DM.org Лого
DM.org :: Фенове :: Форум
Angel Bright Icon
Форум
Страници: 1 [2] 3 4 ... 6
  Печат  
Автор Тема: Sofia,No Good...  (Прочетена 27496 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
iliakinanev
Някой
Публикации: 18

Профил
Отговори #15: 22 Юни 2006

Предлагам да се спре да се злобее по адрес на който и да е било присъствал на концерта. Представете си че на концерта бяхме само най-верните фенове знаещи всяка песен и текст, коите не се друсаме и т.н. Щяхме да сме 1000 максимум. Така че нека да уважим всеки които е отделил от бюджета за да бъде на концерта. Порицавам само тези които са хвърляли разни глупости по Дейв. Тук вече минаваме в друга категория Усмивка За такива няма извинение.

You can’t change the world
But you can change the facts
And when you change the facts
You change points of view
If you change points of view
You may change a vote
And when you change a vote
You may change the world
jamais vu
Гратис Любовник
**
Публикации: 47

Профил
Отговори #16: 22 Юни 2006

Като цяло не станах свидетел на ексцесии, но една случка много ме смути и още не мога да си я обясня: бяхме вдигнали плакатите, когато някой започна да ни бута и един индивид с изключително злобен поглед ни изтръгна няколко преди да се усетим, пусна ги на земята и се изнесе бързо-бързо...Защо беше това? Аз си взех моето за спомен...
А и аз си направих гимнастика до Backstage "благославяйки"

Music is your only friend. Until the end.
The Fein
Екип
Публикации: 2988

Профил WWW
Отговори #17: 22 Юни 2006

Концертът беше невероятен, а и самата група май остана приятно изненадана - според мен, надали са били сигурни какво да очакват от българската публика.

Колкото до самата публиката - наистина имаше доста заблудени персони, като някои се бутаха ужасно.

Но мисля, че трябва да се съсредоточим върху позитивното - видяхме Ги и Те бяха велики, каквито винаги са били и ще бъдат!  Усмивка
Последна редакция: 22 Юни 2006 от The Fein

Each tear that flows down your face
Trickles then picks up the pace
And turns to a river inside
A river that will not subside

I can hear that dreadful overflowing sound
And watching from afar I see a child is drowned
The child inside your heart

personal_Dessy
Ултрас
Публикации: 674

Профил
Отговори #18: 22 Юни 2006

Нямам думи при такива "коментари"... Много тъжно...

Blagovesta
Странен Любовник
Публикации: 455

Профил
Отговори #19: 22 Юни 2006

Ухилен я от какви неща се впечатляват хората и какви проблеми имат само. Аз след концерма можеше да тичам сигурно до Пловдив нищо че бяхме с кола. А онова с Бритни няма да го коментирам, защото каквото и да напиша човек който мисли по този начин трудно би ме разбрал. Идиот

"come! no night too dark - no road too long
run! no rain too hard - no wind too strong
pray! no blood too red - no cut too deep
stay! no pain too bad - no track too steep
fate! - I’m bound to live my destiny
hail! - my longing for eternity"
ballbreaker
Екип
Публикации: 228

Профил
Отговори #20: 23 Юни 2006

No Good...зад мен имаше една..мммм... госпойца, която ми стигаше до плешките и орева половината стадион "Мъ тъка нищо немога да виждааам!!!....Стой наклонен налявооо...!!!" ...?!?!... и непрекъснато ме подбудваше, като че от лявата ми страна терена беше свободен и няма жив човек...
   Като изключим този дразнещ момент, всичко мина много добре Усмивка
Blagovesta
Странен Любовник
Публикации: 455

Профил
Отговори #21: 23 Юни 2006

Аз пък не зная кой какво прави около мен. Беше страхотно още съм като шемет нищо че вчера цял ден ревах. Но днес ще ги видим пак Одобрение на летището ОБИЧАМ ГИ Плачещ

"come! no night too dark - no road too long
run! no rain too hard - no wind too strong
pray! no blood too red - no cut too deep
stay! no pain too bad - no track too steep
fate! - I’m bound to live my destiny
hail! - my longing for eternity"
fallen star
Опасен
**
Публикации: 213

Профил WWW
Отговори #22: 23 Юни 2006

Освен дивото блъскане около мен и постоянните пререкания кой да мине отпред и кой в колко часа е дошъл,мога само да се оплача,че някой ми изпи водата Бияч,но сега това ми е смешно.

And all the other voices sing
Change your mind
You're always wrong...
InnerSmile
Някой
*
Публикации: 10

Профил
Отговори #23: 23 Юни 2006

Хмм...аз също не знам всички текстове на песните на групата, не пях на всички песни, но въпреки това наистина много ги харесвам...не знам как според вас трябва да изглежда истинският фен, но като гледам сте му измислили репертоар...не знам колко е правилно това...всеки по различен начин изживява музиката на depeche...kakто и по различен начин показва това...
  Ревностно пазите групата от псевдофенове, но музиката е за всички ... някои ще намират в нея повече, други по-малко - вие не можете да отговаряте за това, камо ли пък да се ядосвате...

"...I`ll make your heart smile ..."
ecmjazz
Кукла
Публикации: 37

Профил WWW
Отговори #24: 23 Юни 2006

Ами и аз като знам всички текстове от Ултра назад сигурно ще съм при дядовците.. Иначе това, дето хвърляха по Дейв, беше грозна българска простотия наистина.. Някой каза, че в същност било женски гащи? Ама много голямо ми се стори за гащи..
Иначе в синята зона беше сравнително културно и с много отдадени фенове (поне в задната част).. Нямаше дроги или поне аз не видях, така че тая грозна страна съм я пропуснал.. Мен ме издразни това, че почти никой не отговори на отчаяните ми опити да викам ааа-а-а-а като края на Waiting for the night, както съм виждал да прави публиката на One Night in Paris и дори на DM - Live @ Rock AM Ring или както там се казваше второто видео.. Само по едно време няколко души точно зад бариерата отговориха и аха- да го подемат и други ама умря работата.. Но все пак съм доволен като цяло щото целия стадион ми изглеждаше наелектризиран.. Много ще са ми интересни отзивите на групата, защото в началото ми иззглеждаха малко резервирани - в смисъл вършеха си работата перфектно но без контакт.. Чак след половината като че ли повече се поотпуснаха..
Последна редакция: 23 Юни 2006 от ecmjazz
doroty
Джуниър
*
Публикации: 62

Профил
Отговори #25: 23 Юни 2006

абе аз го видях като сутиен някакъв.
тъпа история Бияч

I need to drink more than you seem to think
before I'm anyone's
Watermark
Джуниър
*
Публикации: 63

Профил
Отговори #26: 23 Юни 2006

Ухилен Тъкмо щях да кажа, че шапка пак е добре, поне сутиени не са летяли Усмивка
Но по-скоро си беше тениска или шапка. Глупаво, спор няма.

Life goes on..
dorisdm
Новороден
**
Публикации: 4

Профил
Отговори #27: 23 Юни 2006

Аз също бях възмутена от разни хорица, който мляскайки дъвчеха кебабчета и се занимаваха със битови проблеми в такъв момент на екстаз.
doroty
Джуниър
*
Публикации: 62

Профил
Отговори #28: 23 Юни 2006

ааа, около мен вси4ки бяха истери4ни. освен две женици, които честно казано ме спасиха от това да бъда смазана - седяха то4но пред мен, аз си бях навряла главата между тях, а те през цялото време не помръднаха, не обелиха ни една дума, но ми служеха като някакъв буфер, мн интересно...

I need to drink more than you seem to think
before I'm anyone's
Little_
Кукла
Публикации: 39

Профил
Отговори #29: 23 Юни 2006

Е, и около мен имаше шокиращи лица и постъпки, но ще съсредоточа вниманието си върху едно момиче, което супер много ме зарадва. Като всички останали, не спрях да скачам, да пляскам и т.н. . До тук добре! Но бях с раница, а въпросното момиче бе зад мен(беше и по-нисичка) и явно здраво съм я блъскала с тази раница, понеже по едно време тя доста сопнато ме помоли да спра да избухвам...Е, аз го взех присърце и доста (явно видимо) се укротих и престанах. Но по едно време тя ме побутна и каза : "Скачай си, ще го преживея Намигване". Ето това ме изпълни! Незначително на пръв поглед, но мен дълбоко ме трогна. Доста изпъкваща и приятна постъпка, на фона на всички постнати негативи... Усмивка

Я позвоню в твой сон,
Душа поднимет трубку,
Мой голос невесом,
Живёт одну минутку...
Страници: 1 [2] 3 4 ... 6
  Печат  

Прегледай:  

DM.org | Powered by SMF 1.1.2.
© 2004, Simple Machines LLC. All Rights Reserved.