DM.org Лого
DM.org :: Фенове :: Форум
Angel Bright Icon
Форум
Страници: 1 2 3 [4] 5 6
  Печат  
Автор Тема: Sofia,No Good...  (Прочетена 27528 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
dearrose
Висш Любовник
*
Публикации: 1246

Профил WWW
Отговори #45: 24 Юни 2006

Да,съгласна съм,че имаше и неприятни емоции,съпътстващи концерта (мен лично най-много ме изтормози дългото висене пред стадиона в жегата,след като бяха обявили,че ще отворят вратите в 16 ч.,а това се случи чак след 17 ч. Плачещ),но не може всичко да върви по мед и масло,нито тук,нито където и да било другаде по света.А и в крайна сметка неприятното бързо се забравя и остава само споменът от страхотния концерт.В момента,в който DM излязоха на сцената нищо вече нямаше значение-нито блъскащите ме постоянно фенове,нито това,че щях да се задуша в някой моменти,нито дори и периодичното пръскане с вода (гениална идея Побъркан).Единственото,което ме интересуваше е как да запечатам в паметта си всеки един момент от концерта и да не пропускам дори и миг от него.Не мога да се оплача от позицията си,бях доста напред и виждах всичко идеално,а и е грехота човек да се оплаква изобщо от концерт на Depeche Mode. Полицай

Make me think that at the end of the day
Some Great Reward will be coming my way...
Yoana
Гратис Любовник
**
Публикации: 50

Профил WWW
Отговори #46: 24 Юни 2006

Където бях аз всички се държаха много прилично. Хвърленият предмет беше шапка, видях го много добре, нямаше никакви сутиени и гащи. Споредмен няма нищо лошо да ги извикаш на бис с пляскане и викове - няли все пак трябва да покажем, че МНОГО искаме да чуем още?! А кебапчетата са просто храна, ако някой ги свързва с някакъв "вид" хора или култура, това според мен са по-скоро предразсъдъци. Как може една храна да е нещо просташко?
Това, което мен ме подразни малко, беше хората, които повтаряха непрестанно как са ги чакали 20 години, звучеше малко маниерно.

You can't say no to hope,
Can't say no to happiness!
halojo
Опасен
Публикации: 227

Профил
Отговори #47: 24 Юни 2006

Естествено, глупаво е да съдиш някой, че не е наясно с творчеството на дадена група. В крайна сметка, турнетата до една голяма степен се правят и с цел промотиране на музиката и увеличаване на публиката, освен за вече ревностните фенове. Доста хора от любопитство посещават концерт на някоя група и в последствие стават нейни фенове. Съвесем в реда на нещата е на такива събития да присъстват всякакви хора, особено в нашата малка страна. Та проблема не е в това кой до каква степен познава Депеш.... Проблема е в липсата на елементарна култура! Не ме интересува кой колко е пял или кой колко албума е чул преди този концерт. Просто ме дразни факта, че аз съм на концерт на любимата си група и вместо да се отпусна и да се наслаждавам на музиката и на тяхното присъствие, някакви простаци ми развалят настроението. Грубото отношение, глупавите коментари (естествено винаги не на място) и нахалството са нещата, които най-много ме влудяват у хората.

I need to drink, more than you seem to think
halojo
Опасен
Публикации: 227

Профил
Отговори #48: 25 Юни 2006

Имаше 1 момче пред мен, което ми направи интересно впечатление. Дошло е на концерт на Depeche Mode с тениска на Iron Maiden и си говори за live на Helloween.
Това момече беше зад мен на опашката на входа. Оказа се, че човека си имал извинение - бил си спечелил билета Ухилен

А представи си, да беше спечелил среща с групата...

I need to drink, more than you seem to think
personal_Dessy
Ултрас
Публикации: 674

Профил
Отговори #49: 25 Юни 2006

Дори и да е имало някакви негативни впечатления (слава Богу, на мястото, където се намирах, сякаш бяхме "спасени" от лоши крайности), те напълно изчезнаха, за да останат само положителните такива Усмивка

kiira
Странен Любовник
*
Публикации: 407

Профил
Отговори #50: 25 Юни 2006

Аз нямам почти никакви лоши впечатления, но наистина, както спомена dearrose, имаше един тип(аз бях точно зад него), който през 5 мин. пръскаше вода върху всички Идиот Другото, което ми направи впечатление е, че доста хора крещяха "Още!" - малко трудно щяха да ги разберат Намигване
А иначе и аз бях пред сцената и искам да благодаря на Виктор, че ни пускаше с ki6o най-отпред Одобрение
kirilart
Екип
Публикации: 2405

Профил WWW
Отговори #51: 25 Юни 2006

Сред толкова много хора е нормално да има и такива попаднали случайно на стадиона. Все пак това, че са си направили труда да дойдат е похвално, защото е по-добре 10 идиота да дойдат на Депеш и един от тях потенциално да стане човек, отколкото да отидат на концерт на Азис и да станат още по-големи идиоти. Пък и винаги има нужда от статисти. Има такива в киното, спорта, живота...с две думи навсякъде, нормално е да присъстват и по концертите.
Самият концерт обаче бе прекрасен и от страна на групата и от страна на публиката като цяло. Това май е единственото, което има значение, останалото се забравя бързо Намигване
Videlina
Странен Любовник
Публикации: 477

Профил
Отговори #52: 27 Юни 2006

Бях ядосана преди концерта, че имаше хора които незнаеха къде са, "статисти", както ги нарече kirilart, после без да искам чух момиче и момче зад мен да четът надписа на тениската на момчето пред мен:
той:"Какво ли значи това?"
тя:/явно запозната повече с английският/"Плеинг дъ анжел..!? Тва май им е една от известните песни сага!?"
той:/май му светна нещо Побъркан"Ааа...тва май е новият им албум, а?"
И още такива разни разнообразни...
После по време на концерта пак са наход статистите, които пак незнаят къде са...и всички около мен които веднъж не ги чух дори и реплика да извикат. Много странно ми стана, че никой не пя!? Само слушатели..еее аз пък за сметка на това още немога да си оправя гласа и може би провалих на тези около мен концерта с моите песни, но....нали съм на лайв Ухилен
За мен концерта беше нещо невероятно и красиво. Другото го забравям Намигване

Angels of the Universe
metil
Новороден
*
Публикации: 1

Профил
Отговори #53: 27 Юни 2006

Едно не мога да разбера: "Защо истински фенове се впечатляват от такива неща?". Отишал си там заради групата не заради група хорица които не знаят на кой свят бродят. Ако са те впечатлили толкова много някакви хора които са били там заради идеята да са на концерта на ДМ....плаша се...при положение че се наричате "истински" фенове
Videlina
Странен Любовник
Публикации: 477

Профил
Отговори #54: 27 Юни 2006

Едно не мога да разбера: "Защо истински фенове се впечатляват от такива неща?". Отишал си там заради групата не заради група хорица които не знаят на кой свят бродят.
На всеки би му станало наприятно, когато някой надрусан ти скача в краката и се бута и ти говори глупости и не те оставя намира да гледаш и слушаш концерта. Още повече това е темата в която всеки разказва за малко или много негативната страна на концерта. Ако искаш може да прочетеш и други теми, които пък са за обратнотоhttp://www.depeche-mode.org/dmforum/index.php/topic,1598.0.html
...при положение че се наричате "истински" фенове
а това не го разбрах какво точно искаш да кажеш!?

Angels of the Universe
elandebka
Новороден
**
Публикации: 4

Профил
Отговори #55: 27 Юни 2006

здревейте днес се регистрирах в сайта ви и сега като чета направо много се ядосвам как може да има такива неблагодарни хора! За мен това да видя Депеш Мод в държава като нашата е просто велико. Още ме държи от концерта наистина беше страхатно изживяване което не може да се опише трябва да се види! Относно тези селяни които бяха на стадиона просто аз съм възмутена точно до мен имаше едни тъпаци които постоянно викаха "ейй педераси върнете ни парите уууу" и все от този сорт.Е тогава мамка му каква правиш на този концерт щом ти е тъпо и защо трябва да разваляш кефа на истинските фенове с селските ти изпълнения? Направо ме хваща бяс като се сетя а и като прочетох за замерянето на Дейв просто нямям думи

ENJOY THE SILENCE
Infra Red
Странен Любовник
Публикации: 470

Профил WWW
Отговори #56: 27 Юни 2006

Относно тези селяни които бяха на стадиона просто аз съм възмутена точно до мен имаше едни тъпаци които постоянно викаха "ейй педераси върнете ни парите уууу" и все от този сорт.
Явно съм извадил голям късмет,че до мен нямаше подобни изпълнения...аз толкова лесно се паля,че със сигурност щях най-малкото да ги напсувам и аз едно зверски (дори и по този начин да падна на тяхното ниво,те си го заслужават в случая) пък ако бяха отврънали...едва ли щяха да отвърнат всъщност.Но такава простащина...добре ,че не съм я видял.Явно наистина съм извадил късмет.До мен всички си пееха,радваха се,пляскаха си,скачаха си...супер весело беше.По едно време се прегърнах с един пич,който въобще не познавах...абе страхотно беше.Но на тия,дето са го приказвали "Мама им скапана .........................................................................................." Не може селянина да те псува в лицето (понеже псуване срещу Депеш,и то на концерт на Депеш ! аз го приемам като лична обида Бесен ) ,и ти да седиш и да го гледаш и да си викаш "няма да падна на неговото ниво"...еми няма да падна,ама ще го изкарам от стадиона с шутове...Аман от простаци в тая държава...
Последна редакция: 27 Юни 2006 от Mr Writer

There's something that's invisible, there are some things you can't hide...
try detect me when I'm sleeping, in a wave you say Goodbye ...
eloa
Джуниър
*
Публикации: 62

Профил
Отговори #57: 27 Юни 2006

концертът бе6е незабравим и неповторим,но съм съгласна с гингър,4е има6е много селяни,да не говорим,4е не знаеха текстовете,а аз бях много напред и въпреки това съм разо4арована от хората,според мен около нас знаеха само 2 песни personal и enjoy...направо не знам...
аз така или ина4е съм стра6но доволна,особено като ме ка4иха да гледам отгоре,по4ти изпаднах в истерия,но някак зряла все пак  Намигване
мойем да се надяваме,4е наистина толкова им е харесало и да дойдат пак......................................ДАНО.............................................

vi veri UniverSum viciiiiiiii
elandebka
Новороден
**
Публикации: 4

Профил
Отговори #58: 27 Юни 2006

INFRA-RED не би трябвало да се ядосваш и да си разваляш кефа на концерта но наистина много е просташко такова държание!  Доволен

ENJOY THE SILENCE
bong13
Възбуден
Публикации: 160

Профил
Отговори #59: 27 Юни 2006

Здравейте! На всички! От много време разглеждам този сайт и много ме кефи, и най-сетне реших и аз да се регистрирам тук. Пък и имам нужда да споделя с хора, които наистина се вълнуват от Депеш, моите впечатления от концерта. Да, беше страхотно изживяване - най-върховното в живота ми! Вижте, сигурно наистина е гадно като около тебе да не е пълно с истински фенове, пеещи с пълно гърло дума по дума всички песни, обаче аз бях заобиколена от готини хора, които наистина се радваха и изглеждаха щастливи. Пред мен имаше едно момче, което крещеше точно когато и аз крещях и вдигаше ръце точно когато и на мен ми беше най-готино... до мене едно друго момче любезно ми предложи да си отпия бира преди да почне концерта, защото си личеше, че много се вълнувам, а преди това и плаках... срещнах се и с едни стари приятели, с които иначе си бяхме изгубили (и те са запалени по Депеш много, даже да си призная, те заразиха и мене)... така че... аз съм много щастлива, че най-сетне този толкова дълго чакан ден най-сетне дойде и така... естествено, това да хвърлиш по Дейв каквото и да е е просташка постъпка, както и е тъпо да се надрусаш или напиеш преди концерта... важното е, че на нас - всички писали до тук - ни е било велико, нали?
П.С. Защо да съм "безполезен"? Не съм наясно с този статус... Объркан

The more I look   The more I see   The more I feel
Страници: 1 2 3 [4] 5 6
  Печат  

Прегледай:  

DM.org | Powered by SMF 1.1.2.
© 2004, Simple Machines LLC. All Rights Reserved.