DM.org Лого
DM.org :: Фенове :: Форум
Angel Bright Icon
Форум
Страници: 1 2 [3] 4 5 6
  Печат  
Автор Тема: Sofia,No Good...  (Прочетена 27349 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
USELESSS
Новороден
*
Публикации: 1

Профил
Отговори #30: 23 Юни 2006

Аз все още не мога да разбера каде се намирам Пощурял
Чуството беше невероятно..
Реалност ли беше?

За всичко което казвате съм напълно съгласна с вас.
Имаше доста нагли хора,които въпреки че незнаеха и една песен на Depeche се опитваха да минат напред и да изблъскат всички фенове дошли още от 16 ч. на стадиона.Това много ме подразни.

Но никога няма да забравя каква невероятна вечер беше Одобрение

tan
Гратис Любовник
**
Публикации: 50

Профил
Отговори #31: 23 Юни 2006

Цитат
Имаше доста нагли хора,които въпреки че незнаеха и една песен на Depeche се опитваха да минат напред и да изблъскат всички фенове дошли още от 16 ч. на стадиона.Това много ме подразни.
Цитат
Мен също адски ме подразни това,още повече че имаше и такива от бутащите се,които бяха доста високички и не беше честно.Другото нещо което ми направи лошо впечатление беше мръсния стадион,който остана след концерта.Все пак мисля че не се изисква кой знае колко усилие за да си вземеш празната бутилка и да си я изхвърлиш.Българска му работа....
SoFaD
Ултрас
*
Публикации: 513

Профил
Отговори #32: 23 Юни 2006

Българска му работа....

абсолютно навсякъде е така Усмивка
Последна редакция: 26 Юни 2006 от Ramalama

ages of delirium
curse of my oblivion
BlackCelebration
Възбуден
**
Публикации: 139

Профил
Отговори #33: 23 Юни 2006

Аз бях почти до рещетката на синята зона... освен Гошовците дето се бутаха, волейболистите пред мен и тъпите коментари на едни хора с тениски на Слипнот близо до мен... всичко си беше в нормалното..за концерт на стадион. Забравих всички лоши спомени след момента в който ме вдигнаха на Enjoy The Silence и наистина видях отгоре "the masses"...красота...като раздвиженост и енергия не видях разлика от "ONIP".. затова забравям за сганта и се сещам за всички, които спомогнаха за цялостното истинско ДМ излъчване на публиката  Готин

We have lingered in the chambers of the sea
By sea-girls wreathed with seaweed red and brown
Till human voices wake us, and we drown.
crystalline
Господар
*
Публикации: 163

Профил
Отговори #34: 23 Юни 2006

на няколко метра от мен имаше човек, който към 7, 7 и нещо започна да разглежда обложката на pta, четеше текстовете и предполагам се чудеше кои песни подяволите ще пеят !?

после аз се попреместих малко по-напред и така и не успях да видя как си изкара...не че ме вълнуваше толкова много.
cxt
Посветен
*
Публикации: 320

Профил
Отговори #35: 24 Юни 2006

аз пък бях решил да не снимам нищо от концерта и да си го гледам с кеф... обаче толкова ме изкефи че не издържах и почнах да снимам некво видео- и точно това видео се оказа онова дето мятат по Дейв #@$% шапка ... както и да е минало- групата ни се изкефи аз им се изкефих дейв сочеше към мен и пееше your own personal jesus значи съм доволен Усмивка а и ръцете още ме болят от пляскане ... за щастие на другия ден имах малко останал глас...обаче 2та часа търсене на такси ми се отразиха чудесно и сега съм много заякнал в краката. За организацията не искам да говоря дано са се сетили вече колко пари са пропуснали да спечелят  Ухилен Поздрав на фсички от форума идеята за We Rush For You листчетата беше добра и добре бяха разпространени Одобрение, трябваше и реклама на сайта да направите чрез тях, но нищо другия път  Намигване
ПС. най от пред беше доста добре аз попаднах на грамотни фенове(не само от форума) и обстановката беше супер.
Последна редакция: 24 Юни 2006 от cxt

So High so Far to Fall
halojo
Опасен
Публикации: 227

Профил
Отговори #36: 24 Юни 2006

Е, кебапчетата и мен ме убиха... Хората... Ами имаше ги всякакви, наистина от кол и въже. Към 3, когато пристигнах на стадиона нямаше кой знае колко стряскащи образи. То и аз изглеждах малко странно на външен вид, но поне не пречех на никого  Ангелче Имаше 1 момче пред мен, което ми направи интересно впечатление. Дошло е на концерт на Depeche Mode с тениска на Iron Maiden и си говори за live на Helloween. До тук добре, радвам се поне, че не чувам от някъде отзиви за последния албум на Ивана. Ok, хайде да влизаме! В 'We rush for you" нямаше лъжа. Намерих си перфектното място, седнах и си казах няма мърдане, хората ходеха за бири, до тоалетни - аз никъде! Когато обаче се понапълни и се наложи да стана, усетих как с времето пред мен хората се увеличаваха и на всеки 15 минути се отдалечавах от сцената. Прескачам "Нова Генерация" (по-скоро the clouds, но те си решават). ТЕ излизат... Не знам каква им е била реакцията на "We rush for you" - искрено се надявам да им е допаднала идеята. След това отзад почнаха доста грубо да ме ръчкат разни индивиди да сваляме табелите и аз предадох напред желанието им, нямаше друг начин. Листа, сутиени, шапки, води, гюлета... Не беше яко  Ядосан Колкото до онези, които са се друсали. Аз лично по едно време усетих просто един лек полъх, в който се усещаше миризмата на 'дрога' и не страдах много от това... А и не мога да разбера острите ви реакции по отношение на тревата. Ако някой по някакъв начин след нейната употреба ви е развалил удоволствието, ок... Но иначе просто ей така... Все тая.
До мен имаше някакво странно малко същество, от мъжки пол, което на всяка песен стоеше и ме гледаше с една тъпа усмивка и накрая се ядосах и го питах какво иска и то ми отговори, че ми се чуди как може да знам всичките песни и да им се радвам така...  Побъркан Колкото до грамотните фенове, зад мен имаше един, който на enjoy the silence всеки път надвикваше всичко около себе си " ииииз ДДЕЕЕЕРРР ииИИин Май ААААРММС" Усмивка
Трипа до backstage ми беше забавен, но след него и концерта а и някакви други лични фактори, които ми скапаха настроението не ми беше много до парти и не успях да си прекарам добре.
Но всички тези неща нямат никакво значение, Депеш направиха един прекрасен концерт и ние бяхме там Намигване

I need to drink, more than you seem to think
loosemyself
Странен Любовник
Публикации: 461

Профил
Отговори #37: 24 Юни 2006

единственото,което успя да ме издразни беше след концерта...придвижването беше невъзможно,такситата не качваха никой...накрая обаче ни спряха някакви сърби,които тръгваха към летището или нещо такова,и ни закараха до центъра Усмивка не съм виждала друг път такава веселба като в този автобус Ухилен беше много приятно и те бяха зверски доволни от концерта

[:There's a devil lying by my side:]
bzzt
Новороден
*
Публикации: 1

Профил
Отговори #38: 24 Юни 2006

Цитат
Хмм...аз също не знам всички текстове на песните на групата, не пях на всички песни, но въпреки това наистина много ги харесвам...не знам как според вас трябва да изглежда истинският фен, но като гледам сте му измислили репертоар...не знам колко е правилно това...всеки по различен начин изживява музиката на depeche...kakто и по различен начин показва това...
  Ревностно пазите групата от псевдофенове, но музиката е за всички ... някои ще намират в нея повече, други по-малко - вие не можете да отговаряте за това, камо ли пък да се ядосвате...

Одобрение
няма как да знаете какво става в душата на човека до вас... всеки изживява нещата по различен начин... и мен ме дебнеха дали наистина знам текста на всяка песен защото от началото още пеех с пълно гърло... но на някои от парчетата аз лично предпочетох просто да затворя очи и да слушам.. и сигурно някой негласно ме е укорил... но в крайна сметка за себе си ли сте там или за другите? за да усетите щастието, което носи музиката или за да дебнете този и онзи дали е фен или не.. явно е трябвало освен за билети и капачки от бутилки на входа да има и един проверяващ за това колко знаем текстовете и биографията на групата.. или просто един тест да ни бяха пуснали...
Recoil
Екип
Публикации: 1768

Профил WWW
Отговори #39: 24 Юни 2006

Точно така, един фен трябва да слуша музиката със сърцето си, а не с краката. Също така и не е от значение дали знае, че пеят Sister Of Night или I Feel You, или че знае, че се пише Depeche Mode, а не Depeshe Mode... И т.н. Важното е да си вярва...
loosemyself
Странен Любовник
Публикации: 461

Профил
Отговори #40: 24 Юни 2006

напълно си прав... лошото е,че някои хора измерват останалите по този начин...например някакво момче пред мен обсъждаше,че някой си не познал едно от парчетата и коментара му беше"то затова е пълен стадиона"  Объркан  това е неизбежно,хората се озлобяват за глупости

[:There's a devil lying by my side:]
BlackCelebration
Възбуден
**
Публикации: 139

Профил
Отговори #41: 24 Юни 2006

Вярно че не се бяхме събрали 40 хиляди за масов quiz на тема Депеш Мод я ;>

We have lingered in the chambers of the sea
By sea-girls wreathed with seaweed red and brown
Till human voices wake us, and we drown.
zuu
Смутител
Публикации: 282

Профил
Отговори #42: 24 Юни 2006

Имаше 1 момче пред мен, което ми направи интересно впечатление. Дошло е на концерт на Depeche Mode с тениска на Iron Maiden и си говори за live на Helloween.
Това момече беше зад мен на опашката на входа. Оказа се, че човека си имал извинение - бил си спечелил билета Ухилен

jump out of time
resurrection
Джуниър
**
Публикации: 69

Профил
Отговори #43: 24 Юни 2006

не знам защо се ядосвате за глупости. наистина ако бяха само най-върлите фенове стадиона щеше да е празен.
простотия ще има винаги. но не виждам проблем в това, че са дошли депеш и хора, които си нямат и хабер са отишли, за да ги видят... в крайна сметка една от най-добрите групи в света...

.iMMersE your soUL in LOVE.
johnny
Джуниър
Публикации: 71

Профил
Отговори #44: 24 Юни 2006

забравих да спомена за един нещастен селяк, които след концерта викаше"няма ли да пеете още бе-аз за кво' дадох 50 лв"-съжалявам, че не можах да видя тъпата му уродлива мутра-която трябваше да бъде разбита.
съжалявам, че малко се поизнервих, но като се сетя за този нудист и лекинко се напрягам.

аз също бях пред сцената
Последна редакция: 26 Юни 2006 от johnny

"The tin man says I'm doing fine"
Страници: 1 2 [3] 4 5 6
  Печат  

Прегледай:  

DM.org | Powered by SMF 1.1.2.
© 2004, Simple Machines LLC. All Rights Reserved.