DM.org Лого
DM.org :: Фенове :: Форум
Angel Bright Icon
Форум
Страници: 1 2 3 [4] 5 6 ... 14
  Печат  
Автор Тема: = Bootleg Exchange =  (Прочетена 53075 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Recoil
Екип
Публикации: 1768

Профил WWW
Отговори #45: 03 Ноември 2005

да, но ние говорим за последният концерт от продължението на devotional tour. от който няма официални кадри, а само репортажи от mtv, в които се споменава, че дейв е бил в болница.
но, да... стейдж дайва си остана в онзи период...
Последна редакция: 03 Ноември 2005 от Recoil
ghostdance
Кукла
Публикации: 36

Профил
Отговори #46: 05 Декември 2005

аз търся вторият soundboard от la - singles tour, а също и soundboard-ите от world violation tour.

по принцип не трейдвам, но не виждам нищо лошо да трейдваме из форума... стига да има нещо интересно Усмивка

здрасти на теб и на всички във форума Одобрение
можеш ли да ми кажеш нещо конкретно по дати което търсиш от споменатите от теб неща? ще погледна дали ги имам:)

information is not knowledge knowledge is not wisdom wisdom is not truth truth is not beauty beauty is not lovelove is not music :music:is:the:best: frankzappa
Recoil
Екип

Профил WWW
Отговори #47: 05 Декември 2005

здравей ghostdance,

първите два концета, които търся са от сан диего (19.11.2005)
и от анахайм (23.11.2005)

въпросните саундборди от 98ма ги намерих и съвсем скоро ще ги качим в сайта...

а тези, за които ще си разменя цялата колекция са:
доджърс стейдиъм, лос анжелис 04.08.1990

и един от сан франциско, но мисля, че колекционерите са си го изтрили от листите, понеже не го разменят.

прикачил съм семпли от концертите, които търся.
Последна редакция: 07 Май 2006 от Recoil
ghostdance
Кукла

Профил
Отговори #48: 05 Декември 2005

здравей ghostdance,

първите два концета, които търся са от сан диего (19.11.2005)
и от анахайм (23.11.2005)

въпросните саундборди от 98ма ги намерих и съвсем скоро ще ги качим в сайта...

а тези, за които ще си разменя цялата колекция са:
доджърс стейдиъм, лос анжелис 04.08.1990

и един от сан франциско, но мисля, че колекционерите са си го изтрили от листите, понеже не го разменят.

прикачил съм семпли от концертите, които търся.

тц, но имам San Jose, CA 2005-11-18:)
+
Frankfurt 8/10/90 - DVD
Stuttgart 1990/10/15
Paris 10/21/1990
ще го потърся този лос анджелис.....той май е 5 август като гледам или има и 4ти?
Последна редакция: 05 Декември 2005 от ghostdance

information is not knowledge knowledge is not wisdom wisdom is not truth truth is not beauty beauty is not lovelove is not music :music:is:the:best: frankzappa
Recoil
Екип

Профил WWW
Отговори #49: 05 Декември 2005

аз ги имам с нормално качество, запис от публиката...
тези не ми трябват.
трябват ми саунборд или броудкаст... тоест или записани от пулта или излъчени по някоя станция, но с кристално качество...

иначе от анахайм имам и личен запис, който не е много зле... семпли има из форума.

по едно време бях тръгнал да си публикувам колекцията, но ме домързя да я обновя и останах само до сингълс тур.

http://www.depeche-mode.org/dmforum/index.php/topic,267.0.html

но тези, които спомена ги имам... както и още 6-7 видео и към 30-35 аудио записа. (поне последно толкова имах, сега може да се повече... )
Последна редакция: 05 Декември 2005 от Recoil
ghostdance
Кукла

Профил
Отговори #50: 05 Декември 2005

да, чудесно разбирам.. мойте са flac, мисля че стават поне засега:) сега ще рипна две песни да чуеш...ще ги постна във темата за турнето:) Намигване

Recoil
Екип

Профил WWW
Отговори #51: 05 Декември 2005

.flac е аудио компресия подобна на .mp3, но при нея не се губи качество от оригиналният носител. друг е въпроса какво е качеството на оригиналният носител.

на мен ми попадна семпъл от dat запис, но той е правен от публиката въпреки, че качеството е доста добро, но в крайна сметка буутлегърите използват съвсем друга генерация записващи устройства в днешно време.
Последна редакция: 07 Май 2006 от Recoil
ghostdance
Кукла

Профил
Отговори #52: 05 Декември 2005

ето да чуеш как звучат: http://www.depeche-mode.org/dmforum/index.php/topic,328.msg5338.html#msg5338 Одобрение Одобрение

Recoil
Екип

Профил WWW
Отговори #53: 05 Декември 2005

звучи ми като добър запис от публиката, но нали нямам слух (което вече го доказах) може и да греша, но на този етап не проявявам супер интерес Усмивка
но ако ти се разменя... нама проблем Усмивка ако имаш някакви предпочитания... може да го трейднем този концерт...
все пак не му е лошо качеството...
ghostdance
Кукла

Профил
Отговори #54: 05 Декември 2005

звучи ми като добър запис от публиката, но нали нямам слух (което вече го доказах) може и да греша, но на този етап не проявявам супер интерес Усмивка
но ако ти се разменя... нама проблем Усмивка ако имаш някакви предпочитания... може да го трейднем този концерт...
все пак не му е лошо качеството...

e има време, ще трейднем:) аз търся предимно стари..пре-86-87 неща, но това за лос анжелис ме заинтригува да го открием:) а другото в сан франциско кога е точно? да питам някой за дат:)   Ухилен Ухилен Ухилен

Recoil
Екип

Профил WWW
Отговори #55: 05 Декември 2005

dat е устройство, което записва на няколко канала.
примерно аз мога да внеса няколко микрофона в залата и да ги разположа на различни места и да ги запиша на дат. така всеки сигнал ще е на отделна писта, но в крайна сметка качеството пак няма да е като на запис от пулта.
дат-ове не ми трябват освен, ако не са записани от пулта.

а за сан франциско преди време имаше семпли от enjoy the silence.
но вече ги няма и този концерт все едно не съществува.
ghostdance
Кукла

Профил
Отговори #56: 19 Декември 2005

а за сан франциско преди време имаше семпли от enjoy the silence.
но вече ги няма и този концерт все едно не съществува.

кажи кой е този сан франциско, че сега трейднах един от Devotional Tour - Mountain View - Shoreline Amphithater - 14-05-1994 SBD. да не е същия? Очиврът enjoy the silence e 15то парче?

Recoil
Екип

Профил WWW
Отговори #57: 19 Декември 2005

този, който си трейднал се казва rated pg (или walking in my boots) и е от summer tour.
а говорех за концерт от world violation tour.
ghostdance
Кукла

Профил
Отговори #58: 19 Декември 2005

ахам, точно този е Усмивка значи 21.07.1990 - Clean In San Francisco/Shoreline 1990?

Recoil
Екип

Профил WWW
Отговори #59: 19 Декември 2005

ми не знам за кой точно от двата записа, които са популярни ми говориш.
единият е със sweetest perfection, а в другият не е цялата песен, но така или иначе това не е саундборд.

не знам за коя дата става въпрос, мисля че е за 21ви или 20ти, но общо взето съм сигурен, че концертът го имат определен брой хора и не се разменя.
Страници: 1 2 3 [4] 5 6 ... 14
  Печат  

Прегледай:  

DM.org | Powered by SMF 1.1.2.
© 2004, Simple Machines LLC. All Rights Reserved.