълнят какъвто и да било кавър на DM Побъркан.
Алина ми хареса,а и звукът поне за мен,беше много добър,може би защото бях пред сцената,назад наистина може би е имало проблеми.
Благодарности на Маргото за снимките! Готин

Make me think that at the end of the day
Some Great Reward will be coming my way...
fallen star
Опасен
**
Публикации: 213

Профил WWW
Отговори #100: 24 Юни 2006

Истинският фен на Нова Генерация(както и на всяка друга група) би пял и скачал на песните им,дори да бъдат изпълнени от няколко случайни човека от публиката.Лично аз мисля,че имаше проблеми в аранжимента и саунда,но това не ми попречи да пея с цяло гърло и да се изкефя максимално.Липсата на Митко Воев беше осезаема,но винаги остават оригиналните студийни записи на групата.Те го заслужаваха!

And all the other voices sing
Change your mind
You're always wrong...
PuFF
Агент
Публикации: 118

Профил WWW
Отговори #101: 25 Юни 2006

Истинският фен на Нова Генерация(както и на всяка друга група) би пял и скачал на песните им,дори да бъдат изпълнени от няколко случайни човека от публиката.Лично аз мисля,че имаше проблеми в аранжимента и саунда,но това не ми попречи да пея с цяло гърло и да се изкефя максимално.Липсата на Митко Воев беше осезаема,но винаги остават оригиналните студийни записи на групата.Те го заслужаваха!

И аз мисля като теб, напълно съм съгласен със всичко написано! Сам забелязах, че от време на време нещо в аранжиментите не е както в главата ми, не знам дали нарочно или не... Но въпреки това, и въпреки мъртвешкото поведение на всички около мен, пях като луд, радвах се и изтръпвах цялостно (особено на Арлина)..... Просто се радвам на творчеството на Нова Генерация и това е всичко. Май не сме особено много, или поне не сме сред феновете на ДМ, не знам. А за липсата на Митко Воев - тя ще си бъде винаги осезаема, не само в групата, и не само в музиката.

I hurt my most beloved...
BlackCelebration
Възбуден
**
Публикации: 139

Профил
Отговори #102: 25 Юни 2006

Аз бях очарован от тях.
Никой не спомена фактите, че подгряващата група използва по-малко от 50% от силата на звука, че не използва осветлението на сцената, че трябват повече истински фенове на НГ за да има атмосфера имайки впредвид предишните два факта. Около мен имаше възгласи: "УУУУ...кви сте вие бе...че и не се чувате!" и "Баси, нема ли да почват Депеш!"... като взема тези коментари и фактите.. ясно защо някой бил недоволен от НГ.

Какво очаквахте? Да излязат и да разбият всички на стадиона, при положение че 40% процента от хората на него си чакаха Enjoy the Silence i Personal Jesus и след тях отидоха на кебапчетата? Нова Генерация си бяха точно както трябваше да бъдат.

...Скорпионите танцуват сами...]:>

We have lingered in the chambers of the sea
By sea-girls wreathed with seaweed red and brown
Till human voices wake us, and we drown.
lache
Някой
Публикации: 18

Профил
Отговори #103: 26 Юни 2006

Просто се радвам на творчеството на Нова Генерация и това е всичко. Май не сме особено много, или поне не сме сред феновете на ДМ, не знам.
Цитат

Puff, имам да ти кажа две неща:
1. не сме много сред феновете на ДМ ВЪВ ФОРУМА. Хората от моето поколение (над 30 годишните) много-много не се включват във форуми по една или друга причина. Факт е, че доволно много от "старите уейви" тачат и Депеш и Генерация от все сърце, но така или иначе:
2. "С тебе май сме само (двама). МАЛКО, НО НЕ СЪВСЕМ"...

Усмивка
Murry
Някой
*
Публикации: 9

Профил
Отговори #104: 26 Юни 2006

Аз си казах тук мнението за Нова Генерация(по-горе), просто искам да отбележа, че също се числя към прехвърлилите 30така Ухилен и помня отлично времето, когато новата вълна си пробиваше път стремглаво и се появиха групи като НГ, Клас, Ревю, Тангра(със Стенли) дори Атлас(в най-първия им състав) и още да не пропусна някоя, беше едно велико време и сегашната НГ беше съвсем различна, от тогавашната всички знаем защо...тъжно е...
Представянето им на 21/06 беше добро според мен, просто с озвучаването имаше проблеми явно, аз дори не чувах ясно какво пее Алина, после се заговорих и с приятели, които са били по-назад - там пък съвсем не се е чувало добре...
Както и да е, според мен който и да беше излязъл преди Великите, щеше да си понесе критиката, това е неизбежно Усмивка

Страници: 1 ... 5 6 [7] 8 9
  Печат  

Прегледай:  

DM.org | Powered by SMF 1.1.2.
© 2004, Simple Machines LLC. All Rights Reserved.