DM.org Лого
DM.org :: Фенове :: Форум
Angel Bright Icon
Форум
Страници: 1 [2] 3 4 ... 7
  Печат  
Автор Тема: Записи на концерта  (Прочетена 34009 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Blagovesta
Странен Любовник
Публикации: 455

Профил
Отговори #15: 26 Юни 2006

Плачещ иска ми парола. Аз си го записах от MTV без звук а после си го изтеглих от data.bg но без картина  Плачещ Плачещ и сега или го гледам или го слушам  Ядосан а не става да ги пусна заедно защото по MTV не са го дали целия и дори да го налучкам да ги пусна от някакъм момент заедно още на WALKING IN MY SHOES ми се разминава

"come! no night too dark - no road too long
run! no rain too hard - no wind too strong
pray! no blood too red - no cut too deep
stay! no pain too bad - no track too steep
fate! - I’m bound to live my destiny
hail! - my longing for eternity"
en4eff
Някой
**
Публикации: 13

Профил
Отговори #16: 26 Юни 2006

Благовеста,и аз изтеглих от data.bg концерта Rock-am-ring,но е и с картина,и с звук,и бих казал много добър.Така че мисля че проблема е в твоя компютър.Поиграй си малко,трябва да стане.
Успех:)
Lu
Агент
Публикации: 118

Профил
Отговори #17: 26 Юни 2006

Плачещ иска ми парола. Аз си го записах от MTV без звук а после си го изтеглих от data.bg но без картина  Плачещ Плачещ и сега или го гледам или го слушам  Ядосан а не става да ги пусна заедно защото по MTV не са го дали целия и дори да го налучкам да ги пусна от някакъм момент заедно още на WALKING IN MY SHOES ми се разминава
Имам го изтеглено в DVD формат. Ако искаш пусни ми ЛС, ще го запиша на един диск и ще ти го дам /ако си от с-я или имаш път насам/  Усмивка

I saw something in your eyes
I wanted it for myself
fallen star
Опасен
**
Публикации: 213

Профил WWW
Отговори #18: 26 Юни 2006

Имам един може би глупав въпрос,но защо след като журналистите бяха пуснати за първите 3 песни(като навсякъде),поне те не са излъчени или не можем да ги открием.За пример ще дам proshot-a от Любляна,който е с много добро качество,а забележете,че публиката въобще не е толкова ентусиазирана.
1част
2част
3част
Линковете са от http://depeche.tar.hu/index.html.

And all the other voices sing
Change your mind
You're always wrong...
doroty
Джуниър
*
Публикации: 62

Профил
Отговори #19: 26 Юни 2006

'щото толкова им е акъла на журналистите, мисля, 4е ве4е бяха обсъдени.
а ина4е, ALT, записите са супер като за любителски. само се 4удя кой е издържал цял концерт да снима  Шок
БРАВОС Намигване

I need to drink more than you seem to think
before I'm anyone's
ecmjazz
Кукла
Публикации: 37

Профил WWW
Отговори #20: 27 Юни 2006

Плачещ иска ми парола.

Ами да, иска.. Там само с покани става, уви.. Ама е български тракер и предполагам, може да си намерите някой, който да ви даде покана, щото има и други интересни Депеш-нещица..
fallen star
Опасен
**
Публикации: 213

Профил WWW
Отговори #21: 27 Юни 2006

Blagovesta,защо не го свалиш тогава от www.arenabg.com в DVD формат.Аз го дръпнах за 1 час.

And all the other voices sing
Change your mind
You're always wrong...
Recoil
Екип
Публикации: 1768

Профил WWW
Отговори #22: 08 Юли 2006

Не знам дали вече не сме споменали, но официалният аудио запис от концерта излиза на 1ви Август. В тази връзка... ще се радвам, ако не го разпространявате (публично) чрез страниците на форума.
Blagovesta
Странен Любовник

Профил
Отговори #23: 08 Юли 2006

свалих го  Усмивка О аз от доста време не съм влизала в тази тема  Очиврът
Благодаря на всички за линковете  Ухилен

маргото
Странен Любовник
*
Публикации: 408

Профил
Отговори #24: 20 Юли 2006

Не знам дали вече не сме споменали, но официалният аудио запис от концерта излиза на 1ви Август. В тази връзка... ще се радвам, ако не го разпространявате (публично) чрез страниците на форума.

Важи ли и за download? Не намерих информация кога точно и как ще мога да сваля концерта, който съм поръчала.

It’s definitely possible; we probably wouldn't do it, though. M.L.Gore
BlackCelebration
Възбуден
**
Публикации: 139

Профил
Отговори #25: 20 Юли 2006

Трябва да имаш нещо като ваучер, такива продаваха на стадиона. Срещу него ще можеш да си вземеш сд-то със аудиото на концерта и бонус dvd с разни нещица на Антън.

We have lingered in the chambers of the sea
By sea-girls wreathed with seaweed red and brown
Till human voices wake us, and we drown.
hope
Агент
*
Публикации: 83

Профил
Отговори #26: 24 Юли 2006

Първо искам да благодаря на Алт и на всички останали за линковете на концерта. Съгласна съм с всички вас, че като за любителски записа е добър, но много ми се иска да се сдобия и с оригиналното издание. На стадиона обаче не можах да си купя ваучер, а сега от сайта ми излиза непосилно солено Тъжен
Въпросът и молбата ми е - откъде евентуално бих могла да си го закупя на по-приемлива цена? Може би някой е заръчал повече бройки?!? или... навита съм на партия... или ....
UNITED
Някой
Публикации: 20

Профил
Отговори #27: 25 Юли 2006

някой има ли идея как ще си получим cd-то!днес получих мейл,че диска е изпратен и трябва да пристигне до 4-5 дни!
Blagovesta
Странен Любовник

Профил
Отговори #28: 25 Юли 2006

Ще го получиш с доставка на адреса, който си посочил. На мейла пише, че приблизителния срок за доставка е 4-5 дни за Европа  Усмивка.
И аз вече загубих търпение и влизам в сайта им през половин час  Тъжен . За София стои още Pre-Order но ние сме на ред  Одобрение  Пощурял Ухилен

Мария Гурлевска
Опасен
*
Публикации: 206

Профил
Отговори #29: 25 Юли 2006

И аз вече загубих търпение и влизам в сайта им през половин час  Тъжен . За София стои още Pre-Order но ние сме на ред  Одобрение  Пощурял Ухилен

И аз, и аз Усмивка Ама аз съм с дигитален даунлоуд - само да се появи и до половин час ще си е при мен  Доволен

My heart is aching; My body is burning
My hands are shaking; My head is turning
Do you understand Its so easy to choose
Weve got time to kill
Weve got nothing to lose
I want you now
Страници: 1 [2] 3 4 ... 7
  Печат  

Прегледай:  

DM.org | Powered by SMF 1.1.2.
© 2004, Simple Machines LLC. All Rights Reserved.