DM.org Лого
DM.org :: Фенове :: Форум
Angel Bright Icon
Форум
Страници: 1 2 3 [Всички]
  Печат  
Автор Тема: Изпратихме ги  (Прочетена 14281 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Blagovesta
Странен Любовник
Публикации: 455

Профил
23 Юни 2006

Бяха страхотни и на сантиметри от мен  Пощурял още не мога да се осъзная и да го проумея. Вижте ги  Намигване Малко часа е объркан Очиврът беше 16,00 Намигване

Прикаченият файл е изтрит при прочистване.

* 1.jpg (62.65 KB, 420x315 - видяно 797 пъти.)

* 2.jpg (65.88 KB, 420x315 - видяно 794 пъти.)

* 3.jpg (72.28 KB, 420x315 - видяно 796 пъти.)

* 4.jpg (67.52 KB, 420x315 - видяно 815 пъти.)

* 5.jpg (65.01 KB, 420x315 - видяно 772 пъти.)

* 6.jpg (63.47 KB, 420x315 - видяно 752 пъти.)
Последна редакция: 26 Юни 2006 от Blagovesta

"come! no night too dark - no road too long
run! no rain too hard - no wind too strong
pray! no blood too red - no cut too deep
stay! no pain too bad - no track too steep
fate! - I’m bound to live my destiny
hail! - my longing for eternity"
Blagovesta
Странен Любовник

Профил
Отговори #1: 23 Юни 2006

и още

* HPIM0782.jpg (791.1 KB, 2304x1728 - видяно 1124 пъти.)

* HPIM0783.jpg (739.81 KB, 2304x1728 - видяно 1091 пъти.)

Blagovesta
Странен Любовник

Профил
Отговори #2: 23 Юни 2006

и пак снимки

* 1.jpg (73.83 KB, 420x315 - видяно 772 пъти.)

* 2.jpg (82.28 KB, 420x315 - видяно 760 пъти.)

Blagovesta
Странен Любовник

Профил
Отговори #3: 23 Юни 2006

това е афтографа от Анди

* 1.jpg (89.87 KB, 420x315 - видяно 750 пъти.)

* 2.jpg (54.98 KB, 420x315 - видяно 742 пъти.)

Еми
Новороден
Публикации: 8

Профил
Отговори #4: 23 Юни 2006

Браво този път сте ги снимали добре, не като на посрещането.  Усмивка Аз пък сега не можах да дойда Тъжен, днес ли беше, дадоха ли ти автограф? Казаха ли нещо? Усмивка
Blagovesta
Странен Любовник

Профил
Отговори #5: 23 Юни 2006

после е от Дейв и последната е с афтографа от Марто

Blagovesta
Странен Любовник

Профил
Отговори #6: 23 Юни 2006

Хора всичко това е благодарение на Stanoevus, за което безкрайно много му благодаря и се радвам се че се запознах с него.
Анди ми каза нещо за RUSH но не знам какво беше съвсем бях блокирала и му бутах диска  в ръцете. Но бяха много мили не като на пристигането им. Явно са ни харесали на концерта. ОБИЧАМ ГИ Пощурял

Watermark
Джуниър
*
Публикации: 63

Профил
Отговори #7: 23 Юни 2006

Бладодарности и от мен. А също така и на Боги, за това,  че поде инициативата Усмивка))
Аз самата още не мога да го осъзная.. Усмивка Това беше перфектния завършек Усмивка
Бяха чудесни, дадоха автографи на всички, прекрасни са ... Искрено се надявам да дойдат пак!

Life goes on..
Murry
Някой
*
Публикации: 9

Профил
Отговори #8: 23 Юни 2006

Супер сте!!! Цял ден се надявах някой да успее да ги снима на изпращане Ангелче Благодаря, че споделихте този момент с нас, които не можахме да се измъкнем от работа Тъжен
fallen star
Опасен
**
Публикации: 213

Профил WWW
Отговори #9: 23 Юни 2006

Ще изчакам Мая да ми изпрати снимките и да публикува своите,но не мога да се стърпя да кажа,че този път бяха изключително дружелюбни,не отказаха автограф на никого(с изключение на Анди,който даде само един),в същност бяхме не повече от 10 човека,а Дейв излезе от буса с готова химикалка,която спря да пише Ухилен.след което си хареса моя фулмастър и започна да се подписва с него и накрая ми се извини:"I'm sorry I borrowed your pen".Мартин беше просто слънце!!!Никога не съм си представяла,че ще мога да ги видя лице в лице Пощурял Пощурял Пощурял.Не ми се смейте,сигурно пиша пълни глупости.

And all the other voices sing
Change your mind
You're always wrong...
julianep
Ултрас
**
Публикации: 551

Профил WWW
Отговори #10: 23 Юни 2006

Супер! При нас пред Шератон нещата не минаха толкова добре ... Анди и Питър дадоха автографи, а останалите само ни махнаха и си казахме нещо от сорта на здрасти - чао Полицай
Питахме Анди дали е харесал концерта, отговорът беше, че шоуто е било страхотно Зъл
Ето и една снимка с Питър Гордино:

* PICT0187.jpg (143.86 KB, 700x525 - видяно 943 пъти.)
maya_v
Крал
**
Публикации: 990

Профил
Отговори #11: 23 Юни 2006

Специално дойдох в едно нет кафе, за да постна и моите снимки, защото след днешната буря не се и надявам скоро да ми пуснат нета вкъщи. За сметка на това, администраторът в нет кафето, което се намира на площад "Гарибалди", също е фен и върти албума Black Celebration.  Намигване  
 Пощурял Много съм щастлива, че успях да взема автограф от Дейв и Мартин, както и да си разменя няколко думи с тях, нищо че заеквах от вълнение! Когато се наредихме за автографи, Дейв слезе от бусчето и след като му подадох обложката на сингъла на "Only When I Loose Myself", за да ми се разпише, химикалката, която си беше приготвил спря  Ухилен останалото вече спомена fallen star. За съжаление Дейв не можах да го снимам, но пък направих достатъчно снимки на Мартин, които за съжаление не са с особено добро качество. Направо щях да припадна, докато му подавах обложката с трепереща ръка, казах му заеквайки, че шоуто е било страхотно и той се усмихна много мило. fallen star успя да ме щракне до него, но снимката е малко размазана, но това всъщност няма особено значение.
Специални благодарности на Stanoevus!  Одобрение

* Martin.JPG (81.27 KB, 960x720 - видяно 937 пъти.)

* Martin1.JPG (73.25 KB, 960x720 - видяно 953 пъти.)

* Martin2.JPG (83.05 KB, 960x720 - видяно 919 пъти.)

* Martin3.JPG (76.27 KB, 960x720 - видяно 899 пъти.)

* Martin,Maya.JPG (75.25 KB, 960x720 - видяно 910 пъти.)

* Maya-autographs.JPG (95.87 KB, 960x720 - видяно 906 пъти.)
Последна редакция: 24 Юни 2006 от maya_v

Let me hear you
Make decisions
Without your television
Let me hear you speaking
Just for me

Let me see you
Stripped down to the bone...
maya_v
Крал
**

Профил
Отговори #12: 23 Юни 2006

Още снимки...

* Fletch.JPG (84.67 KB, 960x720 - видяно 900 пъти.)

* Christian.JPG (94.15 KB, 960x720 - видяно 898 пъти.)

* Peter1.JPG (80.05 KB, 960x720 - видяно 887 пъти.)

* Peter.JPG (87.99 KB, 960x720 - видяно 899 пъти.)

Let me hear you
Make decisions
Without your television
Let me hear you speaking
Just for me

Let me see you
fallen star
Опасен
**

Профил WWW
Отговори #13: 23 Юни 2006

Не знам дали се справих със смаляването на снимките,за първи път ми е.

* 1.jpg (185.62 KB, 600x450 - видяно 668 пъти.)

* 2.jpg (134.71 KB, 500x375 - видяно 659 пъти.)
Последна редакция: 26 Юни 2006 от fallen star

Change your mind
You're always wrong...
Aleksandrovster
Новинар
Публикации: 355

Профил
Отговори #14: 23 Юни 2006

Днес ли ги изпратихте? Явно много им е харесало тук за да останат 4 дни. Сигурно изживяването е било изключително! Завиждам ви най- искрено. Усмивка Одобрение
fallen star
Опасен
**

Профил WWW
Отговори #15: 23 Юни 2006

Специално дойдох в едно нет кафе, за да постна и моите снимки, защото след днешната буря не се и надявам скоро да ми пуснат нета вкъщи.
По повод бурята,на мен ми изгоря мрежовата карта и когато дойде момчето от фирмата,дето ми поддържа PC-то(е,той ми е и приятел),не пропуснах да му пробутам за благодарност The Videos 86>98(само за временно ползване,разбира се),смейте се,ако искате.

Change your mind
You're always wrong...
dearrose
Висш Любовник
*
Публикации: 1246

Профил WWW
Отговори #16: 24 Юни 2006

Браво! Искрено се радвам за всички вас! Пощурял
За мен близката среща с DM ще си остане мечта.
Мая ми звънна малко след срещата и наистина беше страшно развълнувана,а и няма как иначе Намигване! Аз вече пътувах за Варна,след като едва се бях добрала до автобуса в последния момент,заради бурята,която се разрази по това време.Ех,ако знаех,че има шанс да видя DM толкова отблизо щях при всички случаи да пътувам на следващия ден Плачещ...
Снимките са страхотни,благодаря,че ги споделихте с нас! Одобрение

Make me think that at the end of the day
Some Great Reward will be coming my way...
Titi
Господар
*
Публикации: 166

Профил
Отговори #17: 24 Юни 2006

Страхотни сте!!! Искренно Ви завиждам :-) Но ако бях дошла на летището и ги бях видяла толкова отблизо...... тогава сигурно наистина щях да умра.... Бодигарда ми който се грижеше за мен да не припадна на концерта си замина :-))) ..... You are LUCKY!!!
Пощурял Пощурял Пощурял

Спрете Земята..... искам да сляза !!! ...... но ще се върна , само да изживея още един концерт на Depeche :-)
Yoana
Гратис Любовник
**
Публикации: 50

Профил WWW
Отговори #18: 24 Юни 2006

Регистрирах се тук само за да отговоря в тази тема...
Аз бях сред осмината, които ги чакаха пред Шератон, ние успяхме да вземем автограф само от Анди. Откакто разбрах как е било на летището, не мога да си намеря място от мъка и макар че знам, че трябва да съм много щастлива, че съм ги видяла и дори имам автограф, (и аз съм, и съм благодарна), все пак не мога да мисля за нищо друго, освен да си представям как вместо пред хотела отивам на летището и казвам няколко думи на Мартин и получавам автограф от него. Знам, че не съм права и не би трябвало да се чувствам така, но не мога да мисля за нищо друго. И естесвено ужасно ви завиждам... Кажете ми как да преодолея това глупаво, но ужасно за мен усещане...

You can't say no to hope,
Can't say no to happiness!
fallen star
Опасен
**

Профил WWW
Отговори #19: 24 Юни 2006

Ами какво да ти кажя,аз се чувствах точно така,след като видях снимката на stanoevus с Мартин,но слава богу концертът тепърва предстоеше.За да стигна до летището бях принудена почти да преплувам улиците около нас,а същевременно продължаваше безумно да вали и докато внимавах да не падна в някой кален поток в главата ми все звучеше Judas(знаеш текста,няма да го цитирам).А за размяна на думи...ами не знам,моментът е абсолютен шок,не ти минават смислени изречения през главата.Надявам се всички да имаме и други толкова вълнуващи моменти.

Change your mind
You're always wrong...
BlackCelebration
Възбуден
**
Публикации: 139

Профил
Отговори #20: 25 Юни 2006

Благородно ви завиждам, че сте успели да бъдете толкова близо до тях и да си вземете автограф... благодаря за снимките  Одобрение

We have lingered in the chambers of the sea
By sea-girls wreathed with seaweed red and brown
Till human voices wake us, and we drown.
Maria
Новороден
Публикации: 7

Профил
Отговори #21: 26 Юни 2006

Ето малко снимки и от нас Усмивка макар че се дублират като визия с вече качените Усмивка
Остава само да си пожелаем да ги видим пак, в България! Усмивка

* 060623_155231.jpg (38.61 KB, 640x480 - видяно 810 пъти.)

* 060623_155222.jpg (35.9 KB, 640x480 - видяно 781 пъти.)

* 060623_155308.jpg (50.62 KB, 640x480 - видяно 787 пъти.)
Ogi101
Опасен
*
Публикации: 206

Профил
Отговори #22: 26 Юни 2006

Страхотно. Явно наистина са харесали българската публика, защото на пристигане бяха доста дръпнати!  Бесен
Искренно завиждам на хората, които са успели да отидат на изпращането... Одобрение и им благодаря. че споделиха снимките си с нас!
Не мога да си представя как щях да се чувстрам аз, ако бях на тяхно място... наистина КРАСОТА - това е едиснтвената дума, която ми идва на акала!

Nothing's impossible...It's ONLY a question of time...
dearrose
Висш Любовник
*
Публикации: 1246

Профил WWW
Отговори #23: 26 Юни 2006

От снимките ясно си личи,че Дейв е бил с готиното дизайнерско яке с изрисуваните татуировки.Когато пристигаха в Шератон ми се стори,че беше облечен с нещо сиво,което аз оприличих незнайно защо на сако,но може би е била същата тази връхна дреха Объркан.Някой има ли спомен? Аз бях наистина зашеметена тогава,а и не успях да го снимам,избяга ни много бързо Ухилен

Make me think that at the end of the day
Some Great Reward will be coming my way...
fallen star
Опасен
**

Профил WWW
Отговори #24: 26 Юни 2006

Черната ми коса се вижда на горните две снимки Ухилен,а с какво са облечени чак сега забелязвам. Пощурял

Change your mind
You're always wrong...
maya_v
Крал
**

Профил
Отговори #25: 26 Юни 2006

Мария, благодаря ти за снимките на Дейв, особено за първата, която за мен е много специална!  Одобрение  Този момент никога няма да го забравя!

Let me hear you
Make decisions
Without your television
Let me hear you speaking
Just for me

Let me see you
Kevy
Екип
Публикации: 1383

Профил WWW
Отговори #26: 27 Юни 2006

.... лелелелелелелеееееееееее, Боко!
Малко фотошоп и с Дейв почти може да се целувате... ами ти направо си имаш снимка с Дейв.... а Марто е просто мега cool... ооооооо Мартоооооооооо.
Завиждам ви, народе! Благовеста, да не си миеш ръката, с която си го пипнала моя човек, ей.... или поне докато не те пипна аз.... ужасТ, ставам фанатичка! Пощурял Пощурял Пощурял

See what I see!
ultrapmp
Странен Любовник
**
Публикации: 450

Профил
Отговори #27: 28 Юни 2006

Браво за снимките .Виждам че изпращането е било по-добро от посрещането.Май се представих ме добре като за пръв път. Усмивка,на концерта имам в предвид.
Депешарка
Гратис Любовник
Публикации: 51

Профил
Отговори #28: 05 Юли 2006

еми да ,изпратихме ги....аз бях от групичката пред Шератон,за съжаление наистина Дейв и Мартин не ни обърнаха кой знае какво внимание,но важното е че ги видях на една ръка разстояние  Пощурял Анди беше добричък и ни даде автографи и доживях той да ми каже  - страхотен концерт беше   Ухилен Ухилен Ухилен много ме изкефи Питър,който както тихо и кротки си пийваше кафенце го нападнахме за автографи и човека беше много мил и любезен и дори сподели,че концертът бил страхотен и  Дейв бил мнооого доволен Ухилен
suffering_angel
Кукла
*
Публикации: 22

Профил
Отговори #29: 05 Юли 2006

Боже! Как ви завиждам  Бияч Ако знаех за този форум по-рано, щях да дойда и аз с вас, не знаех нито часа на пристигане, нито на заминаване... ще се побъркам от яд!
Много ви благодаря, че споделихте снимките, веднага ги сейвнах Усмивка

The pain that i'm NOT used to...
MO.
Гост
Отговори #30: 07 Юли 2006

Ето малко писания и за моите преживелици около изпращането им! Жената на Момчил Колев ( Клас, Дони и Момчил) Ани се срещна с Дейв и са разменили няколко топли думи още в четвъртък на "Солунска". Неин близък приятел и тур мениджър за България на Депеш концерта е предал лично писмо от нея с обяснение в любов към групата от нейно име и такива неща! Пощурял Аз оставих диск с моя музика на рецепцията на Шератон Хотел още преди концерта, но сутринта на 23 юни тръгвайки на път за Лозенец, за афтър партито в Алкохол същата вечер заедно с Момчил и Ани решихме да пием кафе в Шератон, белкем ги видим! Аз знаех, че ще се случи, усещах го....но не се случи съвсем! Очиврът Усмивка.....пихме кафе, разпитахме персонала и оставихме дискове на моят стар проект "Единствен" и новият "Loveblaster", както и сборен диск на КЛАС и любовно писмо до Мартин! Пакета беше предаден лично и сега знам, че те знаят, че тук има ню уейв музикална култура освен влюбени до уши в тах фенове! След това се обадих на Сиса, момичето от снимката  по-горе и от повечето снимки в интернет от концерта с надписа "We rush for U", тя застана пред хотела и събра тълпата от снимката горе с присъствието си пред Шератон......имате да ме черпите май по едно кафе в хотела за подканата.......муахаха! Ухилен Пощурял.....Думите на Дейв за концерта са, че това е най-добрата публика от цялото турне и са повече от изненадани и очаровани от феновете и страната ни! Оставането им с 2 дни повече извън плана  до 15ч на 23ти юни е свидетелство за това! Ангелче Одобрение Готин
Ogi101
Опасен
*
Публикации: 206

Профил
Отговори #31: 28 Юли 2006

Сега пак ще ги посрещнем.... в Истанбул  Пощурял
Стискайте палци да ги издебнем нейде из Истанбулските улици... аз съм от тези, дето посети посрещането им (но както ве4е се разбра те не бяха особено тзив4иви то4но в този момент), а ми се наложи да пътурам и по тази при4ина пропуснах изпращането им.... Плачещ и още най-благородно и 4истосърде4но завиждам на изпраща4ите от снимките по-горе.... дано имам пове4е късмет в Истанбул!  Одобрение

Nothing's impossible...It's ONLY a question of time...
The Fein
Екип
Публикации: 2988

Профил WWW
Отговори #32: 28 Юли 2006

Оги, шансът да ги издебнеш в София е около 101 пъти по-голям от този да го направиш в Истанбул  Усмивка

И тъй като концертът мина, а членовете отдавна не са в София, заключвам темата.

Each tear that flows down your face
Trickles then picks up the pace
And turns to a river inside
A river that will not subside

I can hear that dreadful overflowing sound
And watching from afar I see a child is drowned
The child inside your heart

Страници: 1 2 3 [Всички]
  Печат  

Прегледай:  

DM.org | Powered by SMF 1.1.2.
© 2004, Simple Machines LLC. All Rights Reserved.