DM.org Лого
DM.org :: Фенове :: Форум
Angel Bright Icon
Форум
Страници: 1 ... 4 5 [6]
  Печат  
Автор Тема: Sofia,No Good...  (Прочетена 27359 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Titi
Господар
*
Публикации: 166

Профил
Отговори #75: 16 Юли 2006

.... Не ми дреме много за девойката дошла с майка си на концерта ,седящи точно до мен ... И какво .. все пак очаквах да видя БОЖЕСТВЕНИТЕ и само това ме крепеше .... девойката ме ръгаше непрекъснато в дясното ребро  Плачещ.... ама всеки се бореше за добра позиция. Само не можах да схвана как може толкова време (от 17 до 20 ч.) да се бори с мен на първата линия и когато излязоха НГ двечките се потулиха някъде  Идиот.... Е не че не се намериха други девойки с които да се борим за 1-ва линия ... ама какво .... на стадион бяхме ... не на опера в ложата  Усмивка....
Кой какъв е бил около мен не знам ...По вероятното е аз да съм пречила на някой, скачайки, крещейки и не знам още какво  Пощурял... Съжалявам ако на някой не му е допаднало това ... Тъжен
За пеенето .... аз също не пях на всички песни ... и не защото не ги знам .... Просто бях изпаднала в транс Пощурял, екстаз  Пощурял Пощурялили май не мога да кажа точната дума ..... Стоях вперила поглед в сцената и душата ми се пълнеше .... станах разногледа  Очиврът защото не знаех Мартин или Дейв да гледам .... поради тази причина пропуснах доста неща от видеостените (но смятам да се поправя в Истанбул) ... А при изпълнението на Мартин  Пощурял единственото което ми оставаше е да ме облее поредната доза екстаз .... исках да запея с него .... но предпочетох наистина да чувам НЕГО, отколкото моето продрано гърло ..... И мисля, че това с пеенето е въпрос на личен избор ...... Аз лично се наслаждавам на НЕПОВТОРИМИТЕ като ги слушам ( и в повечето случаи си пея на ум) .... Наистина смятам че е въпрос на гледна точка .... И с това обаче не смятам че не съм техен фен ...... Преценете ВИЕ .... На 23.01.06 бях в 4.30ч. сутринта пред НДК ... не ми дремеше нито от студа ... от нищо .... знаех че няма да почнат да продават билетите в 9.00ч. ..... Ако имаше кой да ми угоди на акъла щях още от вечерта да отида ..... На 21.06.06 бях още в 15.30ч. на стадиона ( въпреки че бях сигурна, че преди 17х няма да ни пуснат) .....ако можех щях да отида и по-рано , но все пак това беше най-ранния час в който можех да избягам от работа .... Висенето пред стадиона беше за мен приятно  Усмивка..... Веднага познах хората от форума  Намигване ( по фланелките) и застанахме до ВАС с бодигарда ми (казвам така за него , щото той милия трябваше да се грижи за мен на концерта … я да не припадна от екстаз.. я да не скачам по другите … не му е било лесно сигурно... ) Sorry, признавам си че подслушвах вашите разговори .... но това беше единствено с цел да разбера що за птички сте ...... Благодаря на този от вас който ми даде 2 бр. We Rush  Одобрение… Но имаше хора на които не си заслужаваше да ги давате ( вярно няма как да се прецени това) ... въпросните ги използваха само да поседнат на тях , за да не си изцапат дрешките ако случайно поседнат на зелената трева .... а едната ( сорри за израза) тъпанарка го използваше за да чопли семките върхъ него  Идиот .... ПРОСТОТИЯТА НЯМА ГРАНИЦИ!!!
..... И въпреки всичко .... не ми дреме за тези негативи.... най-вероятно  е имало и други ...поне според това което чета тук във форума .... аз просто не съм ги забелязала .... защото отидох на този концерт да отдам душата си , да изпитам онова невероятно чувство за което нямам точни думи .....и да се насладя този път не на ТИШИНАТА, а на БОЖЕСТВЕНИТЕ!!! ... и го направих  Пощурял

Спрете Земята..... искам да сляза !!! ...... но ще се върна , само да изживея още един концерт на Depeche :-)
Spellbound
Опасен
Публикации: 233

Профил WWW
Отговори #76: 20 Август 2006

Много се чудя дали да пиша по тая тема... Честно казано- който се е пробвал да пробие напред- хубаво, няма нищо лошо. При мен се пробваха веднъж, 2-ри път, на 3 се отказа. Не се сърдя. Всеки е длъжен да опита. Аз влязох някъде кум 5 и 30.Не очаквах да има толкова мн хора. Билета ми беше терен и почнах да се промъквам между островчетете хора, защото се уплашихме с братовчедка ми, че ще сме зад средния екран. Така се добрахме да 3 редица пред 1 пръстен от страната на ВИП сектора. До нас имаше някакви, които постоянно, ама постоянно мрънкаха от колоко часа са тук и така нататък, а проблема беше, че около тях имаше много място, а те бяха зеали всичсо, като бяха седнали, разплули с багажи, раници, един човек си поспиваше. Почна НГ, а те още стояха и спяха.... Беше мн гадно. И накрая стоях като дърва и когато едно момиче вече към края искаше да мръзне напред, за да ги види поне веднъж- беше една 12 годишна фенка, те не и дадоха и ми стана мн криво за нея. Според мен трябва да има и нещо като толерантнос зо по-ниските, защото аз сам 185, ама тея дето бяха зад мен момиченца ги пуснах. честно казано тогава не бях запознат с този форум. Не взех плакат, защото вобще не знаех какво е. Мн ме е яд. Мн съжелявам. А до мен имаше един пич, който беше мн готин- с черно и яка прическа. Тая групичка ни спасиха от простотията. А на излизане едни щяха да ме бият, защото съм се бутал пр положение, че зад мен имаше още 10 000 души, които ме бутаха. Та добрече бияча го укротиха, иначе щях да съм с патерици... А за самия концерт нямам думи... Пощурял
RizaaR
Странен Любовник
*
Публикации: 417

Профил WWW
Отговори #77: 20 Август 2006

Бях забравил някои неприятни неща около концерта,защото винаги съм смятал( а пък и при мен така се получава) ,че само хубавите неща си заслужава да се помнят.
Все пак на влизане в това  малко архитектурно чудо-стадиона на Локомотиф Сф-си мислех:Абе дявол да го вземе,не можаха ли нещо друго да ангажират организаторите,все пак не всеки ден идва група като Депеш в България! Шок
Най-неприятният за мен момент ,беше когато излязоха Н.Генерация.Аз бях отдясно на пътеката и отпред,а точно зад мен един сравнително нормално изглеждащ на външен вид индивид се опитваше да ги надвика(доста успешно при това), и да обяви на всеослущание какви тъпаци са те, и как за нищо не ставали...ОК ,аз също не съм им фен,общо взето и 'подгряването' им не беше на ниво,ама защо трябва да удряш контра и на всички около теб??Напротив аз им плясках и се опитвах да ги окуража да 'счупят гипса'-в крайна сметка им е било ясно за кого са се събрали тези 30-40 хиляди,и това едва ли действа много мотивиращо;)А пък барабаниста им наистина ме изкефи-ГОЛЯМА чупка в действие Ухилен!
Това за хвърлените предмети по Дейв съвсем го бях забравил Шок Аз видях два-единия със сигурност бе дреха,та си помислих че някоя девойка не е издържала на изкушението да се раздели със сутиена си Ухилен Но Дейв въобще не реагира-явно е свикнал Зъл
Иначе, докато Депеш бяха на сцената аз така се бях 'вкарал във филма',че доста неща съм пропуснал да забележа около себе си-после хора от  моята групичка ми каза ,че едно девойче точно пред мен е припаднало и са го изнесли,пък аз-никва реакция Млъкнал Шок
На излизане беше веселба-изведнъж една вдъхновена маса от хора остана на тъмно и без ясна идея как да се измъкне от това място Шок
Та се започна едно брауново движение,с известно завихряне по краищата,прескачане на огради и т.н. ,а върха беше когато стъпах в една огромна,пихтиеста купчина с неустановен произход,но от която получих обилна доза 'леееко' зловонен полъх Шок

...Но като оставим тези БГ детайли настрани-концерта си беше страхотно изживяване,особено за тези ,които носят музиката им в сърцата си Пощурял Усмивка

o                
 Y  +Devil inside, seeking for light+
yty
Гратис Любовник
**
Публикации: 49

Профил
Отговори #78: 20 Август 2006

... ,а върха беше когато стъпах в една огромна,пихтиеста купчина с неустановен произход,но от която получих обилна доза 'леееко' зловонен полъх Шок
хаха, и на нас ни се случи нещо доста смешно на излизане...мъкнем се ние като учениците от Стената към месолачка, и по едно време гледаме че някакви хора се измъкват настрани от общия поток и влизат в едно малко горче Объркан естестено в "бързината" се решава, че това са нек'ви много прозорливи фенове, намерили път към свелината в края на тунела...и тръгваме след тях...влизане в горичката и следваме неотлъчно индианската нишка докато стигнахме до....няколко моми, със смъкнати гащи да се облекчават лекинко така, без изобщо да се притесняват че ги гледаме неразбиращо Шок хахахаха, най-смешното беше че помъкнахме неволно още доста народ след себе си...много зрелищно стана това пишкане ви казвам Ухилен Ухилен Ухилен
alkariel
Кукла
**
Публикации: 30

Профил
Отговори #79: 21 Август 2006

Айде и аз сега ще се оплача от селянията...с приятелката ми бяхме почти най-отпред. Когато Depeche излязоха на сцената, ние естествено вдигнахме листата WE Rush , само че тайнствена "могъща ръка" започна да удря по тях, в резултат на което моето Rush-че се скъса. И аз бях нетърпелива да ГИ видя, обаче исках и те да успеят да видят плакатите. Както и да е, в цялата еуфория тогава това не ми направи никакво впечатление, щом ГИ видях, просто замръзнах.
Гадното беше, че с течение на концерта една явно напушена (меко казано!) фенка почна да се държи като разярен бик и да помита всичко около себе си. А на приятелката ми 3-4 дни преди концерта й бяха свалили гипса от коляното, който го носи повече от 2 месеца и да не казвам през какво сме минали, докато убедим техните да отиде на концерта. А тва същество не знам колко пъти я настъпа, и 3ма човека й направихме няколко пъти забележка, казах й как стоят нещата, а на тая хич не й пукаше...нямам думи Бесен
Дори няколко сръгвания не помогнаха Бияч
В крайна сметка минахме малко по-назад и нямаше фатални последици...Но двучасовото обикаляне след това в търсене на такси беше черешката върху тортата. Добре че се намериха едни хора, които ни закараха до такси...а такова имаше чак в Люлин. Надявам се за следващите концерти пропуските в осигуряването на транспорт да се запълнят.
Е, гадните преживявания останаха в миналото...но  невероятното нещо ( просто не мога да намеря правилните думи, за да опиша концерта), от което станахме част, още си е с нас.
p.s. иначе 98% от хората около нас бяха велики, крещяха, ръкопляскаха и пееха Пощурял Ухилен Пощурял...даже по едно време ми стана неудобно, че не знам някои части от песните , но по добре късно, отколкото никога, нали? за следващия концерт вече съм си научила урока  Доволен
Spellbound
Опасен
Публикации: 233

Профил WWW
Отговори #80: 26 Август 2006

... ,а върха беше когато стъпах в една огромна,пихтиеста купчина с неустановен произход,но от която получих обилна доза 'леееко' зловонен полъх Шок
хаха, и на нас ни се случи нещо доста смешно на излизане...мъкнем се ние като учениците от Стената към месолачка, и по едно време гледаме че някакви хора се измъкват настрани от общия поток и влизат в едно малко горче Объркан естестено в "бързината" се решава, че това са нек'ви много прозорливи фенове, намерили път към свелината в края на тунела...и тръгваме след тях...влизане в горичката и следваме неотлъчно индианската нишка докато стигнахме до....няколко моми, със смъкнати гащи да се облекчават лекинко така, без изобщо да се притесняват че ги гледаме неразбиращо Шок хахахаха, най-смешното беше че помъкнахме неволно още доста народ след себе си...много зрелищно стана това пишкане ви казвам Ухилен Ухилен Ухилен
[/Абе и аз ги помислих за някакви фенове на Локо, де то познават стадиона като 5-те си пръста и знаят някакъв "таен" изход  Очиврът Шок и наистина бях пред голяма дилема, но добрече не рискувах.. Но като подминахме тоалетните и видях една картинка- имаше една дървена оградка, която беше прсто помляна от хората и те излизаха през някакъв процеп в решетката, та и аз минах от там, но придвижването стана що-годе бързо... То нали се бутах, та затова.... А някой случайно да има инфо как са ги изкарали тях от стадиона, защото четох някъде, че били придружени от полицейски ескорт, което не е очудващо, но ми е ентересно някой видял ли е колите... Плезене
Страници: 1 ... 4 5 [6]
  Печат  

Прегледай:  

DM.org | Powered by SMF 1.1.2.
© 2004, Simple Machines LLC. All Rights Reserved.