DM.org Лого
DM.org :: Фенове :: Форум
Angel Bright Icon
Форум
Страници: 1 ... 4 5 [6] 7 8 9
  Печат  
Автор Тема: SОFIA, SО Good  (Прочетена 41183 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
tavan
Някой
*
Публикации: 10

Профил
Отговори #75: 24 Юни 2006

Как ми се иска Дейв, Мартин или Анди да прочетат написаното в този форум. Да усетят възхищението ни, вълнението ни, настръхването ни, благодарността ни, ....
Велики стееееееееееееееееееееееееееее !

kirilart
Екип
Публикации: 2405

Профил WWW
Отговори #76: 25 Юни 2006

Малко със закъснение, но все пак с коментар...сондирах мнение с над 50 души до момента, относно точните думи на Дейв и стигнахме до следния вариант: The Best Crowd (show) ever...on this tour. Anyway...welcome mister Peter Gordino. Дейв винаги е бил пестелив откъм похвали, така че такова признание е невероятно като факт.Шоуто беше чудесно и душата ми ликува - оказах се прав с позицията си, че българската публика е невероятно силна и групата ще е доволна. Другото интересно е ефекта на табелите, Благовеста спомена, че на летището Анди е казал нещо за Rush, но не е разбрала какво точно. Благодарение на адаша ми Кирил101 в Букурещ разполагахме с 10 табелки We Rush For You. Явно впечатлението е било силно, защото последната минута след финала на Never Let Me Down Again групата напускаше сцената на фона на нашата табелка разположена върху всичките осем екрана...невероятно беше!
Нещо последно, смущението на тълпата в началото, което всички забелязахме според мен е продиктувано от факта, че Дейв даде инициативата за пеенето изцяло на публиката...без да маркира с пеене, кога какво да пеят, дори Мартин се въздържа от функцията си на беквокал...разбира се само след две песни всичко беше фантастично! Още един паралел с Букурещ, където повече от 50 000 души маркираха, а Дейв и Мартин пееха...разлика в класите! Намигване
Горд съм, че съм българин!
Чакаме Депеш Мод отново...дано Дейв не ни е излъгал в края на концерта: See You Next Time!
personal_Dessy
Ултрас
Публикации: 674

Профил
Отговори #77: 25 Юни 2006

Напълно съм съгласна с kirilart и това ме кара да се радвам невероятно много, защото толкова силно желаех да им покажем, колко много ги обичаме Усмивка
Моите лични "сондажи" също показаха, че хората, присъствали на този и на други концерти на Depeche Mode, казаха, че това е най-хубавият концерт, на който са били.
Много се редвам  Ангелче Ангелче Ангелче

halojo
Опасен
Публикации: 227

Профил
Отговори #78: 25 Юни 2006

Време е и аз да споделя положителните си емоции от това прекрасно събитие. Концертът беше изключителен, невероятен, прекрасен, вълшебен, космически, на границата между реалността и лудостта... Май всички го знаем това, но най-хубавото за мен беше и е това, че след него се чувствам пречистена. Изживях един своеобразен катарзис... Вече ми е доста по-леко и ме тревожат много по-малко неща, дори това че е минал твърде бързо не ме интересува, въпреки че и аз си го спомням на лента и не мога да си го възпроизведа целия в главата. Просто тогава все едно времето спря...

I need to drink, more than you seem to think
маргото
Странен Любовник
*
Публикации: 408

Профил
Отговори #79: 25 Юни 2006

относно точните думи на Дейв и стигнахме до следния вариант: The Best Crowd (show) ever...on this tour. Anyway...welcome mister Peter Gordino.

http://heth.ludost.net/tmp/dm_live.in.sofia/

Ако прослушаш внимателно MOV01938, това е точно моментът (в средата на записа) в който Дейв казва "We found (it's/this is) amazing crowd ever......on this tour. Anyway...Mr. Peter Gordino.. " според мен.

Благодарности на halojo!
Последна редакция: 25 Юни 2006 от margoto

It’s definitely possible; we probably wouldn't do it, though. M.L.Gore
Heth
Новороден
*
Публикации: 1

Профил
Отговори #80: 25 Юни 2006

@margoto
испревари ме за малко.

http://heth.ludost.net/tmp/dm_live.in.sofia/
клиповете не са лоши, носят част от настроението на концерта, ако някой ги е пропуснал. беше хубав концерт. добър звук, голямо шоу, уникална музика.

приятен ден:)
kiril101
Екип
Публикации: 666

Профил WWW
Отговори #81: 25 Юни 2006

С малко закъснение, тъй като 13 от нас веднага последваха групата в Румъния бих искал съвсем накратко да кажа, че това което изпитах по време на шоуто тук не може да се сравни с нищо до сега в моя живот. Чаках 20 години, през които видях няколко пъти Депеш но нито за миг не мога да сравня всички усещания, чуства и впечатления с тези в ОНАЗИ нощ.Думите просто са наистина ненужни...

Последна редакция: 25 Юни 2006 от kiril101

Good Evening, Sofiaaa!
S.P.
Агент
*
Публикации: 84

Профил
Отговори #82: 25 Юни 2006

няма да казвам, колко ми е тьпо и защо не можах да бьда на концерта, но сега в четвьртьк сме с цяла  бг-банда в Арас, Франция, и си мислех, че би било готино да им напомним малко за преживяното в София, затова  може ли някои да ми прати JPG-a на WE RUSH FOR YOU, за да може да го изпринтим и да направим сьщото като в София, току виж станало няква световна традиция....

stanimir00@yahoo.com

higher love
маргото
Странен Любовник
*
Публикации: 408

Профил
Отговори #83: 25 Юни 2006

Може да го вземеш оттук:

http://www.depeche-mode.org/dmforum/index.php/topic,1520.0.html

Разпечатайте по възможност на А3 формат.
Успех!

It’s definitely possible; we probably wouldn't do it, though. M.L.Gore
photographic
Новороден
*
Публикации: 1

Профил WWW
Отговори #84: 25 Юни 2006

концертът беше наистина неповторим, а публиката-ненадмината. това беше първия голям концерт,на които съм ходила и въпреки че не бях много напред чувството беше неописуемо.еуфорията се усещаше във въздуха, а DM пяха с цялото си сърце. абе няма какво друго да се каже освен,че  DM са ВЕЛИКИ!

I feel loved!!!
Infra Red
Странен Любовник
Публикации: 470

Профил WWW
Отговори #85: 26 Юни 2006

Аз много се зарадвах на изпълнението на "It doesn't matter two" Включването на Питър на баса беше страхотно.Тази версия ми харесва много повече от предишната,на Exciter Tour,където Гордино свири клавирни на тази песен.Не знам дали повече бих се зарадвал на Judas,може би,но тази версия на "It doesn't matter two" не в бях чувал досега и след като снощи си я свалих,днес не спирам да я слушам Усмивка

There's something that's invisible, there are some things you can't hide...
try detect me when I'm sleeping, in a wave you say Goodbye ...
fallen star
Опасен
**
Публикации: 213

Профил WWW
Отговори #86: 26 Юни 2006

Днес целенасочено сондирах мнения между моите колеги,които са били на концерта,без не само да са фенове,но най-вероятно не са чували повече от 1-2 песни преди това(а имаха билети по една или друга причина),всички без изключение споделиха,че концертът е бил великолепен и са прекарали страхотно.Сега ще гледам да пораздам малко дискове. Намигване

And all the other voices sing
Change your mind
You're always wrong...
Ogi101
Опасен
*
Публикации: 206

Профил
Отговори #87: 28 Юни 2006

Чета всичките тези коментари и ми е трудно да сдъджа емоциите, които напират в мен. Страхотни сте,... страхотни сме,... тълпата беше невероятна и мисля, че и Депеш го усетиха, затова Дейв се раздаваше до последно.
Не съм толкова поетична натура като FAIRY, пък и до голяма степен мисля, че няма думи, които да могат да опишат това, което сме усетили или което продължаваме да усещаме след толкова дългоочакваните 105мин ДМ на сцената в София. Дано думуте на Дейв са били пророчество и see you next time стане реалност!
Не знам дали някой от вас в еуфорията си е обърнал внимание, но even the stars looked brighter that night и никакви несериозни коментари (аз имах такива, че концертът бил добър, но... в публиката имало доста "странни" личности, за да не изоплзвам думи, с които да рискувам изключването си от форума) не могат да помрачат чудесното усещане, защото it desn't matter! Това което има значение е, че дойдоха, че усетиха атмосферата, че ги зарадвахме, а на своя страна и те нас зарадваха с неверовтния концерт, които направиха с наша чест. Това е спомен, който всеки един от нас ще държи близо до сърцето си до сетния дъх и това го дължим изцяло на тях - единствените Depeche Mode!

Nothing's impossible...It's ONLY a question of time...
Ogi101
Опасен
*

Профил
Отговори #88: 28 Юни 2006

Понеже никой не ми съдейства с инструкции къде да сложа снимки от концерта, позволявам си да го направя по моя начин. Ако това ядоса модерасторите, моля да отнесете по-снисходително към мен и да ме насочите в правилната посока,за да знам за напред.
Благодаря предварително!

Прикаченият файл е изтрит при прочистване.

* DM concert 181-1.jpg (17.83 KB, 400x300 - видяно 451 пъти.)

Ogi101
Опасен
*

Профил
Отговори #89: 28 Юни 2006

Моят скромен принос....
и ако някой смее да твърди, че не са щастливи....

Прикаченият файл е изтрит при прочистване.

* DM concert 180-1.jpg (15.92 KB, 400x300 - видяно 433 пъти.)

Страници: 1 ... 4 5 [6] 7 8 9
  Печат  

Прегледай:  

DM.org | Powered by SMF 1.1.2.
© 2004, Simple Machines LLC. All Rights Reserved.