DM.org Лого
DM.org :: Фенове :: Форум
Angel Bright Icon
Форум
Страници: [1] 2 3 ... 6
  Печат  
Автор Тема: Sofia,No Good...  (Прочетена 27266 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Ginger
Смутител
*
Публикации: 249

Профил WWW
22 Юни 2006

Имаше някои неща,които ми развалиха настроението на този концерт,а сверявайки мнения на приятели,разбрах че и те са останали с впечатления,подобни на моите.
Първо съм малко разочарован от някои хора от форума,които не бяха приятелски настроени и не използваха възможността да се запознаят с повече хора,а гледаха тъпо,безразлично и мудно.
Слвд това искам да споделя неудовлетворението си от "феновете",които бяха на концерта.Аз бях заедно със Светльо,и двамата бяхме постоянно блъскани от всякаква паплач,която просто не можеше да стои на едно място като хората.Отделно имаше скинари,и наркотизирани лумпени,като някои от тях спокойно се дрогираха на 2 метра от нас....Имаше и живи селяни,облечени в стил "като на сгоден циганин брат му",които съм сигурен,че не знаеха на концерт на коя група са изобщо.
Иначе,както и предполагах в радиус от 10 метра около нас,май само аз и Светльо знаехме и пяхме всяка една песен и хората даже ни гледаха малко тъпо-те горките знаеха едва 5-6,ама.....фенове.
Споделете и вашите негативни преживявания от обстановката по време на концерта (ако сте имали такива) тук,а ако само аз съм леко негативно настроен,то нека екипа да изтрие темата.
iliakinanev
Някой
Публикации: 18

Профил
Отговори #1: 22 Юни 2006

Ginger, според мен е нормално да има всякакви хора на коцерта. Такава е реалноста. На всеки му се иска концерта да мине така както той иска. Колкото до песните и знаенето на текстовете ще се съглася. Но все пак има и фенове и фенове. Имаше и такива които знаеха текстовете но предпочитаха да гледат.

You can’t change the world
But you can change the facts
And when you change the facts
You change points of view
If you change points of view
You may change a vote
And when you change a vote
You may change the world
resurrection
Джуниър
**
Публикации: 69

Профил
Отговори #2: 22 Юни 2006

съжалявам, че не можех да вдигна сестра ми, за да види и тя малко

не знам защо си обръщал внимание на другите хора

.iMMersE your soUL in LOVE.
Lu
Агент
Публикации: 118

Профил
Отговори #3: 22 Юни 2006

Ако трябва да бъда честна и оставя личните си позитивни емоции от концерта на страна, имаше хора, които наистина не знаеха за какво са там. До мен, пред сцената имаше хора, които откровено изпростяваха и се държаха като на концерт на hard core група - блъскане, опити за леко пого, абе направо ужас. Това, че не знаеха текстовете май им беше най-малкия проблем.
Друго, което много ме издразни бяха хора дошли в 20:30 часа, които много държаха да са най-отпред и изобщо не се съобразиха, че има други дошли в 17 и бяха готови да ни прегазят, за да се докопаят до сцената. Вярно, че това не е симфоничен концерт, но май всичко опира до някакво възпитание и липса на концертна култура в България.

I saw something in your eyes
I wanted it for myself
Recoil
Екип
Публикации: 1768

Профил WWW
Отговори #4: 22 Юни 2006

Ginger, до голяма степен зависи и от това къде точно си бил.
Логично е, че колкото повече отиваш назад, толкова е по-малка вероятността да срещнеш по-образовани фенове.
Аз имах подобрен проблем на концерта на Placebo преди години.

Противно на очакванията ми, зоната пред сцената не беше твърде претъпкана и не успяха да ме смажат.

Най-голямата глупост, която видях изобщо покрай концерта (изключвам феновете, които бяха объркали стадиона и датата), беше щандчето, на което продаваха гебапчета...

Нещото, което се опитвам да изтрия от спомените си е... как някой реши, че трябва да замери Дейв с шапката си. Последван от примера... друг фен се опита да замери Дейв с хартиена топка (направена от табела)
Последна редакция: 22 Юни 2006 от Recoil
MAO BOY
Висш Любовник
Публикации: 1576

Профил
Отговори #5: 22 Юни 2006

вече от няколко места ми казаха, че на връщане от пътечката някой е хвърлил бутилка с вода по дейв, която го е ударила по гърба... тъпаци има навсякъде и софия в никакъв случай не прави изключение.
Последна редакция: 22 Юни 2006 от maomode

Alice est partie en voyage
La tête dans les nuages
maya_v
Крал
**
Публикации: 990

Профил
Отговори #6: 22 Юни 2006

Наистина имаше хора, които бяха отишли там, само и само после да се хвалят, че са били но концерт на Депеш Мод. Когато чакахме да ни пуснат на стадиона, пред мен имаше три девойки, облечени като за концерт на някой рап изпълнител, та попитах ги аз в кой сектор ще бъдат, да за им дам табели, а те ми отговориха, че ще са в синия и като понечих да им дам табелите, същите ми заявиха, че не им се занимава и отказаха да ги вземат. Сигурно е имало доста такива "фенове" на стадиона и за щастие на първа линия, където бях поне нямаше такива.
Нещото, което ми развали настроението в някаква степен след концерта беше проблемът с придвижването от стадиона към центъра. Нямаше градски транспорт, нито свободни таксита, та трябваше да извървя тези 5-6 км. от стадиона да клуб "Бекстейдж" пеша, "благославяйки" Столична община, и всички "бакшиши".

Let me hear you
Make decisions
Without your television
Let me hear you speaking
Just for me

Let me see you
Stripped down to the bone...
Watermark
Джуниър
*
Публикации: 63

Профил
Отговори #7: 22 Юни 2006

Аххх, същата случка с табелите имах и аз -  първите на които се опитах да  дам се дръпнаха като опарени, все едно се опитах да им продам нещо.. (малко по късно се оказа, че цялата тая агитка е за входа от другата страна на стадиона и трябваше да заобиколят точно минути преди да започнат да ни пускат, не се сдържах да не позлорадствам Зъл). Няколкото хлапета пред мен, които плахо си взеха две табели пък имаха нужда от разяснения защо аджеба пише точно това на табелите и що е то Rush  и има ли почва у нас..
За сметка на това, когато влязох вътре попаднах на хора които искрено се зарадваха, че се добраха то табелки.. Шарен свят.

Life goes on..
zuu
Смутител
Публикации: 282

Профил
Отговори #8: 22 Юни 2006

И аз бях в зоната пред сцената, но противно на очакванията ми и там не преобладаваха по-образованите фенове или поне тези зад мен не бях от тях. Вместо едно елементарно Оооо повечето да се опитват да извикат групата с пляскане, крещене, възгласи "още", "бис" и т. н. (само липсваше някой да се провикне "дай, дай, дай", а може и да не съм го чула...)

Замерянето по Дейв няма смисъл да го коментирам.

Тези който се дрогираха необезпокоявано изглежда ги е имало навсъкъде. Някои по-социални елементи дори предлагаха да те почерпят, а след отказ - ти хвърлят един поглед от рода "Леле, колко си смотана!!!"

Манджите и пиенето по стадиона бяха напълно очаквани и чак сега си обяснявам политиката на СМЕ -  " На стадиона няма да се допускат лица, употребили алкохол или наркотични средства" Гениално! Значи това ще рече "Бъдете добре подготвени на старта, зощото след като влезете в стадиона, спокойно можете да се омажете"

И да не забравя да спомена кулминацията! Когато излизах от стадиона чувам една девойка (предполагам,че беше около 25) да коментира с леко раздразнение "Еее, там пък едни ЧИЧКОВЦИ не спряха да крещят. Знаеха им всичките песни, ДОРИ и по-старите!!!
В тази връзка предлагам всички потребители на форума да добавят едно 4i4ko пред nika си !
Последна редакция: 22 Юни 2006 от zuu

jump out of time
Recoil
Екип
Публикации: 1768

Профил WWW
Отговори #9: 22 Юни 2006

Наистина съм с уникално добро впечатление от концерта и от самата група, но като чета тази тема ми става смешно. В смисъл, избирам си да се смея, вместо да плача...
Watermark
Джуниър
*
Публикации: 63

Профил
Отговори #10: 22 Юни 2006

Цитат
В тази връзка предлагам всички потребители на форума да добавят едно 4i4ko пред nika си !

Предвид на това, че знаем даже и първите им парчета, предлагам направо 'дядо'.  Ухилен

Life goes on..
Murry
Някой
*
Публикации: 9

Профил
Отговори #11: 22 Юни 2006

Здравейте, от доста време преглеждам форума и най-сетне реших да се регистрирам, може би куража ми дойде след вчерашната велика вечер Усмивка
Страхотно се получи това с табелите и според мен ефектът беше голям, защото ако всеки си беше драснал някаква различна фраза, едва ли екипа на ДМ щяха да се впечатлят така Одобрение
Напълно споделям негативите ви по отношение на замерянето на Дейв. Аз бях доста близко и точно от тази страна, от където прелетя въпросната шапка ли беше или мръсна тениска. Изтръпнах като го видях Идиот Направи ми впечатление, че Дейв не реагира...
Като цяло около мен феновете бяха супер надъхани и заедно си попяхме и се насладихме на цялото събитие Ангелче
Alt
Джуниър
Публикации: 80

Профил
Отговори #12: 22 Юни 2006

хвърлената шапка не я видях, но хвърлен смачкан лист видях... no comment.

както и при вас и в моят сектор имаше леко предрусали лица... или поне даваха вид на такива. две девойки се опитаха да минат с номера 'лошо ми е, направете място да стигна до първия ред' и всъщност успяха да го направят. Не знам, сигурно е имало такива, на които наистина им е станало лошо сред тълпата, но тези двечките взеха да се кикотят в момента, в който им направихме място да дойдат до нас...

в последствие сестра ми предложи, че може би пък трябва ние на свой ред да пробваме с 'лошо ми е, изкарайте ме на сцената при Dave...'  Ухилен Пощурял
personal_Dessy
Ултрас
Публикации: 674

Профил
Отговори #13: 22 Юни 2006

В един друг форум някаква девойка разказва, как била точно отпред. Ето "извадки" от ценните й впечатления:

Цитат
Отпред, до мен имаше луди женички, с листи в ръце, на които пишеше "We rush For You" 
Цитат
Няколко пъти Дейв пееше, кълчеше си прекрасното дупе и се мяткаше на метър от мен. Разглеждах го детайлно.

Ето такива "фенове" разправят, че се интересуват от музиката на Depeche Mode и много я разбират  Млъкнал

zuu
Смутител
Публикации: 282

Профил
Отговори #14: 22 Юни 2006

Е, вече и на мен ми стана весело Ухилен Ухилен Ухилен Особено това с "листите" и "мяткането"  Ухилен

jump out of time
Страници: [1] 2 3 ... 6
  Печат  

Прегледай:  

DM.org | Powered by SMF 1.1.2.
© 2004, Simple Machines LLC. All Rights Reserved.