DM.org Лого
DM.org :: Фенове :: Форум
Angel Bright Icon
Форум
Страници: 1 ... 7 8 [9]
  Печат  
Автор Тема: SОFIA, SО Good  (Прочетена 42379 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
playing_angel
Смутител
Публикации: 273

Профил
Отговори #120: 21 Август 2006

Мисля, че Depeche Mode наистина оцениха българската публика.Феновете тук знаят, че те не винаги се раздават толкова много, както го направиха на 21 юни на стадион "Локомотив".Единствена заслуга за това имат тези, които пяха, реваха и преживяха емоционално всичко това с тях.
След концерта си Дейв, Мартин и Флеч останаха още 2 дни от общо 4 и си тръгнаха само няколко часа преди концерта им в Букурещ.Никъде другаде не са се застояли толкова май:)) Казали са на гида и на онези, които са се грижели за престоя им тук, че българската публика е била най-екзаутираната, емоционална и топла от цалото им "Touring The Angel" и че не са предполагали, че в България сме толкова топли.Обещаха да дойдат пак, за да пеят отново за "the most amazing crowd ever"...Чакаме ги! А дотогава остава споменът за най-красивото нещо в живота ми, причинено от най-великата група, творила някога:)))

'Heaven ain't far from where we are '
ultrapmp
Странен Любовник
**
Публикации: 450

Профил
Отговори #121: 21 Август 2006

playing_angelфакт е че се застояха при нас и това може само да ни радва ,а относно това дали са довлни от публиката или от други фактори,не се наемам да коментирам.Надявам се и двата фактора да са оказали влияние върху тях,макар да се съмнявам да са се изненадали от чистотата и красотите на София.Основната причина според мен сме всички ние-Българските фенове на DM
precious
Новороден
Публикации: 5

Профил
Отговори #122: 21 Август 2006

Усмивка Усмивка :)the most amazing night in my life... Усмивка Усмивка Усмивка
Последна редакция: 21 Август 2006 от precious

enjoy the silence......
playing_angel
Смутител

Профил
Отговори #123: 21 Август 2006

Всичко се дължи на нас:)) Това, че имаше хора, които да направят мизерии се очакваше, като имаме впредвид мащаба на концерта.Но мисля и се надявам, че Мартин, Дейв и Флеч ще се сетят за това как пяхме с тях, за посланието ни "we rush for you" и усмивките на всички нас, които бяхме онази вечер там. Поздрав с Shake The Disease, за да си спомним отново какво се случи тогава...
Последна редакция: 22 Август 2006 от playing_angel

precious
Новороден
Публикации: 5

Профил
Отговори #124: 21 Август 2006

мисля, че през онази паметна нощ, нещо се случи със всички нас ......станахме едно цяло,може би малко по- добри, и най- важното - повярвахме, че мечтите се сбъдват.....а на финала- какво "поле от царевица".....playing_angel ще ме разбере Усмивка)))
Последна редакция: 21 Август 2006 от precious

enjoy the silence......
playing_angel
Смутител

Профил
Отговори #125: 30 Септември 2006

Днес shining_halo ми сподели нещо, от което останах много приятно изненадана.И понеже съм като Тома неверни веднага побързах да проверя и се разрових из датите на концертите.Незнам дали тук някой знае това, обаче се оказва, че концертът в София е бил 101-вия от Touring The Angel!!!Това е една доста приятно съвпадение!!!  Пощурял  Ухилен

kirilart
Екип
Публикации: 2405

Профил WWW
Отговори #126: 03 Октомври 2006

Всъщност реших да проверя това твърдение, защото и аз преди време броих под кой номер е концерта в София и това след проверката ми днес отново се оказа 102!
Сигурно е грешка по невнимание, а може и да се търси сензация, но фактите са си факти!
hope
Агент
*
Публикации: 83

Профил
Отговори #127: 04 Октомври 2006

[
Well, there might be some changes regarding the crowd, at least; Mexico
City is sure great, but Sofia can kick some asses any time. And our
beloved guys seem to agree; Dave, right after STD and before
Photographic, simply screams "BY FAR the most amazing crowd evår!!!"
(followed by "or at least for this tour").
And he lets himself loose (something he doesn't do often...) on other
songs too, like in Photographic, when he says something I didn't quite
catch, followed by "ALL THE WAY FROM BASILDON!!!" and something else
like "we're all futurists" (but I might be wrong).

Guys, I f@#*ing love this gig...an absolute MUST HAVE."

Êàêâî ùå êàæåòå? Пощурял
Цитат

Еех, това е!
Често казано на самия концерт отидох и с мисълта, че в тази вечер ДМ ще разберат колко всъщност ги обичаме тук! За себе си изобщо не бях изненадана от публиката и от това, че сме били най-яките!
Признавам си, едно от основните ми желания по време на този концерт беше именно това. Аз самата крещях до пръсване дори когато всъщност бих предпочела да ги слушам просто, но не - те трябваше да разберат, че е грешка факта, че са ни пренебрегвали толкова години. По някакъв детски начин, дори и когато излязоха така апатични на сцената / тогава вече много побеснях  - в смисъл искрено и силно се ядосах/ аз им се сърдех за пренебрежението и може би най-силно удоволствие изпитах когато видях как ни се кефят - крещях "Виждате ли , видяхте ли колко ви обичаме!!!" Чувствах се възмездена най-накрая за дългото им очакване! / не че ми е необясним факта за дълго отлагания им концерт тук, но.../
Ogi101
Опасен
*
Публикации: 206

Профил
Отговори #128: 05 Октомври 2006

Това сме го дискутирали и преди мисля, но е нормално да излезнат леко сковано и студено, когато са за 1ви пък пред конкретна публика. Публиката не може да бъде предсказуема, поне не напълно, а ДМ със сигурност си нямаха и понятие какво ги очаква в София. Само като съдя по това с какви начумерени физиономии и пълно пренебрежение ни посрещнаха при кацането си в София, а след това какви усмивки и автографи се раздаваха отново на летището само няколко дни по-късно... това говори само за себе си!
Относно самия концерт - нашата публика е невероятна - гладна за подобен тип концерти, а и посветена напълно на идолите си! Ние сме си малко или много южняци и като такива сме страстни и емоционални, а това ни прави страхотна публика! Всичко е до културата и нрава на хората пред сцената... и под култура имам предвид културното наследство, което, както знаем някои българи нямат! Иначе казано - една напълно непозната нация за Дейв, Мартин и Флеч, едни тъмни балкаски субекти, които се раздадоха до изтущение като тълпа - пяха с Депеш!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Nothing's impossible...It's ONLY a question of time...
Страници: 1 ... 7 8 [9]
  Печат  

Прегледай:  

DM.org | Powered by SMF 1.1.2.
© 2004, Simple Machines LLC. All Rights Reserved.