DM.org Лого
DM.org :: Фенове :: Форум
Angel Bright Icon
Форум
Страници: 1 ... 118 119 [120]
  Печат  
Автор Тема: Игра: Открий песента!  (Прочетена 409326 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
sisterofnight
Ултрас
*
Публикации: 540

Профил WWW
Отговори #1785: 06 Април 2010

Първо естествено се сетих за Death's Door, тъй като съм гледала няколко филма на Herr Wenders, включително и Der Himmel über Berlin (От където е и това: Ich weiß jetzt, was kein Engel weiß). А както знаем въпросната песен Death's Door е писана от наште хора за филма Bis ans Ende der Welt.

После обаче се опитах да се задълбоча, тъй като все пак трябва да се включат и другите 2 жокера...  Ангелче

В Garage Inc Metallica правят кавър на Nick Cave And The Bad Seeds - Loverman. Mr. Cave пък пее във филма Der Himmel über Berlin, който е излязъл на екран 1987-ма. В тази година пък излиза както знаем всички MFTM, където под номер 8 се мъдри To Have And To Hold! 

Усмивка

Еее, това вече е изчерпателен отговор, абсолютно си права за жокери 1 и 3 това имах предвид и аз, относно жокер номер 2 имах предвид нещо съвсем друго. В случая ставаше въпрос за филма 8 , който е проект на осем от водещите режисьори в световното кино в това число и Herr Wenders. С две думи Death's Door е правилния отговор и си ти наред за загадка  Усмивка

"I'm my own worst enemy"
Sacred
Кукла
Публикации: 39

Профил
Отговори #1786: 07 Април 2010

Sister, твоята загадка ме заинтригува с интересната немска нишка  Усмивка , макар че съм се поомотала малко в числата.  Ухилен  А и не съм гледала този филм 8, ще трябва да се поправя.   Очиврът

Ето я и моята загадка:

Великденската акция (В духа съм на скоро миналите важни дати от българската история!  Ангелче)
Sacred
Кукла
Публикации: 39

Профил
Отговори #1787: 14 Април 2010

1. Великденската акция
2. Бог ми е свидетел
Страници: 1 ... 118 119 [120]
  Печат  

Прегледай:  

DM.org | Powered by SMF 1.1.2.
© 2004, Simple Machines LLC. All Rights Reserved.