DM.org Лого
DM.org :: Фенове :: Форум
Angel Bright Icon
Форум
Страници: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 9
  Печат  
Автор Тема: SОFIA, SО Good  (Прочетена 41170 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
DmDm
Новороден
Публикации: 5

Профил
Отговори #60: 23 Юни 2006

И още нещо- БЛАГОДАРЯ на всички, които публикуват снимки и линкове!!!!!!!!Цена нямате просто!Толкоз! Пощурял
ballbreaker
Екип
Публикации: 228

Профил
Отговори #61: 23 Юни 2006

Незнам... беше много силно изживяване! И бях толкова близо Усмивка
Беше адска жега...потни тела...блъсканица... на моменти - истерия...а и Дейв и Мартин, като се надъхаха ситуацията още повече се нажежи...

Мисля, че останаха приятно изненадани от публиката...освен може би, когато някой каун от тълпата изплющя Дейв по гърба с някаква тениска или...каквото и да е било... беше тъпо!!!

А онова момиче, което Дейв хвана за ръка, по време на Behind The Wheel.. Усмивка

БРАВО НА ПУБЛИКАТА /като цяло/ ! Със сигурност е имало и такива "фенове", които са си умряли от скука. Забелязах няколко човека, от другата страна на пътеката, които почти през цялото време се подпираха на огражденията, леко се подсмихваха и ритмично поклащаха глава / голямо дивеене Усмивка /... сигурно са били уморени...

Който е смятал, че концерта в София ще е слаб и няма да е кой знае какво...моите уважения, но дълбоко се е излъгал... БЕШЕ ЛУДНИЦА Усмивка !!
Последна редакция: 23 Юни 2006 от ballbreaker
kovadian
Кукла
*
Публикации: 22

Профил
Отговори #62: 23 Юни 2006

И на мене е първи концерт /както и първо мнение щото съм от няколко дни потребител в сайта/.
Относно концерта:пер-фек-тен.Било то организация, звучене,визия.
Искам да обърна внимание на други 2 неща,за които не намерих коментари:

1.Никой не споменава за времето-беше перфектно за такава изява.Никакво слънце,никакъв дъжд / и да имаше щеше да ми дойде добре/.
2.Репортажът в новините на БТВ-ужасен.Вместо да дадат чест от концерта и перфектната публиката, показаха ужасната гледка с боклуците след концерта. И беше в супер негативна светлина.Много ми стана гадно ама се напънаха да им простя щото "... те не са виновни..." в желанието да правят оригинални репортажи.
Аплодисменти за репортажа в Новините на Нова-обективен и позитивен.

Kaiser Cose is coming !!!
fallen star
Опасен
**
Публикации: 213

Профил WWW
Отговори #63: 23 Юни 2006

Журналистите,които отразяваха събитието бяха много различни,имаше такива,които бяха готови на всичко за да се доберат до някоя по-хубава снимка,включително и да се качат на стълбичкте пред загражденията,въпреки изричната забрана на охраната и без да се интересуват,че ще застанат пред хората,които са чакали от обяд за да бъдат по-напред.Но имаше и фенове между тях,едно момче след като го помолихме отиде и снима листа със сетлиста,за да ни го покаже,а после докато снимаше танцуваше и викаше заедно с нас!Аз лично не видях камери на БНТ?

And all the other voices sing
Change your mind
You're always wrong...
Alt
Джуниър
Публикации: 80

Профил
Отговори #64: 23 Юни 2006

аз лично не бих имал нищо против някой от фотографите да се качи на загражденията пред мен... стига да направи една висококачествена снимка на цялата ппублика, обхващаща колкото се може по голяма част от стадиона....
имам предвид нещо такова... но с по високо качество.

ecmjazz
Кукла
Публикации: 37

Профил WWW
Отговори #65: 23 Юни 2006

Е тук ще да е първия ми пост:) Това беше първия ми концерт на Депеш на живо.. Но ще го помня дълго.. Невероятно изживяване! На няколко пъти се просълзих и вчера като си спомнях пак на няколко пъти.. Издъних се да крещя и пея и странно след това гласа ми не беше паднал много - тренинг:)

Моля, ако някой има снимка от стадиона по време на Shake the disease, да я сподели, с каквото и качество да е! Благодаря предварително!

Поздрави на всички верни фенове!
Alt
Джуниър
Публикации: 80

Профил
Отговори #66: 23 Юни 2006

не дава съвсем точна представа за невероятната гледка, но все е нещо...

ecmjazz
Кукла
Публикации: 37

Профил WWW
Отговори #67: 23 Юни 2006

Благодаря!
z_z_z_z
Гратис Любовник
Публикации: 57

Профил
Отговори #68: 23 Юни 2006

най-после се добрах до компа си,че и аз да споделя как ми беше.Ми как да е било,беше ВЪРХАААААААА беше SOOOO GOOD,първия ми концерт с тенденция да е и последния щото едва ли пак ще ми се отдаде да отида на ДМ и за тва им се изкефих максимално,ся тъкмо съм си напраил play листа на winamp-а да пуска песните по реда от концерта и да ви кажа звученето (да не говоря за обстановката,тука сме по-малко от 40 000) хич не са същите Тъжен ,там всичко беше върха публиката беше супер,на няколко пъти се натдигнах на оградата (стоях точно пред сцената Усмивка ) да видя назад ко има и кат видях как сичко живо дивее особенно на "Never Let Me Down Again",мед ми капна от сърцето Усмивка за малко да се  Плачещ супер беше.Нямам какво повече да кажа,вече времето за мен се дели на "преди и след концерта" Усмивка тва е

dorisdm
Новороден
**
Публикации: 4

Профил
Отговори #69: 23 Юни 2006

Чета всеки ред , който сте изписали в форума ронейки сълзи, настръхнала и изживяваща наново неописуемото чувство завладяло цялото ми съзнание. ПОКЛОН
Еми
Новороден
Публикации: 8

Профил
Отговори #70: 23 Юни 2006

малко снимки от концерта. Само тези не са ми размазани.  Очиврът Имам и едно клипче и ако някой ми каже как да го кача в интернет ще го видите. Усмивка

Последна редакция: 23 Юни 2006 от Емилия
tan
Гратис Любовник
**
Публикации: 50

Профил
Отговори #71: 23 Юни 2006

Здравейте!С интерес прочетох написаното до тук и с малко тъга по отминалото време.Няма да забравя момента в който зърнах Дейв,блазе ви на тези,които сте били отпред,сега малко съжалявам че не си купих билет от 50 за да съм по близо до ДМ,но на фона на публиката зад мен..определено мога да кажа: да видях ги! Беше страхотно!Искам още Депеш в Бг Плачещ
BlackCelebration
Възбуден
**
Публикации: 139

Профил
Отговори #72: 23 Юни 2006

GOOD EVENING SOFIA!

Няма такъв концерт... ама това всички го знаете, защото всички бяхме част от магията, от лудоста... от концерта... Когато се издигнах за малко нагоре и се обърнах назад.. тогава бях най-щастлив...след това настрани..след това напред... Дейв..с микрофона напред...и след това и мен си видях на монитора..и ми се зави свят. Recoil е прав, всичко би било тривиално или припокриващо се поне..

От камерата на нашата групичка скоро ще има снимки. А и аудио стрийминг от една джаджа също.

We rushed for them...ahem ]:>

We have lingered in the chambers of the sea
By sea-girls wreathed with seaweed red and brown
Till human voices wake us, and we drown.
loosemyself
Странен Любовник
Публикации: 461

Профил
Отговори #73: 24 Юни 2006

всички сте прави,че беше незабравимо/прекрасно! никога преди не съм усещала подобна емоция по време на концерт и определено се изненадах от сълзите по лицето си...малко ме притесних в началото(говоря за Shake the disease)...но всички около мен плачеха с усмивки на лицата и макар,че бях през повечето време сама,за пръв път в живота си не се чувствах самотна...бях със всички тези хора,които не познавам...но в един момент се оказа,че ги познавам,те са като мен Усмивка След концерта се намерих с разни приятели и не исках да си тръгна от стадиона...никога няма да забравя тази нощ,най-красивата в живота ми Усмивка Очиврът Усмивка

[:There's a devil lying by my side:]
dearrose
Висш Любовник
*
Публикации: 1246

Профил WWW
Отговори #74: 24 Юни 2006

никога няма да забравя тази нощ,най-красивата в живота ми Усмивка Очиврът Усмивка

И за мен беше така! Най-красивите ми нощи са свързани с концертите на DM-а тази в София беше наистина Най-най-най! Очиврът
Била съм на 3 DM концерта до сега,но никога не съм била толкова близо до Божествата,никога Дейв не се е надвесвал над мен,никога не съм виждала усмихнатия Мартин на сантиметри,никога не съм усещала магията Depeche Mode толкова силно,никога не съм била с толкова много любими хора на единственото място,където бих искала да бъда тази вечер! Много се радвам,че бях точно с вас през най-прекрасната вечер в живота ми! Thank You For Showing Me Home!
Мисля си,че след като усетиха цялата тази любов,която им показахме(а те несъмнено я усетиха),DM със сигурност ще ни посетят отново! Одобрение
Ако всички хора можеха да изпитат това,което изпитахме ние по време на този концерт,има надежда за Света Одобрение

Make me think that at the end of the day
Some Great Reward will be coming my way...
Страници: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 9
  Печат  

Прегледай:  

DM.org | Powered by SMF 1.1.2.
© 2004, Simple Machines LLC. All Rights Reserved.