DM.org Лого
DM.org :: Фенове :: Форум
Angel Bright Icon
Форум
Страници: 1 ... 7 8 [9]
  Печат  
Автор Тема: НОВИНИ: [19 МАЙ 2006] Нова Генерация ще подгряват Депеш Мод  (Прочетена 44334 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
PuFF
Агент
Публикации: 118

Профил WWW
Отговори #120: 13 Юли 2006

...грозни деца..........

Радвам ти се и те поздравявам! Не ми се щеше толкова нашироко да се разпростирам, но се радвам, че ти го направи. Не знам, може би има смисъл? Но за да не правим форума НовоГенеративен, до тук със всичко.

Що се отнася до разговора за кавър на 'Precious', само бих казал - Боже опази! и се надявам да е било само слух, все пак.

Исках да кажа нещо повече, но май достатъчно бе всичко.
Последна редакция: 13 Юли 2006 от PuFF

I hurt my most beloved...
MAO BOY
Висш Любовник
Публикации: 1576

Профил
Отговори #121: 14 Юли 2006

lucretia,
аз хич не съм навътре как стоят нещата с нова генерация, макар че много обичам да ги слушам и с голямо вълнение очаквах тяхното изпълнение, пък и много ми се иска да има и други техни концертни изяви. аз съм ги гледал наживо само веднъж в летния театър и бях очарован, а след това бяха обявили, че ще свирят и в три уши, където обаче появата им незнайно защо пропадна, така и не се  разбра причината каква е била, макар че имаше някакви версии тогава.

ще се радвам ти или puff, да разкажете каква е ситуацията с нг, защото това, което написа само още повече увеличи интереса ми.

ето и малко въпроси:
1. какви са тези игри.
2. коя е тази персона с тиренцето и тя какво точно прави
3. кои са тия "грозни деца" дето сипят помия наляво и надясно по адрес на групата.

а що се отнася за изпълнението им на локомотив:
може ли някой да даде линк, в който пише че нг са щели да свирят само 1/2 час? мен ми се вижда някаква смехория това при положение, че нова генерация спокойно биха запълнили един час само с хитовете си. айде да не съм нагъл за час, ама едно 45 минути ми се виждаха съвсем резонни, особено при положение, че нямаше друга подгряваща група. пак казвам пласибо и систърс ъф мърси си забиха един добър едночасов сет, а те не бяха единственият съпорт. мисля че бяхме малко ощетени. пък и би трябвало на нг това да им е мечтан концерт, на който да дадат всичко, което имат за даване. не си спомням колко песни изпълниха, но според мен 6, имаше нови парчета, или поне такива, които аз не бях слушал и останаха доста неизпяти песни, които всички очакваха да чуят. освен това поне аз не забялязах да направиха някакви усилия да направят по-близък контакт с публиката, тръгнаха си просто ей така и то прекалено скоро. не смятам, че е положително, че никой не ги е освирквал, това е съвсем нормално, сред публиката имаше достатъчно хора, които обичат нг, такива които са израстнали с тяхната музика, вертоятно слушайки я паралелно с тази на дм. моят глас пострада още на НГ а имаше доста хора, които видях да пеят песните от-до. публиката на нг е в голямата си част и тази, която слуша дм. това за овиркването в общи линии става в случай, че публиката е тъпа, или подгряващата група е откровено зле. изпълнението на подгряващата група влиза в цената на билета и е една добра възможност да откриеш някоя нова група или пък да се насладиш на такава, която вече харесваш (в лошият случай да изтърпиш такава, която не харесваш). според мен умните хора обръщат достатъчно внимание на подгряващите групи особено когато има за какво.

все пак това е тема за нг и аз с радост бих коментирал нг надълго и нашироко в нея.

аз съм щастлив, че нг бяха съпорт на дм, ще продължавам да ги подкрепям, макар и да не знам на кого това създава дискомфорт, но определено очаквах повече и искам да разбера дали проблеми с апаратурата не са станали причина за краткото им изпълнение.
Последна редакция: 14 Юли 2006 от maomode

Alice est partie en voyage
La tête dans les nuages
PuFF
Агент

Профил WWW
Отговори #122: 28 Юли 2006

ето и малко въпроси:
1. какви са тези игри.
2. коя е тази персона с тиренцето и тя какво точно прави
3. кои са тия "грозни деца" дето сипят помия наляво и надясно по адрес на групата.

Е, това вече е прекалено =)
Нали не сме на разпит? =) =) =)
Според мен всичко е пределно ясно...
Да живеем с надежда за по-добри дни! Хахахх...

MAO BOY
Висш Любовник

Профил
Отговори #123: 28 Юли 2006

не става въпрос за разпит, просто ми е интересно. когато не знам нещо и искам да го науча - питам, не е ли най-нормалното нещо?

за мен поне хич не е пределно ясно и убий ме, ама поста на lucretia ми е напълно неразбираем, както се вижда от моят пост след нейният. или аз съм попаднал в някакво голямо информационно затъмнение или просто вие знаете неща, които не са толкова широко известни, като и в двата случая ще е интересно да разкажете това-онова.
Последна редакция: 28 Юли 2006 от maomode

La tête dans les nuages
PuFF
Агент

Профил WWW
Отговори #124: 28 Юли 2006

Надявам се не си се засегнал. Неслучайно съм наблъскал толкова усмивчици в предното си изказване...

Поздрав с "Патриотична песен"!

MAO BOY
Висш Любовник

Профил
Отговори #125: 24 Август 2006

явно тези въпроси ще си останат така и неотговорени.

а иначе не н, не съм се засегнал, по скоро ми е кофти, че не успях да разбера за какво става дума.

La tête dans les nuages
Страници: 1 ... 7 8 [9]
  Печат  

Прегледай:  

DM.org | Powered by SMF 1.1.2.
© 2004, Simple Machines LLC. All Rights Reserved.