DM.org Лого
DM.org :: Фенове :: Форум
Angel Bright Icon
Форум
Страници: 1 2 3 [4]  Всички
  Печат  
Автор Тема: Днес отново е 21-ви как сте месец по-късно ?  (Прочетена 18936 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
playing_angel
Смутител
Публикации: 273

Профил
Отговори #45: 25 Август 2006

sorry, ако съм засегнала някой с това, което съм написала. Но идеята ми изобщо не беше тази.
Спокойно, миличка, не си засегнала никой.Факт е, че имаше хора, които преди концерта продаваха и покани, които са взели безплатно на цени от 60 лева и нагоре... Но всеки един истински фен би рабрал какво значи за някой друг такъв да има билет за подобно събитие.Мисля, че нито един от хората тук не би обрал с пари някой друг в случая.  Одобрение

'Heaven ain't far from where we are '
Tonita
Кукла
Публикации: 31

Профил
Отговори #46: 25 Август 2006

Истината е, че това беше първият голям концерт, на който отивам и това обяснява моята неподготвеност и липса на навременна реакция по въпроса с билетите...
За следващото турне обаче от сега си знам за коя част на стадиона ще си взема билет и почти съм решила да не пропусна гига в Истанбул - първо в този град се чувствам доста като у дома си и второ, мисля, че турските фенове имат на какво да се научат от нас  Очиврът
loosemyself
Странен Любовник
Публикации: 461

Профил
Отговори #47: 04 Септември 2006

един месец след това се чувствам толкова променена,колкото не съм си представяла,че ще бъда,но се чувствам по-добре Усмивка

[:There's a devil lying by my side:]
Страници: 1 2 3 [4]  Всички
  Печат  

Прегледай:  

DM.org | Powered by SMF 1.1.2.
© 2004, Simple Machines LLC. All Rights Reserved.