DM.org Лого
DM.org :: Фенове :: Форум
Angel Bright Icon
Форум
Страници: [1] 2 3 ... 7
  Печат  
Автор Тема: Видео запис на целия концерт  (Прочетена 34482 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Alt
Джуниър
Публикации: 80

Профил
25 Юни 2006

Ето го и линка, който бях обещал преди няколко дни. Това е първата част (от общо 3), която публикувам. Записани са всички песни от концерта с изклщчение на Never Let Me Down Again. Държа да отбележа, че записът не е мой. Намерих го в локалната мрежа на интернет доставчика си, свободмо предостатевен за download. Искам да благодаря на този, който се е потрудил да го направи. До колкото помня никът му беше nasci. Предполагам, че след като го е предоставил за сваляне в локалната мрежа, няма да има нищо против да го споделя с вас.
Качеството на картината не е перфектно, но имайте предвид, че записът е правен с любителска камера. За сметка на това звукът е много добър. Въпреки всички недостатъци на записа се надявам да останете доволни, все пак е по-добре от нищо...
Файлът е доста голям - около 180 МБ, така че бъдете търпеливи докато сваляте. Сега продължавам на качвам останалите две части от концерта.

Enjoy!

част 1
http://www.megaupload.com/?d=CGTW390J

част 2
 http://www.megaupload.com/?d=DD3LOXAV

част 3
http://www.megaupload.com/?d=0TPGASOD
тук липсва Never Let Me Down Again, въпреки това ми е любимата част от концерта - само заради Shake The Disease. Забележета какво казва Dave след края и - "By far the most amazing crowd ever!"  Ухилен

+ бонус - едно доста забавно интервю:
http://www.megaupload.com/?d=RGI84N7O
Последна редакция: 26 Юни 2006 от Alt
Ginger
Смутител
*
Публикации: 249

Профил WWW
Отговори #1: 25 Юни 2006

Благодаря ти!
Само ако можеш да ни кажеш как точно да направим така,че да започне да се сваля,защото на мен лично не ми става никак ясно...Винаги съм имал проблеми с тоя megaupload Объркан

Alt
Джуниър

Профил
Отговори #2: 25 Юни 2006

след като отвориш линка, изчакай изцяло да се зареди страницата. в горната дясна част на страницата трябва да попълниш трибуквен код. след като направиш това, просто натискаш бутона download и всичко би трябвало да е ОК.
dearrose
Висш Любовник
*
Публикации: 1246

Профил WWW
Отговори #3: 25 Юни 2006

Хм,за съжаление в момента ми излиза,че- "All download slots (50) assigned to your country (Bulgaria) are in use",така че може би ще трябва да почакам известно време докато успея да изтегля файла.
Мерси много за линка Одобрение!Очаквам с нетърпение да изгледам концерта отново.
Предишните записи,които успях да изтегля досега бяха само с части от песните,снимани са доста отдалеч и ясно се виждаха единствено любимите ми бройлери Ухилен.

Make me think that at the end of the day
Some Great Reward will be coming my way...
маргото
Странен Любовник
*
Публикации: 408

Профил
Отговори #4: 25 Юни 2006

Опитай отново да се включиш, и на мен така ми даваше, но сега успях.

It’s definitely possible; we probably wouldn't do it, though. M.L.Gore
fallen star
Опасен
**
Публикации: 213

Профил WWW
Отговори #5: 25 Юни 2006

Ако мога да се включа,най-добре е да го свалите с FlashGet(с десен клавиш върху download),така че ако ви се разпадне връзката няма да загубите цялата информация,аз поне така правя. Усмивка
И благодарности на Alt!
Последна редакция: 25 Юни 2006 от fallen star

And all the other voices sing
Change your mind
You're always wrong...
rusimode
Агент
Публикации: 116

Профил
Отговори #6: 25 Юни 2006

Качеството и звукът не са лоши.
Като цяло се усеща атмосферата на стадиона.
Thanks Аlt - ще качваш ли и другите части?

TOTU2009/10 - Berlin / Frankfurt / Muenchen / Rome / Mailand / Mannheim / Barcelona / Barcelona / Nuernberg / London / London / Manchester / Berlin / Duesseldorf
Alt
Джуниър

Профил
Отговори #7: 25 Юни 2006

да, разбира се... в момента качвам втората част... до 3 часа ще има линк и за нея...  Усмивка
fallen star
Опасен
**
Публикации: 213

Профил WWW
Отговори #8: 25 Юни 2006

Звукът е сравнително добър картината не толкова,ще изчакам останалите части за да го изгледам целия.Благодаря още веднъж за усилията. Усмивка

And all the other voices sing
Change your mind
You're always wrong...
loosemyself
Странен Любовник
Публикации: 461

Профил
Отговори #9: 26 Юни 2006

най-после успях с първата част  Усмивка много благодаря

[:There's a devil lying by my side:]
maya_v
Крал
**
Публикации: 990

Профил
Отговори #10: 26 Юни 2006

При мен пък се отваря само с Winamp.  Тъжен Опитах се да го отворя с Quick Time и Media Player, но така и не успях, така че само мога да го слушам. Качеството на звука не е лошо. Благодаря!

Let me hear you
Make decisions
Without your television
Let me hear you speaking
Just for me

Let me see you
Stripped down to the bone...
personal_Dessy
Ултрас
Публикации: 674

Профил
Отговори #11: 26 Юни 2006

При мен пък се отваря само с Winamp.  Тъжен Опитах се да го отворя с Quick Time и Media Player, но така и не успях, така че само мога да го слушам. Качеството на звука не е лошо. Благодаря!
Мая, защо не опиташ да промениш предпочитаната програма за отваряне с десен бутон-Propertiesили направо да отвориш програмата, която искаш и да сложиш файла върху нея?
Малко наизуст говоря, понеже едва вечерта ще опитам да сваля този файл, но по принцип трябва да се получи това, което ти казвам Намигване

Lu
Агент
Публикации: 118

Профил
Отговори #12: 26 Юни 2006

Постоянно излиза съобщението "All download slots (50) assigned to your country (Bulgaria) are in use" - и вчера късно вечерта и днес... При вас имаше ли проблеми?

I saw something in your eyes
I wanted it for myself
BlackCelebration
Възбуден
**
Публикации: 139

Профил
Отговори #13: 26 Юни 2006

На който му излиза това, да ползва външно proxy отнякъде си и не би трябвало да има проблем. Макар че на мен ми тръгна без проблем. Благодаря Alt.  Готин

We have lingered in the chambers of the sea
By sea-girls wreathed with seaweed red and brown
Till human voices wake us, and we drown.
maya_v
Крал
**
Публикации: 990

Профил
Отговори #14: 26 Юни 2006

Мая, защо не опиташ да промениш предпочитаната програма за отваряне с десен бутон-Propertiesили направо да отвориш програмата, която искаш и да сложиш файла върху нея?
Малко наизуст говоря, понеже едва вечерта ще опитам да сваля този файл, но по принцип трябва да се получи това, което ти казвам Намигване
Деси, точно така и направих, какво ли не пробвах, но не ще. Здраве да е, само ще си го слушам.  Усмивка

Let me hear you
Make decisions
Without your television
Let me hear you speaking
Just for me

Let me see you
Stripped down to the bone...
Страници: [1] 2 3 ... 7
  Печат  

Прегледай:  

DM.org | Powered by SMF 1.1.2.
© 2004, Simple Machines LLC. All Rights Reserved.