DM.org Лого
DM.org :: Фенове :: Форум
Angel Bright Icon
Форум
Страници: [1]
  Печат  
Автор Тема: 2 думи за тези от нас, които няма да посетят концерта!  (Прочетена 5917 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Loverman
Новороден
**
Публикации: 4

Профил
19 Юни 2006

Объркан Точно на 21 юни имам рожден ! Пак на тази дата преди 20 години получих първият си албум на Депеш Мод и от тогава живея с тяхната музика! За огромно съжаление, аз и други фенове няма да можем да посетим концерта поради различни причини, но искам да пожелая най-незабравими часове на всичко, които отидат! Надявам се поне един човек да се забавлява и заради мен!  Объркан
ultrapmp
Странен Любовник
**
Публикации: 450

Профил
Отговори #1: 19 Юни 2006

loverman я помисли добре и си намери билет - какво по хубаво от това на рожденния си ден да си на стадиона с толкова много хора/едва ли ша можеш да си поканиш толкова гости /.
Loverman
Новороден
**

Профил
Отговори #2: 19 Юни 2006

Не е въпрос на билет, а на трагичен случай с мой близък! Случват се и такива неща в живота...  Объркан
ultrapmp
Странен Любовник
**

Профил
Отговори #3: 19 Юни 2006

извинявай
Blagovesta
Странен Любовник
Публикации: 455

Профил
Отговори #4: 19 Юни 2006

Плачещ това е тъжно но пък живот и здраве ще дойдеш на следващия им концерт в България Ухилен какъв оптимизъм ме е обзел. Не можеш ли поне утре на летището да дойдеш за малко само да ги зърнеш?

"come! no night too dark - no road too long
run! no rain too hard - no wind too strong
pray! no blood too red - no cut too deep
stay! no pain too bad - no track too steep
fate! - I’m bound to live my destiny
hail! - my longing for eternity"
Kevy
Екип
Публикации: 1383

Профил WWW
Отговори #5: 19 Юни 2006

Не е въпрос на билет, а на трагичен случай с мой близък! Случват се и такива неща в живота...  Объркан
... много тъжно! Тъжен
Аз тържествено обещавам да отпразнувам събитието и заради теб... ще се дера двойно по-силно (в опитите си да пея де)! Намигване
Дано има и други турнета и концерти, които ще можеш да посетиш! Одобрение

See what I see!
Loverman
Новороден
**

Профил
Отговори #6: 19 Юни 2006

Безкрайно много благодаря на всички за разбирането и подкрепата! Затова писах, защото имах нужда да споделя със сродни души! За съжаление не съм от София и няма да мога да ги видя дори на летището, но утре ще имам копие от концерта им излъчван наскоро по ЕМ ТИ ВИ и вечерта на 21-ви , точно в 21 часа ще си го пусна и ще бъда с Вас!
ultrapmp
Странен Любовник
**

Профил
Отговори #7: 19 Юни 2006

И ние сме с теб  Одобрение.
victor.
Нарушител x 4
Публикации: 660

Профил
Отговори #8: 19 Юни 2006

Пускай си black celebration и нека зву4и в 4ест на твоя приятел.
 Плачещ Ангелче
Аз правя така за един мнаистина добьр приятел, на който бе6ше любима, и който ми даде и пьрвата ДМ касетка преди 10 години.

Ти се пренеси 20 години назад и си го спомняй всеки пьт на нея.

for all the right reasons
for all the right reasons
Ogi101
Опасен
*
Публикации: 206

Профил
Отговори #9: 21 Юни 2006

Loveman имаш и моето тържествено обещание, че ще се дера и за теб. Аз домъкнах приятели чак от чужбина за това събитие, мисля, че и те ще те подкрепят. Жалко, че по лош повод няма да присъстваш, но духом всияки ще сме заедно и ще празнуваме!

Nothing's impossible...It's ONLY a question of time...
Loverman
Новороден
**

Профил
Отговори #10: 21 Юни 2006

Одобрение Благодаря на всички още веднъж!!! Довечера точно в 9 ще се включа на Локомотив с мобилния си телефон, благодарение на една промоция на Мтел!!! Изживейте го неповторимо!!!   Одобрение
ultrapmp
Странен Любовник
**

Профил
Отговори #11: 05 Юли 2006

Loverman как сме  Одобрение .Дано вси4ки които не бяха на концерта намерят/почустват/поне част от концерта тук във форума. Мисля,че има доста неща за ВИЗОАЛИЗАЦИЯ на приживяното .
Ogi101
Опасен
*
Публикации: 206

Профил
Отговори #12: 05 Юли 2006

Искам само да изкажа най-искрените си надежди, че тази, които по една или друга причина не можаха да посетят концертът-чудо на стадион Локомотив, ще намерят сили и ресурси да се присъединят към лудата ни компания за Истанбул! Това също ще е едно незабравимо изживяване и добро начало (за някои и край) на летния сезон!  Одобрение

Nothing's impossible...It's ONLY a question of time...
Страници: [1]
  Печат  

Прегледай:  

DM.org | Powered by SMF 1.1.2.
© 2004, Simple Machines LLC. All Rights Reserved.