DM.org Лого
DM.org :: Фенове :: Форум
Angel Bright Icon
Форум
Страници: 1 ... 3 4 [5] 6 7
  Печат  
Автор Тема: Записи на концерта  (Прочетена 33582 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Blagovesta
Странен Любовник
Публикации: 455

Профил
Отговори #60: 02 Август 2006

Doroty, това не го ли прочете?

Цитат
ЗАБРАНЯВА СЕ ПУБЛИКУВАНЕТО НА ЛИНКОВЕ КЪМ ОФИЦИАЛНИЯТ ЗАПИС ОТ КОНЦЕРТЪТ В СОФИЯ!

"come! no night too dark - no road too long
run! no rain too hard - no wind too strong
pray! no blood too red - no cut too deep
stay! no pain too bad - no track too steep
fate! - I’m bound to live my destiny
hail! - my longing for eternity"
Alt
Джуниър
Публикации: 80

Профил
Отговори #61: 02 Август 2006

браво ... и аз вчера си получих CD-тата и разбрах какво е да стоиш настръхнал в продължение на час и половина Усмивка качестовто на звука наистина е отлично и съм много доволен, че публиката се чува толкова отчетливо...   Одобрение
MO.
Гост
Отговори #62: 03 Август 2006

Оригинала си е оригинал, аз си слушам дисковете и се размазвам, че вече думата София и думата България значат нещо за Депеш и Мют и всички ние сме част от това! Обложките и снимките вътре са си като на другите издания, аз имам само от Лас Вегас, но не знам да има различни, освен тоновете на златното фолио с логото, които са в различни нюанси, другото е унифицирано като дизайн явно! Сега да се сдобием с повече видео материал, че на 13 септември ни чака фенското промо на диска с концерта в София да го отпразнуваме както трябва в Грамофон!Ще слушаме само Депеш на живо и целият концерт и до зори ще си бъдем все едно на стадиона....ако сме заедно! Ангелче Одобрение Ухилен Пощурял Намигване........октомври идват ново дивиди, сингъл, бест оф.....няма спиране, умориха ни от емоций нашите момчета! Да са ни живи и здрави да ни радват още дълги години! Ухилен Готин Одобрение
Lud Uchen
Агент
Публикации: 108

Профил
Отговори #63: 03 Август 2006

Не мога да чакам да взема записа в ръчичките си и да си го пусна! Радвам се, че си поръчах СД версията, за тези глезотийките (а не филмчета), за които говори МО  Пощурял

ред.: мисля едно, пиша друго..  Побъркан
Последна редакция: 03 Август 2006 от Lud Uchen

More than a party...
MAO BOY
Висш Любовник
Публикации: 1576

Профил
Отговори #64: 03 Август 2006

я разяснете за какви филмчета, че нещо не ми стана ясно.

Alice est partie en voyage
La tête dans les nuages
UNITED
Някой
Публикации: 20

Профил
Отговори #65: 04 Август 2006

добре де,само аз ли не съм си  получил дисковете? Тъжен
със куриер ли пристигнаха?
WatchMeMove
Кукла
Публикации: 34

Профил
Отговори #66: 04 Август 2006

ох, това е пълното съвършенство!!! ..........
insight
Някой
**
Публикации: 12

Профил
Отговори #67: 04 Август 2006

И аз още ги чакам Идиот
UNITED
Някой
Публикации: 20

Профил
Отговори #68: 04 Август 2006

току що получих някакъв празен плик,в който би трябвало да е live-a!вътре имаше само нещо като фактура!сега отивам до пощата за да видя дали не са го пипнали там!
п.с. пликът беше оставен пред вратата.... Ядосан
PuFF
Агент
Публикации: 118

Профил WWW
Отговори #69: 04 Август 2006

току що получих някакъв празен плик,в който би трябвало да е live-a!вътре имаше само нещо като фактура!сега отивам до пощата за да видя дали не са го пипнали там!
п.с. пликът беше оставен пред вратата.... Ядосан

!!! Аз за това съм много резервиран към такъв род услуги! Веднъж получих една снимка разкъсана и опакована в нов плик, на който беше залепена грозна бележка, на която от Български Пощи ми се извиняват, понеже опаковката била повредена, и те били така любезни да ми опаковат снимката в нов плик... Баси циганите работят из тия Пощи Български..... Дано все пак да имаш късмет с твоята пратка!!!

I hurt my most beloved...
white_ambition
Опасен
Публикации: 235

Профил
Отговори #70: 05 Август 2006

Аз сега не си чакам поръчката, а писмо от 7дигитал, че първо ще ми пишат, когато диска ми тепърва бъде изпратен, тъй като наскоро ме информираха (вероятно не само мен), че имало някакво объркване с имейлите и за съжаление диска ми не е бил все още изпратен, тъй като сред дисковете имало неточни и чакали замяна и не знам си к'во, писна ми.. xx

Последна редакция: 05 Август 2006 от white_ambition

What ever I say, I love DM to death, if it's possible, even after it! x3

Depeche will come to us,
It's an inevitability!

D ivine         
= xciting      
P recious      
= njoyable          M artyrizing
C ondemnable     O verwhelming
H eartening         D reamy
= legantly           = verlasting

MO.
Гост
Отговори #71: 05 Август 2006

Ми той моят пакет.....не беше много голям и всичко си беше вътре! Ухилен Дано си намерите съдържанието на пратките, моите ги поръчваме с една приятелка, чрез картата и, защото е неква служебна с далаверки при теглене и т.н. Излиза ни доста изгодно и винаги с куриер до вратата с подпис само се доставя, не смв имали проблемс  Доволен само понякога Мют ми пращат друга плоча от поръчката, вероятно за да си поръчам моята и те да са на далавера с повече продажби,,,,,за тва са богаташи мухахаха  Ухилен Пощурял......иначе в понеделник освен нашите 2 диска в София един друг френд си получи неговите, зависи кога е поръчан и дали не е станало объркване със заявките явно, не знам! Моите дискове са си тук, пожелавам го и на Вас с усмивка......толкова съм щастлив заради това притежание! Пощурял Ангелче Доволен Одобрение
Kevy
Екип
Публикации: 1383

Профил WWW
Отговори #72: 05 Август 2006

...Сега да се сдобием с повече видео материал, че на 13 септември ни чака фенското промо на диска с концерта в София да го отпразнуваме както трябва в Грамофон!Ще слушаме само Депеш на живо и целият концерт и до зори ще си бъдем все едно на стадиона....ако сме заедно! ...
... МО., би ли споделил малко повече подробности за това "фенско промо", защото явно само аз не съм разбрала... Млъкнал

... а ако решиш и да разкажеш малко повече за 13 септември в Грамофон, никак няма да се разсърдя... Очиврът Одобрение

See what I see!
hope
Агент
*
Публикации: 83

Профил
Отговори #73: 07 Август 2006

Ей хораааа! Днес си ги получих СД-тата - благодарение на Lanfear!
Получих ги чрез нашите пощи - бяха ми боднали бележка на вратата да отида до отдел "Куриери", та така.
Сега точно слушам втория диск, но нещо много съм се вцепила явно от вълнение, щото не мога да разшифровам добре това, което виждам, а то е следното - първо WMP 11 ми плейва всичко, но не ми разпознава парчетата от концерта - дава ми неизвестен изпълнител / unknown artist,unknown album, track 01, 02.../все в тоя дух. В същото време като влязох в лайбръри-то пък се облещих като видях бая разни парчета и миксове от стари албуми, които обаче аз нямам принципно. Та не мога да разбера тия бонуси към дисковете ли са или кво става и защо не ми разпознава албума нормално. При вас как е?
hope
Агент
*
Публикации: 83

Профил
Отговори #74: 07 Август 2006

Опааа, тук много се изложих с тия уж непознати записи - ами май вече не помня кво съм блъскала в компито - тоя Windows Media PLayer още не мога да му схвана цаките - ама ще! Е, простете ми за глупостите, ама верно съм се вцепила много явно.
Страници: 1 ... 3 4 [5] 6 7
  Печат  

Прегледай:  

DM.org | Powered by SMF 1.1.2.
© 2004, Simple Machines LLC. All Rights Reserved.