DM.org Лого
DM.org :: Фенове :: Форум
Angel Bright Icon
Форум
Страници: 1 ... 6 7 [8] 9
  Печат  
Автор Тема: НОВИНИ: [19 МАЙ 2006] Нова Генерация ще подгряват Депеш Мод  (Прочетена 45892 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
ecmjazz
Кукла
Публикации: 37

Профил WWW
Отговори #105: 26 Юни 2006

Едно време бях голям фен на НГ, но не мисля, че те трябваше да бъдат там.. Първо, защото, както вече се каза, не мисля, че трябваше която и да било БГ банда да подгрява.. Второ щото те отдавна вече не съществуват и появата им едва ли би била на ниво, както се и видя.. Звука беше кошмарен.. Все пак щом се налагаше БГ-група да подгрява, то това определено бяха Гравити Ко. според мен..
ultrapmp
Странен Любовник
**
Публикации: 450

Профил
Отговори #106: 29 Юни 2006

Много не ми се искаше да кажа това ,но все пак реших ,че след като бях един от тези които защитиха НГ преди концерта трябва да го направя.НГ ме разочароваха тотатално,но все пак се радвам, че преди DM пяха Българска група,колкото и да съм разочарован НГ си остават за мен НГ за винаги.
PuFF
Агент
Публикации: 118

Профил WWW
Отговори #107: 29 Юни 2006

Едно време бях голям фен на НГ ......... Все пак щом се налагаше БГ-група да подгрява, то това определено бяха Гравити Ко. според мен..

Кво е тва Гравити Ко?!?!?! ..........Ох, сетих се, една сбирщина надути момченца, едно от които след концерта на Placebo в НДК крещеше по площада "Еееее, видехте ли ги битълсите!?"...както и да е.
Срамно е да ги наричаш тези "БГ-група", да не говорим за класи, философия, интелект или способности дори..... Нищо общо с Нова Генерация, камо ли с Depeche...
Това е моето мнение.

I hurt my most beloved...
ecmjazz
Кукла
Публикации: 37

Профил WWW
Отговори #108: 29 Юни 2006

Въпрос на вкус.. Истинската НГ с Митко Воев наистина може да се каже, в известен смисъл, като философия, че е над Гравити.. Но пък сегашната НГ не показа абсолютно нищо.. Докато Гравити може иначе да ги плюеш, но направиха един много силен дебютен албум - и като композиции и като звук и като дизайн.. Кой каквото иска да казва, но продукта е налице и мисля, че те щяха да свирят по-добре и по-интересни неща от НГ.
btw да си видял някъде да ги сравнявм с Депеш? просто казах, че според мен те щяха най-добре да звучат там..
Последна редакция: 29 Юни 2006 от ecmjazz
Alt
Джуниър
Публикации: 80

Профил
Отговори #109: 29 Юни 2006

напълно съм съгласен с последния пост...
харсвам музиката, която правят Gravity Co. не ме интересува какво правят в свободното си време, нито кой какво бил казал, нито кой какъв акцент бил имал по време на някое си интервю. харсва ми музиката им и това е. Аз лично много повече бих се радвал да видя тях като подгряващи преди Depeche.
но тук не става въпрос за личното ми забавление.
групата Нова Генерация заслужаваше да подгрява... много повече от Gravity. изключително много уважавам тази група. обаче това на сцената преди Depeche не беше Нова Генерация - нито като изпълнение, нито като присъствие на сцената, нито като моментни способности дори....
Въпреки това се радвам, че Gravity Co не подгряваха... представям си какви жлъчните коментари щеше да има... на такива всички са способни. това негативно отношение към всичко никога няма да го проумея...
Последна редакция: 29 Юни 2006 от Alt
PuFF
Агент

Профил WWW
Отговори #110: 29 Юни 2006

Да си призная, и аз имам оригинално копие на дебютния албум на Гравити Ко. Имаше един период, в който се бях вкарал във филма "Подкрепа на българските изпълнители"... в последствие бързо и лесно се разочаровах. Започнах да не виждам достойнство, смисъл, идея, концепция... Взеха много да се взимат насериозно всички...
Както и да е, всичко което знам е, че НГ на 21-ви ме накараха да откачам от кеф. Друг никой не би могъл. Не и по този начин!

MAO BOY
Висш Любовник
Публикации: 1576

Профил
Отговори #111: 04 Юли 2006

а в крайна сметка потвърди ли се, че НГ пяха само половин час заради проблеми с  техниката? За съжаление не изпълниха толкова много хитове, които нямах търпение да чуя отново на живо. аз тотално откачих на "Арлина"  защо не изпълниха още само Страх 2 и Нарцис и щях да съм ама напълно доволен. Определено очаквах много повече, но ако наистина техниката ги е спряла, какво могат те да направят.

определено трябва да се чувстваме прекарани поради краткия съпорт, егати Пласибо в будапеща само те си забиха един часов сет, а имаше и някакви местни герои преди тях, ние се разминахме с някакъв си половин час, което ама съвсем не е достатъчнo.
Последна редакция: 04 Юли 2006 от maomode

Alice est partie en voyage
La tête dans les nuages
PuFF
Агент

Профил WWW
Отговори #112: 04 Юли 2006

Мао, ти си готин човек! =)
Честно казано, по отношение на НГ подозирам някакви доста кофти задкулисни игричнки... Голяма конспирация има... Както и да е... =(

lucretia
Новороден
*
Публикации: 1

Профил
Отговори #113: 11 Юли 2006

разбира се ,че има такива игри PuFF и това е печалната истина. Става въпрос за една групичка от дечица, които гравитират около една личност, която се има за ментор и си мисли, че има правото да разполага със всичко издавано под името Нова генерация, без да е написала или да е изсвирила една нота през живота си..без да е създала и частица от това, което е създала тази група и този гении Димитър Воев. Сещате ли се коя е тази личност. Ще ви дам жокер-носи една велика фамилия с тиренце..след нейната собствена и "дирижира грозни деца" които сипят помия наляво и надясно по адрес на групата. Още по трагичното е, че повечето от тях дори не са слушали наживо групата по времето и с Воев. Жалко..много жалко.
Иначе на концерта Нова генерация се представиха чудесно като се има в предвид, че свиреха пред 40 хил души, повечето от които фенове на Депеш. Никоя бг група не е свирила пред толкова много хора. Положителното бе, че никой не ги освирка, каквато принципно е съдбата на подгряващите групи-в повечето случай никой не им обръща внимание.
Аз съм горда и щастлива, че Нова генерация бяха лайн-ъп на Депеш, ще продължавам да ги подкрепям независимо дали това създава дискомфорт у някой хора.

за положителните мнения-наистина благодаря ви ,че Ви има хора Усмивка
SoFaD
Ултрас
*
Публикации: 513

Профил
Отговори #114: 12 Юли 2006

а в крайна сметка потвърди ли се, че НГ пяха само половин час заради проблеми с  техниката?

по програма повече ли е трябвало да свирят? the bravery също свиреха само по половин час...

ages of delirium
curse of my oblivion
halojo
Опасен
Публикации: 227

Профил
Отговори #115: 12 Юли 2006

а в крайна сметка потвърди ли се, че НГ пяха само половин час заради проблеми с  техниката?

по програма повече ли е трябвало да свирят? the bravery също свиреха само по половин час...
От самото начало НГ бяха заявили, че тяхното изпълнение ще започне в 20 ч. и ще трае 30 минути. Не разбрах, обаче защо не изпълниха кавъра на Precious. В интервюто за радио Тангра казаха, че ще открият концерта с него.

I need to drink, more than you seem to think
dearrose
Висш Любовник
*
Публикации: 1246

Профил WWW
Отговори #116: 12 Юли 2006

Не разбрах, обаче защо не изпълниха кавъра на Precious. В интервюто за радио Тангра казаха, че ще открият концерта с него.

Хм,аз мислех,че е само слух това за Precious.Но може би впоследствие са се отказали,защото за тях щеше да е наистина много голямо напрежение да правят кавър на DM. Тъжен Със сигурност щяха да се намерят "интелигенти" от публиката,които да ги освиркат Идиот,така че според мен са взели правилното решение!

Make me think that at the end of the day
Some Great Reward will be coming my way...
maya_v
Крал
**
Публикации: 990

Профил
Отговори #117: 12 Юли 2006

Не разбрах, обаче защо не изпълниха кавъра на Precious. В интервюто за радио Тангра казаха, че ще открият концерта с него.

Хм,аз мислех,че е само слух това за Precious.Но може би впоследствие са се отказали,защото за тях щеше да е наистина много голямо напрежение да правят кавър на DM. Тъжен Със сигурност щяха да се намерят "интелигенти" от публиката,които да ги освиркат Идиот,така че според мен са взели правилното решение!

Според мен това не е единствената причина, за да не изпълнят въпросния кавър. С това турне, респективно този концерт, Депеш промотират новия си албум, в който е включена Precious, така че не виждам никаква логика, как някоя друга група би изпяла песента на концерта преди тях, било то нейн кавър.  Усмивка

Let me hear you
Make decisions
Without your television
Let me hear you speaking
Just for me

Let me see you
Stripped down to the bone...
halojo
Опасен
Публикации: 227

Профил
Отговори #118: 12 Юли 2006

Според мен това не е единствената причина, за да не изпълнят въпросния кавър. С това турне, респективно този концерт, Депеш промотират новия си албум, в който е включена Precious, така че не виждам никаква логика, как някоя друга група би изпяла песента на концерта преди тях, било то нейн кавър.  Усмивка

И аз си мислех, че това би трябвало да е причината, но пък се чудя защо не са съобразили тези неща още в началото и обявиха, че ще я изпълняват?  Както и да е, някой да разполага с въпросния кавър?
Последна редакция: 12 Юли 2006 от halojo

I need to drink, more than you seem to think
maya_v
Крал
**
Публикации: 990

Профил
Отговори #119: 12 Юли 2006

И аз си мислех, че това би трябвало да е причината, но пък се чудя защо не са съобразили тези неща още в началото и обявиха, че ще я изпълняват?  Както и да е, някой да разполага с въпросния кавър?

Аз слушах предаването по радио Тангра, когато Нова Генерация обявиха, че те ще подгряват, и не помня дя съм чула, че ще изпълнят кавъра на Precious на концерта. Просто обявиха, че са направили кавър, и мисля че кавърът е на само един член на групата, с който тогава се свързаха по телефона, мисля че в Канада живее.
Йоана, чух го само в предаването, но го нямам, за да ти го изпратя.

Let me hear you
Make decisions
Without your television
Let me hear you speaking
Just for me

Let me see you
Stripped down to the bone...
Страници: 1 ... 6 7 [8] 9
  Печат  

Прегледай:  

DM.org | Powered by SMF 1.1.2.
© 2004, Simple Machines LLC. All Rights Reserved.